SRPSKA LIGA GRUPA - BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
K19  
K20  
 1    16.08. 17:30   STUDENTSKI GRAD - STEPOJEVAC VAGA   4 : 2     
 2    23.08. 17:00   SREMČICA - STUDENTSKI GRAD   2 : 1     
 3    30.08. 17:00   STUDENTSKI GRAD - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 0     
 4    06.09. 16:00   CRVENA ZVEZDA (MML) - STUDENTSKI GRAD   4 : 3     
 5    13.09. 16:00   STUDENTSKI GRAD - B A S K   3 : 4     
 6    16.09. 16:00   OFK BEOGRAD - STUDENTSKI GRAD   2 : 3     
 7    20.09. 16:00   STUDENTSKI GRAD - TELEOPTIK   2 : 0     
 8    26.09. 15:30   B S K (Borča) - STUDENTSKI GRAD   1 : 1     
 9    03.10. 14:30   STUDENTSKI GRAD - ZVEZDARA   1 : 0     
 10    10.10. 10:00   TEK SLOGA - STUDENTSKI GRAD   0 : 0     
 11    14.10. 14:00   STUDENTSKI GRAD - GSP POLET DORĆOL   2 : 1     
 12    17.10. 10:00   BRODARAC - STUDENTSKI GRAD   2 : 0     
 13    24.10. 13:30   STUDENTSKI GRAD - LOKOMOTIVA   7 : 2     
 14    31.10. 10:00   SINĐELIĆ - STUDENTSKI GRAD   1 : 3     
 15    04.11. 13:30   STUDENTSKI GRAD - JEDINSTVO   2 : 0     
 16    07.11. 13:30   OFK MLADENOVAC - STUDENTSKI GRAD   1 : 0     
 17    14.11. 13:00   STUDENTSKI GRAD - RADNIČKI (Obrenovac)   2 : 2     
 18    22.11. 13:00   STUDENTSKI GRAD - RADNIČKI (Novi Beograd)   0 : 0     
 19    29.11. 13:00   LEŠTANE - STUDENTSKI GRAD   3 : 1     
 20    05.03. 14:30   STEPOJEVAC VAGA - STUDENTSKI GRAD   1 : 1    STEPOJEVAC VAGA - STUDENTSKI GRAD 1:1

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji.
 21    13.03. 15:00   STUDENTSKI GRAD - SREMČICA   4 : 4     
 22    17.03. 15:00   B S K 1925 (Batajnica) - STUDENTSKI GRAD   1 : 2     
 23    21.03. 15:00   STUDENTSKI GRAD - CRVENA ZVEZDA (MML)   0 : 0     
 24    28.03. 15:30   B A S K - STUDENTSKI GRAD   3 : 1     
 25    31.03. 16:00   STUDENTSKI GRAD - OFK BEOGRAD   1 : 1     
 26    03.04. 11:00   TELEOPTIK - STUDENTSKI GRAD   1 : 1     
 27    10.04. 16:00   STUDENTSKI GRAD - B S K (Borča)   0 : 1     
 28    14.04. 16:00   ZVEZDARA - STUDENTSKI GRAD   2 : 2     
 29    17.04. 16:30   STUDENTSKI GRAD - TEK SLOGA   2 : 1     
 30    24.04. 11:00   GSP POLET DORĆOL - STUDENTSKI GRAD   _ : _     
 31    28.04. 16:30   STUDENTSKI GRAD - BRODARAC   _ : _     
 32    01.05. 16:30   LOKOMOTIVA - STUDENTSKI GRAD   _ : _     
 33    09.05. 17:30   STUDENTSKI GRAD - SINĐELIĆ   _ : _     
 34    16.05. 16:30   JEDINSTVO - STUDENTSKI GRAD   _ : _     
 35    19.05. 17:00   STUDENTSKI GRAD - OFK MLADENOVAC   _ : _     
 36    22.05. 17:00   RADNIČKI (Obrenovac) - STUDENTSKI GRAD   _ : _     
 37    30.05. 17:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - STUDENTSKI GRAD   _ : _     
 38    06.06. 17:00   STUDENTSKI GRAD - LEŠTANE   _ : _