ZONSKA LIGA BEOGRADA

poslednja vest
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored utakmica  Unakrsna tabela  Diјagrami  Statistika lige    
K1  
K2  
K3  
K4  
K6  
K7  
K8  
K9  
K10  
K11  
K12  
K13  
K14  
K15  
K16  
K17  
K18  
 1    16.08. 10:00   BORAC (Lazarevac) - NAPREDAK (Medoševac)   3 : 1     
 2    23.08. 17:00   SREM (Jakovo) - BORAC (Lazarevac)   1 : 1     
 3    30.08. 10:00   BORAC (Lazarevac) - POŠTAR ZVEZDARA   3 : 1     
 4    02.09. 16:00   KOSMAJ (Ralja) - BORAC (Lazarevac)   0 : 2     
 5    06.09. 10:00   BORAC (Lazarevac) - TORLAK   0 : 1     
 6    12.09. 15:00   B S K 1926 (Baćevac) - BORAC (Lazarevac)   1 : 2     
 7    20.09. 10:00   BORAC (Lazarevac) - MLADOST (Cvetovac)   2 : 0     
 8    27.09. 11:00   PRVA ISKRA (Barič) - BORAC (Lazarevac)   1 : 0     
 9    30.09. 15:30   BORAC (Lazarevac) - MILUTINAC   4 : 3     
 10    04.10. 14:30   DUNAV (Veliko Selo) - BORAC (Lazarevac)   2 : 4     
 11    11.10. 10:00   BORAC (Lazarevac) - BUDUĆNOST (Zvečka)   4 : 1     
 12    17.10. 13:30   ŠUMADIJA (Šopić) - BORAC (Lazarevac)   0 : 1     
 14    01.11. 13:30   VRČIN - BORAC (Lazarevac)   1 : 3     
 15    07.11. 10:00   BORAC (Lazarevac) - TURBINA (Vreoci)   5 : 0     
 16    14.11. 13:00   VINČA - BORAC (Lazarevac)   0 : 0     
 17    22.11. 10:00   BORAC (Lazarevac) - KOMGRAP   4 : 2     
 18    06.03. 14:30   NAPREDAK (Medoševac) - BORAC (Lazarevac)   1 : 0     
 19    07.04. 16:00   BORAC (Lazarevac) - SREM (Jakovo)   3 : 2     
 20    21.03. 15:00   POŠTAR ZVEZDARA - BORAC (Lazarevac)   1 : 1     
 21    24.03. 15:30   BORAC (Lazarevac) - KOSMAJ (Ralja)   3 : 1     
 22    28.03. 10:00   TORLAK - BORAC (Lazarevac)   1 : 1     
 23    04.04. 10:00   BORAC (Lazarevac) - B S K 1926 (Baćevac)   3 : 0     
 24      MLADOST (Cvetovac) - BORAC (Lazarevac)   _ : _    MLADOST (Cvetovac) - BORAC (Lazarevac) _:_

Zabeleška: Odlozeno. (Covid 19).
 25      BORAC (Lazarevac) - PRVA ISKRA (Barič)   _ : _    BORAC (Lazarevac) - PRVA ISKRA (Barič) _:_

Zabeleška: Odlozeno. - COVID 19
 26    21.04. 16:30   MILUTINAC - BORAC (Lazarevac)   _ : _     
 27    25.04. 10:00   BORAC (Lazarevac) - DUNAV (Veliko Selo)   _ : _     
 28    02.05. 16:30   BUDUĆNOST (Zvečka) - BORAC (Lazarevac)   _ : _     
 29    09.05. 10:00   BORAC (Lazarevac) - ŠUMADIJA (Šopić)   _ : _     
 31    23.05. 10:00   BORAC (Lazarevac) - VRČIN   _ : _     
 32    26.05. 17:00   TURBINA (Vreoci) - BORAC (Lazarevac)   _ : _     
 33    30.05. 17:00   BORAC (Lazarevac) - VINČA   _ : _     
 34    06.06. 17:00   KOMGRAP - BORAC (Lazarevac)   _ : _