FSB :: Takmičenja

Četvrta liga veterana grupa B

Trenutno nema aktuelnog kola.
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
04.09RUŠANJ1Odigrano
17:30FK OBRENOVAC2
04.09RAKOVICAZakazano
17:30FK RESNIK 1937
05.09VETERANI F.K. DIV0Odigrano
17:30LOKOMOTIVA0
14.09ALF AUTOMOBIL - VETERANI1Odigrano
17:00TEK SLOGA VETERANI0

TerminTimoviRez.Status
11.09TEK SLOGA VETERANI0 Odigrano
17:00VETERANI F.K. DIV2
11.09FK RESNIK 19370Odigrano
17:00ALF AUTOMOBIL - VETERANI7
11.09FK OBRENOVAC0Odigrano
17:00RAKOVICA1
11.09KRAJIŠNIK VETERANI5Odigrano
17:00RUŠANJ2

TerminTimoviRez.Status
18.09ALF AUTOMOBIL - VETERANI6Odigrano
16:30FK OBRENOVAC2
18.09LOKOMOTIVA1Odigrano
16:30TEK SLOGA VETERANI3
18.09RAKOVICA2Odigrano
17:30KRAJIŠNIK VETERANI2
19.09VETERANI F.K. DIV2Odigrano
17:00FK RESNIK 19372

TerminTimoviRez.Status
25.09RUŠANJ1Odigrano
16:30RAKOVICA3
25.09KRAJIŠNIK VETERANI4Odigrano
16:30ALF AUTOMOBIL - VETERANI1
25.09FK RESNIK 19377Odigrano
16:30LOKOMOTIVA1
25.09FK OBRENOVAC0Odigrano
16:30VETERANI F.K. DIV0

TerminTimoviRez.Status
23.10LOKOMOTIVA3Odigrano
16:00FK OBRENOVAC3
23.10ALF AUTOMOBIL - VETERANI8Odigrano
16:00RUŠANJ2
23.10TEK SLOGA VETERANI1Odigrano
16:00FK RESNIK 19378
24.10VETERANI F.K. DIV2Odigrano
17:00KRAJIŠNIK VETERANI3

TerminTimoviRez.Status
02.10FK OBRENOVAC1Odigrano
16:30TEK SLOGA VETERANI3
02.10KRAJIŠNIK VETERANI2Odigrano
16:30LOKOMOTIVA1
02.10RUŠANJ1Odigrano
16:30VETERANI F.K. DIV3
02.10RAKOVICA2Odigrano
17:30ALF AUTOMOBIL - VETERANI1

TerminTimoviRez.Status
09.10TEK SLOGA VETERANI2Odigrano
16:30KRAJIŠNIK VETERANI2
09.10LOKOMOTIVA5Odigrano
16:30RUŠANJ4
10.10FK RESNIK 19375Odigrano
16:30FK OBRENOVAC1
10.10VETERANI F.K. DIV3Odigrano
17:00RAKOVICA0

TerminTimoviRez.Status
16.10ALF AUTOMOBIL - VETERANI7Odigrano
16:00VETERANI F.K. DIV1
16.10KRAJIŠNIK VETERANI4Odigrano
16:00FK RESNIK 19373
16.10RUŠANJ3Odigrano
16:00TEK SLOGA VETERANI2
16.10RAKOVICA6Odigrano
17:30LOKOMOTIVA3

TerminTimoviRez.Status
30.10LOKOMOTIVA1Odigrano
14:30ALF AUTOMOBIL - VETERANI6
30.10FK RESNIK 19371Odigrano
14:30RUŠANJ4
30.10FK OBRENOVAC2Odigrano
16:30KRAJIŠNIK VETERANI5
09.11TEK SLOGA VETERANI2Odigrano
14:30RAKOVICA2

TerminTimoviRez.Status
...TEK SLOGA VETERANIPlanirano
-:-ALF AUTOMOBIL - VETERANI
...FK RESNIK 1937Planirano
-:-RAKOVICA
...LOKOMOTIVAPlanirano
-:-VETERANI F.K. DIV
...FK OBRENOVACPlanirano
-:-RUŠANJ

TerminTimoviRez.Status
...ALF AUTOMOBIL - VETERANIPlanirano
-:-FK RESNIK 1937
...RAKOVICAPlanirano
-:-FK OBRENOVAC
...RUŠANJPlanirano
-:-KRAJIŠNIK VETERANI
...VETERANI F.K. DIVPlanirano
-:-TEK SLOGA VETERANI

TerminTimoviRez.Status
...FK OBRENOVACPlanirano
-:-ALF AUTOMOBIL - VETERANI
...TEK SLOGA VETERANIPlanirano
-:-LOKOMOTIVA
...FK RESNIK 1937Planirano
-:-VETERANI F.K. DIV
...KRAJIŠNIK VETERANIPlanirano
-:-RAKOVICA

TerminTimoviRez.Status
...VETERANI F.K. DIVPlanirano
-:-FK OBRENOVAC
...RAKOVICAPlanirano
-:-RUŠANJ
...LOKOMOTIVAPlanirano
-:-FK RESNIK 1937
...ALF AUTOMOBIL - VETERANIPlanirano
-:-KRAJIŠNIK VETERANI

TerminTimoviRez.Status
...KRAJIŠNIK VETERANIPlanirano
-:-VETERANI F.K. DIV
...FK RESNIK 1937Planirano
-:-TEK SLOGA VETERANI
...FK OBRENOVACPlanirano
-:-LOKOMOTIVA
...RUŠANJPlanirano
-:-ALF AUTOMOBIL - VETERANI

TerminTimoviRez.Status
...LOKOMOTIVAPlanirano
-:-KRAJIŠNIK VETERANI
...TEK SLOGA VETERANIPlanirano
-:-FK OBRENOVAC
...VETERANI F.K. DIVPlanirano
-:-RUŠANJ
...ALF AUTOMOBIL - VETERANIPlanirano
-:-RAKOVICA

TerminTimoviRez.Status
...KRAJIŠNIK VETERANIPlanirano
-:-TEK SLOGA VETERANI
...RAKOVICAPlanirano
-:-VETERANI F.K. DIV
...RUŠANJPlanirano
-:-LOKOMOTIVA
...FK OBRENOVACPlanirano
-:-FK RESNIK 1937

TerminTimoviRez.Status
...VETERANI F.K. DIVPlanirano
-:-ALF AUTOMOBIL - VETERANI
...TEK SLOGA VETERANIPlanirano
-:-RUŠANJ
...LOKOMOTIVAPlanirano
-:-RAKOVICA
...FK RESNIK 1937Planirano
-:-KRAJIŠNIK VETERANI

TerminTimoviRez.Status
...ALF AUTOMOBIL - VETERANIPlanirano
-:-LOKOMOTIVA
...RAKOVICAPlanirano
-:-TEK SLOGA VETERANI
...KRAJIŠNIK VETERANIPlanirano
-:-FK OBRENOVAC
...RUŠANJPlanirano
-:-FK RESNIK 1937
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1KRAJIŠNIK VETERANI862027151220
2ALF AUTOMOBIL - VETERANI860237122518
3RAKOVICA74211612414
4VETERANI F.K. DIV83321313012
5FK RESNIK 193773132620610
6TEK SLOGA VETERANI82241320-78
7RUŠANJ82061829-116
8FK OBRENOVAC81251124-135
9LOKOMOTIVA81251531-165
PKlubOPNPGRB
1KRAJIŠNIK VETERANI86201220
2ALF AUTOMOBIL - VETERANI86022518
3RAKOVICA7421414
4VETERANI F.K. DIV8332012
5FK RESNIK 19377313610
6TEK SLOGA VETERANI8224-78
7RUŠANJ8206-116
8FK OBRENOVAC8125-135
9LOKOMOTIVA8125-165
Br. pogodakaIgračKlub
23Gajić MilanALF AUTOMOBIL - VETERANI
9Savković MiroslavFK RESNIK 1937
7Mališ JovoKRAJIŠNIK VETERANI
6Perić NikolaALF AUTOMOBIL - VETERANI
6Živković MarkoRUŠANJ
6Vunduk DaliborKRAJIŠNIK VETERANI
5Ramadani OrhanTEK SLOGA VETERANI
4Mihailović BrankoKRAJIŠNIK VETERANI
4Marković MiletaFK OBRENOVAC
4Cvetković MilošRAKOVICA
4Minić MarkoVETERANI F.K. DIV
4Imeri SenatLOKOMOTIVA
4Krstić GoranFK RESNIK 1937
3Dmitrić AleksandarLOKOMOTIVA
3Bošković MarkoFK RESNIK 1937
3Dabovic DejanFK OBRENOVAC
3Spasić SrđanRAKOVICA
3Milić NenadTEK SLOGA VETERANI
2Orlović SrđanRUŠANJ
2Bubanja PredragRAKOVICA
2Miljković DušanVETERANI F.K. DIV
2Durmiši SenadLOKOMOTIVA
2Pasku EuđenLOKOMOTIVA
2Arbutina NikolaVETERANI F.K. DIV
2Bojović PetarFK RESNIK 1937
2Antić BojanRUŠANJ
2Joksimović SlavkoVETERANI F.K. DIV
2Jevtović LjubišaRAKOVICA
2Kovač DraganKRAJIŠNIK VETERANI
2Rankić NjegošTEK SLOGA VETERANI
2Popić MomčiloKRAJIŠNIK VETERANI
2Opačić MilovanKRAJIŠNIK VETERANI
2Savić IvanFK RESNIK 1937
2Stanojević AleksandarALF AUTOMOBIL - VETERANI
2Milovanović DraganRUŠANJ
2Zendeli NikolaRAKOVICA
1Kovijanić MilošKRAJIŠNIK VETERANI
1Maksimović NemanjaRAKOVICA
1Ivanić DragišaALF AUTOMOBIL - VETERANI
1Milovanović MarkoFK RESNIK 1937
1Kukolj DaliborALF AUTOMOBIL - VETERANI
1Glogovac MilanLOKOMOTIVA
1Stanković DraganLOKOMOTIVA
1Đikanović SavoLOKOMOTIVA
1Kukolj VeliborLOKOMOTIVA
1Rilaković MilošVETERANI F.K. DIV
1Kitanović OgnjenFK RESNIK 1937
1Manasijević SrećkoKRAJIŠNIK VETERANI
1Nikolić DejanALF AUTOMOBIL - VETERANI
1Vuksanović BrankoRUŠANJ
1Kozomora RadeFK RESNIK 1937
1Marković SrđanFK OBRENOVAC
1Milosavljević BojanFK RESNIK 1937
1Stefanović NebojšaRAKOVICA
1Nikolić LjubomirRUŠANJ
1Nikolić ZlatkoALF AUTOMOBIL - VETERANI
1Ilijašević MladenKRAJIŠNIK VETERANI
1Jevtić BojanRUŠANJ
1Stanojević MilošTEK SLOGA VETERANI
1Martinović ĐorđeFK RESNIK 1937
1Marković BataFK OBRENOVAC
1Eror DušanALF AUTOMOBIL - VETERANI
1Trajković SlavišaALF AUTOMOBIL - VETERANI
1Milanović ZoranTEK SLOGA VETERANI
1Velikić VladimirFK RESNIK 1937
LOKOMOTIVA (Železnik)
  • Mesto: Beograd (Čukarica)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Sportsko fudbalsko udruženje veterana F.K. DIV
  • Mesto: Rakovica kod Beograda
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub 2KRAJIŠNIK VETERANI"
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RUŠANJ (Rušanj)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAKOVICA (Rakovica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Sportsko fudbalsko udruženje "FK Resnik 1937
  • Mesto: Rakovica kod Beograda
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TEK SLOGA VETERANI (v. Crljeni)
  • Mesto: Veliki Crljeni
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
SU ALF AUTOMOBIL - VETERANI (Veliko Polje)
  • Mesto: Veliko Polje
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
FK OBRENOVAC (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Zvaničnici lige
Vesti - Četvrta liga veterana grupa B
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH