ZONSKA LIGA BEOGRADA

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
 1    18.08. 17:00   B S K 1925 (Batajnica) - DUNAV (Veliko Selo)   4 : 0     
 2    25.08. 16:30   B S K 1925 (Batajnica) - BUDUĆNOST (Zvečka)   1 : 0     
 3    31.08. 16:30   ŠUMADIJA (Šopić) - B S K 1925 (Batajnica)   0 : 0     
 4    08.09. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - LEŠTANE   0 : 0     
 5    14.09. 10:00   B A S K - B S K 1925 (Batajnica)   0 : 2     
 6    22.09. 15:30   B S K 1925 (Batajnica) - TURBINA   2 : 1     
 7    29.09. 10:00   TORLAK - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 1     
 8    06.10. 14:30   B S K 1925 (Batajnica) - B S K 1926 (Baćevac)   2 : 0     
 9    13.10. 14:30   KOMGRAP - B S K 1925 (Batajnica)   0 : 5     
 10    20.10. 13:30   B S K 1925 (Batajnica) - STUDENTSKI GRAD   3 : 1     
 11    27.10. 13:30   MLADOST (Cvetovac) - B S K 1925 (Batajnica)   0 : 3    MLADOST (Cvetovac) - B S K 1925 (Batajnica) 0:3

Zabeleška: lSluzbeni rezultat PFF.
 12    03.11. 13:30   B S K 1925 (Batajnica) - NAPREDAK (Medoševac)   2 : 2     
 13    10.11. 13:00   VRČIN - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 6     
 14    17.11. 13:00   B S K 1925 (Batajnica) - PRVA ISKRA (Barič)   2 : 1     
 15    23.11. 11:00   MILUTINAC - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 2     
 16    08.03. 14:30   DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica)   2 : 3     
 17    15.03. 14:30   BUDUĆNOST (Zvečka) - B S K 1925 (Batajnica)   1 : 1     
 18    22.03. 15:00   B S K 1925 (Batajnica) - ŠUMADIJA (Šopić)   _ : _     
 19    29.03. 15:30   LEŠTANE - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 20    05.04. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - B A S K   _ : _     
 21    11.04. 16:00   TURBINA - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 22    19.04. 16:00   B S K 1925 (Batajnica) - TORLAK   _ : _     
 23    22.04. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 24    26.04. 16:30   B S K 1925 (Batajnica) - KOMGRAP   _ : _     
 25      STUDENTSKI GRAD - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 26    10.05. 16:30   B S K 1925 (Batajnica) - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 27    16.05. 16:30   NAPREDAK (Medoševac) - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 28    24.05. 17:00   B S K 1925 (Batajnica) - VRČIN   _ : _     
 29      PRVA ISKRA (Barič) - B S K 1925 (Batajnica)   _ : _     
 30      B S K 1925 (Batajnica) - MILUTINAC   _ : _