FSB :: Takmičenja

Liga mlađih pionira Beograda grupa B

Aktuelno kolo: 1

TerminTimoviRez.Status
16.03ZEMUNPlanirano
00:00TELEOPTIK
16.03KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00BSK
16.03BRODARACPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
16.03011Planirano
00:00RABONA 2020
16.03JEDINSTVOPlanirano
00:00OLIMPIK
16.03RADNIČKIPlanirano
00:00ZVEZDARA
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
16.03ZEMUNPlanirano
00:00TELEOPTIK
16.03KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00BSK
16.03BRODARACPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
16.03011Planirano
00:00RABONA 2020
16.03JEDINSTVOPlanirano
00:00OLIMPIK
16.03RADNIČKIPlanirano
00:00ZVEZDARA

TerminTimoviRez.Status
23.03OLIMPIKPlanirano
00:00011
23.03TELEOPTIKPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
23.03ZEMUNPlanirano
00:00RADNIČKI
23.03BSKPlanirano
00:00JEDINSTVO
23.03RABONA 2020Planirano
00:00BRODARAC
23.03ZVEZDARAPlanirano
00:00KMG TRUDBENIK

TerminTimoviRez.Status
30.03011Planirano
00:00BSK
30.03RADNIČKIPlanirano
00:00TELEOPTIK
30.03JEDINSTVOPlanirano
00:00ZVEZDARA
30.03KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00ZEMUN
30.03OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00RABONA 2020
30.03BRODARACPlanirano
00:00OLIMPIK

TerminTimoviRez.Status
06.04TELEOPTIKPlanirano
00:00RABONA 2020
06.04ZEMUNPlanirano
00:00JEDINSTVO
06.04BSKPlanirano
00:00BRODARAC
06.04OLIMPIKPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
06.04RADNIČKIPlanirano
00:00KMG TRUDBENIK
06.04ZVEZDARAPlanirano
00:00011

TerminTimoviRez.Status
13.04KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00TELEOPTIK
13.04JEDINSTVOPlanirano
00:00RADNIČKI
13.04011Planirano
00:00ZEMUN
13.04OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00BSK
13.04RABONA 2020Planirano
00:00OLIMPIK
13.04BRODARACPlanirano
00:00ZVEZDARA

TerminTimoviRez.Status
20.04ZEMUNPlanirano
00:00BRODARAC
20.04KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00JEDINSTVO
20.04BSKPlanirano
00:00RABONA 2020
20.04ZVEZDARAPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
20.04TELEOPTIKPlanirano
00:00OLIMPIK
20.04RADNIČKIPlanirano
00:00011

TerminTimoviRez.Status
27.04BRODARACPlanirano
00:00RADNIČKI
27.04JEDINSTVOPlanirano
00:00TELEOPTIK
27.04RABONA 2020Planirano
00:00ZVEZDARA
27.04011Planirano
00:00KMG TRUDBENIK
27.04OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00ZEMUN
27.04OLIMPIKPlanirano
00:00BSK

TerminTimoviRez.Status
11.05JEDINSTVOPlanirano
00:00011
11.05ZEMUNPlanirano
00:00RABONA 2020
11.05TELEOPTIKPlanirano
00:00BSK
11.05RADNIČKIPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
11.05KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00BRODARAC
11.05ZVEZDARAPlanirano
00:00OLIMPIK

TerminTimoviRez.Status
18.05BRODARACPlanirano
00:00JEDINSTVO
18.05OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00KMG TRUDBENIK
18.05OLIMPIKPlanirano
00:00ZEMUN
18.05RABONA 2020Planirano
00:00RADNIČKI
18.05BSKPlanirano
00:00ZVEZDARA
18.05011Planirano
00:00TELEOPTIK

TerminTimoviRez.Status
25.05RADNIČKIPlanirano
00:00OLIMPIK
25.05TELEOPTIKPlanirano
00:00ZVEZDARA
25.05JEDINSTVOPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
25.05ZEMUNPlanirano
00:00BSK
25.05011Planirano
00:00BRODARAC
25.05KMG TRUDBENIKPlanirano
00:00RABONA 2020

TerminTimoviRez.Status
01.06ZVEZDARAPlanirano
00:00ZEMUN
01.06BRODARACPlanirano
00:00TELEOPTIK
01.06OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00011
01.06RABONA 2020Planirano
00:00JEDINSTVO
01.06BSKPlanirano
00:00RADNIČKI
01.06OLIMPIKPlanirano
00:00KMG TRUDBENIK
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
101100000000
2BRODARAC00000000
3BSK00000000
4JEDINSTVO00000000
5KMG TRUDBENIK00000000
6OFK ŽARKOVO00000000
7OLIMPIK00000000
8RABONA 202000000000
9RADNIČKI00000000
10TELEOPTIK00000000
11ZEMUN00000000
12ZVEZDARA00000000
PKlubOPNPGRB
1011000000
2BRODARAC000000
3BSK000000
4JEDINSTVO000000
5KMG TRUDBENIK000000
6OFK ŽARKOVO000000
7OLIMPIK000000
8RABONA 2020000000
9RADNIČKI000000
10TELEOPTIK000000
11ZEMUN000000
12ZVEZDARA000000
Br. pogodakaIgračKlub
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TELEOPTIK (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZVEZDARA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SFU RABONA 2020 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRODARAC (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OLIMPIK (Beograd)
  • Mesto: Beograd (Novi Beograd)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK ŽARKOVO (Žarkovo)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
011 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
JEDINSTVO (Surčin)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TRUDBENIK (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Zvaničnici lige
Ana  Jović
Ana Jović
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Liga mlađih pionira Beograda grupa B
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH