SRPSKA LIGA GRUPA - BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
K19  
K20  
 1    15.08. 17:00   OFK MLADENOVAC - SREMČICA   2 : 0     
 2    23.08. 17:00   B S K 1925 (Batajnica) - OFK MLADENOVAC   1 : 0     
 3    29.08. 16:30   OFK MLADENOVAC - CRVENA ZVEZDA (MML)   0 : 1     
 4    06.09. 16:00   B A S K - OFK MLADENOVAC   1 : 0     
 5    12.09. 16:00   OFK MLADENOVAC - OFK BEOGRAD   3 : 2     
 6    16.09. 16:00   TELEOPTIK - OFK MLADENOVAC   0 : 0     
 7    19.09. 16:00   OFK MLADENOVAC - B S K (Borča)   1 : 0     
 8    27.09. 15:30   ZVEZDARA - OFK MLADENOVAC   4 : 0     
 9    03.10. 14:30   OFK MLADENOVAC - TEK SLOGA   0 : 1     
 10    10.10. 11:00   GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC   2 : 1     
 11    14.10. 14:00   OFK MLADENOVAC - BRODARAC   2 : 0     
 12    17.10. 13:30   LOKOMOTIVA - OFK MLADENOVAC   1 : 4     
 13    24.10. 13:30   OFK MLADENOVAC - SINĐELIĆ   0 : 1     
 14    01.11. 13:30   JEDINSTVO - OFK MLADENOVAC   1 : 0     
 15    04.11. 13:30   OFK MLADENOVAC - RADNIČKI (Obrenovac)   0 : 1     
 16    07.11. 13:30   OFK MLADENOVAC - STUDENTSKI GRAD   1 : 0     
 17    14.11. 13:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK MLADENOVAC   0 : 0     
 18    21.11. 13:00   OFK MLADENOVAC - LEŠTANE   0 : 1     
 19    28.11. 13:00   STEPOJEVAC VAGA - OFK MLADENOVAC   2 : 1     
 20    07.03. 14:30   SREMČICA - OFK MLADENOVAC   4 : 1    SREMČICA - OFK MLADENOVAC 4:1

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu SC FSBna Adi Ciganliji.
 21    13.03. 14:30   OFK MLADENOVAC - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 1     
 22    17.03. 15:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - OFK MLADENOVAC   1 : 1     
 23    20.03. 15:00   OFK MLADENOVAC - B A S K   2 : 1     
 24    27.03. 15:30   OFK BEOGRAD - OFK MLADENOVAC   1 : 1     
 25    31.03. 16:00   OFK MLADENOVAC - TELEOPTIK   0 : 1     
 26    03.04. 16:00   B S K (Borča) - OFK MLADENOVAC   2 : 0     
 27    10.04. 16:00   OFK MLADENOVAC - ZVEZDARA   0 : 3     
 28    14.04. 16:00   TEK SLOGA - OFK MLADENOVAC   3 : 1     
 29    17.04. 16:00   OFK MLADENOVAC - GSP POLET DORĆOL   _ : _     
 30    24.04. 17:30   BRODARAC - OFK MLADENOVAC   _ : _     
 31    28.04. 16:30   OFK MLADENOVAC - LOKOMOTIVA   _ : _     
 32    01.05. 10:00   SINĐELIĆ - OFK MLADENOVAC   _ : _     
 33    08.05. 16:30   OFK MLADENOVAC - JEDINSTVO   _ : _     
 34    15.05. 16:30   RADNIČKI (Obrenovac) - OFK MLADENOVAC   _ : _     
 35    19.05. 17:00   STUDENTSKI GRAD - OFK MLADENOVAC   _ : _     
 36    22.05. 17:00   OFK MLADENOVAC - RADNIČKI (Novi Beograd)   _ : _     
 37    30.05. 17:00   LEŠTANE - OFK MLADENOVAC   _ : _     
 38    06.06. 17:00   OFK MLADENOVAC - STEPOJEVAC VAGA   _ : _