SRPSKA LIGA - GRUPA BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
 1    27.08. 11:00   GRAFIČAR - RADNIČKI (Novi Beograd)   1 : 0     
 2    30.08. 16:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA   1 : 0     
 3    03.09. 16:30   JEDINSTVO (Surčin) - RADNIČKI (Novi Beograd)   0 : 1     
 4    09.09. 16:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - PRVA ISKRA (Barič)   1 : 0     
 5    16.09. 10:00   B A S K - RADNIČKI (Novi Beograd)   0 : 1     
 6    24.09. 15:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - B S K (Borča)   2 : 1     
 7    01.10. 11:00   OFK ŽARKOVO - RADNIČKI (Novi Beograd)   1 : 0     
 8    07.10. 14:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - STEPOJEVAC VAGA   1 : 0     
 9    15.10. 14:30   B S K 1925 (Batajnica) - RADNIČKI (Novi Beograd)   0 : 0     
 10    21.10. 13:30   SOPOT - RADNIČKI (Novi Beograd)   0 : 1     
 11    28.10. 13:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - I M T   0 : 0     
 12    04.11. 13:30   RADNIČKI (Obrenovac) - RADNIČKI (Novi Beograd)   1 : 2     
 13    11.11. 13:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD   0 : 2     
 14    18.11. 11:00   GSP POLET-DORĆOL - RADNIČKI (Novi Beograd)   1 : 1     
 15    25.11. 13:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - KOLUBARA (Lazarevac)   0 : 0     
 16    10.03. 13:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - GRAFIČAR   0 : 3     
 17    17.03. 13:00   LOKOMOTIVA - RADNIČKI (Novi Beograd)   3 : 1     
 18    28.03. 15:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - JEDINSTVO (Surčin)   0 : 0    RADNIČKI (Novi Beograd) - JEDINSTVO (Surčin) 0:0

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK BASK.
 19    01.04. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - RADNIČKI (Novi Beograd)   2 : 1     
 20    07.04. 16:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - B A S K   3 : 0     
 21    11.04. 16:00   B S K (Borča) - RADNIČKI (Novi Beograd)   0 : 1     
 22    15.04. 16:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK ŽARKOVO   1 : 2     
 23    22.04. 16:00   STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Novi Beograd)   1 : 1     
 24    28.04. 16:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 0     
 25    05.05. 16:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - SOPOT   0 : 0     
 26    12.05. 16:30   I M T - RADNIČKI (Novi Beograd)   1 : 2     
 27    16.05. 16:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - RADNIČKI (Obrenovac)   1 : 1     
 28    19.05. 16:30   OFK BEOGRAD - RADNIČKI (Novi Beograd)   1 : 1     
 29    26.05. 17:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - GSP POLET-DORĆOL   _ : _     
 30    02.06. 17:00   KOLUBARA (Lazarevac) - RADNIČKI (Novi Beograd)   _ : _