SRPSKA LIGA - GRUPA BEOGRAD

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
 1    27.08. 16:30   PRVA ISKRA (Barič) - OFK ŽARKOVO   0 : 2     
 2    30.08. 16:30   STEPOJEVAC VAGA - PRVA ISKRA (Barič)   2 : 2     
 3    03.09. 16:30   PRVA ISKRA (Barič) - B S K 1925 (Batajnica)   3 : 0     
 4    09.09. 16:00   RADNIČKI (Novi Beograd) - PRVA ISKRA (Barič)   1 : 0     
 5    16.09. 16:00   PRVA ISKRA (Barič) - I M T   0 : 2     
 6    23.09. 15:30   RADNIČKI (Obrenovac) - PRVA ISKRA (Barič)   1 : 0     
 7    30.09. 15:30   PRVA ISKRA (Barič) - OFK BEOGRAD   1 : 2     
 8    07.10. 11:00   GSP POLET-DORĆOL - PRVA ISKRA (Barič)   3 : 3     
 9    15.10. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - KOLUBARA (Lazarevac)   0 : 2    PRVA ISKRA (Barič) - KOLUBARA (Lazarevac) 0:2

Zabeleška: Utakmica se igra na Omladinskom stadionu.
 10    22.10. 11:00   GRAFIČAR - PRVA ISKRA (Barič)   5 : 0     
 11    28.10. 13:30   PRVA ISKRA (Barič) - LOKOMOTIVA   2 : 2     
 12    05.11. 13:30   JEDINSTVO (Surčin) - PRVA ISKRA (Barič)   4 : 0     
 13    12.11. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - SOPOT   3 : 2     
 14    19.11. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - B A S K   4 : 1     
 15    25.11. 13:00   B S K (Borča) - PRVA ISKRA (Barič)   1 : 1     
 16    11.03. 11:00   OFK ŽARKOVO - PRVA ISKRA (Barič)   5 : 1     
 17    18.03. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - STEPOJEVAC VAGA   0 : 1     
 18    28.03. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - PRVA ISKRA (Barič)   1 : 1     
 19    01.04. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - RADNIČKI (Novi Beograd)   2 : 1     
 20    07.04. 15:30   I M T - PRVA ISKRA (Barič)   2 : 1     
 21    11.04. 16:00   PRVA ISKRA (Barič) - RADNIČKI (Obrenovac)   2 : 1     
 22    14.04. 16:00   OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA (Barič)   5 : 0     
 23    22.04. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - GSP POLET-DORĆOL   3 : 0     
 24    28.04. 16:30   KOLUBARA (Lazarevac) - PRVA ISKRA (Barič)   3 : 1     
 25    05.05. 16:30   PRVA ISKRA (Barič) - GRAFIČAR   0 : 2     
 26    12.05. 16:30   LOKOMOTIVA - PRVA ISKRA (Barič)   4 : 1     
 27    16.05. 16:30   PRVA ISKRA (Barič) - JEDINSTVO (Surčin)   4 : 3     
 28    19.05. 16:30   SOPOT - PRVA ISKRA (Barič)   5 : 2     
 29    26.05. 17:00   B A S K - PRVA ISKRA (Barič)   _ : _     
 30    02.06. 17:00   PRVA ISKRA (Barič) - B S K (Borča)   _ : _