Druga B omladinska liga

1. Kolo - 01.09.2012 do 02.09.2012
  INTERNACIONAL 2 - TRUDBENIK  0 : 1
  PKB Padinska Skela - ŠUMADIJA Jagnjilo  5 : 0
  BSK BORČA 2 - CRVENA ZVEZDA MML  10 : 0
  GSP POLET - DORĆOL  4 : 1
  SINĐELIĆ 2 - BORAC Lazarevac  _ : _
01.12. 11:30  BEOGRAD 1929 - HAJDUK  2 : 0

Slobodan: SOPOT  BULBULDERAC  

2. Kolo - 05.09.2012 do 06.09.2012
05.09. 09:00  HAJDUK - BSK BORČA 2  0 : 5
05.09. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - BULBULDERAC  1 : 3
05.09. 11:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - TRUDBENIK  1 : 0
05.09. 11:30  DORĆOL - SINĐELIĆ 2  2 : 1
05.09. 16:30  BORAC Lazarevac - BEOGRAD 1929  _ : _
05.09. 17:00  PKB Padinska Skela - SOPOT  4 : 4

Slobodan: GSP POLET  INTERNACIONAL 2  

3. Kolo - 08.09.2012 do 09.09.2012
08.09. 11:30  GSP POLET - PKB Padinska Skela  3 : 2
08.09. 16:00  BULBULDERAC - HAJDUK  1 : 1
09.09. 09:00  SOPOT - ŠUMADIJA Jagnjilo  2 : 1
09.09. 10:00  BSK BORČA 2 - BORAC Lazarevac  _ : _
09.09. 11:00  BEOGRAD 1929 - DORĆOL  17 : 0
09.09. 11:30  INTERNACIONAL 2 - CRVENA ZVEZDA MML  2 : 3

Slobodan: SINĐELIĆ 2  TRUDBENIK  

4. Kolo - 15.09.2012 do 16.09.2012
15.09. 09:00  DORĆOL - BSK BORČA 2  0 : 8
15.09. 09:00  HAJDUK - INTERNACIONAL 2  2 : 0
15.09. 10:00  BORAC Lazarevac - BULBULDERAC  _ : _
15.09. 12:30  CRVENA ZVEZDA MML - TRUDBENIK  2 : 3
15.09. 12:30  PKB Padinska Skela - SINĐELIĆ 2  1 : 1
15.09. 15:00  SOPOT - GSP POLET  0 : 5

Slobodan: BEOGRAD 1929  ŠUMADIJA Jagnjilo  

5. Kolo - 22.09.2012 do 23.09.2012
22.09. 10:00  TRUDBENIK - HAJDUK  1 : 4
22.09. 11:00  BEOGRAD 1929 - PKB Padinska Skela  10 : 0
22.09. 12:00  BULBULDERAC - DORĆOL  6 : 2
22.09. 16:00  GSP POLET - ŠUMADIJA Jagnjilo  7 : 0
23.09. 11:30  INTERNACIONAL 2 - BORAC Lazarevac  _ : _
23.09. 14:00  SINĐELIĆ 2 - SOPOT  6 : 1

Slobodan: BSK BORČA 2  CRVENA ZVEZDA MML  

6. Kolo - 29.09.2012 do 30.09.2012
29.09. 10:00  SOPOT - BEOGRAD 1929  0 : 5
29.09. 10:00  BORAC Lazarevac - TRUDBENIK  _ : _
29.09. 10:00  DORĆOL - INTERNACIONAL 2  1 : 4
29.09. 12:30  PKB Padinska Skela - BSK BORČA 2  0 : 1
29.09. 15:30  GSP POLET - SINĐELIĆ 2  3 : 0
30.09. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - CRVENA ZVEZDA MML  6 : 2

Slobodan: BULBULDERAC  HAJDUK  

7. Kolo - 03.10.2012 do 03.10.2012
03.10. 09:00  SINĐELIĆ 2 - ŠUMADIJA Jagnjilo  2 : 0
03.10. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - HAJDUK  0 : 2
03.10. 10:00  TRUDBENIK - DORĆOL  3 : 2
03.10. 10:00  BEOGRAD 1929 - GSP POLET  3 : 1
04.10. 15:00  BULBULDERAC - PKB Padinska Skela  1 : 2
21.11. 12:30  BSK BORČA 2 - SOPOT  3 : 2

Slobodan: INTERNACIONAL 2  BORAC Lazarevac  

8. Kolo - 06.10.2012 do 07.10.2012
06.10. 09:00  SINĐELIĆ 2 - BEOGRAD 1929  1 : 3
06.10. 10:00  SOPOT - BULBULDERAC  3 : 3
06.10. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - HAJDUK  1 : 4
06.10. 12:30  PKB Padinska Skela - INTERNACIONAL 2  2 : 1
12.11. 13:30  BORAC Lazarevac - CRVENA ZVEZDA MML  _ : _
02.12. 12:00  GSP POLET - BSK BORČA 2  3 : 3

Slobodan: TRUDBENIK  DORĆOL  

9. Kolo - 13.10.2012 do 14.10.2012
13.10. 09:00  HAJDUK - BORAC Lazarevac  _ : _
13.10. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - DORĆOL  0 : 3
13.10. 11:30  INTERNACIONAL 2 - SOPOT  3 : 3
13.10. 11:30  BEOGRAD 1929 - ŠUMADIJA Jagnjilo  3 : 0
13.10. 13:30  TRUDBENIK - PKB Padinska Skela  1 : 3
13.10. 14:30  BULBULDERAC - GSP POLET  1 : 2
14.10. 13:00  BSK BORČA 2 - SINĐELIĆ 2  4 : 1

10. Kolo - 20.10.2012 do 21.10.2012
20.10. 10:00  DORĆOL - HAJDUK  1 : 0
20.10. 12:30  SOPOT - TRUDBENIK  2 : 3
20.10. 15:00  GSP POLET - INTERNACIONAL 2  5 : 2
21.10. 09:00  BEOGRAD 1929 - BSK BORČA 2  0 : 1
21.10. 09:00  SINĐELIĆ 2 - BULBULDERAC  1 : 2
21.10. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - BORAC Lazarevac  _ : _

Slobodan: PKB Padinska Skela  CRVENA ZVEZDA MML  

11. Kolo - 27.10.2012 do 28.10.2012
27.10. 13:00  TRUDBENIK - GSP POLET  0 : 4
27.10. 13:30  CRVENA ZVEZDA MML - PKB Padinska Skela  1 : 2
27.10. 14:00  BULBULDERAC - BEOGRAD 1929  0 : 7
27.10. 14:00  INTERNACIONAL 2 - SINĐELIĆ 2  0 : 0
27.11. 11:00  BSK BORČA 2 - ŠUMADIJA Jagnjilo  7 : 0
02.12. 10:00  BORAC Lazarevac - DORĆOL  _ : _

Slobodan: SOPOT  HAJDUK  

12. Kolo - 03.11.2012 do 04.11.2012
03.11. 10:00  BSK BORČA 2 - BULBULDERAC  9 : 0
03.11. 11:30  PKB Padinska Skela - HAJDUK  1 : 3
03.11. 11:30  BEOGRAD 1929 - INTERNACIONAL 2  9 : 0
03.11. 12:30  SOPOT - CRVENA ZVEZDA MML  3 : 0
04.11. 09:00  SINĐELIĆ 2 - TRUDBENIK  5 : 1
04.11. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - DORĆOL  4 : 0

Slobodan: GSP POLET  BORAC Lazarevac  

13. Kolo - 10.11.2012 do 11.11.2012
10.11. 09:00  HAJDUK - SOPOT  1 : 3
10.11. 10:00  BORAC Lazarevac - PKB Padinska Skela  _ : _
10.11. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - GSP POLET  2 : 1
10.11. 14:00  BULBULDERAC - ŠUMADIJA Jagnjilo  3 : 0
12.11. 13:30  TRUDBENIK - BEOGRAD 1929  0 : 14
29.11. 11:00  INTERNACIONAL 2 - BSK BORČA 2  0 : 2

Slobodan: SINĐELIĆ 2  DORĆOL  

14. Kolo - 17.11.2012 do 18.11.2012
16.11. 09:30  BSK BORČA 2 - TRUDBENIK  4 : 0
17.11. 10:30  PKB Padinska Skela - DORĆOL  6 : 1
17.11. 12:30  GSP POLET - HAJDUK  1 : 1
17.11. 13:30  SOPOT - BORAC Lazarevac  _ : _
18.11. 09:00  SINĐELIĆ 2 - CRVENA ZVEZDA MML  1 : 1
20.11. 11:00  BULBULDERAC - INTERNACIONAL 2  3 : 2

Slobodan: BEOGRAD 1929  ŠUMADIJA Jagnjilo  

15. Kolo - 24.11.2012 do 25.11.2012
24.11. 09:00  HAJDUK - SINĐELIĆ 2  0 : 2
24.11. 10:00  BORAC Lazarevac - GSP POLET  _ : _
24.11. 10:00  DORĆOL - SOPOT  2 : 1
24.11. 13:30  CRVENA ZVEZDA MML - BEOGRAD 1929  0 : 2
24.11. 14:00  INTERNACIONAL 2 - ŠUMADIJA Jagnjilo  2 : 2
25.11. 12:30  TRUDBENIK - BULBULDERAC  4 : 2

Slobodan: PKB Padinska Skela  BSK BORČA 2  

16. Kolo - 23.03.2013 do 24.03.2013
23.03. 10:00  DORĆOL - GSP POLET  1 : 4
23.03. 15:00  SOPOT - INTERNACIONAL 2  0 : 1
24.03. 10:00  BULBULDERAC - TRUDBENIK  3 : 1
30.05. 17:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - PKB Padinska Skela  0 : 1
13.06. 09:00  HAJDUK - BEOGRAD 1929  0 : 3
18.06. 11:00  CRVENA ZVEZDA MML - BSK BORČA 2  0 : 9

Slobodan: SINĐELIĆ 2  BORAC Lazarevac  

17. Kolo - 30.03.2013 do 31.03.2013
30.03. 10:00  BULBULDERAC - CRVENA ZVEZDA MML  5 : 1
30.03. 15:00  SINĐELIĆ 2 - DORĆOL  6 : 4
31.03. 10:00  SOPOT - PKB Padinska Skela  0 : 1
31.03. 11:00  TRUDBENIK - ŠUMADIJA Jagnjilo  1 : 1
01.04. 11:00  BSK BORČA 2 - HAJDUK  6 : 0
12.06. 15:00  INTERNACIONAL 2 - GSP POLET  1 : 4

Slobodan: BEOGRAD 1929  BORAC Lazarevac  

18. Kolo - 06.04.2013 do 07.04.2013
06.04. 09:00  HAJDUK - BULBULDERAC  1 : 1
06.04. 09:00  SINĐELIĆ 2 - INTERNACIONAL 2  4 : 3
06.04. 10:00  DORĆOL - BEOGRAD 1929  0 : 5
06.04. 12:30  PKB Padinska Skela - GSP POLET  2 : 1
06.04. 13:00  TRUDBENIK - CRVENA ZVEZDA MML  5 : 1
11.06. 17:30  ŠUMADIJA Jagnjilo - SOPOT  5 : 0

Slobodan: BSK BORČA 2  BORAC Lazarevac  

19. Kolo - 13.04.2013 do 14.04.2013
  HAJDUK - TRUDBENIK  1 : 1
13.04. 08:00  SINĐELIĆ 2 - PKB Padinska Skela  2 : 3
13.04. 08:00  CRVENA ZVEZDA MML - ŠUMADIJA Jagnjilo  0 : 4
13.04. 09:00  INTERNACIONAL 2 - BEOGRAD 1929  4 : 1
13.04. 09:00  BSK BORČA 2 - DORĆOL  7 : 0
13.04. 11:00  GSP POLET - SOPOT  0 : 1

Slobodan: BULBULDERAC  BORAC Lazarevac  

20. Kolo - 20.04.2013 do 21.04.2013
20.04. 09:00  HAJDUK - CRVENA ZVEZDA MML  5 : 2
20.04. 10:00  PKB Padinska Skela - BEOGRAD 1929  2 : 1
20.04. 10:00  DORĆOL - BULBULDERAC  4 : 2
21.04. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - GSP POLET  3 : 4
21.04. 12:00  INTERNACIONAL 2 - BSK BORČA 2  0 : 4
18.06. 18:00  SOPOT - SINĐELIĆ 2  3 : 0

Slobodan: TRUDBENIK  BORAC Lazarevac  

21. Kolo - 27.04.2013 do 28.04.2013
27.04. 09:00  HAJDUK - ŠUMADIJA Jagnjilo  3 : 0
27.04. 12:00  INTERNACIONAL 2 - BULBULDERAC  3 : 1
27.04. 12:00  BEOGRAD 1929 - SOPOT  2 : 1
27.04. 13:00  SINĐELIĆ 2 - GSP POLET  1 : 3
29.04. 10:00  BSK BORČA 2 - PKB Padinska Skela  5 : 2
13.06. 17:00  DORĆOL - TRUDBENIK  1 : 2

Slobodan: CRVENA ZVEZDA MML  BORAC Lazarevac  

22. Kolo - 04.05.2013 do 06.05.2013
  GSP POLET - BEOGRAD 1929  3 : 1
04.05. 10:00  PKB Padinska Skela - BULBULDERAC  4 : 0
04.05. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - SINĐELIĆ 2  3 : 1
04.05. 12:00  SOPOT - BSK BORČA 2  _ : _
04.05. 13:00  DORĆOL - CRVENA ZVEZDA MML  2 : 0
08.05. 17:00  TRUDBENIK - INTERNACIONAL 2  2 : 4

Slobodan: HAJDUK  BORAC Lazarevac  

23. Kolo - 11.05.2013 do 12.05.2013
11.05. 09:00  HAJDUK - DORĆOL  3 : 1
11.05. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - INTERNACIONAL 2  1 : 4
11.05. 14:00  BEOGRAD 1929 - SINĐELIĆ 2  2 : 1
12.05. 12:30  PKB Padinska Skela - TRUDBENIK  5 : 1
12.05. 12:30  BULBULDERAC - SOPOT  4 : 1
14.05. 10:00  BSK BORČA 2 - GSP POLET  0 : 2

Slobodan: BORAC Lazarevac  ŠUMADIJA Jagnjilo  

24. Kolo - 18.05.2013 do 19.05.2013
18.05. 10:00  GSP POLET - BULBULDERAC  3 : 2
18.05. 10:00  TRUDBENIK - SOPOT  4 : 3
18.05. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - BEOGRAD 1929  2 : 1
18.05. 12:30  PKB Padinska Skela - CRVENA ZVEZDA MML  5 : 0
19.05. 09:00  INTERNACIONAL 2 - HAJDUK  1 : 4
11.06. 11:00  SINĐELIĆ 2 - BSK BORČA 2  1 : 9

Slobodan: BORAC Lazarevac  DORĆOL  

25. Kolo - 25.05.2013 do 26.05.2013
25.05. 09:00  HAJDUK - PKB Padinska Skela  0 : 1
25.05. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - SOPOT  1 : 3
25.05. 10:00  DORĆOL - ŠUMADIJA Jagnjilo  1 : 1
25.05. 13:00  GSP POLET - TRUDBENIK  6 : 1
25.05. 16:00  BULBULDERAC - SINĐELIĆ 2  0 : 0
27.05. 10:00  BSK BORČA 2 - BEOGRAD 1929  2 : 1

Slobodan: INTERNACIONAL 2  BORAC Lazarevac  

26. Kolo - 01.06.2013 do 02.06.2013
01.06. 09:00  INTERNACIONAL 2 - DORĆOL  3 : 1
01.06. 10:00  TRUDBENIK - SINĐELIĆ 2  1 : 1
01.06. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - BSK BORČA 2  3 : 0
01.06. 12:00  BEOGRAD 1929 - BULBULDERAC  0 : 2
01.06. 17:00  SOPOT - HAJDUK  1 : 0
03.06. 15:00  GSP POLET - CRVENA ZVEZDA MML  6 : 0

Slobodan: PKB Padinska Skela  BORAC Lazarevac  

27. Kolo - 08.09.2012 do 09.09.2012
08.09. 09:00  HAJDUK - GSP POLET  0 : 4
08.09. 10:00  DORĆOL - PKB Padinska Skela  1 : 1
08.09. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - INTERNACIONAL 2  4 : 1
09.09. 10:00  BEOGRAD 1929 - TRUDBENIK  3 : 2
09.09. 12:30  CRVENA ZVEZDA MML - SINĐELIĆ 2  0 : 3
09.09. 16:00  BULBULDERAC - BSK BORČA 2  2 : 4

Slobodan: SOPOT  BORAC Lazarevac  

28. Kolo - 15.06.2013 do 16.06.2013
15.06. 10:00  BEOGRAD 1929 - CRVENA ZVEZDA MML  3 : 0
15.06. 10:00  ŠUMADIJA Jagnjilo - BULBULDERAC  0 : 1
15.06. 12:00  SINĐELIĆ 2 - HAJDUK  5 : 0
15.06. 14:00  TRUDBENIK - BSK BORČA 2  0 : 17
15.06. 18:00  SOPOT - DORĆOL  0 : 3
16.06. 10:00  INTERNACIONAL 2 - PKB Padinska Skela  0 : 3

Slobodan: GSP POLET  BORAC Lazarevac  

29. Kolo
  INTERNACIONAL 2 - BULBULDERAC  _ : _
  DORĆOL - PKB Padinska Skela  _ : _
  TRUDBENIK - BSK BORČA 2  _ : _
  BORAC Lazarevac - SOPOT  _ : _
  HAJDUK - GSP POLET  _ : _
  CRVENA ZVEZDA MML - SINĐELIĆ 2  _ : _

Slobodan: BEOGRAD 1929  ŠUMADIJA Jagnjilo  

30. Kolo
  SOPOT - DORĆOL  _ : _
  ŠUMADIJA Jagnjilo - INTERNACIONAL 2  _ : _
  GSP POLET - BORAC Lazarevac  _ : _
  BULBULDERAC - TRUDBENIK  _ : _
  BEOGRAD 1929 - CRVENA ZVEZDA MML  _ : _
  SINĐELIĆ 2 - HAJDUK  _ : _

Slobodan: PKB Padinska Skela  BSK BORČA 2  

Tabela
    Kolo Bod.   Golovi    Razlika
BSK BORČA 2  11  31   53:6    47
BEOGRAD 1929  11  30   73:3    70
GSP POLET  11  25   38:14    24
PKB Padinska Skela  11  17   22:26    -4
HAJDUK  10  16   17:15    2
BULBULDERAC  10  14   20:28    -8
SOPOT  11  12   23:34    -11
TRUDBENIK  10  12   13:37    -24
SINĐELIĆ 2  10  11   18:17    1
10  ŠUMADIJA Jagnjilo  11  9   13:35    -22
11  DORĆOL  10  9   12:47    -35
12  CRVENA ZVEZDA MML  10  6   11:35    -24
13  INTERNACIONAL 2  10  5   12:28    -16
14  BORAC Lazarevac  0   0:0    0