FSB :: Takmičenja

Druga liga pionira Beograda 22/23

Trenutno nema aktuelnog kola.
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
28.08BSK0Odigrano
12:30RADNIČKI6
29.08SINĐELIĆ1Odigrano
09:00LOKOMOTIVA2
31.08BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
09:00ZEMUN2
26.11OFK KARIOKE0Odigrano
11:00PFK ŽARKOVO 20001
26.11TORLAK2Odigrano
12:00OBILIĆ 19246
26.11ADA1Odigrano
14:00RAKOVICA8
27.11BSK 19251Odigrano
10:00BEŽANIJA4

TerminTimoviRez.Status
03.09BEŽANIJA1Odigrano
09:30SINĐELIĆ4
03.09PFK ŽARKOVO 20004Odigrano
10:30RAKOVICA1
03.09RADNIČKI5Odigrano
12:00BALKAN MIRIJEVO0
03.09LOKOMOTIVA1Odigrano
13:00BSK0
03.09ZEMUN11Odigrano
13:00OFK KARIOKE0
04.09TORLAK2Odigrano
11:00BSK 19253
04.09OBILIĆ 19249Odigrano
12:30ADA1

TerminTimoviRez.Status
10.09OFK KARIOKE1Odigrano
08:45RADNIČKI3
10.09BALKAN MIRIJEVO2Odigrano
09:00LOKOMOTIVA1
10.09BSK 19252Odigrano
11:00ADA4
10.09SINĐELIĆ7Odigrano
11:30TORLAK0
11.09BSK2Odigrano
10:00BEŽANIJA2
11.09OBILIĆ 19241Odigrano
10:00RAKOVICA2
11.09PFK ŽARKOVO 20001Odigrano
11:30ZEMUN3

TerminTimoviRez.Status
17.09LOKOMOTIVA1Odigrano
11:00OFK KARIOKE0
17.09RADNIČKI2Odigrano
11:00PFK ŽARKOVO 20000
17.09BEŽANIJA0Odigrano
13:00BALKAN MIRIJEVO2
17.09RAKOVICA1Odigrano
15:00ZEMUN2
18.09TORLAK0Odigrano
10:00BSK5
18.09OBILIĆ 19247Odigrano
13:00BSK 19250
18.09ADA0Odigrano
16:00SINĐELIĆ12

TerminTimoviRez.Status
24.09BSK 19250Odigrano
11:00RAKOVICA3
24.09SINĐELIĆ4Odigrano
11:30OBILIĆ 19241
24.09ZEMUN1Odigrano
14:30RADNIČKI1
25.09PFK ŽARKOVO 20001Odigrano
11:30LOKOMOTIVA1
25.09BSK7Odigrano
11:30ADA0
25.09BALKAN MIRIJEVO7Odigrano
12:00TORLAK1
25.09OFK KARIOKE2Odigrano
14:45BEŽANIJA3

TerminTimoviRez.Status
01.10BSK 19252Odigrano
09:00SINĐELIĆ4
01.10LOKOMOTIVA2Odigrano
09:30ZEMUN1
01.10BEŽANIJA1Odigrano
10:00PFK ŽARKOVO 20006
01.10RAKOVICA4Odigrano
16:30RADNIČKI0
02.10OBILIĆ 19246Odigrano
08:30BSK1
02.10TORLAK0Odigrano
12:00OFK KARIOKE7
02.10ADA2Odigrano
14:15BALKAN MIRIJEVO11

TerminTimoviRez.Status
08.10RADNIČKI0Odigrano
08:30LOKOMOTIVA0
08.10PFK ŽARKOVO 200011Odigrano
08:30TORLAK0
08.10SINĐELIĆ0Odigrano
09:00RAKOVICA2
08.10ZEMUN7Odigrano
09:30BEŽANIJA4
08.10OFK KARIOKE4Odigrano
15:00ADA1
09.10BALKAN MIRIJEVO2Odigrano
10:00OBILIĆ 19241
09.10BSK4Odigrano
12:00BSK 19251

TerminTimoviRez.Status
15.10BSK 19250Odigrano
11:00BALKAN MIRIJEVO5
15.10SINĐELIĆ3Odigrano
13:00BSK1
15.10RAKOVICA4Odigrano
15:00LOKOMOTIVA0
16.10BEŽANIJA2Odigrano
09:00RADNIČKI4
16.10TORLAK0Odigrano
11:00ZEMUN11
16.10OBILIĆ 19241Odigrano
11:30OFK KARIOKE1
16.10ADA0Odigrano
16:45PFK ŽARKOVO 200011

TerminTimoviRez.Status
22.10RADNIČKI2Odigrano
09:00TORLAK0
22.10LOKOMOTIVA6Odigrano
09:00BEŽANIJA1
22.10OFK KARIOKE3Odigrano
13:00BSK 19250
23.10PFK ŽARKOVO 20002Odigrano
08:15OBILIĆ 19241
23.10BSK1Odigrano
09:30RAKOVICA7
23.10BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
10:00SINĐELIĆ0
23.10ZEMUN4Odigrano
15:30ADA0

TerminTimoviRez.Status
29.10BSK 19250Odigrano
11:00PFK ŽARKOVO 20005
29.10SINĐELIĆ5Odigrano
13:00OFK KARIOKE0
29.10RAKOVICA2Odigrano
15:00BEŽANIJA0
30.10BSK0Odigrano
09:00BALKAN MIRIJEVO3
30.10OBILIĆ 19241Odigrano
11:30ZEMUN1
30.10TORLAK1Odigrano
15:00LOKOMOTIVA2
30.10ADA0Odigrano
18:15RADNIČKI9

TerminTimoviRez.Status
05.11RADNIČKI2Odigrano
10:00OBILIĆ 19240
06.11PFK ŽARKOVO 20006Odigrano
08:30SINĐELIĆ3
06.11LOKOMOTIVA6Odigrano
10:00ADA0
06.11BALKAN MIRIJEVO2Odigrano
10:00RAKOVICA0
06.11BSK3Odigrano
12:30OFK KARIOKE1
06.11BEŽANIJA2Odigrano
13:00TORLAK1
06.11ZEMUN5Odigrano
17:00BSK 19251

TerminTimoviRez.Status
11.11BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
10:00OFK KARIOKE0
11.11RAKOVICA3Odigrano
11:30TORLAK0
11.11BSK0Odigrano
12:00PFK ŽARKOVO 20003
11.11OBILIĆ 19243Odigrano
13:00LOKOMOTIVA1
12.11BSK 19251Odigrano
11:00RADNIČKI6
12.11SINĐELIĆ0Odigrano
15:30ZEMUN4
13.11ADA2Odigrano
17:15BEŽANIJA6

TerminTimoviRez.Status
19.11BEŽANIJA4Odigrano
09:00OBILIĆ 19243
19.11RADNIČKI5Odigrano
09:00SINĐELIĆ1
19.11LOKOMOTIVA4Odigrano
10:00BSK 19250
19.11PFK ŽARKOVO 20002Odigrano
10:00BALKAN MIRIJEVO0
19.11OFK KARIOKE0Odigrano
13:00RAKOVICA1
19.11ZEMUN8Odigrano
16:30BSK0
20.11TORLAK4Odigrano
14:00ADA0

TerminTimoviRez.Status
18.03RAKOVICA10Odigrano
09:00ADA0
18.03PFK ŽARKOVO 20007Odigrano
09:00OFK KARIOKE2
18.03LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00SINĐELIĆ2
18.03BEŽANIJA3Odigrano
11:30BSK 19251
18.03RADNIČKI9Odigrano
13:00BSK0
19.03OBILIĆ 19246Odigrano
14:00TORLAK1
19.03ZEMUN0Odigrano
16:30BALKAN MIRIJEVO0

TerminTimoviRez.Status
25.03ADA2Odigrano
16:00OBILIĆ 19247
25.03RAKOVICA2Odigrano
16:30PFK ŽARKOVO 20005
26.03BSK1Odigrano
09:30LOKOMOTIVA1
26.03BALKAN MIRIJEVO0Odigrano
10:00RADNIČKI2
26.03SINĐELIĆ8Odigrano
11:15BEŽANIJA0
26.03OFK KARIOKE3Odigrano
12:30ZEMUN5
26.04BSK 19254Odigrano
10:00TORLAK0

TerminTimoviRez.Status
29.03BEŽANIJA2Odigrano
10:00BSK1
29.03LOKOMOTIVA0Odigrano
12:00BALKAN MIRIJEVO1
29.03RAKOVICA6Odigrano
14:00OBILIĆ 19240
29.03ADA1Odigrano
14:00BSK 19254
29.03ZEMUN2Odigrano
14:00PFK ŽARKOVO 20003
29.03RADNIČKI2Odigrano
15:30OFK KARIOKE2
30.03TORLAK1Odigrano
17:00SINĐELIĆ7

TerminTimoviRez.Status
01.04BALKAN MIRIJEVO6Odigrano
10:00BEŽANIJA0
01.04OFK KARIOKE1Odigrano
10:30LOKOMOTIVA2
01.04ZEMUN4Odigrano
10:30RAKOVICA2
01.04SINĐELIĆ8Odigrano
11:00ADA0
01.04BSK 19251Odigrano
11:00OBILIĆ 19243
02.04BSK0Odigrano
11:00TORLAK0
02.04PFK ŽARKOVO 20004Odigrano
12:15RADNIČKI0

TerminTimoviRez.Status
08.04RAKOVICA8Odigrano
10:30BSK 19250
08.04LOKOMOTIVA0Odigrano
12:00PFK ŽARKOVO 20002
08.04BEŽANIJA1Odigrano
12:00OFK KARIOKE4
08.04RADNIČKI1Odigrano
12:00ZEMUN1
08.04ADA2Odigrano
15:15BSK3
08.04TORLAK0Odigrano
16:00BALKAN MIRIJEVO5
09.04OBILIĆ 19244Odigrano
12:30SINĐELIĆ2

TerminTimoviRez.Status
22.04SINĐELIĆ8Odigrano
09:00BSK 19251
22.04ZEMUN5Odigrano
09:30LOKOMOTIVA0
23.04PFK ŽARKOVO 20006Odigrano
08:30BEŽANIJA1
23.04BALKAN MIRIJEVO2Odigrano
10:00ADA0
23.04OFK KARIOKE0Odigrano
12:00TORLAK1
23.04RADNIČKI3Odigrano
14:30RAKOVICA3
23.04BSK2Odigrano
17:00OBILIĆ 19242

TerminTimoviRez.Status
28.04BEŽANIJA0Odigrano
15:00ZEMUN6
29.04RAKOVICA3Odigrano
08:30SINĐELIĆ1
29.04BSK 19254Odigrano
10:00BSK1
29.04LOKOMOTIVA1Odigrano
12:00RADNIČKI1
29.04OBILIĆ 19240Odigrano
14:00BALKAN MIRIJEVO3
29.04ADA1Odigrano
20:15OFK KARIOKE3
30.04TORLAK0Odigrano
14:00PFK ŽARKOVO 20008

TerminTimoviRez.Status
06.05PFK ŽARKOVO 20008Odigrano
08:30ADA0
06.05BALKAN MIRIJEVO3Odigrano
12:00BSK 19251
06.05ZEMUN10Odigrano
15:30TORLAK0
06.05OFK KARIOKE3Odigrano
18:30OBILIĆ 19243
07.05RADNIČKI3Odigrano
10:00BEŽANIJA1
07.05BSK0Odigrano
11:30SINĐELIĆ4
07.05LOKOMOTIVA2Odigrano
12:00RAKOVICA1

TerminTimoviRez.Status
13.05BEŽANIJA0Odigrano
11:00LOKOMOTIVA2
13.05BSK 19251Odigrano
11:00OFK KARIOKE2
13.05RAKOVICA3Odigrano
11:00BSK1
14.05SINĐELIĆ1Odigrano
09:00BALKAN MIRIJEVO1
14.05OBILIĆ 19240Odigrano
13:30PFK ŽARKOVO 20005
14.05TORLAK2Odigrano
14:30RADNIČKI11
14.05ADA0Odigrano
20:30ZEMUN6

TerminTimoviRez.Status
26.05PFK ŽARKOVO 20008Odigrano
10:30BSK 19250
27.05BEŽANIJA4Odigrano
08:30RAKOVICA1
27.05RADNIČKI3 Odigrano
09:00ADA0
27.05BALKAN MIRIJEVO3 Odigrano
09:00BSK0
27.05LOKOMOTIVA2Odigrano
10:00TORLAK0
28.05OFK KARIOKE0Odigrano
12:00SINĐELIĆ3
28.05ZEMUN5Odigrano
17:15OBILIĆ 19241

TerminTimoviRez.Status
24.05BSK 19250Odigrano
10:00ZEMUN5
24.05SINĐELIĆ4Odigrano
12:30PFK ŽARKOVO 20000
24.05RAKOVICA3Odigrano
14:00BALKAN MIRIJEVO1
24.05OBILIĆ 19244Odigrano
15:00RADNIČKI5
24.05ADA1Odigrano
16:00LOKOMOTIVA9
24.05TORLAK0Odigrano
17:00BEŽANIJA0
25.05OFK KARIOKE3Odigrano
14:00BSK0

TerminTimoviRez.Status
03.06LOKOMOTIVA3Odigrano
10:00OBILIĆ 19244
03.06TORLAK0Odigrano
10:00RAKOVICA10
03.06PFK ŽARKOVO 20006Odigrano
10:30BSK0
03.06ZEMUN8Odigrano
11:00SINĐELIĆ1
03.06BEŽANIJA4Odigrano
11:30ADA2
03.06OFK KARIOKE1Odigrano
13:00BALKAN MIRIJEVO6
05.06RADNIČKIOdigrano
09:30BSK 1925

TerminTimoviRez.Status
08.06OBILIĆ 19243Odigrano
15:00BEŽANIJA0
09.06RAKOVICA1Odigrano
14:00OFK KARIOKE0
10.06BSK 19252Odigrano
10:00LOKOMOTIVA4
10.06SINĐELIĆ5Odigrano
10:00RADNIČKI1
10.06BSK0Odigrano
13:00ZEMUN3
10.06BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
17:00PFK ŽARKOVO 20001
12.06ADA2Odigrano
13:30TORLAK2
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1PFK ŽARKOVO 2000262123116249265
2ZEMUN262042120239764
3BALKAN MIRIJEVO26183569234657
4RAKOVICA26181791325955
5RADNIČKI25166386335354
6SINĐELIĆ26161998445449
7LOKOMOTIVA26144853351846
8OBILIĆ 1924261141177611637
9BEŽANIJA2692154685-3929
10OFK KARIOKE2673164364-2124
11BSK2654173383-5019
12BSK 192525402130102-7212
13TORLAK26232118131-1139
14ADA26112422162-1404
PKlubOPNPGRB
1PFK ŽARKOVO 20002621239265
2ZEMUN2620429764
3BALKAN MIRIJEVO2618354657
4RAKOVICA2618175955
5RADNIČKI2516635354
6SINĐELIĆ2616195449
7LOKOMOTIVA2614481846
8OBILIĆ 192426114111637
9BEŽANIJA269215-3929
10OFK KARIOKE267316-2124
11BSK265417-5019
12BSK 1925254021-7212
13TORLAK262321-1139
14ADA261124-1404
Br. pogodakaIgračKlub
33Volarić LukaPFK ŽARKOVO 2000
30Cvetić MilošPFK ŽARKOVO 2000
27Mraković StefanZEMUN
23Bašić VukZEMUN
19Marković ViktorSINĐELIĆ
18Milanov VukašinSINĐELIĆ
18Rodić NikolaRAKOVICA
18Milićević JankoRAKOVICA
17Veselinović DraganRADNIČKI
15Vranjković OgnjenZEMUN
15Čukušić AlemBALKAN MIRIJEVO
14Karaklić VeljkoRADNIČKI
14Šavija LukaOBILIĆ 1924
14Roganović DaniloRAKOVICA
13Đumić ĐorđeOFK KARIOKE
12Radivojević ĐorđeOBILIĆ 1924
12Matović JovanOBILIĆ 1924
12Tomašević DIMITRIJEBALKAN MIRIJEVO
12Milosavljević NikolaPFK ŽARKOVO 2000
11Anđelković LukaLOKOMOTIVA
11Bijelić MatejaBSK
11Perišić MihajloZEMUN
11VasilJević OgnJenRAKOVICA
11Petković AndrijaOFK KARIOKE
10Lakić MilošBSK 1925
9Pavlović MatejaSINĐELIĆ
9Anđelković MakarijeADA
9Radičević JankoOFK KARIOKE
9Marković AlJošaBEŽANIJA
8Đokić NikolaRAKOVICA
8Subotić OgnjenBALKAN MIRIJEVO
8Gavrilović StrahinjaZEMUN
8Petković StefanRADNIČKI
8Nešković NemanJaLOKOMOTIVA
8Maksimović AndrijaLOKOMOTIVA
8Krndija DušanBSK 1925
7Peković AndrejSINĐELIĆ
7Lazić LukaRADNIČKI
7Čoleski NikolaSINĐELIĆ
7Manojlović UrošLOKOMOTIVA
7Božić ĐorđeZEMUN
6Ijačić AndrijaZEMUN
6Martinović AndrejSINĐELIĆ
6Simetić NikolaZEMUN
6Savčić AndrijaOBILIĆ 1924
6Timotijević LukaOBILIĆ 1924
6Petrović NikolaTORLAK
6Pilipović NovakBALKAN MIRIJEVO
6Jovanović UrošBALKAN MIRIJEVO
6Dimić StefanOBILIĆ 1924
5GemalJević NikolaBEŽANIJA
5Sibinović PavleOBILIĆ 1924
5Spasojević DaniloSINĐELIĆ
5Ranković MarkoPFK ŽARKOVO 2000
5Milikić StefanBALKAN MIRIJEVO
5Goljić VeljkoRADNIČKI
5Spasić LazarRAKOVICA
5Đorovski LukaRADNIČKI
5Kartalija LukaZEMUN
5Arsić VasilijeBALKAN MIRIJEVO
5Manojlović DušanZEMUN
5Matović VojislavBSK
4Pajić VeljkoBSK 1925
4Živadinović VukPFK ŽARKOVO 2000
4Kalapać AndrejRAKOVICA
4Lončar MilošTORLAK
4Rajović BoškoOBILIĆ 1924
4Petrović AleksandarADA
4Vujić AndrejBEŽANIJA
4Milenović PetarRADNIČKI
4Rosić VukLOKOMOTIVA
4Paunović AleksaPFK ŽARKOVO 2000
4Dimitrijević NikolajRADNIČKI
4Pavlović NikolaPFK ŽARKOVO 2000
4Jasikovac MihajloBEŽANIJA
4Stankovac MatejaRADNIČKI
4Veselinović NemanjaSINĐELIĆ
4Jekić VukADA
4Ranković UrošOBILIĆ 1924
4Lazović VanJaLOKOMOTIVA
3Kljajić MilošBSK
3Vizi PetarZEMUN
3Ristić DavidZEMUN
3Virijević StrahinjaPFK ŽARKOVO 2000
3Ilić DaniloRADNIČKI
3Mrvić JovanZEMUN
3Kostadinović AleksaOFK KARIOKE
3Petrović ĐorđePFK ŽARKOVO 2000
3Čuturilo StefanBEŽANIJA
3Georgievski AleksandarSINĐELIĆ
3Bašutko PavleADA
3Anđelković StefanSINĐELIĆ
3Budimirović AndrijaRAKOVICA
3Stojić StrahinjaBSK
3Stevanović KonstantinPFK ŽARKOVO 2000
3Stanimirović NikolaTORLAK
3Babić LazarTORLAK
2Memedoski DavidOBILIĆ 1924
2Đokić PavleBALKAN MIRIJEVO
2Panić RelJaBEŽANIJA
2Ilić AndrijaZEMUN
2Milanović VukBEŽANIJA
2Stošić UrošLOKOMOTIVA
2Stančić AndrejaRADNIČKI
2Paripović LukaBALKAN MIRIJEVO
2Milenković BorivojeBSK
2Miljković FilipSINĐELIĆ
2Civrić SimeonSINĐELIĆ
2Joksimović IlijaOFK KARIOKE
2Andrić MarkoBSK
2Dragaš DaniloBSK 1925
2Cvetković MihailoPFK ŽARKOVO 2000
2Ivanović RastkoPFK ŽARKOVO 2000
2Menićanin PetarTORLAK
2Božić AleksaRAKOVICA
2Matović NikolaOFK KARIOKE
2Čočaj OljtiZEMUN
2Demiri ElmirBSK
2SmilJanić VasilijeSINĐELIĆ
2Tomić StefanSINĐELIĆ
2Bakić ViktorBEŽANIJA
2Elez AndrejPFK ŽARKOVO 2000
2Mitić AleksaRAKOVICA
2Tasić MatejaSINĐELIĆ
2Berić VukašinRADNIČKI
2Velemir DamjanOBILIĆ 1924
2Vasić NemanjaPFK ŽARKOVO 2000
2Tunić LukaBSK 1925
2Obrenović MihailoZEMUN
2Dimitrijević ĐorđeSINĐELIĆ
2Nikolić OgnJenLOKOMOTIVA
1Savić StefanBSK 1925
1Ilić UrošRADNIČKI
1Vukadinović IlijaBEŽANIJA
1Pavlović NikolaBALKAN MIRIJEVO
1Čović UrošOBILIĆ 1924
1Bojić LukaBEŽANIJA
1Vukadinović VeljkoRADNIČKI
1Lukić MatijaOBILIĆ 1924
1Nikolovski OgnJenLOKOMOTIVA
1Bogdanović FilipLOKOMOTIVA
1Vukašinović VeljkoRAKOVICA
1Janković SimonOFK KARIOKE
1Marković MilošPFK ŽARKOVO 2000
1Bačević CvetkoBSK
1Čučuković JankoRADNIČKI
1Nikolić PavleRADNIČKI
1Jašari DejanBEŽANIJA
1Dragović DarkoLOKOMOTIVA
1Kovrlija VasilijePFK ŽARKOVO 2000
1Zavišić FilipRAKOVICA
1Goranović VukOBILIĆ 1924
1Nedeljković LukaRAKOVICA
1Jevtić AndrijaOBILIĆ 1924
1Petrović StefanBALKAN MIRIJEVO
1Adamović StefanLOKOMOTIVA
1Jović NikolaPFK ŽARKOVO 2000
1Radojičić NikolaRADNIČKI
1Šiklić MilošBSK 1925
1Lakić StefanBSK 1925
1Dželetović KostaLOKOMOTIVA
1Kovačević MihajloBSK 1925
1Kaplanović AleksaBSK
1Pijetlović StrahinjaZEMUN
1Nešić MihailoRAKOVICA
1Mijačević PetarADA
1Babić SergejBSK
1Kuzmanović VukBSK
1Korać PavleOFK KARIOKE
1Andreić NikolaBSK
1Dubljević ĐorđeSINĐELIĆ
1Banić DimitrijeSINĐELIĆ
1Stevanović StefanRADNIČKI
1Gacić ĐorđeADA
1Božović DimitrijePFK ŽARKOVO 2000
1Filipović PavleRADNIČKI
1Micić BogdanSINĐELIĆ
1Zdravković PavlePFK ŽARKOVO 2000
1Azdejković JovanLOKOMOTIVA
1Merdžanović VukSINĐELIĆ
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
PFK ŽARKOVO 2000 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TORLAK (Kumodraž)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAKOVICA (Rakovica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
LOKOMOTIVA (Železnik)
  • Mesto: Beograd (Čukarica)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BEŽANIJA (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
FSU OBILIĆ 1924
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK KARIOKE (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Balkan Mirijevo (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK 1925 (Batajnica)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ADA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Budimir Davidović
Budimir Davidović
KOMESAR ZA TAKMIČENJE
Komisija OFS Beograda
Komisija OFS Beograda
KOMESAR ZA SUĐENJE
Miloš Vranjković
Miloš Vranjković
DISCIPLINSKI SUDIJA
Srećko Drenjaković
Srećko Drenjaković
KOMESAR ZA BEZBEDNOST
Vesti - Druga liga pionira Beograda 22/23
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH