FSB :: Takmičenja

Liga mlađih kadeta Beograda grupa V

Aktuelno kolo: 10

TerminTimoviRez.Status
30.03RAKOVICAPlanirano
00:00BSK
30.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00SINĐELIĆ
30.03KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
30.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00DIF
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
09.09SINĐELIĆ4Odigrano
13:30PFK ŽARKOVO 20002
09.09SFU Akademija fudbala3Odigrano
17:00KMG TRUDBENIK1
10.09DIF1Odigrano
10:00OFK BEOGRAD4
10.09BSK3Odigrano
13:00RAKOVICA0

TerminTimoviRez.Status
16.09PFK ŽARKOVO 20004Odigrano
08:30DIF4
16.09BSK3Odigrano
10:00MILUTINAC0
17.09KMG TRUDBENIK1Odigrano
12:00RAKOVICA8
17.09OFK BEOGRAD2Odigrano
20:45SFU Akademija fudbala0

TerminTimoviRez.Status
23.09KMG TRUDBENIK0Odigrano
11:30OFK BEOGRAD10
23.09SINĐELIĆ1Odigrano
15:00BSK2
23.09SFU Akademija fudbala3Odigrano
17:00PFK ŽARKOVO 20000
24.09MILUTINAC1Odigrano
13:00RAKOVICA16

TerminTimoviRez.Status
30.09BSK3Odigrano
10:00DIF1
30.09PFK ŽARKOVO 20006Odigrano
12:30KMG TRUDBENIK2
30.09MILUTINAC0Odigrano
13:30SINĐELIĆ11
02.10RAKOVICA4 Odigrano
14:00OFK BEOGRAD3

TerminTimoviRez.Status
07.10DIF0Odigrano
10:00MILUTINAC1
07.10SINĐELIĆ1Odigrano
13:30RAKOVICA8
08.10SFU Akademija fudbala1Odigrano
10:00BSK0
08.10OFK BEOGRAD5Odigrano
13:00PFK ŽARKOVO 20002

TerminTimoviRez.Status
14.10BSK6Odigrano
11:00KMG TRUDBENIK1
14.10MILUTINAC0Odigrano
16:00SFU Akademija fudbala15
15.10DIF3Odigrano
10:00SINĐELIĆ0
10.11RAKOVICA6Odigrano
12:00PFK ŽARKOVO 20001

TerminTimoviRez.Status
21.10KMG TRUDBENIK3Odigrano
10:00MILUTINAC5
22.10SFU Akademija fudbala3 Odigrano
00:00SINĐELIĆ0
22.10DIF2Odigrano
10:00RAKOVICA2
22.10OFK BEOGRAD2Odigrano
20:00BSK4

TerminTimoviRez.Status
28.10MILUTINAC3Odigrano
09:00OFK BEOGRAD5
28.10SINĐELIĆ9Odigrano
13:30KMG TRUDBENIK0
29.10DIF1Odigrano
10:00SFU Akademija fudbala1
29.10BSK3Odigrano
11:00PFK ŽARKOVO 20001

TerminTimoviRez.Status
04.11KMG TRUDBENIK1Odigrano
10:30DIF9
05.11PFK ŽARKOVO 20003Odigrano
08:30MILUTINAC1
05.11SFU Akademija fudbala2Odigrano
11:00RAKOVICA1
08.11SINĐELIĆ2Odigrano
14:00OFK BEOGRAD3

TerminTimoviRez.Status
30.03RAKOVICAPlanirano
00:00BSK
30.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00SINĐELIĆ
30.03KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
30.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00DIF

TerminTimoviRez.Status
06.04KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00RAKOVICA
06.04SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
06.04DIFPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
06.04MILUTINACPlanirano
00:00BSK

TerminTimoviRez.Status
13.04RAKOVICAPlanirano
00:00MILUTINAC
13.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00KMG TRUDBENIK
13.04BSKPlanirano
00:00SINĐELIĆ
13.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00SFU Akademija fudbala

TerminTimoviRez.Status
20.04KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
20.04DIFPlanirano
00:00BSK
20.04SINĐELIĆPlanirano
00:00MILUTINAC
20.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00RAKOVICA

TerminTimoviRez.Status
27.04RAKOVICAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
27.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00OFK BEOGRAD
27.04BSKPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
27.04MILUTINACPlanirano
00:00DIF

TerminTimoviRez.Status
11.05KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00BSK
11.05DIFPlanirano
00:00SINĐELIĆ
11.05SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00MILUTINAC
11.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00RAKOVICA

TerminTimoviRez.Status
18.05RAKOVICAPlanirano
00:00DIF
18.05BSKPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
18.05MILUTINACPlanirano
00:00KMG TRUDBENIK
18.05SINĐELIĆPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala

TerminTimoviRez.Status
25.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00BSK
25.05KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00SINĐELIĆ
25.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00MILUTINAC
25.05SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00DIF

TerminTimoviRez.Status
01.06OFK BEOGRADPlanirano
00:00SINĐELIĆ
01.06DIFPlanirano
00:00KMG TRUDBENIK
01.06RAKOVICAPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
01.06MILUTINACPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1BSK87012471721
2SFU Akademija fudbala86112852319
3OFK BEOGRAD860234161818
4RAKOVICA851245143116
5SINĐELIĆ8305282179
6DIF8233211659
7PFK ŽARKOVO 200082151928-97
8MILUTINAC82061156-456
9KMG TRUDBENIK8008956-470
PKlubOPNPGRB
1BSK87011721
2SFU Akademija fudbala86112319
3OFK BEOGRAD86021818
4RAKOVICA85123116
5SINĐELIĆ830579
6DIF823359
7PFK ŽARKOVO 20008215-97
8MILUTINAC8206-456
9KMG TRUDBENIK8008-470
Br. pogodakaIgračKlub
9Stefan ČabrićPFK ŽARKOVO 2000
7Nešić AleksaBSK
7Rodić NikolaRAKOVICA
6Janićijević LazarRAKOVICA
6Bužalja AdrianRAKOVICA
6Bijelić MatejaBSK
6Nikolić VanjaDIF
5RadosavlJević KristijanSFU Akademija fudbala
5Vulin FilipOFK BEOGRAD
5VasilJević OgnJenRAKOVICA
5Savčić AndrijaSINĐELIĆ
4Vuković VeljkoOFK BEOGRAD
4Milutinović StefanSINĐELIĆ
4Đokić DimitrijeOFK BEOGRAD
4Žilić DaniloDIF
4Avramov IgorMILUTINAC
4Lukić MatijaSINĐELIĆ
4Vukašinović VeljkoRAKOVICA
4Marković VanJaKMG TRUDBENIK
3Milanović BogdanSFU Akademija fudbala
3Dimitrijević LukaOFK BEOGRAD
3Spasić LazarRAKOVICA
3Lilić OgnjenDIF
3Jović LazarSFU Akademija fudbala
3Gačević MiljanSINĐELIĆ
3Rajović BoškoOFK BEOGRAD
3Roganović DaniloRAKOVICA
3Erić MatejaKMG TRUDBENIK
3Savić StefanDIF
3Mitrović ĐorđeSFU Akademija fudbala
3Demiri ElmirBSK
3Babić SergejBSK
2Nedeljković LukaRAKOVICA
2Popović MatejaRAKOVICA
2Anđelković AleksaSFU Akademija fudbala
2Jokić AranđelDIF
2Elez AndrejPFK ŽARKOVO 2000
2Ćurapov MilanOFK BEOGRAD
2Ćosić AleksandarOFK BEOGRAD
2Grahovac MatejaSINĐELIĆ
2Kaplanović AleksaBSK
2Ivković LazarOFK BEOGRAD
2Čoleski NikolaSINĐELIĆ
2Spasojević DaniloSINĐELIĆ
2Mladenović AleksaPFK ŽARKOVO 2000
2Banić DimitrijeSINĐELIĆ
1Gredelj PavleDIF
1Tasić AleksaOFK BEOGRAD
1Šarenac NikolaMILUTINAC
1Paunović MatijaOFK BEOGRAD
1Bajić VeljkoRAKOVICA
1Vidović AleksandarMILUTINAC
1Mitrović MomčiloSFU Akademija fudbala
1Kljajić MilošBSK
1Živković FilipBSK
1Kajević DinoOFK BEOGRAD
1Vuković DaniloMILUTINAC
1Stanković JovanOFK BEOGRAD
1Injac StevanSINĐELIĆ
1Filipović AndrijaMILUTINAC
1Stanisavljević NovakMILUTINAC
1Kostić SvetozarSFU Akademija fudbala
1Stanković JovanOFK BEOGRAD
1Pavlović MarkoDIF
1Avramović JovanDIF
1Radosavljević DimitrijeSINĐELIĆ
1Stolić IgnjatSFU Akademija fudbala
1Andrić MarkoBSK
1Živadinović VukPFK ŽARKOVO 2000
1Soknić NikolaPFK ŽARKOVO 2000
1Krstic StefanKMG TRUDBENIK
1Mitić AleksaRAKOVICA
1Ivanković LazarMILUTINAC
1Božović DimitrijePFK ŽARKOVO 2000
1Obradović StefanSFU Akademija fudbala
1Milosavljević StefanOFK BEOGRAD
1Micić BogdanSINĐELIĆ
1Čubrilo MaksimSINĐELIĆ
1Gelevski LukaMILUTINAC
1Gajičić DjordjeKMG TRUDBENIK
1Mitrović NikolaSFU Akademija fudbala
1Stojanović FilipPFK ŽARKOVO 2000
1Đurić DositejPFK ŽARKOVO 2000
1Novičić MilošSFU Akademija fudbala
1Starčević LazarPFK ŽARKOVO 2000
PFK ŽARKOVO 2000 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
DIF (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAKOVICA (Rakovica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
MILUTINAC (Zemun)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TRUDBENIK (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SFU Akademija fudbala (Lazarevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor  Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Liga mlađih kadeta Beograda grupa V
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH