Друга београдска лига

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
К1  
К2  
К3  
К4  
К5  
К6  
К7  
К8  
К9  
К10  
К11  
К12  
К13  
К14  
К15  
К16  
К17  
К18  
 1    19.08. 16:30   ШУМАДИНАЦ - БОРАЦ (Арнајево)   3 : 1     
 2    26.08. 16:30   БОРАЦ (Арнајево) - 21. МАЈ   1 : 0     
 3    02.09. 16:30   МЛАДОСТ (Умчари) - БОРАЦ (Арнајево)   0 : 1     
 4    09.09. 16:00   БОРАЦ (Арнајево) - МЛАДОСТ (Барошевац)   0 : 0     
 5    16.09. 16:00   ИНСТИТУТ - БОРАЦ (Арнајево)   4 : 1     
 6    23.09. 15:30   БОРАЦ (Арнајево) - МОШТАНИЦА   1 : 0     
 7    26.09. 15:30   МЛАДИ ОБИЛИЋ - БОРАЦ (Арнајево)   1 : 0     
 8    30.09. 15:30   БОРАЦ (Арнајево) - СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ   1 : 0     
 9    07.10. 15:00   БОРАЦ (Прогар) - БОРАЦ (Арнајево)   5 : 0     
 10    14.10. 15:00   БОРАЦ (Арнајево) - ЖЕЛЕЗНИК ЛАВОВИ   0 : 2     
 11    17.10. 14:30   ЛЕПУШНИЦА - БОРАЦ (Арнајево)   4 : 1     
 12    21.10. 14:30   БОРАЦ (Арнајево) - ПИК ЗЕМУН   0 : 3     
 13    28.10. 14:00   БАЊА - БОРАЦ (Арнајево)   1 : 1     
 14    04.11. 13:30   БОРАЦ (Арнајево) - РУШАЊ   3 : 1     
 15    10.11. 13:30   БАЋЕВАЦ - БОРАЦ (Арнајево)   0 : 0     
 16    25.11. 13:30   БОРАЦ (Арнајево) - БУДУЋНОСТ (Звечка)   4 : 0     
 17    01.12. 13:00   ТРСТЕНИЦА - БОРАЦ (Арнајево)   6 : 3     
 18    16.03. 15:00   БОРАЦ (Арнајево) - ШУМАДИНАЦ   0 : 0     
 19    23.03. 11:00   21. МАЈ - БОРАЦ (Арнајево)   5 : 0     
 20    30.03. 16:00   БОРАЦ (Арнајево) - МЛАДОСТ (Умчари)   0 : 3    БОРАЦ (Арнајево) - МЛАДОСТ (Умчари) 0:3

Zabeleška: службени резултат ПФФ
 21    06.04. 16:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - БОРАЦ (Арнајево)   1 : 0     
 22    13.04. 16:00   БОРАЦ (Арнајево) - ИНСТИТУТ   2 : 2     
 23    16.04. 17:00   МОШТАНИЦА - БОРАЦ (Арнајево)   0 : 3     
 24    20.04. 17:00   БОРАЦ (Арнајево) - МЛАДИ ОБИЛИЋ   2 : 0     
 25    26.04. 13:00   СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ - БОРАЦ (Арнајево)   4 : 0     
 26    04.05. 17:00   БОРАЦ (Арнајево) - БОРАЦ (Прогар)   1 : 0     
 27    11.05. 17:30   ЖЕЛЕЗНИК ЛАВОВИ - БОРАЦ (Арнајево)   7 : 0     
 28    14.05. 17:30   БОРАЦ (Арнајево) - ЛЕПУШНИЦА   3 : 3     
 29    17.05. 17:30   ПИК ЗЕМУН - БОРАЦ (Арнајево)   5 : 1     
 30    25.05. 17:30   БОРАЦ (Арнајево) - БАЊА   1 : 1     
 31    01.06. 17:30   РУШАЊ - БОРАЦ (Арнајево)   5 : 1     
 32    04.06. 17:30   БОРАЦ (Арнајево) - БАЋЕВАЦ   3 : 0     
 33    08.06. 17:30   БУДУЋНОСТ (Звечка) - БОРАЦ (Арнајево)   0 : 0     
 34    15.06. 17:30   БОРАЦ (Арнајево) - ТРСТЕНИЦА   6 : 2