ZONSKA LIGA BEOGRADA

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
 1    16.08. 17:00   BUDUĆNOST (Zvečka) - MLADOST (Cvetovac)   4 : 0     
 2    23.08. 17:00   MLADOST (Cvetovac) - ŠUMADIJA (Šopić)   1 : 0     
 4    02.09. 16:00   MLADOST (Cvetovac) - VRČIN   0 : 3    MLADOST (Cvetovac) - VRČIN 0:3

Zabeleška: Sluzbeni rezultat PFF.
 5    05.09. 16:00   TURBINA (Vreoci) - MLADOST (Cvetovac)   4 : 2     
 6    13.09. 16:00   MLADOST (Cvetovac) - VINČA   1 : 2     
 7    20.09. 10:00   BORAC (Lazarevac) - MLADOST (Cvetovac)   2 : 0     
 8    27.09. 15:30   MLADOST (Cvetovac) - NAPREDAK (Medoševac)   0 : 5     
 9    30.09. 15:30   SREM (Jakovo) - MLADOST (Cvetovac)   2 : 1     
 10    04.10. 14:30   MLADOST (Cvetovac) - POŠTAR ZVEZDARA   4 : 2     
 11    11.10. 14:00   KOSMAJ (Ralja) - MLADOST (Cvetovac)   2 : 0     
 12    18.10. 13:30   MLADOST (Cvetovac) - TORLAK   0 : 1     
 13    25.10. 13:30   B S K 1926 (Baćevac) - MLADOST (Cvetovac)   1 : 1    B S K 1926 (Baćevac) - MLADOST (Cvetovac) 1:1

Zabeleška: Utakmica se igra na igraliÃ���Ã��Ã�¡tu FK Vranic u Vranicu.
 14    01.11. 13:30   KOMGRAP - MLADOST (Cvetovac)   5 : 0     
 15    08.11. 13:30   MLADOST (Cvetovac) - PRVA ISKRA (Barič)   0 : 2     
 16    14.11. 11:00   MILUTINAC - MLADOST (Cvetovac)   6 : 0     
 17    22.11. 13:00   MLADOST (Cvetovac) - DUNAV (Veliko Selo)   2 : 1     
 18    07.03. 14:30   MLADOST (Cvetovac) - BUDUĆNOST (Zvečka)   3 : 2     
 19    13.03. 14:30   ŠUMADIJA (Šopić) - MLADOST (Cvetovac)   0 : 1     
 21    24.03. 15:30   VRČIN - MLADOST (Cvetovac)   3 : 1     
 22    28.03. 15:30   MLADOST (Cvetovac) - TURBINA (Vreoci)   1 : 1     
 23    03.04. 16:00   VINČA - MLADOST (Cvetovac)   4 : 2     
 24      MLADOST (Cvetovac) - BORAC (Lazarevac)   _ : _    MLADOST (Cvetovac) - BORAC (Lazarevac) _:_

Zabeleška: Odlozeno. (Covid 19).
 25    17.04. 16:00   NAPREDAK (Medoševac) - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 26    21.04. 16:30   MLADOST (Cvetovac) - SREM (Jakovo)   _ : _     
 27    25.04. 16:30   POŠTAR ZVEZDARA - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 28    02.05. 16:30   MLADOST (Cvetovac) - KOSMAJ (Ralja)   _ : _     
 29    09.05. 10:00   TORLAK - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 30    16.05. 16:30   MLADOST (Cvetovac) - B S K 1926 (Baćevac)   _ : _     
 31    23.05. 17:00   MLADOST (Cvetovac) - KOMGRAP   _ : _     
 32    26.05. 17:00   PRVA ISKRA (Barič) - MLADOST (Cvetovac)   _ : _     
 33    30.05. 17:00   MLADOST (Cvetovac) - MILUTINAC   _ : _     
 34    06.06. 17:00   DUNAV (Veliko Selo) - MLADOST (Cvetovac)   _ : _