08.08.2017

Izvučeni takmičarski brojevi u sve tri grupe Prve beogradske lige za takmičarsku sezonu 2017/2018

U PRES CENTRU FSB održano je izvlačenje takmičarskih brojeva u sve tri grupe Prve beogradske lige za takmičarsku sezonu 2017/2018. Predstavnike klubova iz ovog takmičarskog ranga FSB koji su se odazvali u velikom broju pozdravili su komesar za takmičenje Željko Petković i njegovi saradnici komesar za suđenje Željko Mohora i komesar za disciplinu Goran Perić. Pre početka izvlačenja parova sve prisutne pozdravio je i Dejan Nedić, predsednik Organizacije fudbalskih sudija FS Beograda koji je rekao da su na sceni u sledećoj sezoni mlade i talentovane sudije i zatražio podršku za njih. On je dadao i da je OFS FSB zadovoljna radom komesara za suđenje Vladimira Babića koji je tu dužnost obavljao prethodne dve sezone, a da je promena komesara za suđenje ustaljena praksa da se ovi komesari menjaju na svake dve sezone.

Pre nego što su klubovi dobili takmičarske brojeve napomenuto je da će od ishoda kvalifikacione utakmice za popunu Zonske lige Beograda između FK “Avala 1939” iz Belog Potoka i FK “Napredak” iz Medoševca zavisiti i ko će igrati u “A”, odnosno “B” grupi Prve beogradske lige.

 

Takmičenje u sve tri grupe startuje za vikend 26. i 27. avgusta 2017. godine, a izvučeni su sledeći takmičarski brojevi:

Grupa „A“

1 Poštar Zvezdara, 2 13. maj Zemun, 3 Komgrap, 4 Studentski grad, 5 Institut (Zemun Polje), 6 Dunav (Veliko Selo), 7 Avala 1939 ili PKB Kovilovo, 8 Zmaj 1953, 9 Sinđelić 2012 (Ugrinovci), 10 P K B (Padinska Skela), 11 Borac (Ostružnica), 12 Heroj-Polet (Jajinci), 13 Šumadinac (Bečmen) i 14  Borac (Progar).

Kompletan raspored jesenjeg dela prvenstva u grupi “A” pogledajte ovde:

 

Grupa „B“

1 Radnički (Rudovci), 2 Rušanj, 3 Lisović 1977, 4 Strelac (Mislođin), 5 B S K 1926 (Baćevac), 6 Šumadija (Šopić), 7 OFK Budućnost (Dudovica), 8 Mladost (Cvetovac), 9 Mladost (Baroševac), 10 Napredak (Medoševac) ili Radnički (Dren), 11 Omladinac (Veliko Polje), 12 OFK Zabrežje, 13 OFK Burovo i 14 OFK Urovci.

Kompletan raspored jesenjeg dela prvenstva u grupi “B” pogledajte ovde:

 

Grupa „C“

1 Vinča, 2 Ropočevo, 3 Dunavac (Grocka), 4 OFK Mladenovac, 5 Vrčin, 6 Šumadija 1962 (Jagnjilo), 7 Pudarci, 8 Kovačevac, 9 Boleč, 10 Velika Krsna, 11 Kosmaj (Ralja) i 12 Selo Mladenovac. 

Kompletan raspored jesenjeg dela prvenstva u grupi “C” pogledajte ovde:

 

U drugom delu ovog sastanka komesari su predstavnicima klubova predočili važne detalje u vezi sa Poropozicijama i organizacijom utakmica, a klubovi su upoznati i sa detaljima u vezi sa licenciranjem trenera u predstojećoj sezoni.

© 2011 FSB, Sva prava zadržana. Web dizajn Solution Studio

SREĆNA NOVA 2013. GODINA!!!!!!!!

 

Svim fudbalskim klubovima i njihovim fudbalerima, trenerima, navijačima, rukovodiocima  i sportskim radnicima, kao i svim sudijama, komesarima, delegatima i našim poslovnim partnerima, sponzorima, saradnicima i prijateljima

Fudbalski savez Beograda želi

SREĆNU NOVU 2013. GODINU!!!!!!