FSB :: Takmičenja

Liga mlađih omladinaca Beograda grupa A

Aktuelno kolo: 12

TerminTimoviRez.Status
...BALKAN MIRIJEVOOtkazano
-:-011
16.03ADAPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
16.03LOKOMOTIVAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
16.03OLEPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA
16.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00BRODARAC
16.03RFK GRAFIČARPlanirano
00:00ZEMUN
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
02.09ZEMUN6Odigrano
09:00RFK GRAFIČAR1
02.09SINĐELIĆ2Odigrano
09:00LOKOMOTIVA2
02.090115Otkazano
11:00BALKAN MIRIJEVO2
02.09RADNIČKI (NB)4Odigrano
15:00ADA1
18.11BRODARAC4Odigrano
10:00OFK BEOGRAD3
18.11CRVENA ZVEZDA2Odigrano
15:30OLE0

TerminTimoviRez.Status
09.09RFK GRAFIČAR4Odigrano
09:00BRODARAC1
09.09OLE5Odigrano
10:00BALKAN MIRIJEVO0
10.09LOKOMOTIVA1Odigrano
13:00ZEMUN1
10.09OFK BEOGRAD1Otkazano
13:000110
10.09ADA3Odigrano
14:00SINĐELIĆ5
12.09CRVENA ZVEZDA3Odigrano
13:00RADNIČKI (NB)2

TerminTimoviRez.Status
16.09ZEMUN3Odigrano
10:00ADA2
17.09SINĐELIĆ1Odigrano
09:00CRVENA ZVEZDA2
17.09RADNIČKI (NB)8Odigrano
11:15OLE0
17.09BALKAN MIRIJEVO0Odigrano
16:00OFK BEOGRAD4
18.090112Otkazano
13:30RFK GRAFIČAR4
18.09BRODARAC2Odigrano
14:00LOKOMOTIVA1

TerminTimoviRez.Status
23.09RFK GRAFIČAR9Odigrano
09:00BALKAN MIRIJEVO2
23.09RADNIČKI (NB)4Odigrano
11:00SINĐELIĆ2
23.09ADA3Odigrano
14:00BRODARAC2
24.09LOKOMOTIVAOtkazano
00:00011
24.09OLE0Odigrano
13:00OFK BEOGRAD1
25.09CRVENA ZVEZDA2Odigrano
13:00ZEMUN2

TerminTimoviRez.Status
30.09011Otkazano
00:00ADA
30.09BALKAN MIRIJEVO0Odigrano
09:00LOKOMOTIVA8
30.09ZEMUN2Odigrano
11:00RADNIČKI (NB)1
01.10SINĐELIĆ5Odigrano
09:00OLE0
01.10BRODARAC0Odigrano
10:30CRVENA ZVEZDA0
01.10OFK BEOGRAD2Odigrano
11:00RFK GRAFIČAR0

TerminTimoviRez.Status
07.10CRVENA ZVEZDAOtkazano
00:00011
07.10LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00OFK BEOGRAD1
07.10ADA17Odigrano
14:00BALKAN MIRIJEVO2
08.10RADNIČKI (NB)3Odigrano
11:15BRODARAC2
08.10OLE2Odigrano
13:00RFK GRAFIČAR4
09.10SINĐELIĆ1Odigrano
12:30ZEMUN1

TerminTimoviRez.Status
14.10011Otkazano
00:00RADNIČKI (NB)
14.10RFK GRAFIČAR3Odigrano
09:00LOKOMOTIVA2
14.10BRODARAC0Odigrano
10:00SINĐELIĆ1
15.10OFK BEOGRADZakazano
00:00ADA
15.10BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
09:00CRVENA ZVEZDA2
15.10ZEMUN5Odigrano
16:00OLE0

TerminTimoviRez.Status
21.10SINĐELIĆOtkazano
00:00011
21.10RADNIČKI (NB)6Odigrano
08:30BALKAN MIRIJEVO1
21.10CRVENA ZVEZDA2Odigrano
11:00OFK BEOGRAD0
21.10ZEMUN1Odigrano
13:00BRODARAC6
21.10OLE1Odigrano
15:00LOKOMOTIVA2
23.10ADA3Odigrano
14:00RFK GRAFIČAR7

TerminTimoviRez.Status
28.10011Otkazano
00:00ZEMUN
29.10BALKAN MIRIJEVO1Odigrano
10:00SINĐELIĆ1
29.10LOKOMOTIVA3Odigrano
13:15ADA2
29.10BRODARACZakazano
15:30OLE
29.10OFK BEOGRAD4Odigrano
19:00RADNIČKI (NB)2
30.10RFK GRAFIČAR0Odigrano
14:00CRVENA ZVEZDA1

TerminTimoviRez.Status
04.11BRODARACOtkazano
00:00011
04.11CRVENA ZVEZDA3Odigrano
09:00LOKOMOTIVA0
05.11SINĐELIĆ0Odigrano
09:00OFK BEOGRAD3
05.11OLE3Odigrano
11:30ADA6
05.11ZEMUN6Odigrano
13:00BALKAN MIRIJEVO0
05.11RADNIČKI (NB)2Odigrano
14:00RFK GRAFIČAR3

TerminTimoviRez.Status
10.11OFK BEOGRAD0Odigrano
11:30ZEMUN1
11.11011Otkazano
00:00OLE
11.11RFK GRAFIČAR3Odigrano
17:00SINĐELIĆ0
12.11LOKOMOTIVA3Odigrano
13:15RADNIČKI (NB)2
13.11ADA1Odigrano
09:30CRVENA ZVEZDA3
25.11BALKAN MIRIJEVO3Odigrano
09:00BRODARAC3

TerminTimoviRez.Status
...BALKAN MIRIJEVOOtkazano
-:-011
16.03ADAPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
16.03LOKOMOTIVAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
16.03OLEPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA
16.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00BRODARAC
16.03RFK GRAFIČARPlanirano
00:00ZEMUN

TerminTimoviRez.Status
...011Otkazano
-:-OFK BEOGRAD
23.03SINĐELIĆPlanirano
00:00ADA
23.03RADNIČKI (NB)Planirano
00:00CRVENA ZVEZDA
23.03BRODARACPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
23.03BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00OLE
23.03ZEMUNPlanirano
00:00LOKOMOTIVA

TerminTimoviRez.Status
...RFK GRAFIČAROtkazano
-:-011
30.03OLEPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
30.03ADAPlanirano
00:00ZEMUN
30.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
30.03CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
30.03LOKOMOTIVAPlanirano
00:00BRODARAC

TerminTimoviRez.Status
...011Otkazano
-:-LOKOMOTIVA
06.04BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
06.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00OLE
06.04ZEMUNPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA
06.04SINĐELIĆPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
06.04BRODARACPlanirano
00:00ADA

TerminTimoviRez.Status
...ADAOtkazano
-:-011
13.04LOKOMOTIVAPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
13.04CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00BRODARAC
13.04RADNIČKI (NB)Planirano
00:00ZEMUN
13.04OLEPlanirano
00:00SINĐELIĆ
13.04RFK GRAFIČARPlanirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
...011Otkazano
-:-CRVENA ZVEZDA
20.04BRODARACPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
20.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
20.04ZEMUNPlanirano
00:00SINĐELIĆ
20.04RFK GRAFIČARPlanirano
00:00OLE
20.04BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00ADA

TerminTimoviRez.Status
...RADNIČKI (NB)Otkazano
-:-011
27.04LOKOMOTIVAPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
27.04CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
27.04SINĐELIĆPlanirano
00:00BRODARAC
27.04ADAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
27.04OLEPlanirano
00:00ZEMUN

TerminTimoviRez.Status
...011Otkazano
-:-SINĐELIĆ
11.05RFK GRAFIČARPlanirano
00:00ADA
11.05BRODARACPlanirano
00:00ZEMUN
11.05LOKOMOTIVAPlanirano
00:00OLE
11.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA
11.05BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)

TerminTimoviRez.Status
...ZEMUNOtkazano
-:-011
18.05CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
18.05ADAPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
18.05OLEPlanirano
00:00BRODARAC
18.05SINĐELIĆPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
18.05RADNIČKI (NB)Planirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
...011Otkazano
-:-BRODARAC
25.05BALKAN MIRIJEVOPlanirano
00:00ZEMUN
25.05ADAPlanirano
00:00OLE
25.05RFK GRAFIČARPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
25.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00SINĐELIĆ
25.05LOKOMOTIVAPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA

TerminTimoviRez.Status
...OLEOtkazano
-:-011
01.06RADNIČKI (NB)Planirano
00:00LOKOMOTIVA
01.06ZEMUNPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
01.06CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00ADA
01.06SINĐELIĆPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
01.06BRODARACPlanirano
00:00BALKAN MIRIJEVO
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1CRVENA ZVEZDA108202071326
2ZEMUN1063128141421
3RFK GRAFIČAR1070334211321
4OFK BEOGRAD9603189918
5RADNIČKI (NB)1050534211315
6LOKOMOTIVA104242217514
7SINĐELIĆ103341819-112
8BRODARAC93242019111
9ADA9306383269
10OLE91081133-223
11BALKAN MIRIJEVO100281061-512
1201100000000
PKlubOPNPGRB
1CRVENA ZVEZDA108201326
2ZEMUN106311421
3RFK GRAFIČAR107031321
4OFK BEOGRAD9603918
5RADNIČKI (NB)105051315
6LOKOMOTIVA10424514
7SINĐELIĆ10334-112
8BRODARAC9324111
9ADA930669
10OLE9108-223
11BALKAN MIRIJEVO10028-512
12011000000
Br. pogodakaIgračKlub
9Zorić ReljaZEMUN
9Pavlović SavaRFK GRAFIČAR
8Nikolić AndrejRADNIČKI (NB)
8Mitrović MihajloADA
5Lazarević MarkoRFK GRAFIČAR
5Đorđević StefanOFK BEOGRAD
5Vučićević NikolaRFK GRAFIČAR
5Pejanović MarkoRADNIČKI (NB)
5Ajduković MilanRFK GRAFIČAR
5Jovandić BojanZEMUN
5Perić MihailoSINĐELIĆ
5Gvero UrošRADNIČKI (NB)
4Mladenović AndrejCRVENA ZVEZDA
4Đorđević LukaBRODARAC
4Mitić AndrejADA
4Dražanin DarisOFK BEOGRAD
3Čaprić AndrejRFK GRAFIČAR
3Jovandić LukaZEMUN
3Pantić JakšaADA
3Mitrović StefanADA
3Zeković AmarBRODARAC
3Ćipranić Nemanja011
3Delja DavidZEMUN
3Ašanin AljošaOFK BEOGRAD
3Pavlović FilipLOKOMOTIVA
3Subotić FilipOLE
3Plećević MiodragADA
3Popović MatijaBRODARAC
3Nikolić LazarZEMUN
3Čolić MihajloLOKOMOTIVA
3Ilić MarkoADA
3Žerajić KostaZEMUN
3Kesić AleksaLOKOMOTIVA
3Vuletić AndrejRADNIČKI (NB)
3Juršak JankoADA
3Kon MatejaRADNIČKI (NB)
2Miladinović NemanjaADA
2Milenović OgnjenCRVENA ZVEZDA
2Kraljević PetarRFK GRAFIČAR
2Cetić LazarRFK GRAFIČAR
2Radovanović David011
2Rakočević DavidOLE
2Petrović DraganBALKAN MIRIJEVO
2Marić AleksaRADNIČKI (NB)
2Đorđević AndrijaOFK BEOGRAD
2Ljujić AleksandarCRVENA ZVEZDA
2Ilić TeodorCRVENA ZVEZDA
2Veličković MatejaSINĐELIĆ
2Pavlović PetarLOKOMOTIVA
2Stošić UrošSINĐELIĆ
2Miljković DimitrijeCRVENA ZVEZDA
2Ristić FilipOFK BEOGRAD
2Malešević MatejaLOKOMOTIVA
2Vulin MarkoBRODARAC
2Cvetanović FilipLOKOMOTIVA
2Đorđić StefanBRODARAC
2Đurđević ReljaADA
2Bajević MomčiloADA
2Ješić ĐorđeLOKOMOTIVA
2Čabarkapa MilošSINĐELIĆ
2Ciguljin DamirBALKAN MIRIJEVO
2Bogdanoivć VukBALKAN MIRIJEVO
1Stanišić LukaLOKOMOTIVA
1Stamenković UrošBALKAN MIRIJEVO
1Krnjaja AleksaBRODARAC
1Božilović LukaADA
1Ćosić DavorSINĐELIĆ
1Tatalović LukaLOKOMOTIVA
1Sandić StefanADA
1Antić OgnjenSINĐELIĆ
1Spasić FilipRADNIČKI (NB)
1Todorović StefanRFK GRAFIČAR
1Veljović MilošRFK GRAFIČAR
1Vasić MarioZEMUN
1Janković NikolaBRODARAC
1Grujički SergejRADNIČKI (NB)
1Arandjelović MilošRFK GRAFIČAR
1Šapić OgnjenSINĐELIĆ
1Subotić OgnjenBALKAN MIRIJEVO
1Jašari AgimBRODARAC
1Babić NikolaRFK GRAFIČAR
1Đoković UrošADA
1Živković MilošRADNIČKI (NB)
1Ćitić AleksaRFK GRAFIČAR
1Marković UrošOLE
1Hasanić PredragBALKAN MIRIJEVO
1Cvetković AndrijaOLE
1Boškovski AndrijaLOKOMOTIVA
1Kruščić VukBRODARAC
1Stojnić Lazar011
1Manojlović PetarCRVENA ZVEZDA
1Futerer JakobOFK BEOGRAD
1Stojanović DušanOLE
1ZHANG YUTONGCRVENA ZVEZDA
1Spasić AleksaADA
1Miketić AleksandarRFK GRAFIČAR
1Zivojinovic AndrejRADNIČKI (NB)
1Čudić NikolaBRODARAC
1Marinković VanjaCRVENA ZVEZDA
1Trebec ViktorRADNIČKI (NB)
1Ivanović VukašinRFK GRAFIČAR
1Đurišić NemanjaCRVENA ZVEZDA
1Joković DaniloOFK BEOGRAD
1Lešević LazarRADNIČKI (NB)
1Bogdanović StefanRADNIČKI (NB)
1Ilić DimitrijeCRVENA ZVEZDA
1Pavlović PavleLOKOMOTIVA
1Raičević AndrejaOFK BEOGRAD
1Kovačević AleksaOFK BEOGRAD
1Golubović NikolaSINĐELIĆ
1Bogovac OgnjenSINĐELIĆ
1Dimčić StefanOLE
1Golubović DarkoSINĐELIĆ
1Pavićević Nikola011
1Paunović UrošBRODARAC
1Stolić StefanCRVENA ZVEZDA
1Vučković AleksaOLE
1Nancis HristosOLE
1Tegeltija DraganCRVENA ZVEZDA
1Kerić StefanRADNIČKI (NB)
1Polovina DimitrijeZEMUN
1Vuletić UrošBALKAN MIRIJEVO
1Kamenko DušanADA
1Spasojević AleksaLOKOMOTIVA
LOKOMOTIVA (Železnik)
  • Mesto: Beograd (Čukarica)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
011 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENA ZVEZDA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Balkan Mirijevo (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRODARAC (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ADA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RADNIČKI (NB) (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GRAFIČAR (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OLE (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za tekmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za suđenje
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za suđenje
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Liga mlađih omladinaca Beograda grupa A
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH