ZONSKA LIGA BEOGRADA

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
 1    18.08. 16:30   LEŠTANE - BORAC (Lazarevac)   5 : 0     
 2    26.08. 10:00   BORAC (Lazarevac) - HAJDUK   2 : 2     
 3    01.09. 16:30   SOPOT - BORAC (Lazarevac)   0 : 1     
 4    09.09. 10:00   BORAC (Lazarevac) - STUDENTSKI GRAD   0 : 2     
 5    16.09. 16:00   KOMGRAP - BORAC (Lazarevac)   3 : 0     
 6    23.09. 10:00   BORAC (Lazarevac) - B S K 1926 (Baćevac)   1 : 2     
 7    29.09. 15:30   MILUTINAC - BORAC (Lazarevac)   5 : 0     
 8    07.10. 10:00   BORAC (Lazarevac) - SREMČICA   0 : 5     
 9    14.10. 14:30   BUDUĆNOST (Zvečka) - BORAC (Lazarevac)   0 : 0     
 10    21.10. 10:00   BORAC (Lazarevac) - OFK MLADENOVAC   1 : 2     
 11    27.10. 13:30   NAPREDAK (Medoševac) - BORAC (Lazarevac)   3 : 0    NAPREDAK (Medoševac) - BORAC (Lazarevac) 3:0

Zabeleška: Sluzbeni rezultat PFF.
 12    04.11. 10:00   TORLAK (Kumodraž) - BORAC (Lazarevac)   7 : 0     
 13    11.11. 10:00   BORAC (Lazarevac) - TURBINA (Vreoci)   0 : 1     
 14    18.11. 13:00   B S K 1925 (Batajnica) - BORAC (Lazarevac)   3 : 0    B S K 1925 (Batajnica) - BORAC (Lazarevac) 3:0

Zabeleška: Sluzbeni rezultat PFF.
 15    25.11. 10:00   BORAC (Lazarevac) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)   0 : 4     
 16    10.03. 10:00   BORAC (Lazarevac) - LEŠTANE   4 : 2     
 17    17.03. 11:00   HAJDUK - BORAC (Lazarevac)   1 : 3     
 18    24.03. 10:00   BORAC (Lazarevac) - SOPOT   3 : 1     
 19    30.03. 15:00   STUDENTSKI GRAD - BORAC (Lazarevac)   0 : 1     
 20    07.04. 10:00   BORAC (Lazarevac) - KOMGRAP   3 : 1     
 21    14.04. 16:00   B S K 1926 (Baćevac) - BORAC (Lazarevac)   1 : 0    B S K 1926 (Baćevac) - BORAC (Lazarevac) 1:0

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK B A S K
 22    17.04. 16:00   BORAC (Lazarevac) - MILUTINAC   2 : 2     
 23    21.04. 16:00   SREMČICA - BORAC (Lazarevac)   4 : 0     
 24    27.04. 11:00   BORAC (Lazarevac) - BUDUĆNOST (Zvečka)   2 : 1     
 25    04.05. 16:30   OFK MLADENOVAC - BORAC (Lazarevac)   3 : 0     
 26    12.05. 10:00   BORAC (Lazarevac) - NAPREDAK (Medoševac)   1 : 1     
 27    19.05. 10:00   BORAC (Lazarevac) - TORLAK (Kumodraž)   0 : 2     
 28    25.05. 17:00   TURBINA (Vreoci) - BORAC (Lazarevac)   3 : 2     
 29    02.06. 17:00   BORAC (Lazarevac) - B S K 1925 (Batajnica)   0 : 4     
 30    09.06. 17:00   T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - BORAC (Lazarevac)   2 : 0