SRPSKA LIGA GRUPA - BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
K19  
K20  
 1    15.08. 10:00   SINĐELIĆ - CRVENA ZVEZDA (MML)   0 : 1     
 2    23.08. 17:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - JEDINSTVO   0 : 1     
 3    29.08. 16:30   OFK MLADENOVAC - CRVENA ZVEZDA (MML)   0 : 1     
 4    06.09. 16:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - STUDENTSKI GRAD   4 : 3     
 5    12.09. 16:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - CRVENA ZVEZDA (MML)   2 : 0     
 6    16.09. 16:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - LEŠTANE   1 : 1     
 7    18.09. 16:00   STEPOJEVAC VAGA - CRVENA ZVEZDA (MML)   2 : 1     
 8    27.09. 15:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - SREMČICA   3 : 2     
 9    04.10. 14:30   B S K 1925 (Batajnica) - CRVENA ZVEZDA (MML)   2 : 0     
 10    10.10. 14:00   RADNIČKI (Obrenovac) - CRVENA ZVEZDA (MML)   2 : 2     
 11    14.10. 14:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - B A S K   1 : 1     
 12    17.10. 13:30   OFK BEOGRAD - CRVENA ZVEZDA (MML)   4 : 1     
 13    25.10. 13:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - TELEOPTIK   2 : 1     
 14    31.10. 13:30   B S K (Borča) - CRVENA ZVEZDA (MML)   3 : 1     
 15    04.11. 13:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - ZVEZDARA   0 : 3     
 16    07.11. 10:00   TEK SLOGA - CRVENA ZVEZDA (MML)   1 : 0     
 17    15.11. 13:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - GSP POLET DORĆOL   1 : 0     
 18    21.11. 13:00   BRODARAC - CRVENA ZVEZDA (MML)   5 : 1     
 19    29.11. 13:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - LOKOMOTIVA   1 : 0     
 20    07.03. 14:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - SINĐELIĆ   1 : 2     
 21    14.03. 14:30   JEDINSTVO - CRVENA ZVEZDA (MML)   2 : 0     
 22    17.03. 15:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - OFK MLADENOVAC   1 : 1     
 23    21.03. 15:00   STUDENTSKI GRAD - CRVENA ZVEZDA (MML)   0 : 0     
 24    28.03. 15:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - RADNIČKI (Novi Beograd)   3 : 2     
 25    31.03. 16:00   LEŠTANE - CRVENA ZVEZDA (MML)   1 : 0     
 26    04.04. 16:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - STEPOJEVAC VAGA   0 : 2     
 27    11.04. 16:00   SREMČICA - CRVENA ZVEZDA (MML)   3 : 2    SREMČICA - CRVENA ZVEZDA (MML) 3:2

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji.
 28    14.04. 16:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - B S K 1925 (Batajnica)   3 : 0     
 29    18.04. 16:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - RADNIČKI (Obrenovac)   _ : _     
 30    25.04. 16:30   B A S K - CRVENA ZVEZDA (MML)   _ : _     
 31    28.04. 16:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - OFK BEOGRAD   _ : _     
 32    01.05. 11:00   TELEOPTIK - CRVENA ZVEZDA (MML)   _ : _     
 33    09.05. 16:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - B S K (Borča)   _ : _     
 34    16.05. 16:30   ZVEZDARA - CRVENA ZVEZDA (MML)   _ : _     
 35    19.05. 17:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - TEK SLOGA   _ : _     
 36    22.05. 11:00   GSP POLET DORĆOL - CRVENA ZVEZDA (MML)   _ : _     
 37    30.05. 17:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - BRODARAC   _ : _     
 38    06.06. 17:00   LOKOMOTIVA - CRVENA ZVEZDA (MML)   _ : _