FSB :: Takmičenja

Četvrta liga veterana grupa A

Trenutno nema aktuelnog kola.
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
04.09VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA0Odigrano
17:30PEKS4
04.09OFK CRVENKA2Odigrano
17:30PALILULAC5
05.09SOCCER4Odigrano
17:30HET TRIK VETERANI5
05.09OFK PRIMA FORTUNA4Odigrano
18:00ROSENBORG2
14.09SEMLYN CITY 20210Otkazano
17:00MINEL0
14.09SEMLYN CITY 20213 Odigrano
17:00MINEL1

TerminTimoviRez.Status
11.09PALILULAC7Odigrano
17:00ROSENBORG1
11.09OFK CRVENKA2Odigrano
17:00SOCCER2
11.09MINEL7Odigrano
17:30VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA0
11.09PEKS2Odigrano
17:30OFK PRIMA FORTUNA1
12.09HET TRIK VETERANI2Odigrano
17:30SEMLYN CITY 20211

TerminTimoviRez.Status
18.09ROSENBORG2Odigrano
16:30PEKS3
18.09VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA0Odigrano
16:30HET TRIK VETERANI0
18.09SEMLYN CITY 20214Odigrano
17:00OFK CRVENKA1
19.09SOCCER2Odigrano
16:30PALILULAC2
19.09OFK PRIMA FORTUNA1Odigrano
18:00MINEL2

TerminTimoviRez.Status
25.09PALILULAC7Odigrano
16:30PEKS2
25.09OFK CRVENKA7Odigrano
16:30VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA1
25.09MINEL0Odigrano
17:15ROSENBORG2
26.09HET TRIK VETERANI1Odigrano
17:30OFK PRIMA FORTUNA3
07.11SOCCER1Odigrano
15:00SEMLYN CITY 20211

TerminTimoviRez.Status
23.10VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA3Odigrano
16:00SOCCER4
23.10SEMLYN CITY 20210Odigrano
17:00PALILULAC4
23.10PEKS0Odigrano
17:30MINEL0
23.10OFK PRIMA FORTUNA0Odigrano
18:00OFK CRVENKA1
24.10ROSENBORG6Odigrano
16:00HET TRIK VETERANI5

TerminTimoviRez.Status
02.10OFK CRVENKA0Odigrano
16:30ROSENBORG2
02.10PALILULAC3Odigrano
17:00MINEL0
02.10SEMLYN CITY 20216Odigrano
17:00VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA0
03.10SOCCER1Odigrano
16:30OFK PRIMA FORTUNA5
03.10HET TRIK VETERANI2Odigrano
17:30PEKS2

TerminTimoviRez.Status
09.10VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA1Odigrano
16:30PALILULAC6
09.10MINEL4Odigrano
16:30HET TRIK VETERANI4
09.10ROSENBORG4Odigrano
16:30SOCCER2
09.10PEKS3Odigrano
17:30OFK CRVENKA2
10.10OFK PRIMA FORTUNA8Odigrano
18:00SEMLYN CITY 20212

TerminTimoviRez.Status
16.10VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA0Odigrano
16:00OFK PRIMA FORTUNA7
16.10OFK CRVENKA2Odigrano
16:00MINEL0
16.10SEMLYN CITY 20212Odigrano
17:00ROSENBORG4
17.10SOCCER2 Odigrano
16:00PEKS0
17.10PALILULAC5Odigrano
16:00HET TRIK VETERANI1

TerminTimoviRez.Status
30.10ROSENBORGZakazano
14:30VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
30.10MINEL2Odigrano
16:00SOCCER0
30.10PEKS1Odigrano
17:30SEMLYN CITY 20213
31.10HET TRIK VETERANI2Odigrano
17:30OFK CRVENKA1
31.10OFK PRIMA FORTUNA2Odigrano
18:00PALILULAC2

TerminTimoviRez.Status
...PEKSPlanirano
-:-VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
...HET TRIK VETERANIPlanirano
-:-SOCCER
...PALILULACPlanirano
-:-OFK CRVENKA
...MINELPlanirano
-:-SEMLYN CITY 2021
...ROSENBORGPlanirano
-:-OFK PRIMA FORTUNA

TerminTimoviRez.Status
...SEMLYN CITY 2021Planirano
-:-HET TRIK VETERANI
...OFK PRIMA FORTUNAPlanirano
-:-PEKS
...ROSENBORGPlanirano
-:-PALILULAC
...SOCCERPlanirano
-:-OFK CRVENKA
...VETERANI REPUBLIČKIH ORGANAPlanirano
-:-MINEL

TerminTimoviRez.Status
...PALILULACPlanirano
-:-SOCCER
...HET TRIK VETERANIPlanirano
-:-VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
...MINELPlanirano
-:-OFK PRIMA FORTUNA
...PEKSPlanirano
-:-ROSENBORG
...OFK CRVENKAPlanirano
-:-SEMLYN CITY 2021

TerminTimoviRez.Status
...SEMLYN CITY 2021Planirano
-:-SOCCER
...PEKSPlanirano
-:-PALILULAC
...VETERANI REPUBLIČKIH ORGANAPlanirano
-:-OFK CRVENKA
...ROSENBORGPlanirano
-:-MINEL
...OFK PRIMA FORTUNAPlanirano
-:-HET TRIK VETERANI

TerminTimoviRez.Status
...SOCCERPlanirano
-:-VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
...HET TRIK VETERANIPlanirano
-:-ROSENBORG
...OFK CRVENKAPlanirano
-:-OFK PRIMA FORTUNA
...PALILULACPlanirano
-:-SEMLYN CITY 2021
...MINELPlanirano
-:-PEKS

TerminTimoviRez.Status
...VETERANI REPUBLIČKIH ORGANAPlanirano
-:-SEMLYN CITY 2021
...ROSENBORGPlanirano
-:-OFK CRVENKA
...MINELPlanirano
-:-PALILULAC
...PEKSPlanirano
-:-HET TRIK VETERANI
...OFK PRIMA FORTUNAPlanirano
-:-SOCCER

TerminTimoviRez.Status
...OFK CRVENKAPlanirano
-:-PEKS
...PALILULACPlanirano
-:-VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
...HET TRIK VETERANIPlanirano
-:-MINEL
...SOCCERPlanirano
-:-ROSENBORG
...SEMLYN CITY 2021Planirano
-:-OFK PRIMA FORTUNA

TerminTimoviRez.Status
...PEKSPlanirano
-:-SOCCER
...HET TRIK VETERANIPlanirano
-:-PALILULAC
...ROSENBORGPlanirano
-:-SEMLYN CITY 2021
...OFK PRIMA FORTUNAPlanirano
-:-VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
...MINELPlanirano
-:-OFK CRVENKA

TerminTimoviRez.Status
...PALILULACPlanirano
-:-OFK PRIMA FORTUNA
...SEMLYN CITY 2021Planirano
-:-PEKS
...VETERANI REPUBLIČKIH ORGANAPlanirano
-:-ROSENBORG
...SOCCERPlanirano
-:-MINEL
...OFK CRVENKAPlanirano
-:-HET TRIK VETERANI
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1PALILULAC972041113023
2OFK PRIMA FORTUNA951331131816
3ROSENBORG85032323015
4PEKS94231719-214
5SEMLYN CITY 202194142222013
6HET TRIK VETERANI93332226-412
7MINEL93241615111
8OFK CRVENKA93151819-110
9SOCCER92341824-69
10VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA8017541-361
PKlubOPNPGRB
1PALILULAC97203023
2OFK PRIMA FORTUNA95131816
3ROSENBORG8503015
4PEKS9423-214
5SEMLYN CITY 20219414013
6HET TRIK VETERANI9333-412
7MINEL9324111
8OFK CRVENKA9315-110
9SOCCER9234-69
10VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA8017-361
Br. pogodakaIgračKlub
14Mimić MilanPALILULAC
9Jeličić JankoOFK PRIMA FORTUNA
7Pantić SašaSEMLYN CITY 2021
7Vučetić VladimirROSENBORG
6Krstić NenadHET TRIK VETERANI
6Ristić GoranOFK CRVENKA
6Matović PredragPALILULAC
5Mitrović MiroslavROSENBORG
5Lozanovski PecePALILULAC
5Kostić DarkoOFK PRIMA FORTUNA
5Mićić MilanOFK PRIMA FORTUNA
5Stjepanović JovanSOCCER
4Svilenković VladicaROSENBORG
4Ristić NenadOFK CRVENKA
4Jović SašaSOCCER
3Perović IvanPEKS
3Janković MiroslavPEKS
3Bulajić DaniloOFK CRVENKA
3Đukić DušanMINEL
3Smiljanić NemanjaOFK PRIMA FORTUNA
3Klačar MarkoHET TRIK VETERANI
3Stanković MilanPALILULAC
3Šaponja GoranSEMLYN CITY 2021
2Simić MilošSEMLYN CITY 2021
2Cvetkovic ZoranROSENBORG
2Mlinarević IgorHET TRIK VETERANI
2Tišma BernadOFK CRVENKA
2Prpa IlijaHET TRIK VETERANI
2Milanović ŽeljkoPALILULAC
2Poznanović ĐorđeROSENBORG
2Mandić NenadSOCCER
2Milinčić DušanOFK PRIMA FORTUNA
2Aleksić NenadPALILULAC
2Jovanović NemanjaPEKS
2Milosavljević LazarPEKS
2Jović PetarSEMLYN CITY 2021
2Galić PredragVETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
1Kovačević DarkoHET TRIK VETERANI
1Miletić DraganOFK CRVENKA
1Babić VladanOFK PRIMA FORTUNA
1Kalajdžić VladimirMINEL
1Mitrović MilošOFK PRIMA FORTUNA
1Čarapić MarkoMINEL
1Čolić DejanSEMLYN CITY 2021
1Nedeljković StefanMINEL
1Stanojević DraženHET TRIK VETERANI
1Milosavljević SlobodanSEMLYN CITY 2021
1Lazić SavaMINEL
1Stevanović DejanSEMLYN CITY 2021
1Vuković GoranOFK PRIMA FORTUNA
1Vučinić NikolaOFK PRIMA FORTUNA
1Iličić SlobodanMINEL
1Dodić SrdjanPALILULAC
1Radišić VladimirPALILULAC
1Stanković SlobodanPALILULAC
1Pavlović BojanROSENBORG
1Obradović DaliborROSENBORG
1Šegan NenadHET TRIK VETERANI
1Gordić GoranVETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
1Zdravković ZoranVETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
1Dimitrijević DejanSOCCER
1Kulundžić DraganSEMLYN CITY 2021
1Jovanović DejanSEMLYN CITY 2021
1Lukić DejanPEKS
1Dreković GoranPEKS
1Vuković ŽeljkoPEKS
1Zlatković BojanVETERANI REPUBLIČKIH ORGANA
1Milojević MilošPALILULAC
1Elezović NenadHET TRIK VETERANI
1Stevovski MartinOFK PRIMA FORTUNA
1Topalović BojanOFK PRIMA FORTUNA
1Simić PavleOFK PRIMA FORTUNA
PALILULAC (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
MINEL (Ripanj)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Sportsko udruženje "HET TRIK VETERANI"
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "PEKS"
  • Mesto: Rakovica kod Beograda
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ROSENBORG (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "VETERANI REPUBLIČKIH ORGANA"
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK PRIMA FORTUNA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Sportsko udruženje "SOCCER"
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Sportsko udruženje "SEMLYN CITY 2021"
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENKA (Borča)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Vesti - Četvrta liga veterana grupa A
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH