SRPSKA LIGA - GRUPA BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
 1    26.08. 16:30   LOKOMOTIVA - B S K 1925 (Batajnica)   2 : 0     
 2    30.08. 16:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA   1 : 0     
 3    03.09. 16:30   LOKOMOTIVA - I M T   1 : 2     
 4    09.09. 16:00   RADNIČKI (Obrenovac) - LOKOMOTIVA   3 : 0     
 5    17.09. 16:00   LOKOMOTIVA - OFK BEOGRAD   2 : 2     
 6    23.09. 11:00   GSP POLET-DORĆOL - LOKOMOTIVA   0 : 1     
 7    30.09. 15:30   LOKOMOTIVA - KOLUBARA (Lazarevac)   2 : 1     
 8    08.10. 11:00   GRAFIČAR - LOKOMOTIVA   4 : 3     
 9    14.10. 14:30   LOKOMOTIVA - SOPOT   3 : 0     
 10    21.10. 13:30   LOKOMOTIVA - JEDINSTVO (Surčin)   1 : 1     
 11    28.10. 13:30   PRVA ISKRA (Barič) - LOKOMOTIVA   2 : 2     
 12    04.11. 13:30   LOKOMOTIVA - B A S K   4 : 3     
 13    11.11. 13:00   B S K (Borča) - LOKOMOTIVA   1 : 1     
 14    18.11. 13:00   LOKOMOTIVA - OFK ŽARKOVO   0 : 2     
 15    26.11. 13:00   STEPOJEVAC VAGA - LOKOMOTIVA   0 : 5     
 16    11.03. 14:30   B S K 1925 (Batajnica) - LOKOMOTIVA   0 : 2     
 17    17.03. 13:00   LOKOMOTIVA - RADNIČKI (Novi Beograd)   3 : 1     
 18    28.03. 14:00   I M T - LOKOMOTIVA   0 : 1    I M T - LOKOMOTIVA 0:1

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji.
 19    31.03. 15:30   LOKOMOTIVA - RADNIČKI (Obrenovac)   0 : 2     
 20    07.04. 16:00   OFK BEOGRAD - LOKOMOTIVA   0 : 2     
 21    11.04. 17:00   LOKOMOTIVA - GSP POLET-DORĆOL   3 : 0     
 22    15.04. 16:00   KOLUBARA (Lazarevac) - LOKOMOTIVA   2 : 3     
 23    21.04. 16:00   LOKOMOTIVA - GRAFIČAR   1 : 1     
 24    28.04. 16:30   SOPOT - LOKOMOTIVA   0 : 2     
 25    06.05. 16:30   JEDINSTVO (Surčin) - LOKOMOTIVA   5 : 4     
 26    12.05. 16:30   LOKOMOTIVA - PRVA ISKRA (Barič)   4 : 1     
 27    16.05. 16:30   B A S K - LOKOMOTIVA   0 : 0     
 28    19.05. 16:30   LOKOMOTIVA - B S K (Borča)   2 : 2     
 29    26.05. 17:00   OFK ŽARKOVO - LOKOMOTIVA   _ : _     
 30    02.06. 17:00   LOKOMOTIVA - STEPOJEVAC VAGA   _ : _