SRPSKA LIGA GRUPA - BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
K19  
K20  
 1    16.08. 17:00   JEDINSTVO - B S K 1925 (Batajnica)   0 : 1     
 2    23.08. 17:00   B S K 1925 (Batajnica) - OFK MLADENOVAC   1 : 0     
 3    30.08. 17:00   STUDENTSKI GRAD - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 0     
 4    06.09. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - RADNIČKI (Novi Beograd)   2 : 2     
 5    13.09. 16:00   LEŠTANE - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 1     
 6    16.09. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - STEPOJEVAC VAGA   0 : 2     
 7    20.09. 16:00   SREMČICA - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 1     
 8    26.09. 15:30   RADNIČKI (Obrenovac) - B S K 1925 (Batajnica)   4 : 1     
 9    04.10. 14:30   B S K 1925 (Batajnica) - CRVENA ZVEZDA (MML)   2 : 0     
 10    11.10. 14:00   B A S K - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 1     
 11    14.10. 14:00   B S K 1925 (Batajnica) - OFK BEOGRAD   0 : 0     
 12    17.10. 11:00   TELEOPTIK - B S K 1925 (Batajnica)   3 : 0     
 13    25.10. 13:30   B S K 1925 (Batajnica) - B S K (Borča)   1 : 4     
 14    01.11. 13:30   ZVEZDARA - B S K 1925 (Batajnica)   2 : 0     
 15    04.11. 13:30   B S K 1925 (Batajnica) - TEK SLOGA   0 : 0     
 16    07.11. 11:00   GSP POLET DORĆOL - B S K 1925 (Batajnica)   2 : 0     
 17    15.11. 13:00   B S K 1925 (Batajnica) - BRODARAC   0 : 1     
 18    21.11. 13:00   LOKOMOTIVA - B S K 1925 (Batajnica)   4 : 0     
 19    29.11. 13:00   B S K 1925 (Batajnica) - SINĐELIĆ   0 : 2     
 20    07.03. 14:30   B S K 1925 (Batajnica) - JEDINSTVO   0 : 3     
 21    13.03. 14:30   OFK MLADENOVAC - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 1     
 22    17.03. 15:00   B S K 1925 (Batajnica) - STUDENTSKI GRAD   1 : 2     
 23    21.03. 15:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - B S K 1925 (Batajnica)   2 : 0    RADNIČKI (Novi Beograd) - B S K 1925 (Batajnica) 2:0

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK Bezanija u Novom Beogradu.
 24    28.03. 15:30   B S K 1925 (Batajnica) - LEŠTANE   0 : 0     
 25    31.03. 11:00   STEPOJEVAC VAGA - B S K 1925 (Batajnica)   5 : 0     
 26    04.04. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - SREMČICA   0 : 4     
 27    11.04. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - RADNIČKI (Obrenovac)   0 : 1     
 28    14.04. 16:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - B S K 1925 (Batajnica)   3 : 0     
 29    18.04. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - B A S K   _ : _     
 30    24.04. 16:30   OFK BEOGRAD - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 31    28.04. 16:30   B S K 1925 (Batajnica) - TELEOPTIK   _ : _     
 32    01.05. 16:30   B S K (Borča) - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 33    09.05. 16:30   B S K 1925 (Batajnica) - ZVEZDARA   _ : _     
 34    14.05. 16:30   TEK SLOGA - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 35    19.05. 17:00   B S K 1925 (Batajnica) - GSP POLET DORĆOL   _ : _     
 36    22.05. 17:30   BRODARAC - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 37    30.05. 17:00   B S K 1925 (Batajnica) - LOKOMOTIVA   _ : _     
 38    06.06. 17:00   SINĐELIĆ - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _