02.06.2015

Počeo Memorijalni turnir „Miljan Miljanić 2015.“ – Pobeda Srbije na startu

Na stadionima FK „Čukarički“ i SC FSS u Staroj Pazovi počeo je 2. Memorijalni turnir „Miljan Miljanić 2015“. U prvom kolu igrali su Srbija – Slovačka i Rusija – Hrvatska.

Na Banovom Brdu je reprezentacija Srbije posle dobre igre, pogotovo u završnici utakmice, savladala Slovačku sa 2:1. Izabranici selektora Milana Đuričića dugo su tražili rešenje za čvrste Slovake i tek u 71. minutu je usledila akcija u kojoj prvo Stefan Mihajlovič završnim šutom pogađa prečku, da bi odbijenu lopru u gol sproveo kapiten „Orlića“ Jovan Vlalukin i tako je Srbija povela sa 1:0.

Samo četiri minuta kasnije već je bilo 2:0 za Srbiju, a strelac je bio Miloš Zličić koji je svoj uspešan solo prodor krunisao pogotkom. U poslednjem minutu igre Slovaci su postigli pogodak, a gol je dao Adam Brenkus. To je bio i konačan rezultat.

Utakmicu je pratio i sin Miljana Miljanića Miloš, a u svečanoj loži viđeno je mnogo poznatih imena našeg fudbala, među njima Vladimir Petrović - Pižon, Savo Milošević, Dragan Pantelić...

U drugoj utakmici koja je odigrana u isto vreme u Staroj Pazovi reprezentacija Rusije pobedila je odgovarajuću selekciju Hrvatske sa 5:1. Turnir se nastavlja u sredu 3, juna 2015. godine utakmicama drugog kola koje se igraju od 17:00 sati, a sastaju se na stadionu FK „Čukarički" Srbija i Rusija i u Staroj Pazovi Hrvatska i Slovačka.

TABELA:

1.   RUSIJA....................1   1   0   0   5:1 (+4)  3

2.   SRBIJA....................1   1   0   0   2:1 (+1)  3

3.   SLOVAČKA..............1   0   0   1   1:2 (-1)   0

4.   HRVATSKA...............1   0   0   1   1:5 (-4)   0

Program 2. Međunarodnog memorijalnog turnira "Miljan Miljanić 2015" možete preuzeti OVDE.

© 2011 FSB, Sva prava zadržana. Web dizajn Solution Studio

SREĆNA NOVA 2013. GODINA!!!!!!!!

Svim fudbalskim klubovima i njihovim fudbalerima, trenerima, navijačima, rukovodiocima  i sportskim radnicima, kao i svim sudijama, komesarima, delegatima i našim poslovnim partnerima, sponzorima, saradnicima i prijateljima