FSB :: Takmičenja

Liga mlađih kadeta Beograda grupa G

Aktuelno kolo: 11

TerminTimoviRez.Status
...SOPOTOtkazano
-:-ZMAJ - NOVI GRAD
20.04DUNAVACZakazano
16:00VRČIN
21.04SINĐELIĆ 2012Zakazano
10:00OFK BEOGRAD
21.04OBRENOVAC 1905Zakazano
17:00PFK ŽARKOVO 2000
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
09.09PFK ŽARKOVO 20006Otkazano
09:00ZMAJ - NOVI GRAD0
09.09SINĐELIĆ 20120Odigrano
11:00SOPOT7
10.09OFK BEOGRAD2Odigrano
09:00VRČIN0
08.11OBRENOVAC 19051Odigrano
10:00DUNAVAC5

TerminTimoviRez.Status
14.09PFK ŽARKOVO 20002Odigrano
20:45OFK BEOGRAD3
16.09ZMAJ - NOVI GRAD2Otkazano
12:30DUNAVAC4
17.09SOPOT6Odigrano
11:00OBRENOVAC 19050
17.09VRČIN4Odigrano
12:30SINĐELIĆ 20121

TerminTimoviRez.Status
23.09DUNAVAC2Odigrano
14:30SOPOT2
24.09SINĐELIĆ 20120Odigrano
09:00PFK ŽARKOVO 20007
24.09OBRENOVAC 19050Odigrano
10:30VRČIN6
24.09OFK BEOGRAD8Otkazano
13:00ZMAJ - NOVI GRAD0

TerminTimoviRez.Status
30.09ZMAJ - NOVI GRAD0Otkazano
12:30SOPOT2
01.10PFK ŽARKOVO 200012Odigrano
12:15OBRENOVAC 19050
01.10VRČIN2Odigrano
12:30DUNAVAC3
01.10OFK BEOGRAD11Odigrano
15:00SINĐELIĆ 20120

TerminTimoviRez.Status
07.10SINĐELIĆ 20123Otkazano
09:00ZMAJ - NOVI GRAD2
07.10DUNAVAC4Odigrano
16:00PFK ŽARKOVO 20001
08.10OBRENOVAC 19050Odigrano
10:00OFK BEOGRAD6
29.10SOPOT1Odigrano
10:00VRČIN2

TerminTimoviRez.Status
14.10SINĐELIĆ 20125Odigrano
09:00OBRENOVAC 19052
14.10PFK ŽARKOVO 20004Odigrano
10:30SOPOT0
14.10ZMAJ - NOVI GRAD1Otkazano
12:30VRČIN3
15.10OFK BEOGRAD2Odigrano
13:00DUNAVAC3

TerminTimoviRez.Status
21.10OBRENOVAC 19051Otkazano
11:30ZMAJ - NOVI GRAD2
22.10SOPOT2Odigrano
10:00OFK BEOGRAD1
22.10DUNAVAC7Odigrano
10:00SINĐELIĆ 20120
22.10VRČIN3Odigrano
12:30PFK ŽARKOVO 20001

TerminTimoviRez.Status
...ZMAJ - NOVI GRADOtkazano
-:-PFK ŽARKOVO 2000
30.03VRČIN1Odigrano
11:00OFK BEOGRAD2
31.03SOPOT2Odigrano
13:00SINĐELIĆ 20121
03.04DUNAVAC4Odigrano
16:30OBRENOVAC 19051

TerminTimoviRez.Status
...DUNAVACOtkazano
-:-ZMAJ - NOVI GRAD
05.04OFK BEOGRAD4Odigrano
20:00PFK ŽARKOVO 20000
07.04SINĐELIĆ 20121Odigrano
10:00VRČIN4
07.04OBRENOVAC 19051Odigrano
16:00SOPOT1

TerminTimoviRez.Status
...ZMAJ - NOVI GRADOtkazano
-:-OFK BEOGRAD
13.04SOPOT4Odigrano
10:00DUNAVAC1
13.04PFK ŽARKOVO 20006Odigrano
10:30SINĐELIĆ 20120
14.04VRČIN9Odigrano
12:30OBRENOVAC 19051

TerminTimoviRez.Status
...SOPOTOtkazano
-:-ZMAJ - NOVI GRAD
20.04DUNAVACZakazano
16:00VRČIN
21.04SINĐELIĆ 2012Zakazano
10:00OFK BEOGRAD
21.04OBRENOVAC 1905Zakazano
17:00PFK ŽARKOVO 2000

TerminTimoviRez.Status
...ZMAJ - NOVI GRADOtkazano
-:-SINĐELIĆ 2012
27.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00DUNAVAC
27.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00OBRENOVAC 1905
27.04VRČINPlanirano
00:00SOPOT

TerminTimoviRez.Status
...VRČINOtkazano
-:-ZMAJ - NOVI GRAD
11.05OBRENOVAC 1905Planirano
00:00SINĐELIĆ 2012
11.05DUNAVACPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
11.05SOPOTPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000

TerminTimoviRez.Status
...ZMAJ - NOVI GRADOtkazano
-:-OBRENOVAC 1905
18.05SINĐELIĆ 2012Planirano
00:00DUNAVAC
18.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00VRČIN
18.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00SOPOT
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1DUNAVAC861129131619
2OFK BEOGRAD86023182318
3VRČIN960331121918
4SOPOT952225121317
5PFK ŽARKOVO 2000840433141912
6SINĐELIĆ 20129108850-423
7OBRENOVAC 19059018654-481
8ZMAJ - NOVI GRAD00000000
PKlubOPNPGRB
1DUNAVAC86111619
2OFK BEOGRAD86022318
3VRČIN96031918
4SOPOT95221317
5PFK ŽARKOVO 200084041912
6SINĐELIĆ 20129108-423
7OBRENOVAC 19059018-481
8ZMAJ - NOVI GRAD000000
Br. pogodakaIgračKlub
16Brkić NemanJaDUNAVAC
9Timotijević FilipSOPOT
9Panić NemanJaDUNAVAC
8Teofilović VukVRČIN
7Vojinović NikolaSOPOT
7Marković MarkoVRČIN
6Veselinović VukPFK ŽARKOVO 2000
6Vukosavljević MihajloPFK ŽARKOVO 2000
6Jovičić MatijaPFK ŽARKOVO 2000
5Milojević MilošPFK ŽARKOVO 2000
4Arsić IgnjatOFK BEOGRAD
4Kostadinović NikolaSOPOT
4Dragić NikolaPFK ŽARKOVO 2000
4Đorđević StrahinjaOFK BEOGRAD
4Đukić JagošOFK BEOGRAD
4Grmuša FilipZMAJ - NOVI GRAD
4Stevanović VukašinVRČIN
3Maravić MarioOFK BEOGRAD
3Mirosavljević OgnjenPFK ŽARKOVO 2000
3Tomašević PavleVRČIN
3Eremija MilanSINĐELIĆ 2012
3Perić NikolaSOPOT
3Nokić DavudOFK BEOGRAD
3Lazarević DaniloVRČIN
3Todorović MihajloSINĐELIĆ 2012
3Šavalić PetarVRČIN
2Jovanović AleksandarVRČIN
2Mijailović LukaOFK BEOGRAD
2Vujnović ReljaOFK BEOGRAD
2Mijajlović OgnjenSOPOT
2Bera JovanPFK ŽARKOVO 2000
2Bekić AleksandarPFK ŽARKOVO 2000
2Timotijević LukaOFK BEOGRAD
2Jelić VukašinOBRENOVAC 1905
2Marinković AleksaVRČIN
2Čitlučanin AleksaOBRENOVAC 1905
2Pilipović UrošOFK BEOGRAD
2Damjanović NemanjaZMAJ - NOVI GRAD
2Petrović VasilijePFK ŽARKOVO 2000
2Vitezović FilipSINĐELIĆ 2012
1Petrović BogdanPFK ŽARKOVO 2000
1Nikolić StefanDUNAVAC
1Skulić AndrijaOFK BEOGRAD
1Grujić OgnjenOFK BEOGRAD
1Živojinović NikolaSOPOT
1Vuksanović PavleSOPOT
1Strahinić UrošOFK BEOGRAD
1Praizovic MihailoPFK ŽARKOVO 2000
1Veličković OgnJenVRČIN
1Predić NikolaDUNAVAC
1Panić AleksaDUNAVAC
1Glogovac ĐorđeDUNAVAC
1Stanimirović KostaDUNAVAC
1Ivković RastkoDUNAVAC
1Stašić OgnJenOBRENOVAC 1905
1Slavuj LukaSINĐELIĆ 2012
1Marić NikolaSINĐELIĆ 2012
1Petrović JovanOBRENOVAC 1905
1Nikolić LukaOFK BEOGRAD
1Nestorović VukDUNAVAC
1Rosić AleksaOFK BEOGRAD
1Damjanović NikolaOFK BEOGRAD
1Stojić PetarOFK BEOGRAD
1Radojičić MihailoSINĐELIĆ 2012
1Trmčić AndrijaOFK BEOGRAD
1Novković ĐorđePFK ŽARKOVO 2000
1Lukić VladimirOFK BEOGRAD
1Milanović AndrejOFK BEOGRAD
1Krneta ĐorđeOFK BEOGRAD
1Rajević LukaOFK BEOGRAD
1Vasiljević AleksaOFK BEOGRAD
1Gojak AndrejZMAJ - NOVI GRAD
1Živanović LukaVRČIN
1Milosavljević OgnjenDUNAVAC
1Stevanović ViktorOBRENOVAC 1905
OBRENOVAC 1905 (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
SOPOT (Sopot)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Sopot
DUNAVAC (Grocka)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
VRČIN (Vrčin)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
OFSU ZMAJ - NOVI GRAD (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ 2012 (Ugrinovci)
  • Mesto: Ugrinovci
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PFK ŽARKOVO 2000 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Liga mlađih kadeta Beograda grupa G
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH