FSB :: Takmičenja

Liga mlađih omladinaca Beograda grupa B

Aktuelno kolo: 11

TerminTimoviRez.Status
16.03SINĐELIĆPlanirano
00:00BORAC
16.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00SREMČICA
16.03ZEMUNPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
16.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00BSK
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
02.09PFK ŽARKOVO 20002Odigrano
09:00OFK BEOGRAD3
02.09SREMČICA2Odigrano
17:00BORAC3
03.09ZEMUN0Odigrano
10:00SINĐELIĆ5
11.11SFU Akademija fudbala3 Odigrano
14:00BSK0

TerminTimoviRez.Status
09.09BORAC2Odigrano
15:00PFK ŽARKOVO 20000
10.09BSK2Odigrano
09:00SINĐELIĆ4
10.09SFU Akademija fudbala0Odigrano
17:00SREMČICA2
10.11OFK BEOGRAD4Odigrano
14:30ZEMUN1

TerminTimoviRez.Status
16.09PFK ŽARKOVO 20003Odigrano
12:30SFU Akademija fudbala3
16.09ZEMUN1Odigrano
12:45BORAC1
16.09SINĐELIĆ2Odigrano
16:45OFK BEOGRAD4
16.09SREMČICA1Odigrano
17:00BSK3

TerminTimoviRez.Status
23.09SREMČICA2Odigrano
16:00PFK ŽARKOVO 20000
24.09BSK5Odigrano
09:00OFK BEOGRAD0
24.09BORAC1Odigrano
09:00SINĐELIĆ2
24.09SFU Akademija fudbala5Odigrano
16:30ZEMUN0

TerminTimoviRez.Status
30.09PFK ŽARKOVO 20000Odigrano
10:30BSK7
30.09SINĐELIĆ4Odigrano
15:30SFU Akademija fudbala2
01.10OFK BEOGRAD3Odigrano
13:00BORAC0
01.10ZEMUN5Odigrano
17:00SREMČICA3

TerminTimoviRez.Status
07.10PFK ŽARKOVO 20002Odigrano
08:30ZEMUN0
07.10BSK0 Odigrano
09:00BORAC3
07.10SFU Akademija fudbala3Odigrano
15:30OFK BEOGRAD2
08.10SREMČICA1Odigrano
11:00SINĐELIĆ2

TerminTimoviRez.Status
14.10SINĐELIĆ4Odigrano
13:15PFK ŽARKOVO 20006
15.10BORAC1Odigrano
11:00SFU Akademija fudbala3
15.10OFK BEOGRAD0Odigrano
17:00SREMČICA2
16.10ZEMUN3Odigrano
12:00BSK4

TerminTimoviRez.Status
21.10OFK BEOGRADPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
21.10SINĐELIĆ5Odigrano
15:30ZEMUN1
22.10BSK4Odigrano
14:00SFU Akademija fudbala2
22.10BORAC1Odigrano
14:00SREMČICA0

TerminTimoviRez.Status
28.10PFK ŽARKOVO 20001Odigrano
10:45BORAC1
28.10SREMČICA3Odigrano
11:00SFU Akademija fudbala2
29.10ZEMUN8Odigrano
12:00OFK BEOGRAD1
25.11SINĐELIĆ7Odigrano
10:00BSK0

TerminTimoviRez.Status
04.11BSK3Odigrano
09:30SREMČICA0
04.11SFU Akademija fudbala3Odigrano
11:00PFK ŽARKOVO 20000
04.11SINĐELIĆ4Odigrano
17:00OFK BEOGRAD3
05.11BORAC1Odigrano
16:00ZEMUN3

TerminTimoviRez.Status
16.03SINĐELIĆPlanirano
00:00BORAC
16.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00SREMČICA
16.03ZEMUNPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
16.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00BSK

TerminTimoviRez.Status
23.03BSKPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
23.03SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00SINĐELIĆ
23.03SREMČICAPlanirano
00:00ZEMUN
23.03BORACPlanirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
30.03BORACPlanirano
00:00BSK
30.03ZEMUNPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
30.03SINĐELIĆPlanirano
00:00SREMČICA
30.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala

TerminTimoviRez.Status
06.04SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00BORAC
06.04SREMČICAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
06.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00SINĐELIĆ
06.04BSKPlanirano
00:00ZEMUN

TerminTimoviRez.Status
13.04SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
13.04SINĐELIĆPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
13.04BORACPlanirano
00:00SREMČICA
13.04BSKPlanirano
00:00ZEMUN

TerminTimoviRez.Status
20.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00BORAC
20.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00SREMČICA
20.04SINĐELIĆPlanirano
00:00BSK
20.04ZEMUNPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala

TerminTimoviRez.Status
27.04SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00SINĐELIĆ
27.04BORACPlanirano
00:00ZEMUN
27.04BSKPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
27.04SREMČICAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
11.05ZEMUNPlanirano
00:00SREMČICA
11.05BSKPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
11.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00OFK BEOGRAD
11.05SINĐELIĆPlanirano
00:00BORAC

TerminTimoviRez.Status
18.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00ZEMUN
18.05SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
18.05SREMČICAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
18.05BORACPlanirano
00:00BSK

TerminTimoviRez.Status
25.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00ZEMUN
25.05SINĐELIĆPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
25.05SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00BORAC
25.05BSKPlanirano
00:00SREMČICA

TerminTimoviRez.Status
01.06OFK BEOGRADPlanirano
00:00BSK
01.06SREMČICAPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
01.06BORACPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
01.06ZEMUNPlanirano
00:00SINĐELIĆ
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1SINĐELIĆ1080239201924
2BSK106042823518
3SFU Akademija fudbala105142619716
4BORAC104241415-114
5SREMČICA104061619-312
6OFK BEOGRAD94052027-712
7ZEMUN103162231-910
8PFK ŽARKOVO 200092251425-118
PKlubOPNPGRB
1SINĐELIĆ108021924
2BSK10604518
3SFU Akademija fudbala10514716
4BORAC10424-114
5SREMČICA10406-312
6OFK BEOGRAD9405-712
7ZEMUN10316-910
8PFK ŽARKOVO 20009225-118
Br. pogodakaIgračKlub
11Milovanović MatejaSFU Akademija fudbala
7Ranđelović MihajloBSK
6Balčaković VukSREMČICA
6Rastovac PetarSINĐELIĆ
5Dukić LukaBORAC
5Čabarkapa MilošSINĐELIĆ
5Đurđević MatejaSFU Akademija fudbala
5Đokić MilJanBSK
4Obradović MarioPFK ŽARKOVO 2000
4Obradović MomirSFU Akademija fudbala
4Tomić StefanPFK ŽARKOVO 2000
4Veličković MatejaSINĐELIĆ
4Todorović NikolaZEMUN
4Mijajlović AleksaBSK
3Pavlović VeljkoBSK
3Trišić MarkoSFU Akademija fudbala
3Pavlica NikolaZEMUN
3Zorić ReljaZEMUN
3Živanović NikolaSREMČICA
3Milosavljević NikolaPFK ŽARKOVO 2000
3Čabrić AndrijaBSK
3Rogić StefanSINĐELIĆ
3Jeremić LukaOFK BEOGRAD
2Stanić NikolaSREMČICA
2Rakovac MilošSINĐELIĆ
2Milev ĐorđeOFK BEOGRAD
2Vajić MihajloBSK
2Tepić AleksaOFK BEOGRAD
2Kartal NikolaOFK BEOGRAD
2Mustafa NenadSREMČICA
2Petković StefanZEMUN
2Knežević LazarSINĐELIĆ
2Marjanović NemanjaBSK
2Marić LukaSINĐELIĆ
2Vasić ReljaSINĐELIĆ
2Jevtović NikolaPFK ŽARKOVO 2000
2Đokaj NikolaSINĐELIĆ
2Obradović VukašinSINĐELIĆ
2Ristić NemanjaBSK
2Dragačević VeljkoOFK BEOGRAD
2Pokrajac BrankoBORAC
2Spasić StefanBORAC
2Smiljanić ViktorOFK BEOGRAD
2Stojanović NikolaBSK
2Bosnić VukOFK BEOGRAD
1Milićević MilošBSK
1Rančić NikolaOFK BEOGRAD
1Zorić LukaZEMUN
1Šapić OgnjenSINĐELIĆ
1Mladenović MatejaZEMUN
1Davidović MarkoSINĐELIĆ
1Jovičić PetarBSK
1Šuša DimitrijeSINĐELIĆ
1Matić VojinSINĐELIĆ
1Jevtić MilošSREMČICA
1Đurović MatejaBORAC
1Dekić AndrejaSINĐELIĆ
1Nikolić DraganZEMUN
1Golubović NikolaSINĐELIĆ
1Virijević PavleZEMUN
1Polovina DimitrijeZEMUN
1Petrović VukSINĐELIĆ
1Ruzic DamirZEMUN
1Stanković ĐorđeBORAC
1Đokić DamjanZEMUN
1Veselinović StefanSINĐELIĆ
1Živanović LukaSREMČICA
1Sušić DaniloBORAC
1Filić NikolaBSK
1Rusovan MarkoOFK BEOGRAD
1Cvijović ŽarkoBSK
1Dimitrijević LazarBSK
1Spasić SašaBSK
1Milovanović VelJkoZEMUN
1Raičević AndrejaOFK BEOGRAD
1Đačić DaniloZEMUN
1Ilibašić DespotSINĐELIĆ
1Niketić ŽarkoOFK BEOGRAD
1Stamenković JakovOFK BEOGRAD
1Živadinović VukPFK ŽARKOVO 2000
1Sredojevic UrosSREMČICA
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PFK ŽARKOVO 2000 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SREMČICA (Sremčica)
  • Mesto: Sremčica
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BORAC (Ostružnica)
  • Mesto: Ostružnica
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SFU Akademija fudbala (Lazarevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir  Simović
Vitomir Simović
Komisija za suđenje
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za suđenje
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Liga mlađih omladinaca Beograda grupa B
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH