SRPSKA LIGA GRUPA - BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
K19  
K20  
 1    15.08. 10:00   SINĐELIĆ - CRVENA ZVEZDA (MML)   0 : 1     
 2    23.08. 17:00   B A S K - SINĐELIĆ   2 : 1     
 3    29.08. 10:00   SINĐELIĆ - OFK BEOGRAD   0 : 1     
 4    05.09. 11:00   TELEOPTIK - SINĐELIĆ   2 : 0     
 5    12.09. 10:00   SINĐELIĆ - B S K (Borča)   2 : 1     
 6    16.09. 16:00   ZVEZDARA - SINĐELIĆ   2 : 0     
 7    19.09. 10:00   SINĐELIĆ - TEK SLOGA   1 : 0     
 8    26.09. 11:00   GSP POLET DORĆOL - SINĐELIĆ   0 : 1     
 9    03.10. 10:00   SINĐELIĆ - BRODARAC   1 : 4     
 10    10.10. 14:00   LOKOMOTIVA - SINĐELIĆ   1 : 1     
 11    14.10. 14:00   SINĐELIĆ - RADNIČKI (Obrenovac)   0 : 0     
 12    17.10. 10:00   SINĐELIĆ - JEDINSTVO   2 : 1     
 13    24.10. 13:30   OFK MLADENOVAC - SINĐELIĆ   0 : 1     
 14    31.10. 10:00   SINĐELIĆ - STUDENTSKI GRAD   1 : 3     
 15    04.11. 13:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - SINĐELIĆ   3 : 0     
 16    07.11. 10:00   SINĐELIĆ - LEŠTANE   1 : 1     
 17    15.11. 13:00   STEPOJEVAC VAGA - SINĐELIĆ   2 : 1    STEPOJEVAC VAGA - SINĐELIĆ 2:1

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji.
 18    21.11. 10:00   SINĐELIĆ - SREMČICA   0 : 0     
 19    29.11. 13:00   B S K 1925 (Batajnica) - SINĐELIĆ   0 : 2     
 20    07.03. 14:30   CRVENA ZVEZDA (MML) - SINĐELIĆ   1 : 2     
 21    13.03. 17:30   SINĐELIĆ - B A S K   1 : 0    SINĐELIĆ - B A S K 1:0

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji.
 22    17.03. 15:00   OFK BEOGRAD - SINĐELIĆ   1 : 0     
 23    20.03. 10:00   SINĐELIĆ - TELEOPTIK   0 : 1    SINĐELIĆ - TELEOPTIK 0:1

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK B A S K u Beogradu.
 24    27.03. 15:30   B S K (Borča) - SINĐELIĆ   0 : 0     
 25    31.03. 16:00   SINĐELIĆ - ZVEZDARA   4 : 1     
 26    03.04. 16:00   TEK SLOGA - SINĐELIĆ   0 : 0     
 27    10.04. 16:00   SINĐELIĆ - GSP POLET DORĆOL   3 : 0    SINĐELIĆ - GSP POLET DORĆOL 3:0

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK B A S K u Beogradu.
 28    14.04. 16:00   BRODARAC - SINĐELIĆ   0 : 1     
 29    17.04. 11:00   SINĐELIĆ - LOKOMOTIVA   2 : 0     
 30    24.04. 16:30   RADNIČKI (Obrenovac) - SINĐELIĆ   _ : _     
 31    28.04. 16:30   JEDINSTVO - SINĐELIĆ   _ : _     
 32    01.05. 10:00   SINĐELIĆ - OFK MLADENOVAC   _ : _     
 33    09.05. 17:30   STUDENTSKI GRAD - SINĐELIĆ   _ : _     
 34    15.05. 10:00   SINĐELIĆ - RADNIČKI (Novi Beograd)   _ : _     
 35    19.05. 17:00   LEŠTANE - SINĐELIĆ   _ : _     
 36    22.05. 10:00   SINĐELIĆ - STEPOJEVAC VAGA   _ : _     
 37    30.05. 17:00   SREMČICA - SINĐELIĆ   _ : _     
 38    06.06. 17:00   SINĐELIĆ - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _