SRPSKA LIGA - GRUPA BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
 1    27.08. 16:30   JEDINSTVO (Surčin) - STEPOJEVAC VAGA   0 : 3     
 2    30.08. 16:30   B S K 1925 (Batajnica) - JEDINSTVO (Surčin)   1 : 1     
 3    03.09. 16:30   JEDINSTVO (Surčin) - RADNIČKI (Novi Beograd)   0 : 1     
 4    09.09. 16:00   I M T - JEDINSTVO (Surčin)   0 : 1     
 5    17.09. 16:00   JEDINSTVO (Surčin) - RADNIČKI (Obrenovac)   0 : 3     
 6    23.09. 15:30   OFK BEOGRAD - JEDINSTVO (Surčin)   2 : 1     
 7    01.10. 15:30   JEDINSTVO (Surčin) - GSP POLET-DORĆOL   1 : 1     
 8    08.10. 14:30   KOLUBARA (Lazarevac) - JEDINSTVO (Surčin)   1 : 3     
 9    15.10. 14:30   JEDINSTVO (Surčin) - GRAFIČAR   0 : 1     
 10    21.10. 13:30   LOKOMOTIVA - JEDINSTVO (Surčin)   1 : 1     
 11    29.10. 13:30   JEDINSTVO (Surčin) - SOPOT   2 : 1     
 12    05.11. 13:30   JEDINSTVO (Surčin) - PRVA ISKRA (Barič)   4 : 0     
 13    11.11. 10:00   B A S K - JEDINSTVO (Surčin)   3 : 1     
 14    19.11. 13:00   JEDINSTVO (Surčin) - B S K (Borča)   2 : 2     
 15    26.11. 11:00   OFK ŽARKOVO - JEDINSTVO (Surčin)   4 : 2     
 16    11.03. 14:30   STEPOJEVAC VAGA - JEDINSTVO (Surčin)   4 : 0     
 17    18.03. 14:30   JEDINSTVO (Surčin) - B S K 1925 (Batajnica)   2 : 0     
 18    28.03. 15:30   RADNIČKI (Novi Beograd) - JEDINSTVO (Surčin)   0 : 0    RADNIČKI (Novi Beograd) - JEDINSTVO (Surčin) 0:0

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK BASK.
 19    01.04. 15:30   JEDINSTVO (Surčin) - I M T   0 : 1     
 20    07.04. 16:00   RADNIČKI (Obrenovac) - JEDINSTVO (Surčin)   1 : 1     
 21    11.04. 16:00   JEDINSTVO (Surčin) - OFK BEOGRAD   0 : 4     
 22    14.04. 11:00   GSP POLET-DORĆOL - JEDINSTVO (Surčin)   1 : 1     
 23    22.04. 16:00   JEDINSTVO (Surčin) - KOLUBARA (Lazarevac)   1 : 0     
 24    29.04. 11:00   GRAFIČAR - JEDINSTVO (Surčin)   2 : 1     
 25    06.05. 16:30   JEDINSTVO (Surčin) - LOKOMOTIVA   5 : 4     
 26    12.05. 16:30   SOPOT - JEDINSTVO (Surčin)   2 : 0     
 27    16.05. 16:30   PRVA ISKRA (Barič) - JEDINSTVO (Surčin)   4 : 3     
 28    20.05. 16:30   JEDINSTVO (Surčin) - B A S K   1 : 1     
 29    26.05. 17:00   B S K (Borča) - JEDINSTVO (Surčin)   _ : _     
 30    02.06. 17:00   JEDINSTVO (Surčin) - OFK ŽARKOVO   _ : _