Зонска лига Београда

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
К1  
К2  
К3  
К4  
К5  
К6  
К7  
К8  
К9  
К10  
К11  
К12  
К13  
К14  
К15  
К16  
К17  
К18  
 1    18.08. 16:30   И М Т - КОВАЧЕВАЦ   5 : 0     
 2    25.08. 16:30   ОФК БАЛКАН МИРИЈЕВО - И М Т   0 : 4     
 3    01.09. 16:30   И М Т - ВИНЧА   7 : 1     
 4    09.09. 16:00   РЕСНИК - И М Т   1 : 3     
 5    15.09. 16:00   И М Т - Б С К (Батајница)   2 : 1     
 6    19.09. 16:00   ПОШТАР - И М Т   1 : 2     
 7    22.09. 15:30   И М Т - СЛАВИЈА   3 : 1     
 8    30.09. 15:30   ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (ММЛ) - И М Т   1 : 2     
 9    06.10. 15:00   И М Т - ЛИСОВИЋ   1 : 0     
 10    10.10. 15:00   ТУРБИНА - И М Т   0 : 1     
 11    13.10. 15:00   И М Т - БУДУЋНОСТ (Добановци)   1 : 0     
 12    21.10. 10:00   ОФК ЖАРКОВО - И М Т   1 : 0     
 13    27.10. 14:00   И М Т - П К Б (Падинска Скела)   1 : 1     
 14    03.11. 13:30   И М Т - МИЛУТИНАЦ   0 : 1     
 15    10.11. 13:30   ТРУДБЕНИК - И М Т   2 : 1     
 16    17.11. 13:30   И М Т - БОРАЦ (Остружница)   2 : 2     
 17    02.12. 10:00   ГРАФИЧАР - И М Т   0 : 1     
 18    16.03. 15:00   КОВАЧЕВАЦ - И М Т   2 : 2     
 19    22.03. 15:00   И М Т - ОФК БАЛКАН МИРИЈЕВО   2 : 1     
 20    29.03. 16:00   ВИНЧА - И М Т   3 : 0    ВИНЧА - И М Т 3:0

Zabeleška: службени резултат ПФФ
 21    02.04. 16:00   И М Т - РЕСНИК   1 : 1     
 22    05.04. 16:00   Б С К (Батајница) - И М Т   2 : 2     
 23    12.04. 16:00   И М Т - ПОШТАР   3 : 1     
 24    20.04. 17:00   СЛАВИЈА - И М Т   2 : 0     
 25    26.04. 17:00   И М Т - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (ММЛ)   0 : 0     
 26    04.05. 17:00   ЛИСОВИЋ - И М Т   1 : 0     
 27    07.05. 17:00   И М Т - ТУРБИНА   3 : 0     
 28    11.05. 17:30   БУДУЋНОСТ (Добановци) - И М Т   3 : 4     
 29    17.05. 17:30   И М Т - ОФК ЖАРКОВО   3 : 1     
 30    25.05. 17:30   П К Б (Падинска Скела) - И М Т   3 : 2     
 31    01.06. 17:30   МИЛУТИНАЦ - И М Т   1 : 3     
 32    07.06. 17:30   И М Т - ТРУДБЕНИК   2 : 3     
 33    11.06. 17:30   БОРАЦ (Остружница) - И М Т   2 : 1     
 34    15.06. 17:30   И М Т - ГРАФИЧАР   1 : 3