Liga mladjih kadeta V

1. Kolo - 25.08.2018 do 26.08.2018
  SOPOT - BRODARAC  0 : 3
25.08. 15:00  RAKOVICA - OFK BEOGRAD  0 : 4
30.08. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - VINČA  4 : 1
24.11. 10:00  RADNIČKI PDM - RAD  3 : 0
24.11. 11:30  BOLEČ - BORAC OSTRUŽNICA  4 : 0
25.11. 14:30  ZEMUN - SINĐELIĆ 2012  _ : _
14.06. 18:30  SREM JAKOVO - PRVA ISKRA  0 : 4
2. Kolo - 01.09.2018 do 02.09.2018
01.09. 12:00  SINĐELIĆ 2012 - SREM JAKOVO  8 : 0
01.09. 12:45  OFK BEOGRAD - RADNIČKI PDM  1 : 0
01.09. 13:00  BRODARAC - ZEMUN  _ : _
02.09. 09:00  RAD - SOPOT  7 : 2
02.09. 10:00  PRVA ISKRA - CRVENA ZVEZDA MML  3 : 2
02.09. 11:00  BOLEČ - RAKOVICA  5 : 0
02.09. 16:00  BORAC OSTRUŽNICA - VINČA  1 : 4
3. Kolo - 08.09.2018 do 09.09.2018
08.09. 10:00  RADNIČKI PDM - BOLEČ  1 : 2
08.09. 10:00  SOPOT - OFK BEOGRAD  0 : 2
08.09. 13:30  CRVENA ZVEZDA MML - SINĐELIĆ 2012  5 : 1
08.09. 16:00  SREM JAKOVO - BRODARAC  1 : 3
08.09. 17:30  ZEMUN - RAD  _ : _
08.09. 18:00  RAKOVICA - BORAC OSTRUŽNICA  3 : 0
09.09. 12:00  VINČA - PRVA ISKRA  4 : 3
4. Kolo - 15.09.2018 do 16.09.2018
15.09. 13:00  RAKOVICA - RADNIČKI PDM  2 : 5
15.09. 16:00  SINĐELIĆ 2012 - VINČA  2 : 2
15.09. 16:00  BOLEČ - SOPOT  3 : 0
16.09. 08:30  OFK BEOGRAD - ZEMUN  _ : _
16.09. 09:00  RAD - SREM JAKOVO  5 : 1
16.09. 16:00  BORAC OSTRUŽNICA - PRVA ISKRA  0 : 2
16.09. 20:00  BRODARAC - CRVENA ZVEZDA MML  0 : 2
5. Kolo - 22.09.2018 do 23.09.2018
22.09. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - RAD  0 : 2
22.09. 10:00  RADNIČKI PDM - BORAC OSTRUŽNICA  8 : 0
22.09. 10:00  SOPOT - RAKOVICA  2 : 1
22.09. 12:00  SREM JAKOVO - OFK BEOGRAD  1 : 0
23.09. 12:00  VINČA - BRODARAC  2 : 4
23.09. 14:00  PRVA ISKRA - SINĐELIĆ 2012  1 : 1
23.09. 17:30  ZEMUN - BOLEČ  _ : _
6. Kolo - 29.09.2018 do 30.09.2018
29.09. 09:00  RAD - VINČA  1 : 1
29.09. 10:00  RADNIČKI PDM - SOPOT  4 : 1
29.09. 12:00  BOLEČ - SREM JAKOVO  3 : 1
29.09. 19:00  BRODARAC - PRVA ISKRA  3 : 3
29.09. 19:00  RAKOVICA - ZEMUN  _ : _
30.09. 10:00  BORAC OSTRUŽNICA - SINĐELIĆ 2012  0 : 1
30.09. 19:45  OFK BEOGRAD - CRVENA ZVEZDA MML  1 : 2
7. Kolo - 06.10.2018 do 07.10.2018
06.10. 10:00  SOPOT - BORAC OSTRUŽNICA  4 : 1
06.10. 12:30  ZEMUN - RADNIČKI PDM  _ : _
06.10. 13:00  SINĐELIĆ 2012 - BRODARAC  7 : 0
06.10. 13:30  VINČA - OFK BEOGRAD  0 : 0
06.10. 15:00  CRVENA ZVEZDA MML - BOLEČ  1 : 3
07.10. 10:00  SREM JAKOVO - RAKOVICA  2 : 3
25.11. 13:30  PRVA ISKRA - RAD  1 : 0
8. Kolo - 13.10.2018 do 14.10.2018
13.10. 11:00  OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  0 : 0
13.10. 15:00  RAKOVICA - CRVENA ZVEZDA MML  3 : 3
14.10. 09:00  RAD - SINĐELIĆ 2012  3 : 1
14.10. 10:00  RADNIČKI PDM - SREM JAKOVO  3 : 0
14.10. 10:00  SOPOT - ZEMUN  _ : _
14.10. 10:00  BORAC OSTRUŽNICA - BRODARAC  0 : 3
14.10. 15:00  BOLEČ - VINČA  3 : 0
9. Kolo - 20.10.2018 do 21.10.2018
20.10. 13:00  SINĐELIĆ 2012 - OFK BEOGRAD  2 : 1
20.10. 15:30  VINČA - RAKOVICA  1 : 0
20.10. 17:30  BRODARAC - RAD  1 : 0
20.10. 18:30  ZEMUN - BORAC OSTRUŽNICA  _ : _
21.10. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - RADNIČKI PDM  0 : 4
21.10. 10:00  SREM JAKOVO - SOPOT  1 : 3
21.10. 13:30  PRVA ISKRA - BOLEČ  3 : 4
10. Kolo - 27.10.2018 do 28.10.2018
27.10. 10:00  RADNIČKI PDM - VINČA  3 : 0
27.10. 10:00  SOPOT - CRVENA ZVEZDA MML  2 : 1
27.10. 12:30  BORAC OSTRUŽNICA - RAD  0 : 2
27.10. 13:00  RAKOVICA - PRVA ISKRA  2 : 3
27.10. 17:00  ZEMUN - SREM JAKOVO  _ : _
28.10. 09:30  BOLEČ - SINĐELIĆ 2012  2 : 2
28.10. 11:00  OFK BEOGRAD - BRODARAC  1 : 0
11. Kolo - 03.11.2018 do 04.11.2018
03.11. 09:00  RAD - OFK BEOGRAD  0 : 2
03.11. 13:00  SINĐELIĆ 2012 - RAKOVICA  8 : 0
03.11. 14:00  SREM JAKOVO - BORAC OSTRUŽNICA  2 : 1
04.11. 09:00  CRVENA ZVEZDA MML - ZEMUN  _ : _
04.11. 10:00  PRVA ISKRA - RADNIČKI PDM  0 : 0
04.11. 18:00  BRODARAC - BOLEČ  1 : 3
25.11. 11:00  VINČA - SOPOT  1 : 3
12. Kolo - 10.11.2018 do 11.11.2018
10.11. 09:00  RAKOVICA - BRODARAC  1 : 1
10.11. 10:00  RADNIČKI PDM - SINĐELIĆ 2012  3 : 0
10.11. 10:00  SOPOT - PRVA ISKRA  0 : 0
10.11. 12:30  BORAC OSTRUŽNICA - OFK BEOGRAD  3 : 0
10.11. 14:00  SREM JAKOVO - CRVENA ZVEZDA MML  0 : 4
10.11. 17:00  ZEMUN - VINČA  _ : _
12.11. 09:00  BOLEČ - RAD  1 : 1
13. Kolo - 17.11.2018 do 18.11.2018
17.11. 09:00  RAD - RAKOVICA  3 : 2
17.11. 10:00  SINĐELIĆ 2012 - SOPOT  3 : 0
17.11. 11:00  PRVA ISKRA - ZEMUN  _ : _
18.11. 10:30  CRVENA ZVEZDA MML - BORAC OSTRUŽNICA  7 : 1
18.11. 10:30  VINČA - SREM JAKOVO  3 : 1
18.11. 14:30  OFK BEOGRAD - BOLEČ  0 : 2
18.11. 15:00  BRODARAC - RADNIČKI PDM  1 : 1
14. Kolo - 16.03.2019 do 17.03.2019
  SINĐELIĆ 2012 - ZEMUN  _ : _
16.03. 10:00  BRODARAC - SOPOT  6 : 1
16.03. 16:00  VINČA - CRVENA ZVEZDA MML  2 : 2
17.03. 09:00  RAD - RADNIČKI PDM  3 : 1
17.03. 10:00  BORAC OSTRUŽNICA - BOLEČ  3 : 1
17.03. 11:00  OFK BEOGRAD - RAKOVICA  2 : 0
17.03. 11:00  PRVA ISKRA - SREM JAKOVO  2 : 0
15. Kolo - 23.03.2019 do 24.03.2019
  ZEMUN - BRODARAC  _ : _
23.03. 10:00  SOPOT - RAD  0 : 3
23.03. 10:00  RADNIČKI PDM - OFK BEOGRAD  2 : 0
23.03. 12:30  CRVENA ZVEZDA MML - PRVA ISKRA  1 : 0
23.03. 15:00  SREM JAKOVO - SINĐELIĆ 2012  1 : 3
23.03. 16:30  VINČA - BORAC OSTRUŽNICA  3 : 0
24.03. 11:00  RAKOVICA - BOLEČ  1 : 2
16. Kolo - 30.03.2019 do 31.03.2019
  RAD - ZEMUN  _ : _
30.03. 09:30  BRODARAC - SREM JAKOVO  10 : 0
30.03. 15:00  SINĐELIĆ 2012 - CRVENA ZVEZDA MML  3 : 1
30.03. 15:30  PRVA ISKRA - VINČA  3 : 0
31.03. 08:30  BOLEČ - RADNIČKI PDM  0 : 1
31.03. 12:00  BORAC OSTRUŽNICA - RAKOVICA  2 : 0
31.03. 12:45  OFK BEOGRAD - SOPOT  2 : 1
17. Kolo - 06.04.2019 do 07.04.2019
  ZEMUN - OFK BEOGRAD  _ : _
06.04. 10:00  RADNIČKI PDM - RAKOVICA  2 : 1
06.04. 11:00  VINČA - SINĐELIĆ 2012  0 : 1
06.04. 15:00  SOPOT - BOLEČ  5 : 0
07.04. 11:00  SREM JAKOVO - RAD  2 : 3
07.04. 13:30  CRVENA ZVEZDA MML - BRODARAC  1 : 2
07.04. 14:30  PRVA ISKRA - BORAC OSTRUŽNICA  0 : 1
18. Kolo - 13.04.2019 do 14.04.2019
  BOLEČ - ZEMUN  _ : _
13.04. 17:00  RAD - CRVENA ZVEZDA MML  2 : 2
14.04. 12:00  BRODARAC - VINČA  6 : 0
14.04. 12:00  BORAC OSTRUŽNICA - RADNIČKI PDM  0 : 3
14.04. 12:00  SINĐELIĆ 2012 - PRVA ISKRA  3 : 4
14.04. 15:30  OFK BEOGRAD - SREM JAKOVO  4 : 1
15.04. 14:00  RAKOVICA - SOPOT  1 : 2
19. Kolo - 20.04.2019 do 21.04.2019
  VINČA - RAD  _ : _
  ZEMUN - RAKOVICA  _ : _
20.04. 10:00  SREM JAKOVO - BOLEČ  1 : 3
20.04. 16:00  CRVENA ZVEZDA MML - OFK BEOGRAD  5 : 0
20.04. 16:30  PRVA ISKRA - BRODARAC  2 : 2
21.04. 10:00  SOPOT - RADNIČKI PDM  1 : 2
21.04. 11:00  SINĐELIĆ 2012 - BORAC OSTRUŽNICA  6 : 0
20. Kolo - 27.04.2019 do 28.04.2019
  RADNIČKI PDM - ZEMUN  _ : _
26.04. 12:00  BORAC OSTRUŽNICA - SOPOT  3 : 0
27.04. 08:00  OFK BEOGRAD - VINČA  3 : 0
27.04. 09:00  RAKOVICA - SREM JAKOVO  7 : 2
27.04. 10:30  BRODARAC - SINĐELIĆ 2012  2 : 2
27.04. 13:00  BOLEČ - CRVENA ZVEZDA MML  1 : 2
15.06. 09:00  RAD - PRVA ISKRA  5 : 4
21. Kolo - 04.05.2019 do 05.05.2019
  ZEMUN - SOPOT  _ : _
04.05. 18:00  VINČA - BOLEČ  2 : 1
05.05. 10:00  SINĐELIĆ 2012 - RAD  5 : 3
05.05. 15:00  PRVA ISKRA - OFK BEOGRAD  1 : 2
05.05. 15:30  BRODARAC - BORAC OSTRUŽNICA  5 : 0
15.06. 10:00  SREM JAKOVO - RADNIČKI PDM  1 : 8
16.06. 10:00  CRVENA ZVEZDA MML - RAKOVICA  6 : 2
22. Kolo - 11.05.2019 do 12.05.2019
  BORAC OSTRUŽNICA - ZEMUN  _ : _
11.05. 10:00  RADNIČKI PDM - CRVENA ZVEZDA MML  3 : 2
11.05. 13:00  RAKOVICA - VINČA  2 : 1
12.05. 09:00  RAD - BRODARAC  2 : 2
12.05. 10:00  SOPOT - SREM JAKOVO  7 : 1
12.05. 15:00  BOLEČ - PRVA ISKRA  0 : 2
13.05. 19:30  OFK BEOGRAD - SINĐELIĆ 2012  5 : 1
23. Kolo - 18.05.2019 do 19.05.2019
  SREM JAKOVO - ZEMUN  _ : _
18.05. 16:30  CRVENA ZVEZDA MML - SOPOT  2 : 0
19.05. 11:00  SINĐELIĆ 2012 - BOLEČ  4 : 1
19.05. 11:00  RAD - BORAC OSTRUŽNICA  6 : 0
19.05. 11:00  VINČA - RADNIČKI PDM  0 : 1
19.05. 12:30  BRODARAC - OFK BEOGRAD  0 : 2
19.05. 14:30  PRVA ISKRA - RAKOVICA  3 : 1
24. Kolo - 25.05.2019 do 26.05.2019
  ZEMUN - CRVENA ZVEZDA MML  _ : _
25.05. 09:30  BOLEČ - BRODARAC  6 : 5
25.05. 16:00  BORAC OSTRUŽNICA - SREM JAKOVO  0 : 0
25.05. 20:30  OFK BEOGRAD - RAD  7 : 0
26.05. 09:00  SOPOT - VINČA  7 : 2
26.05. 09:00  RAKOVICA - SINĐELIĆ 2012  1 : 0
26.05. 10:00  RADNIČKI PDM - PRVA ISKRA  7 : 0
25. Kolo - 01.06.2019 do 02.06.2019
  VINČA - ZEMUN  _ : _
01.06. 10:00  BRODARAC - RAKOVICA  2 : 1
01.06. 11:00  CRVENA ZVEZDA MML - SREM JAKOVO  4 : 2
02.06. 10:00  PRVA ISKRA - SOPOT  1 : 1
02.06. 12:00  SINĐELIĆ 2012 - RADNIČKI PDM  3 : 1
05.06. 18:00  RAD - BOLEČ  3 : 1
16.06. 19:30  OFK BEOGRAD - BORAC OSTRUŽNICA  2 : 0
26. Kolo - 08.06.2019 do 09.06.2019
  ZEMUN - PRVA ISKRA  _ : _
08.06. 10:00  RADNIČKI PDM - BRODARAC  1 : 1
08.06. 13:00  BOLEČ - OFK BEOGRAD  1 : 3
08.06. 14:00  BORAC OSTRUŽNICA - CRVENA ZVEZDA MML  1 : 3
09.06. 10:00  SREM JAKOVO - VINČA  0 : 3
09.06. 10:00  SOPOT - SINĐELIĆ 2012  1 : 4
10.06. 18:00  RAKOVICA - RAD  4 : 0
Tabela
    Kolo Bod.   Golovi    Razlika
SINĐELIĆ 2012  12  31   54:13    41
RADNIČKI PDM  12  31   40:7    33
OFK BEOGRAD  12  28   28:7    21
RAD  12  27   40:19    21
CRVENA ZVEZDA MML  12  24   36:18    18
BRODARAC  12  21   37:15    22
BOLEČ  12  20   29:17    12
SOPOT  12  19   29:20    9
PRVA ISKRA  12  19   20:14    6
10  RAKOVICA  12  17   27:23    4
11  VINČA  11  17   18:16    2
12  BORAC OSTRUŽNICA  12  13   13:19    -6
13  SREM JAKOVO  12  6   12:38    -26
14  ZEMUN  0   0:0    0