SRPSKA LIGA GRUPA - BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
K19  
K20  
 1    15.08. 17:30   BRODARAC - OFK BEOGRAD   2 : 2     
 2    22.08. 11:00   TELEOPTIK - BRODARAC   0 : 2     
 3    29.08. 17:00   BRODARAC - B S K (Borča)   2 : 0     
 4    06.09. 16:00   ZVEZDARA - BRODARAC   3 : 1     
 5    12.09. 16:00   BRODARAC - TEK SLOGA   5 : 0     
 6    16.09. 16:00   GSP POLET DORĆOL - BRODARAC   0 : 1     
 7    21.09. 16:00   BRODARAC - RADNIČKI (Obrenovac)   4 : 0     
 8    27.09. 16:00   BRODARAC - LOKOMOTIVA   4 : 2     
 9    03.10. 10:00   SINĐELIĆ - BRODARAC   1 : 4     
 10    10.10. 15:00   BRODARAC - JEDINSTVO   2 : 0     
 11    14.10. 14:00   OFK MLADENOVAC - BRODARAC   2 : 0     
 12    17.10. 10:00   BRODARAC - STUDENTSKI GRAD   2 : 0     
 13    24.10. 13:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - BRODARAC   1 : 0     
 14    31.10. 13:30   BRODARAC - LEŠTANE   3 : 0     
 15    04.11. 11:00   STEPOJEVAC VAGA - BRODARAC   1 : 4     
 16    07.11. 13:30   BRODARAC - SREMČICA   3 : 2     
 17    15.11. 13:00   B S K 1925 (Batajnica) - BRODARAC   0 : 1     
 18    21.11. 13:00   BRODARAC - CRVENA ZVEZDA (MML)   5 : 1     
 19    29.11. 13:00   B A S K - BRODARAC   2 : 0     
 20    06.03. 14:30   OFK BEOGRAD - BRODARAC   0 : 1     
 21    13.03. 11:00   BRODARAC - TELEOPTIK   1 : 2     
 22    17.03. 15:00   B S K (Borča) - BRODARAC   1 : 1     
 23    20.03. 13:00   BRODARAC - ZVEZDARA   1 : 1     
 24    26.03. 15:30   TEK SLOGA - BRODARAC   1 : 0     
 25    31.03. 12:00   BRODARAC - GSP POLET DORĆOL   6 : 1     
 26    03.04. 16:00   RADNIČKI (Obrenovac) - BRODARAC   1 : 0     
 27    11.04. 16:00   LOKOMOTIVA - BRODARAC   0 : 5    LOKOMOTIVA - BRODARAC 0:5

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK B A S K u Beogradu.
 28    14.04. 16:00   BRODARAC - SINĐELIĆ   0 : 1     
 29    18.04. 16:00   JEDINSTVO - BRODARAC   _ : _     
 30    24.04. 17:30   BRODARAC - OFK MLADENOVAC   _ : _     
 31    28.04. 16:30   STUDENTSKI GRAD - BRODARAC   _ : _     
 32    01.05. 17:30   BRODARAC - RADNIČKI (Novi Beograd)   _ : _     
 33    09.05. 16:30   LEŠTANE - BRODARAC   _ : _     
 34    15.05. 17:30   BRODARAC - STEPOJEVAC VAGA   _ : _     
 35    19.05. 17:00   SREMČICA - BRODARAC   _ : _     
 36    22.05. 17:30   BRODARAC - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 37    30.05. 17:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - BRODARAC   _ : _     
 38    06.06. 17:00   BRODARAC - B A S K   _ : _