Delegiranja

01.11.2017

                                                   

Srpska liga – grupa Beograd – 12. kolo:

Zonska liga Beograda – 12. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 11. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 11. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 11. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 11. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 12. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 10. kolo:

                                                      

Treća futsal liga – Beograd - 02. kolo: 

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 04. i 05. novembar 2017. godine POGLEDAJTE U PETAK 03. novembra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

31.10.2017

                                                  

Kup FSS na teritoriji FSB - 3. kolo:

NAPOMENE:

KONAČNO DELEGIRANJE za 01. novembar 2017. godine POGLEDAJTE U UTORAK 31. oktobra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

25.10.2017

                                                 

Srpska liga – grupa „Beograd – 11. kolo:

Zonska liga Beograda – 11. kolo:

Prva beogradska liga – grupa „A“ – 10. kolo:

Prva beogradska liga – grupa „B“ – 10. kolo:

Prva beogradska liga – grupa „C“ – 10. kolo:

Međuopštinska liga – grupa „A“ – 10. kolo:

Međuopštinska liga – grupa „B“ – 11. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 09. kolo:

                                             

Treća futsal liga – Beograd – 01. kolo:

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 28. i 29. oktobar 2017. godine POGLEDAJTE U PETAK 27. oktobra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA! 

18.10.2017

                                                   

Srpska liga – grupa Beograd – 10. kolo:

Zonska liga Beograda – 10. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 09. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 09. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 09. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 09. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 10. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 08. kolo: 

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 21. i 22. oktobar 2017. godine POGLEDAJTE U PETAK 20. oktobra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

11.10.2017

                                                   

Srpska liga – grupa Beograd – 09. kolo:

Zonska liga Beograda – 09. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 08. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 08. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 08. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 08. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 09. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 07. kolo: 

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 14. i 15. oktobar 2017. godine POGLEDAJTE U PETAK 13. oktobra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

09.10.2017

                                                   

Kup FSS na teritoriji FSB - 2. kolo:

NAPOMENA:

KONAČNA DELEGIRANJA za 11. oktobar 2017. godine POGLEDAJTE U UTORAK 10. oktobra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

05.10.2017

                                                   

Srpska liga – grupa Beograd – 08. kolo:

Zonska liga Beograda – 08. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 07. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 07. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 07. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 07. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 08. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 06. kolo: 

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 07. i 08. oktobar 2017. godine POGLEDAJTE U PETAK 06. oktobra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

27.09.2017

                                                   

Srpska liga – grupa Beograd – 07. kolo:

Zonska liga Beograda – 07. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 06. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 06. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 06. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 06. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 07. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 05. kolo: 

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 30. septembar i 01. oktobar 2017. godine POGLEDAJTE U PETAK 29. septembra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

25.09.2017

                                                  

Kup FS Srbije na terioriji FS Beograda - 1. kolo:

NAPOMENA:

KONAČNO DELEGIRANJE za 27. septembar 2017. godine POGLEDAJTE U UTORAK 26. septembra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

20.09.2017

                                                   

Srpska liga – grupa Beograd – 06. kolo:

Zonska liga Beograda – 06. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 05. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 05. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 05. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 05. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 06. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 04. kolo: 

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 23. i 24. septembar 2017. godine POGLEDAJTE U PETAK 22. septembra 2017. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

© 2011 FSB, Sva prava zadržana. Web dizajn Solution Studio

SREĆNA NOVA 2013. GODINA!!!!!!!!

 

Svim fudbalskim klubovima i njihovim fudbalerima, trenerima, navijačima, rukovodiocima  i sportskim radnicima, kao i svim sudijama, komesarima, delegatima i našim poslovnim partnerima, sponzorima, saradnicima i prijateljima

Fudbalski savez Beograda želi

SREĆNU NOVU 2013. GODINU!!!!!!