FSB :: Takmičenja

KUP FSS NA TERITORIJI FS BEOGRADA

Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
17.10TORLAK2Odigrano
15:00JEDINSTVO1
18.10CRVENA ZVEZDA (MML)6Odigrano
14:30BUDUĆNOST1
18.10RADNIČKI2Odigrano
14:30ZVEZDARA3
18.10BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
14:30UMKA3
18.10ŽELEZNIK 19300Odigrano
14:30TELEOPTIK1
18.10RAD1Odigrano
14:30OFK BUDUĆNOST2
18.10SINĐELIĆ0Odigrano
14:30PKB3
18.10KFK RAVNA GORA BARAJEVO16 (pen.)Odigrano
14:30UŠĆE NOVI BEOGRAD17 (pen.)
18.10PRVA ISKRA1Odigrano
14:30GSP POLET DORĆOL2
18.10BUDUĆNOST1Odigrano
14:30BRODARAC5
18.10VRČIN0Odigrano
14:30STUDENTSKI GRAD1
18.10ŠUŠNJAR 197724 (pen.)Odigrano
14:30BASK TEK25 (pen.)
18.10BSK 19262Odigrano
14:30BEŽANIJA4
18.10ZEMUN4Odigrano
14:30FK ZUCE 20190

TerminTimoviRez.Status
...Planirano
-:-
01.11STUDENTSKI GRAD0Odigrano
11:00UŠĆE NOVI BEOGRAD3
01.11BRODARAC2Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL0
01.11ZVEZDARA00 (pen.)Odigrano
13:30TORLAK00 (pen.)
01.11ZEMUN1Odigrano
13:30CRVENA ZVEZDA (MML)0
01.11BEŽANIJA14 (pen.)Odigrano
13:30OFK BUDUĆNOST12 (pen.)
01.11TELEOPTIK1Odigrano
13:30UMKA0
08.11BASK TEK14 (pen.)Odigrano
13:30PKB12 (pen.)

TerminTimoviRez.Status
...Planirano
-:-
15.11UŠĆE NOVI BEOGRAD45 (pen.)Odigrano
13:00TELEOPTIK46 (pen.)
15.11ZVEZDARA1Odigrano
13:00BRODARAC5
15.11BASK TEK1Odigrano
13:00ZEMUN2

TerminTimoviRez.Status
03.04TELEOPTIK0Odigrano
16:00ZEMUN1
03.04BRODARAC3Odigrano
16:00BEŽANIJA0

TerminTimoviRez.Status
22.05BRODARAC02 (pen.)Odigrano
17:00ZEMUN04 (pen.)
Br. pogodakaIgračKlub
3Tričković MladenBRODARAC
3Bojović DaniloBRODARAC
3Milićević AleksandarUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Ilić VeljkoBRODARAC
2Milosavljević JovanBRODARAC
2Čermelj MarkoTELEOPTIK
2Miletić NemanjaUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Stevanović NikolaBEŽANIJA
2Daničić LazarZVEZDARA
2Kostadinović UrošPKB
2Bacanović DaniloZEMUN
1Janković NemanjaTORLAK
1Janković MarkoGSP POLET DORĆOL
1Stojković MatijaJEDINSTVO
1Stojanović NenadCRVENA ZVEZDA (MML)
1Jović MarkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Stanojčić NikolaZEMUN
1Dejanović IlijaBUDUĆNOST
1Maksimović MatijaTORLAK
1Trajković NenadBEŽANIJA
1Mijailović OgnjenZEMUN
1Živanović DaniloRAD
1Arsić ŽelJkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Vučinić PetarBASK TEK
1Simović MarkoTELEOPTIK
1Teofilović NikolaCRVENA ZVEZDA (MML)
1Mićić AndrijaBSK 1926
1Trninić MilošUMKA
1Novković LukaCRVENA ZVEZDA (MML)
1Lazović AndrejaKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Jovičin OzrenPKB
1Isailović MihajloTELEOPTIK
1Uzelac MatejBEŽANIJA
1Janković VukBRODARAC
1Tošić MatijaGSP POLET DORĆOL
1Stojanović NikolaŠUŠNJAR 1977
1Filipović AleksaCRVENA ZVEZDA (MML)
1Jevtić PredragBUDUĆNOST
1Dimitrijević UrošBALKAN MIRIJEVO
1Popović MilanBRODARAC
1Đuketić NikolaŠUŠNJAR 1977
1Tirnanić StefanCRVENA ZVEZDA (MML)
1Mihajlović PredragUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Vranješ MarkoBRODARAC
1OgnJanović MarkoPKB
1Popadić PredragSTUDENTSKI GRAD
1Kuzmanović DavidZVEZDARA
1Božić NikolaZEMUN
1Šarić MilošBASK TEK
1Stamenković DaniloTELEOPTIK
1Šakić NikolaOFK BUDUĆNOST
1Stojanović MarkoZEMUN
1Sretenović PetarBRODARAC
1Svetličić LukaZEMUN
1Kuljić MarkoUMKA
1Bradić JovanBRODARAC
1Veličković AleksaPRVA ISKRA
1Jovković VeljkoRADNIČKI
1Subotić MilanZEMUN
1Knežević UrošTELEOPTIK
1Nikolić UrošCRVENA ZVEZDA (MML)
1Jovanović DimitrijeBASK TEK
1Đorđević MihajloOFK BUDUĆNOST
1Vuković NemanjaBASK TEK
1Jovković VukašinRADNIČKI
1Janković MarkoOFK BUDUĆNOST
1Malić FilipUMKA
1Ivković AndrejBSK 1926
1Zafirov AleksandarBEŽANIJA
OFK Budućnost (Dudovica)
  • Mesto: Dudovica
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
UŠĆE NOVI BEOGRAD (Stepojevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
ŠUŠNJAR 1977 (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Prva iskra (Barič)
  • Mesto: Barič
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
BUDUĆNOST (Zvečka)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
FK ZUCE 2019 (Đurinci)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Sopot
VRČIN (Vrčin)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
STUDENTSKI GRAD (Novi Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GSP POLET DORĆOL (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "BASK TEK"
  • Mesto: Beograd (Savski Venac)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZVEZDARA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PKB (Padinska Skela)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BEŽANIJA (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
UMKA (Umka)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRODARAC (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENA ZVEZDA (M.M.Lug)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ŽELEZNIK 1930 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TORLAK (Kumodraž)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BUDUĆNOST (Dobanovci)
  • Mesto: Dobanovci
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Kraljevski fudbalski klub "Ravna Gora Barajevo (Barajevo)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAD (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
JEDINSTVO (Surčin)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Balkan Mirijevo (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TELEOPTIK (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK 1926 (Baćevac)
  • Mesto: Baćevac
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH