FSB :: Takmičenja

Druga liga pionira Beograda

Aktuelno kolo: 14

TerminTimoviRez.Status
09.03BEŽANIJAPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
09.03BSK 1925Planirano
00:00MILUTINAC
09.03OFK MLADENOVACPlanirano
00:00SINĐELIĆ
09.03KOLUBARAPlanirano
00:00IMT
09.03OFK KARIOKEPlanirano
00:00RAKOVICA
09.03RADNIČKIPlanirano
00:00BSK
09.03OBILIĆ 1924Planirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
26.08IMT2Odigrano
10:00KOLUBARA1
27.08BSK1Odigrano
10:00RADNIČKI4
29.08BALKAN MIRIJEVO0Odigrano
09:00OBILIĆ 19243
28.09SINĐELIĆ9Odigrano
12:30OFK MLADENOVAC0
08.11RAKOVICA2Odigrano
10:00OFK KARIOKE1
22.11LOKOMOTIVA2Odigrano
10:00BEŽANIJA2
25.11MILUTINAC1Odigrano
10:00BSK 19253

TerminTimoviRez.Status
02.09BEŽANIJA2Odigrano
09:00BSK1
02.09IMT2Odigrano
11:30SINĐELIĆ6
02.09KOLUBARA2Odigrano
18:00OBILIĆ 19241
03.09MILUTINAC5Odigrano
10:00BALKAN MIRIJEVO1
03.09OFK KARIOKE6Odigrano
12:00BSK 19251
03.09RADNIČKI2Odigrano
13:00RAKOVICA0
03.09OFK MLADENOVAC4Odigrano
13:30LOKOMOTIVA1

TerminTimoviRez.Status
09.09RAKOVICA1Odigrano
09:00BEŽANIJA0
09.09BSK1Odigrano
11:00OFK MLADENOVAC0
09.09BSK 19250Odigrano
13:00RADNIČKI4
09.09LOKOMOTIVA0Odigrano
14:00IMT1
10.09BALKAN MIRIJEVO2Odigrano
09:00OFK KARIOKE6
10.09OBILIĆ 19241Odigrano
10:00MILUTINAC0
10.09SINĐELIĆ2Odigrano
11:30KOLUBARA1

TerminTimoviRez.Status
16.09OFK KARIOKE1Odigrano
08:30OBILIĆ 19241
16.09BEŽANIJA3Odigrano
10:00BSK 19252
16.09IMT6Odigrano
16:00BSK1
16.09KOLUBARA5Odigrano
17:30MILUTINAC1
17.09RADNIČKI2Odigrano
09:00BALKAN MIRIJEVO0
17.09SINĐELIĆ5Odigrano
11:30LOKOMOTIVA1
17.09OFK MLADENOVAC1Odigrano
13:00RAKOVICA0

TerminTimoviRez.Status
23.09RAKOVICA2Odigrano
08:30IMT5
23.09BALKAN MIRIJEVO5Odigrano
09:00BEŽANIJA6
23.09BSK0Odigrano
09:00SINĐELIĆ3
23.09BSK 19250Odigrano
09:00OFK MLADENOVAC5
23.09OBILIĆ 19241Odigrano
09:00RADNIČKI0
23.09LOKOMOTIVA1Odigrano
12:00KOLUBARA4
23.09MILUTINAC4Odigrano
13:00OFK KARIOKE9

TerminTimoviRez.Status
30.09RADNIČKI2Odigrano
10:00MILUTINAC1
30.09OFK MLADENOVAC4Odigrano
11:00BALKAN MIRIJEVO1
30.09SINĐELIĆ5Odigrano
11:30RAKOVICA0
30.09LOKOMOTIVA6Odigrano
13:00BSK1
01.10IMT11Odigrano
12:30BSK 19251
01.10KOLUBARA5Odigrano
17:00OFK KARIOKE2
24.11BEŽANIJA0Odigrano
13:00OBILIĆ 19245

TerminTimoviRez.Status
07.10BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
09:00IMT3
07.10BSK 19250Odigrano
10:30SINĐELIĆ13
07.10BSK0Odigrano
11:30KOLUBARA2
07.10RAKOVICA4Odigrano
14:00LOKOMOTIVA1
08.10OBILIĆ 19242Odigrano
13:00OFK MLADENOVAC0
08.10MILUTINAC5Odigrano
13:30BEŽANIJA2
26.11OFK KARIOKE1Odigrano
11:30RADNIČKI1

TerminTimoviRez.Status
14.10IMT4Odigrano
09:00OBILIĆ 19242
14.10BEŽANIJA1Odigrano
10:00OFK KARIOKE6
14.10SINĐELIĆ9Odigrano
11:15BALKAN MIRIJEVO1
14.10BSK3Odigrano
13:00RAKOVICA1
14.10KOLUBARA5Odigrano
13:00RADNIČKI0
14.10OFK MLADENOVAC2Odigrano
13:30MILUTINAC0
15.10LOKOMOTIVA1Odigrano
14:00BSK 19251

TerminTimoviRez.Status
21.10BALKAN MIRIJEVO2Odigrano
09:00LOKOMOTIVA4
21.10BSK 19254Odigrano
11:00BSK1
21.10MILUTINAC1Odigrano
11:00IMT2
21.10RAKOVICA1Odigrano
13:00KOLUBARA5
21.10OFK KARIOKE4Odigrano
15:00OFK MLADENOVAC0
21.10RADNIČKI3Odigrano
15:00BEŽANIJA1
22.10OBILIĆ 19242Odigrano
13:30SINĐELIĆ1

TerminTimoviRez.Status
28.10SINĐELIĆ2Odigrano
11:30MILUTINAC1
28.10LOKOMOTIVA0Odigrano
13:00OBILIĆ 19242
28.10RAKOVICA7Odigrano
14:00BSK 19250
29.10OFK MLADENOVAC0Odigrano
13:30RADNIČKI1
29.10IMT2Odigrano
14:30OFK KARIOKE2
29.10KOLUBARA4Odigrano
15:30BEŽANIJA1
26.11BSK1Odigrano
11:00BALKAN MIRIJEVO3

TerminTimoviRez.Status
04.11BEŽANIJA5Odigrano
09:30OFK MLADENOVAC3
04.11BSK 19250Odigrano
09:30KOLUBARA9
05.11BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
09:00RAKOVICA2
05.11OBILIĆ 19242Odigrano
10:00BSK0
05.11SINĐELIĆ5Odigrano
11:30OFK KARIOKE0
05.11RADNIČKI1Odigrano
12:30IMT0
06.11MILUTINAC4Odigrano
11:00LOKOMOTIVA3

TerminTimoviRez.Status
10.11BSK3Odigrano
12:00MILUTINAC1
11.11BSK 19252Odigrano
10:00BALKAN MIRIJEVO1
11.11LOKOMOTIVA0Odigrano
11:30OFK KARIOKE1
11.11IMT7Odigrano
12:30BEŽANIJA0
11.11KOLUBARA3Odigrano
13:45OFK MLADENOVAC1
12.11SINĐELIĆ4Odigrano
11:30RADNIČKI1
13.11RAKOVICA2Odigrano
15:30OBILIĆ 19242

TerminTimoviRez.Status
18.11BEŽANIJA1Odigrano
09:00SINĐELIĆ8
18.11OFK MLADENOVAC1Odigrano
12:00IMT0
19.11BALKAN MIRIJEVO2Odigrano
09:00KOLUBARA5
19.11MILUTINAC0Odigrano
10:00RAKOVICA2
19.11OFK KARIOKE7Odigrano
10:00BSK0
19.11RADNIČKI0Odigrano
11:00LOKOMOTIVA1
19.11OBILIĆ 19249Odigrano
12:30BSK 19252

TerminTimoviRez.Status
09.03BEŽANIJAPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
09.03BSK 1925Planirano
00:00MILUTINAC
09.03OFK MLADENOVACPlanirano
00:00SINĐELIĆ
09.03KOLUBARAPlanirano
00:00IMT
09.03OFK KARIOKEPlanirano
00:00RAKOVICA
09.03RADNIČKIPlanirano
00:00BSK
09.03OBILIĆ 1924Planirano
00:00BALKAN MIRIJEVO

TerminTimoviRez.Status
16.03BSK 1925Planirano
00:00OFK KARIOKE
16.03BSKPlanirano
00:00BEŽANIJA
16.03OBILIĆ 1924Planirano
00:00KOLUBARA
16.03LOKOMOTIVAPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
16.03RAKOVICAPlanirano
00:00RADNIČKI
16.03SINĐELIĆPlanirano
00:00IMT
16.03BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00MILUTINAC

TerminTimoviRez.Status
23.03BEŽANIJAPlanirano
00:00RAKOVICA
23.03MILUTINACPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
23.03OFK MLADENOVACPlanirano
00:00BSK
23.03OFK KARIOKEPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
23.03KOLUBARAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
23.03IMTPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
23.03RADNIČKIPlanirano
00:00BSK 1925

TerminTimoviRez.Status
30.03BSKPlanirano
00:00IMT
30.03RAKOVICAPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
30.03BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00RADNIČKI
30.03LOKOMOTIVAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
30.03MILUTINACPlanirano
00:00KOLUBARA
30.03OBILIĆ 1924Planirano
00:00OFK KARIOKE
30.03BSK 1925Planirano
00:00BEŽANIJA

TerminTimoviRez.Status
06.04RADNIČKIPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
06.04OFK KARIOKEPlanirano
00:00MILUTINAC
06.04IMTPlanirano
00:00RAKOVICA
06.04KOLUBARAPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
06.04SINĐELIĆPlanirano
00:00BSK
06.04BEŽANIJAPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
06.04OFK MLADENOVACPlanirano
00:00BSK 1925

TerminTimoviRez.Status
13.04MILUTINACPlanirano
00:00RADNIČKI
13.04BSK 1925Planirano
00:00IMT
13.04OBILIĆ 1924Planirano
00:00BEŽANIJA
13.04BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
13.04BSKPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
13.04OFK KARIOKEPlanirano
00:00KOLUBARA
13.04RAKOVICAPlanirano
00:00SINĐELIĆ

TerminTimoviRez.Status
20.04LOKOMOTIVAPlanirano
00:00RAKOVICA
20.04OFK MLADENOVACPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
20.04SINĐELIĆPlanirano
00:00BSK 1925
20.04RADNIČKIPlanirano
00:00OFK KARIOKE
20.04BEŽANIJAPlanirano
00:00MILUTINAC
20.04KOLUBARAPlanirano
00:00BSK
20.04IMTPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO

TerminTimoviRez.Status
27.04OFK KARIOKEPlanirano
00:00BEŽANIJA
27.04BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00SINĐELIĆ
27.04BSK 1925Planirano
00:00LOKOMOTIVA
27.04RAKOVICAPlanirano
00:00BSK
27.04OBILIĆ 1924Planirano
00:00IMT
27.04RADNIČKIPlanirano
00:00KOLUBARA
27.04MILUTINACPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC

TerminTimoviRez.Status
11.05IMTPlanirano
00:00MILUTINAC
11.05SINĐELIĆPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
11.05BSKPlanirano
00:00BSK 1925
11.05BEŽANIJAPlanirano
00:00RADNIČKI
11.05KOLUBARAPlanirano
00:00RAKOVICA
11.05LOKOMOTIVAPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
11.05OFK MLADENOVACPlanirano
00:00OFK KARIOKE

TerminTimoviRez.Status
18.05OBILIĆ 1924Planirano
00:00LOKOMOTIVA
18.05BEŽANIJAPlanirano
00:00KOLUBARA
18.05OFK KARIOKEPlanirano
00:00IMT
18.05BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00BSK
18.05BSK 1925Planirano
00:00RAKOVICA
18.05MILUTINACPlanirano
00:00SINĐELIĆ
18.05RADNIČKIPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC

TerminTimoviRez.Status
25.05KOLUBARAPlanirano
00:00BSK 1925
25.05RAKOVICAPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
25.05LOKOMOTIVAPlanirano
00:00MILUTINAC
25.05BSKPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
25.05SINĐELIĆPlanirano
00:00OFK KARIOKE
25.05IMTPlanirano
00:00RADNIČKI
25.05OFK MLADENOVACPlanirano
00:00BEŽANIJA

TerminTimoviRez.Status
01.06BEŽANIJAPlanirano
00:00IMT
01.06MILUTINACPlanirano
00:00BSK
01.06RADNIČKIPlanirano
00:00SINĐELIĆ
01.06OFK KARIOKEPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
01.06OFK MLADENOVACPlanirano
00:00KOLUBARA
01.06OBILIĆ 1924Planirano
00:00RAKOVICA
01.06BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00BSK 1925

TerminTimoviRez.Status
08.06KOLUBARAPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
08.06LOKOMOTIVAPlanirano
00:00RADNIČKI
08.06BSK 1925Planirano
00:00OBILIĆ 1924
08.06IMTPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
08.06RAKOVICAPlanirano
00:00MILUTINAC
08.06BSKPlanirano
00:00OFK KARIOKE
08.06SINĐELIĆPlanirano
00:00BEŽANIJA
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1SINĐELIĆ13120172106236
2KOLUBARA13110251143733
3OBILIĆ 19241392233122129
4IMT1391345192628
5RADNIČKI138142115625
6OFK KARIOKE1373346242224
7RAKOVICA136162426-219
8OFK MLADENOVAC136072127-618
9BEŽANIJA134182452-2813
10LOKOMOTIVA133282131-1011
11BSK 1925133191671-5510
12MILUTINAC1330102437-139
13BSK1330101341-289
14BALKAN MIRIJEVO1310122052-323
PKlubOPNPGRB
1SINĐELIĆ1312016236
2KOLUBARA1311023733
3OBILIĆ 1924139222129
4IMT139132628
5RADNIČKI13814625
6OFK KARIOKE137332224
7RAKOVICA13616-219
8OFK MLADENOVAC13607-618
9BEŽANIJA13418-2813
10LOKOMOTIVA13328-1011
11BSK 192513319-5510
12MILUTINAC133010-139
13BSK133010-289
14BALKAN MIRIJEVO131012-323
Br. pogodakaIgračKlub
23Mitrović FilipSINĐELIĆ
18MilosavlJević StefanKOLUBARA
14Pavlović StevanIMT
11Đumić ĐorđeOFK KARIOKE
11Savić VukIMT
10Radičević JankoOFK KARIOKE
10Planić UrošKOLUBARA
10Marković IvanSINĐELIĆ
9Mitić AleksaRAKOVICA
9Goranović VukOBILIĆ 1924
8Kovačević AleksandarBEŽANIJA
7Purić KonstantinSINĐELIĆ
7Tomić NikolaBEŽANIJA
7Petković LazarMILUTINAC
6Kostadinović AleksaOFK KARIOKE
6Ilić DavidOFK MLADENOVAC
6Milošević OgnjenOBILIĆ 1924
6Crnobrnja AndrijaIMT
6Golubović MatejaSINĐELIĆ
6Marković DimitrijeBALKAN MIRIJEVO
5Jovanović MilošOBILIĆ 1924
5Mijatović StrahinjaOFK KARIOKE
5Bojović OgnJenKOLUBARA
5Todorović NovakKOLUBARA
5Matović NikolaOFK KARIOKE
5Ajra EdinIMT
4Jovanović LukaRADNIČKI
4Tepavčević AleksaMILUTINAC
4Baštić BorisSINĐELIĆ
4Lakić StefanBSK 1925
4Đokić PavleMILUTINAC
4Nikolić PavleRADNIČKI
4Tasić VukIMT
4Novaković VasilijeSINĐELIĆ
4Lukić AleksaLOKOMOTIVA
4Gajić UrošOFK MLADENOVAC
4Radišević JovanBSK 1925
3Tošić MihailoSINĐELIĆ
3Janjušević StrahinjaRADNIČKI
3Petković PetarLOKOMOTIVA
3Petrović OgnjenKOLUBARA
3GLIŠIĆ MATEJABSK
3Kovačević MihailoBALKAN MIRIJEVO
3Ivanović AleksaSINĐELIĆ
3Konovalov IlijaRADNIČKI
3VasilJević AleksaBSK 1925
3Ivković VukašinLOKOMOTIVA
3Vesić VukRAKOVICA
3Marić MatijaBALKAN MIRIJEVO
3VelJović DušanLOKOMOTIVA
3Nikolić MihailoRAKOVICA
3Nikolić PetarBEŽANIJA
3Šolaja UrošMILUTINAC
3Mitrović MatijaSINĐELIĆ
2Ilić NikolaSINĐELIĆ
2Mićić LazarKOLUBARA
2Đurđević FilipKOLUBARA
2Pavlović LazarOFK MLADENOVAC
2Vasić OgnjenRADNIČKI
2Matić AndrejKOLUBARA
2Vuković DaniloMILUTINAC
2Vučković AndrijaSINĐELIĆ
2Stojadinović LazarOFK MLADENOVAC
2Radosavljević UglješaOFK MLADENOVAC
2Živković LazarOFK KARIOKE
2Berček BobanLOKOMOTIVA
2Stojanović MihailoBALKAN MIRIJEVO
2Stojnev LukaOBILIĆ 1924
2MilosavlJević VojinOFK MLADENOVAC
2Orlandić MašanSINĐELIĆ
2Živanović PavleOBILIĆ 1924
2Jakovljević NikolaBALKAN MIRIJEVO
2Petković MilošBSK
2Spasić JovanOFK MLADENOVAC
2Remović MatejaOBILIĆ 1924
2Marjanović RastkoOBILIĆ 1924
2Paunović VladanOFK KARIOKE
2Nikolić NikolaBSK
2Obradović StrahinjaLOKOMOTIVA
2Savkov LukaBEŽANIJA
2Pejović MihajloBSK 1925
2Rogović LukaOBILIĆ 1924
2Divac PavleRAKOVICA
2Pokrajac LukaIMT
2Stanojević NovakBSK
2Rilaković NikolaLOKOMOTIVA
2Marjanović MilošBSK 1925
2Nedevski AleksandarOFK KARIOKE
2Cvetković ViktorRAKOVICA
1Todorović MladenKOLUBARA
1Bigović StefanBEŽANIJA
1Janjić BojanBEŽANIJA
1Zorić DaniloRADNIČKI
1Pavličević MihajloBSK
1Vuković DaniloMILUTINAC
1Radonjić FilipBEŽANIJA
1Kostić MarioIMT
1Šiklić MilošBSK 1925
1Milutinović VojinMILUTINAC
1Dražić VojislavKOLUBARA
1Ristanović LukaRAKOVICA
1Avdija DonartIMT
1Lazić PetarKOLUBARA
1Bouyer IlijaOBILIĆ 1924
1Vukašinović VeljkoRAKOVICA
1Kovačević DaniloOFK KARIOKE
1Janković SimonOFK KARIOKE
1Ercegovac LukaOBILIĆ 1924
1Bracanović VukBALKAN MIRIJEVO
1Popov LazarRADNIČKI
1Maletić DaniloBALKAN MIRIJEVO
1Jovanović MilanSINĐELIĆ
1Pešić ReljaRAKOVICA
1Denić MihajloBEŽANIJA
1Kalušević LukaKOLUBARA
1Postolov MatejaBSK
1Muškinja OgnjenRADNIČKI
1Gajić StefanRADNIČKI
1Petrović PavleRAKOVICA
1Cakić StefanMILUTINAC
1Bogosavljević VasilijeRADNIČKI
1Stojić NemanjaBSK
1Jelić PavleRAKOVICA
1Nikolić NikolaSINĐELIĆ
1Manojlović RadeBSK
1Virijević MarkoMILUTINAC
1Pavlović KostaOFK MLADENOVAC
1Vasic DimitrijeIMT
1Milenković OgnjenOBILIĆ 1924
1Cerović AndrejLOKOMOTIVA
1Stojanović VukSINĐELIĆ
1Jelić AndrejaLOKOMOTIVA
1Filipović StefanBALKAN MIRIJEVO
BEŽANIJA (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK KARIOKE (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Balkan Mirijevo (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
IMT (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
LOKOMOTIVA (Železnik)
  • Mesto: Beograd (Čukarica)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK 1925 (Batajnica)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
MILUTINAC (Zemun)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAKOVICA (Rakovica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
FSU OBILIĆ 1924
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
KOLUBARA (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
MLADENOVAC (Mladenovac)
  • Mesto: Mladenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
Zvaničnici lige
Ana Jović
Ana Jović
Komesar za takmičenje
Vitomir  Simović
Vitomir Simović
Komisija za suđenje
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za suđenje
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko  Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Druga liga pionira Beograda
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH