[email protected]
011/ 2658 - 257
Radno vreme: 08.00 – 16.00
Lat
/
Ћир
FSB
O nama
Predsednik FSB
Stručna služba
Organi FS Beograda
Istorijat
Rukovodstvo
Opštinski savezi
Vesti
Dokumenti
Takmičenja
Aktivna takmičenja
Disciplinske mere
Bilten
Arhiva takmičenja
Sezona 2022-2023
Sezona 2021-2022
Treneri
Trenerska organizacija
Dokumenta OFT
Vesti
Centar za edukaciju CEFT FSB
Vesti CEFT FSB
Sudije
Sudijska organizacija
Delegiranje
Vesti
Liste sudija
Dokumenta OFSB
Bazični fudbal
Tereni FSB
FSB :: Izveštaj sa utakmice
Izbor takmičenja
SRPSKA LIGA BEOGRAD
ZONSKA LIGA BEOGRAD
PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “A“
PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “B“
PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “C“
MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “A“
MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “B“
MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “C“
OPŠTINSKA LIGA OBRENOVAC
OPŠTINSKA LIGA MLADENOVAC
OPŠTINSKA LIGA SOPOT
PRVA OPŠTINSKA LIGA LAZAREVAC
DRUGA OPŠTINSKA LIGA LAZAREVAC
U-19 FUTSAL LIGA BEOGRAD
ŽENSKA FUTSAL LIGA BEOGRAD
KUP FS BEOGRADA predkolo
TREĆA FUTSAL LIGA BEOGRAD
FUTSAL KUP BEOGRADA
KUP FSS NA TERITORIJI FS BEOGRADA
Prva omladinska liga Beograda
Druga omladinska liga Beograda
Treća omladinska liga Beograda
Liga mlađih omladinaca Beograda grupa A
Liga mlađih omladinaca Beograda grupa B
Prva liga kadeta Beograda
Druga liga kadeta Beograda
Treća liga kadeta Beograda grupa A
Treća liga kadeta Beograda grupa B
Liga mlađih kadeta Beograda grupa A
Liga mlađih kadeta Beograda grupa B
Liga mlađih kadeta Beograda grupa V
Liga mlađih kadeta Beograda grupa G
Prva liga pionira Beograda
Druga liga pionira Beograda
Treća liga pionira Beograda grupa A
Treća liga pionira Beograda grupa B
Treća liga pionira Beograda grupa V
Liga mlađih pionira Beograda grupa A
Liga mlađih pionira Beograda grupa B
Liga mlađih pionira Beograda grupa V
Liga mlađih pionira Beograda grupa G
Liga mlađih pionira Beograda grupa D
Prva liga petlića Beograda grupa A
Prva liga petlića Beograda grupa B
Prva liga petlića Beograda grupa V
Liga petlića Beograda grupa A
Liga petlića Beograda grupa B
Liga petlića Beograda grupa V
Liga pretpetlića FSB U-11A jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-11B jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-11V jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-10A jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-10B jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-10V jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-9A jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-9B jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-9V jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-8A jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-8B jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-8V jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-7A jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-7B jesen 2023
Liga pretpetlića FSB U-6 jesen 2023
Razvojna liga FSS U15 na teritoriji FSB 23/24
Prva liga veterana
Druga liga veterana
Treća liga veterana grupa A
Treća liga veterana grupa B
Četvrta liga veterana grupa A
Četvrta liga veterana grupa B
KUP VETERANA FS Beograda 23/24
Obaveštenja
19.02.2024 16:34 »
Raspored održavanja seminara službenih lica FS Beograda ::
21.12.2023 15:45 »
Obaveštenje u vezi obnove trenerskih UEFA „A“ UEFA “B” i UEFA „C“ licenci ::
21.12.2023 15:40 »
Elektronska – On line registracija za učešće na Stručnoj tribini trenera FS Beograda ::
28.09.2023 11:25 »
POSTANI FUDBALSKI SUDIJA | PRIJAVE ZA ŠKOLU ZA FUDBALSKE SUDIJE U TOKU ::
02.05.2023 11:15 »
KONFERENCIJA ZA MEDIJE POVODOM ODRŽAVANJA 20. „TROFEJA BEOGRADA“ U PROSTORIJAMA FSB U SREDU U 12 ČASOVA ::
FSB
Marketing
Kontakt
Tereni FSB - Rezervacije termina
BANJA
1
4
PALILULAC
BANJA
1
PALILULAC
4
Poluvreme: 0:1
Datum i vreme:
26.03.2023 12:00
Status
Odigrano
Kolo:
10
Mesto:
Beograd (Palilula)
Teren:
FK BANJA
Gledalaca:
Glavni sudija:
BABIĆ Đorđe (Nepoznato)
1. pomoćni sudija:
2. pomoćni sudija:
Četvrti sudija:
Delegat:
Kontrolor suđenja:
PALILULAC
1
Spasić Dragan
6
Putnik Stefan
7
Simić Vasilije
54'
8
Marković Lazar
10
Dmitrović Nikola
63'
11
Kolašinac Aleksandar
Rezervni igrači
12
Marinkovic Lazar
3
Brzaković Balša
5
Glavonjić Mateja
9
Vuković Lazar
16'
15
Jelić Stefan
16
Budimir Nikola
BANJA
1
Hinić Andrej
64'
2
Rašaj Fabijan
3
Rendulić Uroš
6
Gobeljić Filip
7
Ristić Ivan
58'
19
Maslarević Mateja
38
Ševaljević Pavle
49
Pejčić Mateja
77
Milovanović Vojin
Rezervni igrači
5
Popović Uroš
8
Milošević Mihailo
9
Jović Mihajlo
11
Ljiljak Petar
12
Lukić Luka
13
Mandić Strahinja
17
Pantović Mihailo
36
Injac Miloš
PALILULAC
(Stručni štab)
BANJA
(Stručni štab)
Trener:
ŠARIĆ Rajko
Tereni FSB - Rezervacije termina
Miljan Miljanić
Trofej Beograda
Disciplinske mere
Bilten
Najnovije vesti
SASTANCI PREDSTAVNIKA KLUBOVA I DELEGATA SA KOMESARIMA PRVE BEOGRADSKE LIGE GRUPA A, B I C
28.03.2024
Odigrana tradicionalna prijateljska utakmica protiv selekcije MNZ Ljubljana
27.03.2024
Informacija za kandidate koji su konkurisali za upis na UEFA C, UEFA B, UEFA B Youth licence, kao i FSS Grassroots leader sertifikat
25.03.2024
Selektivna utakmica reprezentacije FSB 2010. godište protiv selekcije Kirgistana 2010. godište
25.03.2024
Amaterska reprezentacija FS Beograda u sredu 27. marta igra sa amaterima iz MNZ Ljubljana
25.03.2024
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda
205-518813-14
Tekući račun organizacije fudbalskih trenera
205-526771-02
Tekući račun organizacije fudbalskih sudija
205-518812-17
VRH