ZONSKA LIGA BEOGRADA

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
 1    19.08. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - MILUTINAC   4 : 1     
 2    26.08. 16:30   SREMČICA - B S K 1926 (Baćevac)   0 : 1     
 3    02.09. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - BUDUĆNOST (Zvečka)   0 : 1     
 4    08.09. 16:00   OFK MLADENOVAC - B S K 1926 (Baćevac)   2 : 0     
 5    16.09. 16:00   B S K 1926 (Baćevac) - NAPREDAK (Medoševac)   0 : 3     
 6    23.09. 10:00   BORAC (Lazarevac) - B S K 1926 (Baćevac)   1 : 2     
 7    30.09. 15:30   B S K 1926 (Baćevac) - TURBINA (Vreoci)   2 : 3     
 8    07.10. 14:30   B S K 1925 (Batajnica) - B S K 1926 (Baćevac)   1 : 0     
 9    13.10. 18:00   B S K 1926 (Baćevac) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)   0 : 2     
 10    20.10. 13:30   LEŠTANE - B S K 1926 (Baćevac)   4 : 0     
 11    28.10. 13:30   B S K 1926 (Baćevac) - HAJDUK   4 : 0     
 12    03.11. 13:30   SOPOT - B S K 1926 (Baćevac)   1 : 0     
 13    11.11. 13:00   B S K 1926 (Baćevac) - STUDENTSKI GRAD   2 : 2     
 14    18.11. 13:00   KOMGRAP - B S K 1926 (Baćevac)   0 : 1     
 15    25.11. 13:00   B S K 1926 (Baćevac) - TORLAK (Kumodraž)   1 : 0     
 16    09.03. 14:30   MILUTINAC - B S K 1926 (Baćevac)   0 : 0     
 17    17.03. 14:30   B S K 1926 (Baćevac) - SREMČICA   0 : 3     
 18    24.03. 15:00   BUDUĆNOST (Zvečka) - B S K 1926 (Baćevac)   3 : 0    BUDUĆNOST (Zvečka) - B S K 1926 (Baćevac) 3:0

Zabeleška: Sluzbeni rezultat PFF.
 19    31.03. 15:30   B S K 1926 (Baćevac) - OFK MLADENOVAC   0 : 1     
 20    06.04. 16:00   NAPREDAK (Medoševac) - B S K 1926 (Baćevac)   0 : 3     
 21    14.04. 16:00   B S K 1926 (Baćevac) - BORAC (Lazarevac)   1 : 0    B S K 1926 (Baćevac) - BORAC (Lazarevac) 1:0

Zabeleška: Utakmica se igra na stadionu FK B A S K
 22    17.04. 16:00   TURBINA (Vreoci) - B S K 1926 (Baćevac)   4 : 0     
 23    21.04. 16:00   B S K 1926 (Baćevac) - B S K 1925 (Batajnica)   4 : 2     
 24    26.04. 19:00   T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - B S K 1926 (Baćevac)   5 : 1     
 25    05.05. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - LEŠTANE   0 : 2     
 26    12.05. 11:00   HAJDUK - B S K 1926 (Baćevac)   0 : 3     
 27    19.05. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - SOPOT   5 : 2     
 28    25.05. 10:00   STUDENTSKI GRAD - B S K 1926 (Baćevac)   3 : 4     
 29    02.06. 17:00   B S K 1926 (Baćevac) - KOMGRAP   0 : 1     
 30    09.06. 17:00   TORLAK (Kumodraž) - B S K 1926 (Baćevac)   1 : 1