[email protected]
011/ 2658 - 257
Radno vreme: 08.00 – 16.00
Lat
/
Ћир
FSB
O nama
Predsednik FSB
Stručna služba
Organi FS Beograda
Istorijat
Rukovodstvo
Opštinski savezi
Vesti
Dokumenti
Takmičenja
Aktivna takmičenja
Disciplinske mere
Bilten
Arhiva takmičenja
Sezona 2022-2023
Sezona 2021-2022
Treneri
Trenerska organizacija
Dokumenta OFT
Vesti
Centar za edukaciju CEFT FSB
Vesti CEFT FSB
Sudije
Sudijska organizacija
Delegiranje
Vesti
Liste sudija
Dokumenta OFSB
Bazični fudbal
Tereni FSB
FSB :: Izveštaj sa utakmice
Izbor takmičenja
SRPSKA LIGA BEOGRAD
ZONSKA LIGA BEOGRAD
PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “A“
PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “B“
PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “C“
MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “A“
MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “B“
MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “C“
OPŠTINSKA LIGA OBRENOVAC
OPŠTINSKA LIGA MLADENOVAC
OPŠTINSKA LIGA SOPOT
PRVA OPŠTINSKA LIGA LAZAREVAC
DRUGA OPŠTINSKA LIGA LAZAREVAC
U-19 FUTSAL LIGA BEOGRAD
ŽENSKA FUTSAL LIGA BEOGRAD
KUP FS BEOGRADA predkolo
TREĆA FUTSAL LIGA BEOGRAD
FUTSAL KUP BEOGRADA
KUP FSS NA TERITORIJI FS BEOGRADA
Prva omladinska liga Beograda
Druga omladinska liga Beograda
Treća omladinska liga Beograda
Liga mlađih omladinaca Beograda grupa A
Liga mlađih omladinaca Beograda grupa B
Prva liga kadeta Beograda
Druga liga kadeta Beograda
Treća liga kadeta Beograda grupa A
Treća liga kadeta Beograda grupa B
Liga mlađih kadeta Beograda grupa A
Liga mlađih kadeta Beograda grupa B
Liga mlađih kadeta Beograda grupa V
Liga mlađih kadeta Beograda grupa G
Prva liga pionira Beograda
Druga liga pionira Beograda
Treća liga pionira Beograda grupa A
Treća liga pionira Beograda grupa B
Treća liga pionira Beograda grupa V
Liga mlađih pionira Beograda grupa A
Liga mlađih pionira Beograda grupa B
Liga mlađih pionira Beograda grupa V
Liga mlađih pionira Beograda grupa G
Liga mlađih pionira Beograda grupa D
Prva liga petlića Beograda grupa A
Prva liga petlića Beograda grupa B
Prva liga petlića Beograda grupa V
Liga petlića Beograda grupa A
Liga petlića Beograda grupa B
Liga petlića Beograda grupa V
Liga pretpetlića FSB U-11A proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-11B proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-11V proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-10A proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-10B proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-10V PROLEĆE 2024
Liga pretpetlića FSB U-9A proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-9B proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-9V proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-8A proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-8B proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-8V proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-7A proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-7B proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-6A proleće 2024
Liga pretpetlića FSB U-6B proleće 2024
Razvojna liga FSS U15 na teritoriji FSB 23/24
Prva liga veterana
Druga liga veterana
Treća liga veterana grupa A
Treća liga veterana grupa B
Četvrta liga veterana grupa A
Četvrta liga veterana grupa B
KUP VETERANA FS Beograda 23/24
Obaveštenja
19.02.2024 16:34 »
Raspored održavanja seminara službenih lica FS Beograda ::
21.12.2023 15:45 »
Obaveštenje u vezi obnove trenerskih UEFA „A“ UEFA “B” i UEFA „C“ licenci ::
21.12.2023 15:40 »
Elektronska – On line registracija za učešće na Stručnoj tribini trenera FS Beograda ::
28.09.2023 11:25 »
POSTANI FUDBALSKI SUDIJA | PRIJAVE ZA ŠKOLU ZA FUDBALSKE SUDIJE U TOKU ::
02.05.2023 11:15 »
KONFERENCIJA ZA MEDIJE POVODOM ODRŽAVANJA 20. „TROFEJA BEOGRADA“ U PROSTORIJAMA FSB U SREDU U 12 ČASOVA ::
FSB
Marketing
Kontakt
Tereni FSB - Rezervacije termina
DUNAVAC
1
5
BSK
DUNAVAC
1
BSK
5
Poluvreme: 1:3
Datum i vreme:
07.05.2023 10:00
Status
Odigrano
Kolo:
15
Mesto:
Grocka
Teren:
FK DUNAVAC Grocka
Gledalaca:
50
Glavni sudija:
MLADENOVIĆ Mihajlo (Nepoznato)
1. pomoćni sudija:
2. pomoćni sudija:
Četvrti sudija:
Delegat:
Kontrolor suđenja:
BSK
1
Šćepanović Luka
2
Antonić Nikola
3
Pravica Stevan
6
Simić Strahinja
7
Bukvić Aleksa
17'
8
Radić Lazar
14'
52'
9
Stojić Nemanja
5'
11
Postolov Mateja
15
Ćoroglu Vasil
Rezervni igrači
4
Beljulji Danel
64'
5
Pavlović Vukašin
16
Ilić Lazar
18
Jelenković Vuk
DUNAVAC
82
Radojčić Nikola
1
Nikolić Aleksa
4
Brajović Vasilije
10
Glogovac Petar
17
Barac Marko
18
Savić StrahinJa
20
Paunić Vasilije
21
Petrović Andrija
34'
31
Ilić Pavle
Rezervni igrači
5
Jovanović Uroš
8
Lukić Mateja
9
Nastasić Marko
22
Mitrović OgnJen
28
Petrović Milan
44
Bakić Vuk
BSK
(Stručni štab)
Trener:
TEPAVČEVIĆ Marko
DUNAVAC
(Stručni štab)
Trener:
JACIĆ Jovan
Tereni FSB - Rezervacije termina
Miljan Miljanić
Trofej Beograda
Javne nabavke
Disciplinske mere
Bilten
Najnovije vesti
RASPORED PRVOG DANA TAKMIČENJA „TROFEJ BEOGRADA 2024“
07.05.2024
Zapisnici i rezultati sa utakmica „Trofej Beograda 2024“ – Protocols and results from the games „Belgrade Trophy 2024“
07.05.2024
ODLUKE KOMISIJE ZA ŽALBE FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA
02.05.2024
RADNO VREME FS BEOGRADA ZA VREME PRAZNIKA
30.04.2024
KONFERENCIJA ZA MEDIJE POVODOM ODRŽAVANJA 21. „TROFEJA BEOGRADA“ U FUDBALSKOM CENTRU FSB NA ADI CIGANLIJI U UTORAK U 14 ČASOVA
30.04.2024
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda
205-518813-14
Tekući račun organizacije fudbalskih trenera
205-526771-02
Tekući račun organizacije fudbalskih sudija
205-518812-17
VRH