ZONSKA LIGA BEOGRADA

1. Kolo - 18.08.2018 do 19.08.2018
17.08. 20:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - TURBINA (Vreoci)  1 : 1
18.08. 16:30  LEŠTANE - BORAC (Lazarevac)  5 : 0
18.08. 16:30  SOPOT - OFK MLADENOVAC  0 : 1
19.08. 11:00  HAJDUK - NAPREDAK (Medoševac)  4 : 3
19.08. 16:30  B S K 1926 (Baćevac) - MILUTINAC  4 : 1
19.08. 16:30  B S K 1925 (Batajnica) - TORLAK (Kumodraž)  4 : 1
19.08. 16:30  KOMGRAP - SREMČICA  0 : 2
19.08. 17:30  STUDENTSKI GRAD - BUDUĆNOST (Zvečka)  0 : 1
2. Kolo - 25.08.2018 do 26.08.2018
25.08. 16:30  OFK MLADENOVAC - STUDENTSKI GRAD  2 : 0
25.08. 16:30  NAPREDAK (Medoševac) - SOPOT  2 : 1
26.08. 10:00  BORAC (Lazarevac) - HAJDUK  2 : 2
26.08. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - MILUTINAC  3 : 0
26.08. 16:30  SREMČICA - B S K 1926 (Baćevac)  0 : 1
26.08. 16:30  BUDUĆNOST (Zvečka) - KOMGRAP  2 : 0
26.08. 16:30  B S K 1925 (Batajnica) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  0 : 0
26.08. 16:30  TURBINA (Vreoci) - LEŠTANE  2 : 5
3. Kolo - 01.09.2018 do 02.09.2018
31.08. 20:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - TORLAK (Kumodraž)  4 : 2
01.09. 16:30  LEŠTANE - B S K 1925 (Batajnica)  2 : 0
01.09. 16:30  SOPOT - BORAC (Lazarevac)  0 : 1
01.09. 16:30  MILUTINAC - SREMČICA  1 : 1
02.09. 11:00  HAJDUK - TURBINA (Vreoci)  2 : 1
02.09. 16:30  B S K 1926 (Baćevac) - BUDUĆNOST (Zvečka)  0 : 1
02.09. 16:30  KOMGRAP - OFK MLADENOVAC  0 : 0
02.09. 16:30  STUDENTSKI GRAD - NAPREDAK (Medoševac)  1 : 2
4. Kolo - 08.09.2018 do 09.09.2018
07.09. 20:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - LEŠTANE  1 : 0
08.09. 16:00  NAPREDAK (Medoševac) - KOMGRAP  3 : 3
08.09. 16:00  OFK MLADENOVAC - B S K 1926 (Baćevac)  2 : 0
09.09. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - SREMČICA  2 : 1
09.09. 10:00  BORAC (Lazarevac) - STUDENTSKI GRAD  0 : 2
09.09. 16:00  BUDUĆNOST (Zvečka) - MILUTINAC  1 : 0
09.09. 16:00  B S K 1925 (Batajnica) - HAJDUK  5 : 1
09.09. 16:00  TURBINA (Vreoci) - SOPOT  2 : 2
5. Kolo - 15.09.2018 do 16.09.2018
15.09. 16:00  SOPOT - B S K 1925 (Batajnica)  0 : 0
15.09. 16:00  MILUTINAC - OFK MLADENOVAC  3 : 1
15.09. 16:00  LEŠTANE - TORLAK (Kumodraž)  0 : 2
15.09. 16:30  STUDENTSKI GRAD - TURBINA (Vreoci)  4 : 0
16.09. 11:00  HAJDUK - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  2 : 2
16.09. 16:00  SREMČICA - BUDUĆNOST (Zvečka)  4 : 0
16.09. 16:00  B S K 1926 (Baćevac) - NAPREDAK (Medoševac)  0 : 3
16.09. 16:00  KOMGRAP - BORAC (Lazarevac)  3 : 0
6. Kolo - 22.09.2018 do 23.09.2018
21.09. 19:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - SOPOT  2 : 0
22.09. 15:30  OFK MLADENOVAC - SREMČICA  2 : 0
22.09. 15:30  NAPREDAK (Medoševac) - MILUTINAC  4 : 1
22.09. 15:30  LEŠTANE - HAJDUK  1 : 1
23.09. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - BUDUĆNOST (Zvečka)  1 : 1
23.09. 10:00  BORAC (Lazarevac) - B S K 1926 (Baćevac)  1 : 2
23.09. 15:30  TURBINA (Vreoci) - KOMGRAP  3 : 2
23.09. 15:30  B S K 1925 (Batajnica) - STUDENTSKI GRAD  0 : 1
7. Kolo - 29.09.2018 do 30.09.2018
29.09. 15:30  MILUTINAC - BORAC (Lazarevac)  5 : 0
29.09. 15:30  SOPOT - LEŠTANE  2 : 1
30.09. 11:00  HAJDUK - TORLAK (Kumodraž)  2 : 1
30.09. 15:30  STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  0 : 0
30.09. 15:30  KOMGRAP - B S K 1925 (Batajnica)  1 : 1
30.09. 15:30  BUDUĆNOST (Zvečka) - OFK MLADENOVAC  0 : 1
30.09. 15:30  SREMČICA - NAPREDAK (Medoševac)  2 : 2
30.09. 15:30  B S K 1926 (Baćevac) - TURBINA (Vreoci)  2 : 3
8. Kolo - 06.10.2018 do 07.10.2018
05.10. 18:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - KOMGRAP  0 : 0
06.10. 14:30  NAPREDAK (Medoševac) - BUDUĆNOST (Zvečka)  3 : 1
06.10. 14:30  LEŠTANE - STUDENTSKI GRAD  0 : 0
07.10. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - OFK MLADENOVAC  0 : 0
07.10. 10:00  BORAC (Lazarevac) - SREMČICA  0 : 5
07.10. 11:00  HAJDUK - SOPOT  1 : 0
07.10. 14:30  B S K 1925 (Batajnica) - B S K 1926 (Baćevac)  1 : 0
07.10. 14:30  TURBINA (Vreoci) - MILUTINAC  2 : 2
9. Kolo - 13.10.2018 do 14.10.2018
13.10. 14:30  STUDENTSKI GRAD - HAJDUK  1 : 0
13.10. 14:30  MILUTINAC - B S K 1925 (Batajnica)  1 : 1
13.10. 14:30  OFK MLADENOVAC - NAPREDAK (Medoševac)  3 : 0
13.10. 14:30  SOPOT - TORLAK (Kumodraž)  1 : 1
13.10. 18:00  B S K 1926 (Baćevac) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  0 : 2
14.10. 14:30  BUDUĆNOST (Zvečka) - BORAC (Lazarevac)  0 : 0
14.10. 14:30  KOMGRAP - LEŠTANE  1 : 0
14.10. 14:30  SREMČICA - TURBINA (Vreoci)  2 : 2
10. Kolo - 20.10.2018 do 21.10.2018
19.10. 17:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - MILUTINAC  5 : 0
20.10. 13:30  LEŠTANE - B S K 1926 (Baćevac)  4 : 0
20.10. 13:30  SOPOT - STUDENTSKI GRAD  1 : 1
21.10. 10:00  BORAC (Lazarevac) - OFK MLADENOVAC  1 : 2
21.10. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - NAPREDAK (Medoševac)  3 : 1
21.10. 11:00  HAJDUK - KOMGRAP  0 : 0
21.10. 13:30  B S K 1925 (Batajnica) - SREMČICA  0 : 3
21.10. 14:30  TURBINA (Vreoci) - BUDUĆNOST (Zvečka)  2 : 4
11. Kolo - 27.10.2018 do 28.10.2018
27.10. 11:00  STUDENTSKI GRAD - TORLAK (Kumodraž)  3 : 2
27.10. 13:30  MILUTINAC - LEŠTANE  0 : 0
27.10. 13:30  NAPREDAK (Medoševac) - BORAC (Lazarevac)  3 : 0
27.10. 13:30  OFK MLADENOVAC - TURBINA (Vreoci)  7 : 0
28.10. 13:30  KOMGRAP - SOPOT  1 : 0
28.10. 13:30  B S K 1926 (Baćevac) - HAJDUK  4 : 0
28.10. 13:30  BUDUĆNOST (Zvečka) - B S K 1925 (Batajnica)  1 : 0
28.10. 13:30  SREMČICA - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  3 : 3
12. Kolo - 03.11.2018 do 04.11.2018
02.11. 16:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - BUDUĆNOST (Zvečka)  0 : 0
03.11. 13:30  LEŠTANE - SREMČICA  0 : 2
03.11. 13:30  STUDENTSKI GRAD - KOMGRAP  0 : 2
03.11. 13:30  SOPOT - B S K 1926 (Baćevac)  1 : 0
04.11. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - BORAC (Lazarevac)  7 : 0
04.11. 11:00  HAJDUK - MILUTINAC  1 : 3
04.11. 13:30  TURBINA (Vreoci) - NAPREDAK (Medoševac)  0 : 3
04.11. 13:30  B S K 1925 (Batajnica) - OFK MLADENOVAC  1 : 0
13. Kolo - 10.11.2018 do 11.11.2018
10.11. 13:00  NAPREDAK (Medoševac) - B S K 1925 (Batajnica)  0 : 2
10.11. 13:00  MILUTINAC - SOPOT  2 : 1
10.11. 13:00  OFK MLADENOVAC - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  1 : 1
11.11. 10:00  BORAC (Lazarevac) - TURBINA (Vreoci)  0 : 1
11.11. 13:00  B S K 1926 (Baćevac) - STUDENTSKI GRAD  2 : 2
11.11. 13:00  KOMGRAP - TORLAK (Kumodraž)  0 : 2
11.11. 13:00  SREMČICA - HAJDUK  2 : 1
11.11. 13:00  BUDUĆNOST (Zvečka) - LEŠTANE  2 : 1
14. Kolo - 17.11.2018 do 18.11.2018
16.11. 13:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - NAPREDAK (Medoševac)  2 : 0
17.11. 11:00  STUDENTSKI GRAD - MILUTINAC  1 : 0
17.11. 13:00  SOPOT - SREMČICA  1 : 3
18.11. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - TURBINA (Vreoci)  3 : 0
18.11. 11:00  HAJDUK - BUDUĆNOST (Zvečka)  3 : 2
18.11. 13:00  B S K 1925 (Batajnica) - BORAC (Lazarevac)  3 : 0
18.11. 13:00  KOMGRAP - B S K 1926 (Baćevac)  0 : 1
18.11. 13:00  LEŠTANE - OFK MLADENOVAC  6 : 3
15. Kolo - 24.11.2018 do 25.11.2018
24.11. 13:00  OFK MLADENOVAC - HAJDUK  1 : 0
24.11. 13:00  MILUTINAC - KOMGRAP  1 : 2
24.11. 13:00  NAPREDAK (Medoševac) - LEŠTANE  2 : 0
25.11. 10:00  BORAC (Lazarevac) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  0 : 4
25.11. 13:00  SREMČICA - STUDENTSKI GRAD  4 : 1
25.11. 13:00  TURBINA (Vreoci) - B S K 1925 (Batajnica)  1 : 2
25.11. 13:00  B S K 1926 (Baćevac) - TORLAK (Kumodraž)  1 : 0
25.11. 13:00  BUDUĆNOST (Zvečka) - SOPOT  2 : 1
16. Kolo - 09.03.2019 do 10.03.2019
09.03. 14:30  TURBINA (Vreoci) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  1 : 3
09.03. 14:30  OFK MLADENOVAC - SOPOT  1 : 0
09.03. 14:30  MILUTINAC - B S K 1926 (Baćevac)  0 : 0
10.03. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - B S K 1925 (Batajnica)  1 : 1
10.03. 10:00  BORAC (Lazarevac) - LEŠTANE  4 : 2
10.03. 14:30  NAPREDAK (Medoševac) - HAJDUK  1 : 0
10.03. 14:30  BUDUĆNOST (Zvečka) - STUDENTSKI GRAD  0 : 0
10.03. 15:00  SREMČICA - KOMGRAP  7 : 1
17. Kolo - 15.03.2019 do 17.03.2019
15.03. 19:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - B S K 1925 (Batajnica)  3 : 1
16.03. 14:30  MILUTINAC - TORLAK (Kumodraž)  2 : 1
16.03. 14:30  SOPOT - NAPREDAK (Medoševac)  2 : 0
17.03. 11:00  HAJDUK - BORAC (Lazarevac)  1 : 3
17.03. 14:30  B S K 1926 (Baćevac) - SREMČICA  0 : 3
17.03. 14:30  KOMGRAP - BUDUĆNOST (Zvečka)  1 : 0
17.03. 14:30  STUDENTSKI GRAD - OFK MLADENOVAC  1 : 3
17.03. 14:30  LEŠTANE - TURBINA (Vreoci)  1 : 2
18. Kolo - 23.03.2019 do 24.03.2019
23.03. 15:00  TURBINA (Vreoci) - HAJDUK  2 : 1
23.03. 15:00  OFK MLADENOVAC - KOMGRAP  3 : 0
24.03. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  0 : 2
24.03. 10:00  BORAC (Lazarevac) - SOPOT  3 : 1
24.03. 15:00  B S K 1925 (Batajnica) - LEŠTANE  2 : 1
24.03. 15:00  SREMČICA - MILUTINAC  2 : 0
24.03. 15:00  BUDUĆNOST (Zvečka) - B S K 1926 (Baćevac)  3 : 0
24.03. 15:00  NAPREDAK (Medoševac) - STUDENTSKI GRAD  3 : 1
19. Kolo - 30.03.2019 do 31.03.2019
30.03. 15:00  STUDENTSKI GRAD - BORAC (Lazarevac)  0 : 1
30.03. 15:30  MILUTINAC - BUDUĆNOST (Zvečka)  2 : 1
30.03. 15:30  SOPOT - TURBINA (Vreoci)  2 : 1
31.03. 11:00  HAJDUK - B S K 1925 (Batajnica)  1 : 1
31.03. 15:30  B S K 1926 (Baćevac) - OFK MLADENOVAC  0 : 1
31.03. 15:30  LEŠTANE - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  2 : 0
31.03. 15:30  SREMČICA - TORLAK (Kumodraž)  1 : 1
31.03. 15:30  KOMGRAP - NAPREDAK (Medoševac)  2 : 1
20. Kolo - 05.04.2019 do 07.04.2019
05.04. 18:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - HAJDUK  4 : 0
06.04. 16:00  TURBINA (Vreoci) - STUDENTSKI GRAD  2 : 2
06.04. 16:00  NAPREDAK (Medoševac) - B S K 1926 (Baćevac)  0 : 3
06.04. 16:00  OFK MLADENOVAC - MILUTINAC  4 : 1
07.04. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - LEŠTANE  2 : 0
07.04. 10:00  BORAC (Lazarevac) - KOMGRAP  3 : 1
07.04. 16:00  BUDUĆNOST (Zvečka) - SREMČICA  0 : 3
07.04. 16:00  B S K 1925 (Batajnica) - SOPOT  3 : 0
21. Kolo - 13.04.2019 do 14.04.2019
13.04. 14:00  STUDENTSKI GRAD - B S K 1925 (Batajnica)  3 : 1
13.04. 16:00  SOPOT - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  3 : 2
13.04. 16:00  MILUTINAC - NAPREDAK (Medoševac)  1 : 1
14.04. 11:00  HAJDUK - LEŠTANE  1 : 3
14.04. 16:00  SREMČICA - OFK MLADENOVAC  1 : 0
14.04. 16:00  BUDUĆNOST (Zvečka) - TORLAK (Kumodraž)  3 : 0
14.04. 16:00  B S K 1926 (Baćevac) - BORAC (Lazarevac)  1 : 0
14.04. 16:00  KOMGRAP - TURBINA (Vreoci)  5 : 2
22. Kolo - 17.04.2019 do 17.04.2019
17.04. 16:00  B S K 1925 (Batajnica) - KOMGRAP  0 : 0
17.04. 16:00  LEŠTANE - SOPOT  1 : 1
17.04. 16:00  TURBINA (Vreoci) - B S K 1926 (Baćevac)  4 : 0
17.04. 16:00  OFK MLADENOVAC - BUDUĆNOST (Zvečka)  0 : 1
17.04. 16:00  TORLAK (Kumodraž) - HAJDUK  3 : 0
17.04. 16:00  NAPREDAK (Medoševac) - SREMČICA  1 : 1
17.04. 16:00  BORAC (Lazarevac) - MILUTINAC  2 : 2
17.04. 18:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - STUDENTSKI GRAD  2 : 2
23. Kolo - 20.04.2019 do 21.04.2019
20.04. 16:00  MILUTINAC - TURBINA (Vreoci)  2 : 2
20.04. 16:00  SOPOT - HAJDUK  2 : 0
20.04. 16:00  OFK MLADENOVAC - TORLAK (Kumodraž)  0 : 0
21.04. 16:00  SREMČICA - BORAC (Lazarevac)  4 : 0
21.04. 16:00  BUDUĆNOST (Zvečka) - NAPREDAK (Medoševac)  0 : 0
21.04. 16:00  B S K 1926 (Baćevac) - B S K 1925 (Batajnica)  4 : 2
21.04. 16:00  KOMGRAP - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  1 : 1
21.04. 17:00  STUDENTSKI GRAD - LEŠTANE  1 : 0
24. Kolo - 26.04.2019 do 28.04.2019
26.04. 19:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - B S K 1926 (Baćevac)  5 : 1
27.04. 11:00  BORAC (Lazarevac) - BUDUĆNOST (Zvečka)  2 : 1
27.04. 16:30  B S K 1925 (Batajnica) - MILUTINAC  5 : 1
27.04. 16:30  HAJDUK - STUDENTSKI GRAD  1 : 1
27.04. 16:30  NAPREDAK (Medoševac) - OFK MLADENOVAC  1 : 0
27.04. 16:30  TURBINA (Vreoci) - SREMČICA  2 : 2
28.04. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - SOPOT  0 : 1
28.04. 16:30  LEŠTANE - KOMGRAP  3 : 0
25. Kolo - 04.05.2019 do 05.05.2019
04.05. 16:30  OFK MLADENOVAC - BORAC (Lazarevac)  3 : 0
04.05. 16:30  NAPREDAK (Medoševac) - TORLAK (Kumodraž)  1 : 0
04.05. 16:30  MILUTINAC - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  0 : 1
05.05. 10:00  STUDENTSKI GRAD - SOPOT  0 : 0
05.05. 16:30  KOMGRAP - HAJDUK  3 : 0
05.05. 16:30  BUDUĆNOST (Zvečka) - TURBINA (Vreoci)  3 : 0
05.05. 16:30  SREMČICA - B S K 1925 (Batajnica)  0 : 2
05.05. 16:30  B S K 1926 (Baćevac) - LEŠTANE  0 : 2
26. Kolo - 10.05.2019 do 12.05.2019
10.05. 19:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - SREMČICA  2 : 1
11.05. 16:30  TURBINA (Vreoci) - OFK MLADENOVAC  1 : 2
11.05. 16:30  SOPOT - KOMGRAP  6 : 0
12.05. 10:00  BORAC (Lazarevac) - NAPREDAK (Medoševac)  1 : 1
12.05. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - STUDENTSKI GRAD  0 : 0
12.05. 11:00  HAJDUK - B S K 1926 (Baćevac)  0 : 3
12.05. 16:30  LEŠTANE - MILUTINAC  0 : 3
12.05. 16:30  B S K 1925 (Batajnica) - BUDUĆNOST (Zvečka)  4 : 0
27. Kolo - 18.05.2019 do 19.05.2019
18.05. 16:30  OFK MLADENOVAC - B S K 1925 (Batajnica)  1 : 0
18.05. 16:30  MILUTINAC - HAJDUK  4 : 1
18.05. 16:30  NAPREDAK (Medoševac) - TURBINA (Vreoci)  2 : 3
19.05. 10:00  BORAC (Lazarevac) - TORLAK (Kumodraž)  0 : 2
19.05. 16:30  BUDUĆNOST (Zvečka) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  1 : 1
19.05. 16:30  KOMGRAP - STUDENTSKI GRAD  2 : 4
19.05. 16:30  B S K 1926 (Baćevac) - SOPOT  5 : 2
19.05. 16:30  SREMČICA - LEŠTANE  0 : 1
28. Kolo - 24.05.2019 do 26.05.2019
24.05. 19:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - OFK MLADENOVAC  0 : 0
25.05. 10:00  STUDENTSKI GRAD - B S K 1926 (Baćevac)  3 : 4
25.05. 17:00  SOPOT - MILUTINAC  0 : 1
25.05. 17:00  TURBINA (Vreoci) - BORAC (Lazarevac)  3 : 2
26.05. 10:00  TORLAK (Kumodraž) - KOMGRAP  4 : 1
26.05. 11:00  HAJDUK - SREMČICA  2 : 4
26.05. 17:00  LEŠTANE - BUDUĆNOST (Zvečka)  2 : 2
26.05. 17:00  B S K 1925 (Batajnica) - NAPREDAK (Medoševac)  4 : 0
29. Kolo - 02.06.2019 do 02.06.2019
  SREMČICA - SOPOT  3 : 0
02.06. 17:00  NAPREDAK (Medoševac) - T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  0 : 1
02.06. 17:00  BORAC (Lazarevac) - B S K 1925 (Batajnica)  0 : 4
02.06. 17:00  OFK MLADENOVAC - LEŠTANE  0 : 0
02.06. 17:00  TURBINA (Vreoci) - TORLAK (Kumodraž)  5 : 4
02.06. 17:00  B S K 1926 (Baćevac) - KOMGRAP  0 : 1
02.06. 17:00  MILUTINAC - STUDENTSKI GRAD  4 : 3
02.06. 17:00  BUDUĆNOST (Zvečka) - HAJDUK  7 : 2
30. Kolo - 09.06.2019 do 09.06.2019
  SOPOT - BUDUĆNOST (Zvečka)  0 : 3
09.06. 17:00  STUDENTSKI GRAD - SREMČICA  2 : 3
09.06. 17:00  KOMGRAP - MILUTINAC  3 : 1
09.06. 17:00  HAJDUK - OFK MLADENOVAC  1 : 5
09.06. 17:00  TORLAK (Kumodraž) - B S K 1926 (Baćevac)  1 : 1
09.06. 17:00  B S K 1925 (Batajnica) - TURBINA (Vreoci)  2 : 2
09.06. 17:00  T E K SLOGA (Veliki Crljeni) - BORAC (Lazarevac)  2 : 0
09.06. 17:00  LEŠTANE - NAPREDAK (Medoševac)  2 : 0
Tabela
    Kolo Bod.   Golovi    Razlika
T E K SLOGA (Veliki Crljeni)  30  60   56:22    34
OFK MLADENOVAC  30  60   49:19    30
SREMČICA  30  58   69:30    39
B S K 1925 (Batajnica)  30  50   52:29    23
BUDUĆNOST (Zvečka)  30  49   43:33    10
NAPREDAK (Medoševac)  30  42   43:44    -1
TORLAK (Kumodraž)  30  41   49:36    13
KOMGRAP  30  40   36:50    -14
LEŠTANE  30  39   45:36    9
10  B S K 1926 (Baćevac)  30  39   39:48    -9
11  MILUTINAC  30  38   44:53    -9
12  STUDENTSKI GRAD  30  37   40:42    -2
13  TURBINA (Vreoci)  30  35   52:74    -22
14  SOPOT  30  30   31:43    -12
15  BORAC (Lazarevac)  30  24   26:72    -46
16  HAJDUK  30  21   31:74    -43