Delegiranja

18.04.2018

                                    

Srpska liga – grupa Beograd – 23. kolo:

Zonska liga Beograda – 23. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 20. kolo:

Prva beogradska liga – grupa B – 20. kolo:#mce_temp_url#

Prva beogradska liga – grupa C – 16. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 20. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 22. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 14. kolo:

Lige mlađih kategorija FSB 21-22.04.2018:

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 21. i 22. april 2018. godine POGLEDAJTE U PETAK 20. aprila 2018. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

11.04.2018

                                                   

Srpska liga – grupa Beograd – 22. kolo:

Zonska liga Beograda – 22. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 19. kolo:

Prva beogradsaka liga – grupa B – 19. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 15. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 19. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 21. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 13. kolo:

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 14. i 15. april 2018. godine POGLEDAJTE U PETAK 13. aprila 2018. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

10.04.2018

                                                 

Srpska liga - grupa "Beograd" - 21. kolo:

NAPOMENA: Konačno delegiranje za 11. april 2018. godine pogledajte u utorak 10. aprila 2018. godine posle 16:00 časova.

04.04.2018

                                                   

Srpska liga – grupa Beograd – 20. kolo:

Zonska liga Beograda – 21. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 18. kolo:

Prva beogradsaka liga – grupa B – 18. kolo:

Prva beogradska liga – grupa C – 14. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 18. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 20. kolo:

Opštinska liga Barajevo – 12. kolo:

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 07. i 08. april 2018. godine POGLEDAJTE U PETAK 06. aprila 2018. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

02.04.2018

                                                   

Zonska liga Beograda - 20. kolo:

NAPOMENA: Konačno delegiranje za 04. april 2018. godine pogledajte u utorak 03. aprila 2018. godine posle 16:00 časova.

14.03.2018

                                                    

Srpska liga – grupa Beograd – 17. kolo:

Zonska liga Beograda – 17. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 15. kolo:

Prva beogradsaka liga – grupa B – 15. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 15. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 17. kolo:

                                                     

Treća futsal liga – Beograd – 10. kolo:

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 17. i 18. mart 2018. godine POGLEDAJTE U PETAK 16. marta 2018. godine POSLE 16:00 ČASOVA! 

07.03.2018

                                                  

Srpska liga – grupa Beograd – 16. kolo: 

Zonska liga Beograda – 16. kolo:

Prva beogradska liga – grupa A – 14. kolo:

Prva beogradsaka liga – grupa B – 14. kolo:

Međuopštinska liga – grupa A – 14. kolo:

Međuopštinska liga – grupa B – 16. kolo:

                                                   

Treća futsal liga – Beograd – 09. kolo:

NAPOMENE:

KONAČNA DELEGIRANJA za 10. i 11. mar7 2018. godine POGLEDAJTE U PETAK 09. marta 2018. godine POSLE 16:00 ČASOVA!

02.03.2018

                                                   

 

Treća futsal liga - Beograd - 08. kolo:

NAPOMENA:

KONAČNO DELEGIRANJE za 04. mart 2018. godine POGLEDAJTE U PETAK 02. marta 2018. godine POSLE 20:00 ČASOVA!

© 2011 FSB, Sva prava zadržana. Web dizajn Solution Studio

SREĆNA NOVA 2013. GODINA!!!!!!!!

 

Svim fudbalskim klubovima i njihovim fudbalerima, trenerima, navijačima, rukovodiocima  i sportskim radnicima, kao i svim sudijama, komesarima, delegatima i našim poslovnim partnerima, sponzorima, saradnicima i prijateljima

Fudbalski savez Beograda želi

SREĆNU NOVU 2013. GODINU!!!!!!