Друга београдска лига

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
К1  
К2  
К3  
К4  
К5  
К6  
К7  
К8  
К10  
К11  
К12  
К13  
К14  
К15  
К16  
К17  
К18  
 1    17.08. 16:30   МЛАДОСТ (Барошевац) - БОРАЦ (Прогар)   2 : 3     
 2    24.08. 11:00   21. МАЈ - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 0     
 3    31.08. 16:30   МЛАДОСТ (Барошевац) - ИНСТИТУТ   0 : 0     
 4    06.09. 16:00   ЛЕПУШНИЦА - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 0     
 5    14.09. 16:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - Б С К (Брајковац)   1 : 1     
 6    20.09. 15:30   КРТИНСКА - МЛАДОСТ (Барошевац)   1 : 1     
 7    28.09. 15:30   МЛАДОСТ (Барошевац) - ПИОНИР (Бесни фок)   1 : 0     
 8    01.10. 15:30   МЛАДОСТ (Барошевац) - РАДНИЧКИ ПДМ   4 : 1     
 9    04.10. 15:00   БАЋЕВАЦ - МЛАДОСТ (Барошевац)   4 : 0     
 10    12.10. 15:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - РАБРОВАЦ   3 : 3     
 11    19.10. 14:30   ШУМАДИНАЦ (Бечмен) - МЛАДОСТ (Барошевац)   0 : 1     
 13    01.11. 14:00   БАЊА - МЛАДОСТ (Барошевац)   0 : 0     
 14    09.11. 14:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - РУШАЊ   2 : 0     
 15    16.11. 13:30   МОШТАНИЦА - МЛАДОСТ (Барошевац)   1 : 1     
 16    23.11. 13:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - МЛАДИ ОБИЛИЋ   6 : 1     
 17    30.11. 13:00   ЈЕДИНСТВО (Сурчин) - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 0     
 18    15.03. 15:00   БОРАЦ (Прогар) - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 1     
 19    22.03. 15:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - 21. МАЈ   0 : 1     
 20    29.03. 16:00   ИНСТИТУТ - МЛАДОСТ (Барошевац)   0 : 2     
 21    05.04. 16:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - ЛЕПУШНИЦА   1 : 1     
 22    11.04. 16:00   Б С К (Брајковац) - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 0     
 23    15.04. 17:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - КРТИНСКА   1 : 3     
 24    19.04. 17:00   ПИОНИР (Бесни фок) - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 0     
 25    25.04. 17:00   РАДНИЧКИ ПДМ - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 0     
 26    03.05. 17:00   МЛАДОСТ (Барошевац) - БАЋЕВАЦ   1 : 1     
 27    06.05. 17:30   РАБРОВАЦ - МЛАДОСТ (Барошевац)   4 : 1     
 28    10.05. 17:30   МЛАДОСТ (Барошевац) - ШУМАДИНАЦ (Бечмен)   2 : 1     
 30    24.05. 17:30   МЛАДОСТ (Барошевац) - БАЊА   1 : 1     
 31    31.05. 17:30   РУШАЊ - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 0     
 32    03.06. 17:30   МЛАДОСТ (Барошевац) - МОШТАНИЦА   2 : 0     
 33    06.06. 17:30   МЛАДИ ОБИЛИЋ - МЛАДОСТ (Барошевац)   2 : 3     
 34    13.06. 17:30   МЛАДОСТ (Барошевац) - ЈЕДИНСТВО (Сурчин)   3 : 0