ZONSKA LIGA BEOGRADA

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
 1    15.08. 17:00   ŠUMADIJA (Šopić) - B S K 1926 (Baćevac)   2 : 1     
 3    30.08. 16:30   VRČIN - B S K 1926 (Baćevac)   0 : 0     
 4    02.09. 16:00   B S K 1926 (Baćevac) - TURBINA (Vreoci)   1 : 2     
 5    05.09. 16:00   VINČA - B S K 1926 (Baćevac)   3 : 1     
 6    12.09. 15:00   B S K 1926 (Baćevac) - BORAC (Lazarevac)   1 : 2     
 7    19.09. 16:00   NAPREDAK (Medoševac) - B S K 1926 (Baćevac)   3 : 1     
 8    27.09. 18:00   B S K 1926 (Baćevac) - SREM (Jakovo)   1 : 3     
 9    30.09. 15:30   POŠTAR ZVEZDARA - B S K 1926 (Baćevac)   1 : 2     
 10    04.10. 20:00   B S K 1926 (Baćevac) - KOSMAJ (Ralja)   1 : 2     
 11    11.10. 10:00   TORLAK - B S K 1926 (Baćevac)   5 : 2     
 12    18.10. 13:30   KOMGRAP - B S K 1926 (Baćevac)   2 : 0     
 13    25.10. 13:30   B S K 1926 (Baćevac) - MLADOST (Cvetovac)   1 : 1    B S K 1926 (Baćevac) - MLADOST (Cvetovac) 1:1

Zabeleška: Utakmica se igra na igraliÃ���Ã��Ã�¡tu FK Vranic u Vranicu.
 14    01.11. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - B S K 1926 (Baćevac)   3 : 1     
 15    08.11. 13:30   B S K 1926 (Baćevac) - MILUTINAC   0 : 0     
 16    15.11. 13:00   DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1926 (Baćevac)   1 : 1     
 17    22.11. 13:00   B S K 1926 (Baćevac) - BUDUĆNOST (Zvečka)   2 : 2     
 18    07.03. 11:00   B S K 1926 (Baćevac) - ŠUMADIJA (Šopić)   4 : 1     
 20    21.03. 14:30   B S K 1926 (Baćevac) - VRČIN   1 : 0     
 21    24.03. 15:30   TURBINA (Vreoci) - B S K 1926 (Baćevac)   0 : 2     
 22    28.03. 11:30   B S K 1926 (Baćevac) - VINČA   1 : 0     
 23    04.04. 10:00   BORAC (Lazarevac) - B S K 1926 (Baćevac)   3 : 0     
 24    11.04. 13:00   B S K 1926 (Baćevac) - NAPREDAK (Medoševac)   2 : 2     
 25    18.04. 16:00   SREM (Jakovo) - B S K 1926 (Baćevac)   _ : _     
 26    21.04. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - POŠTAR ZVEZDARA   _ : _     
 27    25.04. 16:30   KOSMAJ (Ralja) - B S K 1926 (Baćevac)   _ : _     
 28    02.05. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - TORLAK   _ : _     
 29    09.05. 16:30   B S K 1926 (Baćevac) - KOMGRAP   _ : _     
 30    16.05. 16:30   MLADOST (Cvetovac) - B S K 1926 (Baćevac)   _ : _     
 31    23.05. 17:00   B S K 1926 (Baćevac) - PRVA ISKRA (Barič)   _ : _     
 32    26.05. 17:00   MILUTINAC - B S K 1926 (Baćevac)   _ : _     
 33    30.05. 17:00   B S K 1926 (Baćevac) - DUNAV (Veliko Selo)   _ : _     
 34    06.06. 17:00   BUDUĆNOST (Zvečka) - B S K 1926 (Baćevac)   _ : _