Delegiranja

23.05.2019

                                                     

Srpska liga – grupa „Beograd – 28. kolo:

Zonska liga Beograda – 28. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 24. kolo: 

Prva beogradska liga - grupa B -24. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 24. kolo: 

Međuopštinska liga – grupa A – 24. kolo:

Međuopštinska liga - grupa B - 20. kolo:

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 24, 25. i 26. maj 2019. godine POGLEDAJTE U PETAK 24. maja 2019. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

ZBOG TURNIRA PRIGRASKIH OPŠTINA KOJI SE OVE GODINE ODRŽAVA U GROCKOJ UTAKMICE U OPŠTINSKIM LIGAMA BARAJEVO I GROCKA NEĆE SE IGRATI ZA VIKEND 25. I 26. MAJA 2019. GODINE.

06.05.2019

                                                 

Kup FSS na teritoriji FSB - polufinale:

NAPOMENA: Konačno delegiranje za polufinalne utakmice Kupa FSS na teritoriji FSB pogledajte u sredu 8. maja 2019. godine posle 12:00 časova.

22.04.2019

                                                     

Kup FSS na teritoriji FSB - 1/4 finale i Međuopštinska liga - grupa "A" - prva utakmica 20. kola:

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 24. april 2019. godine POGLEDAJTE U  SREDU 24. aprila 2019. godine POSLE 12:00 ČASOVA!

17.04.2019

                                                   

Srpska liga – grupa „Beograd – 23. kolo: 

Zonska liga Beograda – 23. kolo: 

Prva beogradska liga – grupa A – 19. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 19. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 19. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 19. kolo:

Međuopštinska liga - grupa B - 15. kolo:

Opštinska liga Barajevo - 14. kolo:

Opštinska liga Grocka - 12. kolo:

                                                 

Treća futsal liga - Beograd - 12. kolo (zaostala utakmica):

KMF Palež - KMF Intelektualac

nedelja, 21.04.2019. u 19:30 časova, hala: SKC Obrenovac

Prvi sudija: Rabrenović Nikola

Drugi sudija: Galić Branko

Delegat FSB: Babić Vladimir

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 18, 19. 20. i 21. april 2019. godine POGLEDAJTE U PETAK 19. aprila 2019. godine POSLE 16:00 ČASOVA!


16.04.2019

                                                   

Zonska liga Beograda - 22. kolo:

NAPOMENA:

KONAČNO DELEGIRANJE za 17. april 2019. godine POGLEDAJTE U SREDU 17. aprila 2019. godine POSLE 12:00 ČASOVA!

11.04.2019

                                                   

Srpska liga – grupa „Beograd – 22. kolo:

Zonska liga Beograda – 21. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 18. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 18. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 18. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 18. kolo:

Međuopštinska liga - grupa B - 14. kolo:

Opštinska liga Barajevo - 13. kolo:

Opštinska liga Grocka - 11. kolo:

                                                     

ZAOSTALA UTAKMICA TREĆE FUTSAL LIGE - BEOGRAD

Subota, 13.04.2019. u 18:20 časova

KOVILOVO, SC "Kovilovo"

BJANKONERI - INTELEKTUALAC

Prvi sudija: Trajković Nemanja
Drugi sudija: Mitrović Miodrag

Delegat FSB: Cimeša Miroslav

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 13, 14. i 15. april 2019. godine POGLEDAJTE U PETAK 12. aprila 2019. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

© 2011 FSB, Sva prava zadržana. Web dizajn Solution Studio

SREĆNA NOVA 2013. GODINA!!!!!!!!

 

Svim fudbalskim klubovima i njihovim fudbalerima, trenerima, navijačima, rukovodiocima  i sportskim radnicima, kao i svim sudijama, komesarima, delegatima i našim poslovnim partnerima, sponzorima, saradnicima i prijateljima

Fudbalski savez Beograda želi

SREĆNU NOVU 2013. GODINU!!!!!!