ZONSKA LIGA BEOGRADA

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K5  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
 1    17.08. 17:00   TURBINA - MLADOST (Cvetovac)   4 : 1     
 2    25.08. 16:30   MLADOST (Cvetovac) - TORLAK   1 : 1     
 3    01.09. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - MLADOST (Cvetovac)   3 : 1     
 4    08.09. 16:00   MLADOST (Cvetovac) - KOMGRAP   0 : 2     
 5    14.09. 16:00   STUDENTSKI GRAD - MLADOST (Cvetovac)   7 : 0     
 6    22.09. 15:30   DUNAV (Veliko Selo) - MLADOST (Cvetovac)   1 : 1     
 7    29.09. 15:30   MLADOST (Cvetovac) - NAPREDAK (Medoševac)   0 : 1     
 8    06.10. 14:30   VRČIN - MLADOST (Cvetovac)   6 : 0     
 9    13.10. 14:30   MLADOST (Cvetovac) - PRVA ISKRA (Barič)   0 : 2     
 10    19.10. 11:00   MILUTINAC - MLADOST (Cvetovac)   1 : 0     
 11    27.10. 13:30   MLADOST (Cvetovac) - B S K 1925 (Batajnica)   0 : 3    MLADOST (Cvetovac) - B S K 1925 (Batajnica) 0:3

Zabeleška: lSluzbeni rezultat PFF.
 12    03.11. 13:30   BUDUĆNOST (Zvečka) - MLADOST (Cvetovac)   1 : 0     
 13    10.11. 13:00   MLADOST (Cvetovac) - ŠUMADIJA (Šopić)   0 : 2     
 14    17.11. 13:00   LEŠTANE - MLADOST (Cvetovac)   3 : 0     
 15    24.11. 13:00   MLADOST (Cvetovac) - B A S K   0 : 3     
 16    08.03. 14:30   MLADOST (Cvetovac) - TURBINA   0 : 5     
 17    15.03. 10:00   TORLAK - MLADOST (Cvetovac)   6 : 0     
 18    22.03. 15:00   MLADOST (Cvetovac) - B S K 1926 (Baćevac)   _ : _     
 19    29.03. 15:30   KOMGRAP - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 20    05.04. 16:00   MLADOST (Cvetovac) - STUDENTSKI GRAD   _ : _     
 21    12.04. 16:00   MLADOST (Cvetovac) - DUNAV (Veliko Selo)   _ : _     
 22    18.04. 16:00   NAPREDAK (Medoševac) - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 23    22.04. 16:30   MLADOST (Cvetovac) - VRČIN   _ : _     
 24    26.04. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 25    02.05. 16:30   MLADOST (Cvetovac) - MILUTINAC   _ : _     
 26    10.05. 16:30   B S K 1925 (Batajnica) - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 27    17.05. 16:30   MLADOST (Cvetovac) - BUDUĆNOST (Zvečka)   _ : _     
 28    23.05. 17:00   ŠUMADIJA (Šopić) - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 29      MLADOST (Cvetovac) - LEŠTANE   _ : _     
 30      B A S K - MLADOST (Cvetovac)   _ : _