Druga B omladinska liga

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K11  
K12  
K13  
K14  
K16  
 1      PKB Padinska Skela - ŠUMADIJA Jagnjilo   5 : 0     
 2    05.09. 11:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - TRUDBENIK   1 : 0     
 3    09.09. 09:00   SOPOT - ŠUMADIJA Jagnjilo   2 : 1     
 5    22.09. 16:00   GSP POLET - ŠUMADIJA Jagnjilo   7 : 0     
 6    30.09. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - CRVENA ZVEZDA MML   6 : 2     
 7    03.10. 09:00   SINĐELIĆ 2 - ŠUMADIJA Jagnjilo   2 : 0     
 8    06.10. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - HAJDUK   1 : 4     
 9    13.10. 11:30   BEOGRAD 1929 - ŠUMADIJA Jagnjilo   3 : 0    BEOGRAD 1929 - ŠUMADIJA Jagnjilo 3:0

Zabeleška: 3:0 PFF gost nije nastupio
 10    21.10. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - BORAC Lazarevac   _ : _     
 11    27.11. 11:00   BSK BORČA 2 - ŠUMADIJA Jagnjilo   7 : 0     
 12    04.11. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - DORĆOL   4 : 0     
 13    10.11. 14:00   BULBULDERAC - ŠUMADIJA Jagnjilo   3 : 0    BULBULDERAC - ŠUMADIJA Jagnjilo 3:0

Zabeleška: 3:0 pff zbog nepravilnog nastupa igraca
 15    24.11. 14:00   INTERNACIONAL 2 - ŠUMADIJA Jagnjilo   2 : 2     
 16    30.05. 17:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - PKB Padinska Skela   0 : 1     
 17    31.03. 11:00   TRUDBENIK - ŠUMADIJA Jagnjilo   1 : 1     
 18    11.06. 17:30   ŠUMADIJA Jagnjilo - SOPOT   5 : 0     
 19    13.04. 08:00   CRVENA ZVEZDA MML - ŠUMADIJA Jagnjilo   0 : 4     
 20    21.04. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - GSP POLET   3 : 4     
 21    27.04. 09:00   HAJDUK - ŠUMADIJA Jagnjilo   3 : 0    HAJDUK - ŠUMADIJA Jagnjilo 3:0

Zabeleška: 3:0 PFF gost nije nastupio
 22    04.05. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - SINĐELIĆ 2   3 : 1     
 23      ___ - ŠUMADIJA Jagnjilo   _ : _     
 24    18.05. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - BEOGRAD 1929   2 : 1     
 25    25.05. 10:00   DORĆOL - ŠUMADIJA Jagnjilo   1 : 1     
 26    01.06. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - BSK BORČA 2   3 : 0     
 27    08.09. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - INTERNACIONAL 2   4 : 1     
 28    15.06. 10:00   ŠUMADIJA Jagnjilo - BULBULDERAC   0 : 1     
 30      ŠUMADIJA Jagnjilo - INTERNACIONAL 2   _ : _