FSB :: Takmičenja

Liga mlađih pionira Beograda grupa A

Aktuelno kolo: 1

TerminTimoviRez.Status
09.03CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00IMT
09.03SFO KAMPIONEPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
09.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00ČUKARIČKI DOO
09.03RADPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
09.03VOŽDOVACPlanirano
00:00KOLUBARA
09.03TELEOPTIKPlanirano
00:00SINĐELIĆ
09.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00PARTIZAN
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
09.03CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00IMT
09.03SFO KAMPIONEPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
09.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00ČUKARIČKI DOO
09.03RADPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
09.03VOŽDOVACPlanirano
00:00KOLUBARA
09.03TELEOPTIKPlanirano
00:00SINĐELIĆ
09.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00PARTIZAN

TerminTimoviRez.Status
16.03SINĐELIĆPlanirano
00:00VOŽDOVAC
16.03KOLUBARAPlanirano
00:00RAD
16.03RADNIČKI (NB)Planirano
00:00TELEOPTIK
16.03PARTIZANPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
16.03CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00SFO KAMPIONE
16.03IMTPlanirano
00:00ČUKARIČKI DOO
16.03RFK GRAFIČARPlanirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
23.03ČUKARIČKI DOOPlanirano
00:00PARTIZAN
23.03RADPlanirano
00:00SINĐELIĆ
23.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00KOLUBARA
23.03TELEOPTIKPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA
23.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00RFK GRAFIČAR
23.03SFO KAMPIONEPlanirano
00:00IMT
23.03VOŽDOVACPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)

TerminTimoviRez.Status
30.03RADNIČKI (NB)Planirano
00:00RAD
30.03KOLUBARAPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
30.03IMTPlanirano
00:00PARTIZAN
30.03CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00VOŽDOVAC
30.03RFK GRAFIČARPlanirano
00:00ČUKARIČKI DOO
30.03SINĐELIĆPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
30.03SFO KAMPIONEPlanirano
00:00TELEOPTIK

TerminTimoviRez.Status
06.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00SINĐELIĆ
06.04VOŽDOVACPlanirano
00:00SFO KAMPIONE
06.04PARTIZANPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
06.04ČUKARIČKI DOOPlanirano
00:00KOLUBARA
06.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
06.04TELEOPTIKPlanirano
00:00IMT
06.04RADPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA

TerminTimoviRez.Status
13.04TELEOPTIKPlanirano
00:00VOŽDOVAC
13.04KOLUBARAPlanirano
00:00PARTIZAN
13.04CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
13.04IMTPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
13.04RADNIČKI (NB)Planirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
13.04SFO KAMPIONEPlanirano
00:00RAD
13.04SINĐELIĆPlanirano
00:00ČUKARIČKI DOO

TerminTimoviRez.Status
20.04ČUKARIČKI DOOPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
20.04RFK GRAFIČARPlanirano
00:00KOLUBARA
20.04PARTIZANPlanirano
00:00SINĐELIĆ
20.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00CRVENA ZVEZDA
20.04VOŽDOVACPlanirano
00:00IMT
20.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00SFO KAMPIONE
20.04RADPlanirano
00:00TELEOPTIK

TerminTimoviRez.Status
27.04VOŽDOVACPlanirano
00:00RAD
27.04IMTPlanirano
00:00KOLUBARA
27.04SFO KAMPIONEPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
27.04RADNIČKI (NB)Planirano
00:00PARTIZAN
27.04CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00ČUKARIČKI DOO
27.04SINĐELIĆPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
27.04TELEOPTIKPlanirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
11.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00VOŽDOVAC
11.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00TELEOPTIK
11.05RADPlanirano
00:00IMT
11.05PARTIZANPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA
11.05ČUKARIČKI DOOPlanirano
00:00SFO KAMPIONE
11.05RFK GRAFIČARPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
11.05KOLUBARAPlanirano
00:00SINĐELIĆ

TerminTimoviRez.Status
18.05IMTPlanirano
00:00SINĐELIĆ
18.05VOŽDOVACPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
18.05TELEOPTIKPlanirano
00:00ČUKARIČKI DOO
18.05RADNIČKI (NB)Planirano
00:00KOLUBARA
18.05RADPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
18.05SFO KAMPIONEPlanirano
00:00PARTIZAN
18.05CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR

TerminTimoviRez.Status
25.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00IMT
25.05RFK GRAFIČARPlanirano
00:00SFO KAMPIONE
25.05KOLUBARAPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA
25.05PARTIZANPlanirano
00:00TELEOPTIK
25.05SINĐELIĆPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
25.05ČUKARIČKI DOOPlanirano
00:00VOŽDOVAC
25.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00RAD

TerminTimoviRez.Status
01.06OFK BEOGRADPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
01.06SFO KAMPIONEPlanirano
00:00KOLUBARA
01.06TELEOPTIKPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
01.06IMTPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
01.06RADPlanirano
00:00ČUKARIČKI DOO
01.06VOŽDOVACPlanirano
00:00PARTIZAN
01.06CRVENA ZVEZDAPlanirano
00:00SINĐELIĆ

TerminTimoviRez.Status
08.06ČUKARIČKI DOOPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
08.06RADNIČKI (NB)Planirano
00:00CRVENA ZVEZDA
08.06SINĐELIĆPlanirano
00:00SFO KAMPIONE
08.06PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00IMT
08.06KOLUBARAPlanirano
00:00TELEOPTIK
08.06PARTIZANPlanirano
00:00RAD
08.06RFK GRAFIČARPlanirano
00:00VOŽDOVAC
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1CRVENA ZVEZDA00000000
2IMT00000000
3KOLUBARA00000000
4OFK BEOGRAD00000000
5PARTIZAN00000000
6PFK ŽARKOVO 200000000000
7RAD00000000
8RADNIČKI (NB)00000000
9RFK GRAFIČAR00000000
10SFO KAMPIONE00000000
11SINĐELIĆ00000000
12TELEOPTIK00000000
13VOŽDOVAC00000000
14ČUKARIČKI DOO00000000
PKlubOPNPGRB
1CRVENA ZVEZDA000000
2IMT000000
3KOLUBARA000000
4OFK BEOGRAD000000
5PARTIZAN000000
6PFK ŽARKOVO 2000000000
7RAD000000
8RADNIČKI (NB)000000
9RFK GRAFIČAR000000
10SFO KAMPIONE000000
11SINĐELIĆ000000
12TELEOPTIK000000
13VOŽDOVAC000000
14ČUKARIČKI DOO000000
Br. pogodakaIgračKlub
TELEOPTIK (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SFO KAMPIONE (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
FUDBALSKI KLUB VOŽDOVAC (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAD (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PFK ŽARKOVO 2000 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ČUKARIČKI (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
FK PARTIZAN (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GRAFIČAR (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
IMT (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RADNIČKI (NB) (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENA ZVEZDA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
KOLUBARA (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Zvaničnici lige
Ana Jović
Ana Jović
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Liga mlađih pionira Beograda grupa A
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH