Друга лига кадета - група Б

1. Kolo - 28.08.2010 do 29.08.2010
  Бежанија 2 - Балкан Миријево  1 : 6
  Миленијум - Трудбеник  1 : 1
  Болеч - Графичар  1 : 1
  Авала (Бели поток) - Торлак  0 : 3
  Барајево - Хајдук  4 : 2

Slobodan: П К Б (Падинска скела)  Младеновац  

2. Kolo - 04.09.2010 do 05.09.2010
  Балкан Миријево - Трудбеник  6 : 0
  Бежанија 2 - Болеч  0 : 0
  Хајдук - Миленијум  0 : 3
  Торлак - Барајево  1 : 4
  Графичар - П К Б (Падинска скела)  0 : 2

Slobodan: Младеновац  Авала (Бели поток)  

3. Kolo - 11.09.2010 do 12.09.2010
  Болеч - Балкан Миријево  1 : 1
  Трудбеник - Хајдук  2 : 1
  П К Б (Падинска скела) - Бежанија 2  1 : 1
  Младеновац - Графичар  2 : 1
  Миленијум - Торлак  0 : 3

Slobodan: Авала (Бели поток)  Барајево  

4. Kolo - 18.09.2010 do 19.09.2010
  Балкан Миријево - Хајдук  2 : 1
  Болеч - П К Б (Падинска скела)  0 : 0
  Торлак - Трудбеник  4 : 2
  Графичар - Авала (Бели поток)  3 : 0
  Бежанија 2 - Младеновац  1 : 2

Slobodan: Барајево  Миленијум  

5. Kolo - 25.09.2010 do 26.09.2010
  П К Б (Падинска скела) - Балкан Миријево  3 : 1
  Хајдук - Торлак  3 : 1
  Младеновац - Болеч  4 : 2
  Авала (Бели поток) - Бежанија 2  0 : 3
  Барајево - Графичар  0 : 3

Slobodan: Миленијум  Трудбеник  

6. Kolo - 02.10.2010 do 03.10.2010
  Балкан Миријево - Торлак  5 : 3
  П К Б (Падинска скела) - Младеновац  4 : 1
  Графичар - Миленијум  2 : 1
  Бежанија 2 - Барајево  0 : 2
  Болеч - Авала (Бели поток)  5 : 0

Slobodan: Трудбеник  Хајдук  

7. Kolo - 09.10.2010 do 10.10.2010
  Младеновац - Балкан Миријево  3 : 0
  Трудбеник - Графичар  3 : 2
  Авала (Бели поток) - П К Б (Падинска скела)  0 : 6
  Барајево - Болеч  5 : 1
  Миленијум - Бежанија 2  3 : 1

Slobodan: Хајдук  Торлак  

8. Kolo - 16.10.2010 do 17.10.2010
  Графичар - Хајдук  3 : 2
  Младеновац - Авала (Бели поток)  3 : 0
  Бежанија 2 - Трудбеник  0 : 2
  Болеч - Миленијум  1 : 3
  П К Б (Падинска скела) - Барајево  2 : 0

Slobodan: Торлак  Балкан Миријево  

9. Kolo - 22.10.2010 do 23.10.2010
  Торлак - Графичар  1 : 2
  Авала (Бели поток) - Балкан Миријево  1 : 6
  Хајдук - Бежанија 2  1 : 3
  Барајево - Младеновац  2 : 4
  Миленијум - П К Б (Падинска скела)  1 : 0
  Трудбеник - Болеч  0 : 0

10. Kolo - 30.10.2010 do 31.10.2010
  Бежанија 2 - Торлак  5 : 0
  Авала (Бели поток) - Барајево  3 : 0
  Болеч - Хајдук  2 : 0
  П К Б (Падинска скела) - Трудбеник  4 : 0
  Младеновац - Миленијум  1 : 5

Slobodan: Графичар  Балкан Миријево  

11. Kolo - 06.11.2010 do 07.11.2010
  Барајево - Балкан Миријево  1 : 2
  Торлак - Болеч  0 : 0
  Миленијум - Авала (Бели поток)  2 : 0
  Трудбеник - Младеновац  2 : 1
  Хајдук - П К Б (Падинска скела)  2 : 7

Slobodan: Графичар  Бежанија 2  

12. Kolo - 13.11.2010 do 14.11.2010
  Балкан Миријево - Графичар  1 : 3
  Барајево - Миленијум  0 : 2
  П К Б (Падинска скела) - Торлак  3 : 0
  Младеновац - Хајдук  0 : 0
  Авала (Бели поток) - Трудбеник  2 : 4

Slobodan: Болеч  Бежанија 2  

13. Kolo - 20.11.2010 do 21.11.2010
  Миленијум - Балкан Миријево  3 : 2
  Графичар - Бежанија 2  10 : 0
  Трудбеник - Барајево  1 : 2
  Хајдук - Авала (Бели поток)  3 : 1
  Торлак - Младеновац  3 : 0

Slobodan: Болеч  П К Б (Падинска скела)  

14. Kolo - 02.04.2011 do 03.04.2011
  Балкан Миријево - Бежанија 2  0 : 1
  Трудбеник - Миленијум  1 : 0
  Графичар - Болеч  0 : 1
  Торлак - Авала (Бели поток)  3 : 1
  Хајдук - Барајево  3 : 0

Slobodan: П К Б (Падинска скела)  Младеновац  

15. Kolo - 09.04.2011 do 10.04.2011
09.04. 10:00  П К Б (Падинска скела) - Графичар  4 : 0
09.04. 12:30  Миленијум - Хајдук  1 : 1
10.04. 10:00  Трудбеник - Балкан Миријево  2 : 0
10.04. 15:30  Барајево - Торлак  4 : 1
18.06. 17:00  Болеч - Бежанија 2  1 : 2

Slobodan: Младеновац  Авала (Бели поток)  

16. Kolo - 16.04.2011 do 17.04.2011
17.04. 09:30  Бежанија 2 - П К Б (Падинска скела)  1 : 2
17.04. 10:00  Графичар - Младеновац  6 : 0
17.04. 10:00  Балкан Миријево - Болеч  1 : 2
17.04. 11:00  Торлак - Миленијум  3 : 0
17.04. 12:00  Хајдук - Трудбеник  1 : 1

Slobodan: Авала (Бели поток)  Барајево  

17. Kolo - 23.04.2011 do 24.04.2011
23.04. 10:00  Авала (Бели поток) - Графичар  1 : 3
23.04. 10:00  П К Б (Падинска скела) - Болеч  3 : 1
23.04. 11:30  Хајдук - Балкан Миријево  1 : 3
24.04. 10:00  Трудбеник - Торлак  3 : 0
24.04. 10:00  Младеновац - Бежанија 2  4 : 2

Slobodan: Барајево  Миленијум  

18. Kolo - 30.04.2011 do 01.05.2011
  Бежанија 2 - Авала (Бели поток)  3 : 0
30.04. 16:30  Болеч - Младеновац  3 : 2
01.05. 12:30  Балкан Миријево - П К Б (Падинска скела)  1 : 3
01.05. 16:00  Графичар - Барајево  5 : 2
15.05. 15:00  Торлак - Хајдук  1 : 2

Slobodan: Миленијум  Трудбеник  

19. Kolo - 07.05.2011 do 08.05.2011
07.05. 10:00  Авала (Бели поток) - Болеч  0 : 4
07.05. 12:30  Миленијум - Графичар  3 : 0
08.05. 10:00  Младеновац - П К Б (Падинска скела)  1 : 4
08.05. 11:00  Торлак - Балкан Миријево  2 : 3
08.05. 17:00  Барајево - Бежанија 2  3 : 5

Slobodan: Трудбеник  Хајдук  

20. Kolo - 14.05.2011 do 15.05.2011
14.05. 10:00  П К Б (Падинска скела) - Авала (Бели поток)  3 : 0
14.05. 17:00  Болеч - Барајево  3 : 0
15.05. 10:00  Балкан Миријево - Младеновац  1 : 4
15.05. 13:00  Графичар - Трудбеник  0 : 3
15.05. 13:00  Бежанија 2 - Миленијум  1 : 3

Slobodan: Хајдук  Торлак  

21. Kolo - 21.05.2011 do 22.05.2011
21.05. 09:00  Хајдук - Графичар  1 : 0
21.05. 10:00  Авала (Бели поток) - Младеновац  0 : 3
21.05. 12:30  Миленијум - Болеч  3 : 2
22.05. 13:00  Трудбеник - Бежанија 2  3 : 0
22.05. 17:00  Барајево - П К Б (Падинска скела)  2 : 5

Slobodan: Торлак  Балкан Миријево  

22. Kolo - 28.05.2011 do 29.05.2011
28.05. 17:00  Болеч - Трудбеник  0 : 2
28.05. 17:00  Младеновац - Барајево  3 : 0
29.05. 10:00  П К Б (Падинска скела) - Миленијум  2 : 1
29.05. 10:00  Балкан Миријево - Авала (Бели поток)  3 : 0
29.05. 10:00  Графичар - Торлак  7 : 1
29.05. 15:00  Бежанија 2 - Хајдук  3 : 2

23. Kolo - 04.06.2011 do 05.06.2011
  Барајево - Авала (Бели поток)  3 : 0
04.06. 10:00  Миленијум - Младеновац  2 : 4
04.06. 11:00  Хајдук - Болеч  2 : 1
05.06. 11:00  Торлак - Бежанија 2  0 : 2
05.06. 11:30  Трудбеник - П К Б (Падинска скела)  0 : 3

Slobodan: Графичар  Балкан Миријево  

24. Kolo - 11.06.2011 do 12.06.2011
  Авала (Бели поток) - Миленијум  0 : 3
11.06. 10:00  П К Б (Падинска скела) - Хајдук  2 : 0
11.06. 17:30  Болеч - Торлак  7 : 3
12.06. 12:30  Балкан Миријево - Барајево  3 : 2
12.06. 13:00  Младеновац - Трудбеник  2 : 4

Slobodan: Графичар  Бежанија 2  

25. Kolo - 18.06.2011 do 19.06.2011
  Трудбеник - Авала (Бели поток)  3 : 0
18.06. 09:00  Хајдук - Младеновац  0 : 0
18.06. 12:30  Миленијум - Барајево  7 : 2
18.06. 13:00  Графичар - Балкан Миријево  1 : 3
19.06. 11:00  Торлак - П К Б (Падинска скела)  3 : 3

Slobodan: Болеч  Бежанија 2  

26. Kolo - 22.06.2011 do 22.06.2011
  Авала (Бели поток) - Хајдук  0 : 3
22.06. 15:30  Младеновац - Торлак  3 : 0
22.06. 16:00  Бежанија 2 - Графичар  1 : 3
22.06. 17:30  Барајево - Трудбеник  3 : 0
23.06. 10:00  Балкан Миријево - Миленијум  5 : 3

Slobodan: Болеч  П К Б (Падинска скела)  

Tabela
    Kolo Бод.   Голови    Razlika
П К Б (Падинска скела)  22  57   66:16    50
Трудбеник  22  41   39:32    7
Миленијум  22  40   50:32    18
Графичар  22  37   55:33    22
Балкан Миријево  22  37   55:41    14
Младеновац  22  34   47:42    5
Болеч  22  30   38:32    6
Бежанија 2  22  29   36:48    -12
Хајдук  22  25   31:40    -9
10  Барајево  22  20   41:56    -15
11  Торлак  22  20   36:59    -23
12  Авала (Бели поток)  22  3   9:72    -63