SRPSKA LIGA GRUPA - BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
K19  
K20  
 1    16.08. 17:00   ZVEZDARA - RADNIČKI (Obrenovac)   0 : 0     
 2    23.08. 17:00   ZVEZDARA - TEK SLOGA   4 : 0     
 3    29.08. 11:00   GSP POLET DORĆOL - ZVEZDARA   0 : 1     
 4    06.09. 16:00   ZVEZDARA - BRODARAC   3 : 1     
 5    12.09. 16:00   LOKOMOTIVA - ZVEZDARA   3 : 1     
 6    16.09. 16:00   ZVEZDARA - SINĐELIĆ   2 : 0     
 7    20.09. 16:00   JEDINSTVO - ZVEZDARA   2 : 1     
 8    27.09. 15:30   ZVEZDARA - OFK MLADENOVAC   4 : 0     
 9    03.10. 14:30   STUDENTSKI GRAD - ZVEZDARA   1 : 0     
 10    11.10. 14:00   ZVEZDARA - RADNIČKI (Novi Beograd)   2 : 2     
 11    14.10. 14:00   LEŠTANE - ZVEZDARA   1 : 1     
 12    18.10. 13:30   ZVEZDARA - STEPOJEVAC VAGA   1 : 3     
 13    25.10. 13:30   SREMČICA - ZVEZDARA   3 : 3     
 14    01.11. 13:30   ZVEZDARA - B S K 1925 (Batajnica)   2 : 0     
 15    04.11. 13:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - ZVEZDARA   0 : 3     
 16    08.11. 13:30   ZVEZDARA - B A S K   0 : 0     
 17    14.11. 13:00   OFK BEOGRAD - ZVEZDARA   2 : 1     
 18    22.11. 13:00   ZVEZDARA - TELEOPTIK   2 : 0     
 19    28.11. 13:00   B S K (Borča) - ZVEZDARA   1 : 1     
 20    06.03. 14:30   RADNIČKI (Obrenovac) - ZVEZDARA   1 : 1     
 21    13.03. 14:30   TEK SLOGA - ZVEZDARA   1 : 0     
 22    17.03. 15:00   ZVEZDARA - GSP POLET DORĆOL   3 : 1     
 23    20.03. 13:00   BRODARAC - ZVEZDARA   1 : 1     
 24    28.03. 15:30   ZVEZDARA - LOKOMOTIVA   1 : 1     
 25    31.03. 16:00   SINĐELIĆ - ZVEZDARA   4 : 1     
 26    04.04. 16:00   ZVEZDARA - JEDINSTVO   1 : 1     
 27    10.04. 16:00   OFK MLADENOVAC - ZVEZDARA   0 : 3     
 28    14.04. 16:00   ZVEZDARA - STUDENTSKI GRAD   2 : 2     
 29    17.04. 16:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - ZVEZDARA   _ : _    RADNIČKI (Novi Beograd) - ZVEZDARA _:_

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK Bezanija u Novom Beogradui.
 30    25.04. 16:30   ZVEZDARA - LEŠTANE   _ : _     
 31    28.04. 16:30   STEPOJEVAC VAGA - ZVEZDARA   _ : _     
 32    02.05. 16:30   ZVEZDARA - SREMČICA   _ : _     
 33    09.05. 16:30   B S K 1925 (Batajnica) - ZVEZDARA   _ : _     
 34    16.05. 16:30   ZVEZDARA - CRVENA ZVEZDA (MML)   _ : _     
 35    19.05. 17:00   B A S K - ZVEZDARA   _ : _     
 36    23.05. 17:00   ZVEZDARA - OFK BEOGRAD   _ : _     
 37    30.05. 17:00   TELEOPTIK - ZVEZDARA   _ : _     
 38    06.06. 17:00   ZVEZDARA - B S K (Borča)   _ : _