FSB :: Takmičenja

Liga petlića Beograda grupa B

Aktuelno kolo: 12

TerminTimoviRez.Status
...ZVEZDARAZakazano
-:-OBILIĆ 1924
16.03SFU LAZIOPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
16.03BANJAPlanirano
00:00BSK
16.03BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00OFK CRVENKA
16.03RFK GRAFIČARPlanirano
00:00KOVAČEVAC 1956
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
02.09KOVAČEVAC 19561Odigrano
17:30RFK GRAFIČAR4
10.09OFK CRVENKA4Zakazano
14:00BEOGRAD-KARABURMA0
18.11BSK3Odigrano
10:00BANJA0
18.11OFK BEOGRAD1Odigrano
11:00SFU LAZIO3
19.11OBILIĆ 19242Odigrano
10:00ZVEZDARA0

TerminTimoviRez.Status
09.09PALILULACOtkazano
00:00OFK CRVENKA
09.09BEOGRAD-KARABURMA2Odigrano
11:00OFK BEOGRAD2
09.09BANJA6Odigrano
17:30KOVAČEVAC 19561
10.09OBILIĆ 19242Odigrano
12:30SFU LAZIO0
10.09ZVEZDARA3Odigrano
13:00BSK6

TerminTimoviRez.Status
16.09BSK1Odigrano
12:00SFU LAZIO1
16.09KOVAČEVAC 19560Odigrano
17:00ZVEZDARA1
16.09RFK GRAFIČAR3Odigrano
18:00BANJA0
17.09OBILIĆ 19241Odigrano
10:00BEOGRAD-KARABURMA1
17.09OFK BEOGRADOtkazano
13:00PALILULAC

TerminTimoviRez.Status
23.09PALILULACOtkazano
00:00OBILIĆ 1924
23.09SFU LAZIO5Odigrano
12:00KOVAČEVAC 19561
23.09OFK CRVENKA3Odigrano
16:00OFK BEOGRAD3
24.09ZVEZDARA0Odigrano
10:00RFK GRAFIČAR5
24.09BEOGRAD-KARABURMA1Odigrano
12:00BSK2

TerminTimoviRez.Status
30.09BSKOtkazano
00:00PALILULAC
30.09BANJA6Odigrano
14:30ZVEZDARA2
30.09KOVAČEVAC 19562Odigrano
16:00BEOGRAD-KARABURMA3
01.10OBILIĆ 19240Odigrano
10:00OFK CRVENKA4
01.10RFK GRAFIČAR0Odigrano
18:00SFU LAZIO0

TerminTimoviRez.Status
07.10PALILULACOtkazano
00:00KOVAČEVAC 1956
07.10OFK CRVENKA2Odigrano
10:00BSK5
07.10SFU LAZIO4Odigrano
11:00BANJA2
08.10OBILIĆ 19243Odigrano
09:00OFK BEOGRAD0
08.10BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
12:00RFK GRAFIČAR2

TerminTimoviRez.Status
14.10RFK GRAFIČAROtkazano
00:00PALILULAC
14.10BSK1Odigrano
09:00OFK BEOGRAD0
14.10ZVEZDARA1Odigrano
12:30SFU LAZIO0
14.10KOVAČEVAC 19561Odigrano
15:00OFK CRVENKA3
14.10BANJA0Odigrano
16:00BEOGRAD-KARABURMA1

TerminTimoviRez.Status
21.10PALILULACOtkazano
00:00BANJA
21.10BEOGRAD-KARABURMA3Odigrano
12:30ZVEZDARA1
22.10OBILIĆ 19240Odigrano
09:00BSK4
22.10OFK CRVENKA0Odigrano
15:30RFK GRAFIČAR3
22.10OFK BEOGRAD1Odigrano
20:00KOVAČEVAC 19561

TerminTimoviRez.Status
28.10ZVEZDARAOtkazano
00:00PALILULAC
28.10SFU LAZIO0Odigrano
11:00BEOGRAD-KARABURMA0
28.10BANJA2Odigrano
12:30OFK CRVENKA4
28.10KOVAČEVAC 19561Odigrano
15:00OBILIĆ 19240
28.10RFK GRAFIČAR1Odigrano
19:00OFK BEOGRAD0

TerminTimoviRez.Status
04.11PALILULACOtkazano
00:00SFU LAZIO
04.11BANJA1Odigrano
10:00OFK BEOGRAD3
05.11BSK2Odigrano
10:00KOVAČEVAC 19561
05.11OBILIĆ 19240Odigrano
12:30RFK GRAFIČAR4
05.11OFK CRVENKA7Odigrano
14:30ZVEZDARA1

TerminTimoviRez.Status
11.11BEOGRAD-KARABURMAOtkazano
00:00PALILULAC
11.11BANJA1Odigrano
10:00OBILIĆ 19242
11.11SFU LAZIO1Odigrano
11:00OFK CRVENKA1
11.11ZVEZDARA1Odigrano
12:30OFK BEOGRAD2
11.11RFK GRAFIČAR4Odigrano
19:00BSK1

TerminTimoviRez.Status
...ZVEZDARAZakazano
-:-OBILIĆ 1924
16.03SFU LAZIOPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
16.03BANJAPlanirano
00:00BSK
16.03BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00OFK CRVENKA
16.03RFK GRAFIČARPlanirano
00:00KOVAČEVAC 1956

TerminTimoviRez.Status
...OFK CRVENKAOtkazano
-:-PALILULAC
23.03BSKPlanirano
00:00ZVEZDARA
23.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
23.03OBILIĆ 1924Planirano
00:00SFU LAZIO
23.03KOVAČEVAC 1956Planirano
00:00BANJA

TerminTimoviRez.Status
...PALILULACOtkazano
-:-OFK BEOGRAD
30.03ZVEZDARAPlanirano
00:00KOVAČEVAC 1956
30.03BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
30.03SFU LAZIOPlanirano
00:00BSK
30.03BANJAPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR

TerminTimoviRez.Status
...OBILIĆ 1924Otkazano
-:-PALILULAC
06.04BSKPlanirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
06.04RFK GRAFIČARPlanirano
00:00ZVEZDARA
06.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00OFK CRVENKA
06.04KOVAČEVAC 1956Planirano
00:00SFU LAZIO

TerminTimoviRez.Status
...PALILULACOtkazano
-:-BSK
13.04ZVEZDARAPlanirano
00:00BANJA
13.04BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00KOVAČEVAC 1956
13.04OFK CRVENKAPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
13.04SFU LAZIOPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR

TerminTimoviRez.Status
...KOVAČEVAC 1956Otkazano
-:-PALILULAC
20.04RFK GRAFIČARPlanirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
20.04BSKPlanirano
00:00OFK CRVENKA
20.04BANJAPlanirano
00:00SFU LAZIO
20.04OBILIĆ 1924Planirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
...PALILULACOtkazano
-:-RFK GRAFIČAR
27.04BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00BANJA
27.04OFK CRVENKAPlanirano
00:00KOVAČEVAC 1956
27.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00BSK
27.04SFU LAZIOPlanirano
00:00ZVEZDARA

TerminTimoviRez.Status
...BANJAOtkazano
-:-PALILULAC
11.05RFK GRAFIČARPlanirano
00:00OFK CRVENKA
11.05BSKPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
11.05ZVEZDARAPlanirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
11.05KOVAČEVAC 1956Planirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
...PALILULACOtkazano
-:-ZVEZDARA
18.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
18.05BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00SFU LAZIO
18.05OBILIĆ 1924Planirano
00:00KOVAČEVAC 1956
18.05OFK CRVENKAPlanirano
00:00BANJA

TerminTimoviRez.Status
...SFU LAZIOOtkazano
-:-PALILULAC
25.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00BANJA
25.05RFK GRAFIČARPlanirano
00:00OBILIĆ 1924
25.05ZVEZDARAPlanirano
00:00OFK CRVENKA
25.05KOVAČEVAC 1956Planirano
00:00BSK

TerminTimoviRez.Status
...PALILULACOtkazano
-:-BEOGRAD-KARABURMA
01.06BSKPlanirano
00:00RFK GRAFIČAR
01.06OFK CRVENKAPlanirano
00:00SFU LAZIO
01.06OFK BEOGRADPlanirano
00:00ZVEZDARA
01.06OBILIĆ 1924Planirano
00:00BANJA
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1RFK GRAFIČAR98102622425
2BSK971125121322
3OFK CRVENKA84222416814
4SFU LAZIO9342149513
5OBILIĆ 192494141015-513
6BEOGRAD-KARABURMA83321110112
7OFK BEOGRAD92341216-49
8BANJA92071823-56
9ZVEZDARA92071031-216
10KOVAČEVAC 19569117925-164
11PALILULAC00000000
PKlubOPNPGRB
1RFK GRAFIČAR98102425
2BSK97111322
3OFK CRVENKA8422814
4SFU LAZIO9342513
5OBILIĆ 19249414-513
6BEOGRAD-KARABURMA8332112
7OFK BEOGRAD9234-49
8BANJA9207-56
9ZVEZDARA9207-216
10KOVAČEVAC 19569117-164
11PALILULAC000000
Br. pogodakaIgračKlub
14Vrcelj JankoBSK
8Dukić MarkoOFK CRVENKA
7Živić AleksaOFK CRVENKA
6Milovanović VojinBANJA
6Cvetković VeljkoBEOGRAD-KARABURMA
5Đoković AleksandarRFK GRAFIČAR
4Adamović MihajloRFK GRAFIČAR
4Živanović StrahinjaKOVAČEVAC 1956
3Tomanović ĐorđeSFU LAZIO
3Kovačević KristianSFU LAZIO
3Brković DaniloOFK CRVENKA
3Šikić LukaOFK CRVENKA
3Radojević LukaRFK GRAFIČAR
3Rilak AndrijaZVEZDARA
3Petković MihailoRFK GRAFIČAR
3Matović StefanOBILIĆ 1924
3Vuković SimonZVEZDARA
3Popović UrošBANJA
3O brien Anthony MilošRFK GRAFIČAR
3Mijajlović LazarSFU LAZIO
3Bošnjaković StefanRFK GRAFIČAR
2Mijušković AndrejOBILIĆ 1924
2Ristić IvanBANJA
2Majnarić AndrejOFK CRVENKA
2Cvetković NemanJaOFK CRVENKA
2Rašaj FabijanBANJA
2Jović MihajloBANJA
2Popović NikolaBEOGRAD-KARABURMA
2Sladojević MihailoRFK GRAFIČAR
2Ajduković DimitrijeZVEZDARA
2Bajrami EdinBSK
2Kojović NikolaBSK
2Medić AndrejBSK
2Petrović StrahinjaSFU LAZIO
2Mališić VasilijeOFK BEOGRAD
2Beljić LukaOFK BEOGRAD
2Milošević IgorOBILIĆ 1924
2Kukoleča VukOFK CRVENKA
1Ugrin UrošBANJA
1Halimović VukOBILIĆ 1924
1Ostojić VeljkoBSK
1Relić PetarBSK
1Varjačić StefanOBILIĆ 1924
1Živković VeljkoKOVAČEVAC 1956
1Pantić UrošBEOGRAD-KARABURMA
1Dimitrijević IgnjatOFK CRVENKA
1Dubonjac MatijaKOVAČEVAC 1956
1Kocić ReljaZVEZDARA
1Jovanović LukaOFK BEOGRAD
1Mladenović PetarSFU LAZIO
1Jovanović NemanjaBEOGRAD-KARABURMA
1Đurić StrahinjaBEOGRAD-KARABURMA
1Jović VukBSK
1Cvetković BoškoSFU LAZIO
1Đurić JovanOFK BEOGRAD
1Vranješ FilipOFK BEOGRAD
1Anđelković VukOFK BEOGRAD
1Đokić LazarOFK BEOGRAD
1Stanišić LazarBANJA
1Injac MilošBANJA
1Popović VeljkoOBILIĆ 1924
1Blažić MarkoOFK BEOGRAD
1Vukašinović LazarZVEZDARA
1Popović LukaOFK BEOGRAD
1Cvetković MatejaRFK GRAFIČAR
1Cvijić StefanRFK GRAFIČAR
1Petrović IlijaKOVAČEVAC 1956
1Maksimović OgnjenKOVAČEVAC 1956
1Antonijević LazarKOVAČEVAC 1956
1Aleksić AndrejRFK GRAFIČAR
1Savić LukaBSK
1Gavrić AleksaBSK
Sportsko fudbalsko udruženje "LAZIO"
  • Mesto: Beograd (Voždovac)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZVEZDARA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BEOGRAD-KARABURMA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BANJA (Višnjička Banja)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENKA (Borča)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PALILULAC (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GRAFIČAR (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
FSU OBILIĆ 1924
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
KOVAČEVAC 1956
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
Zvaničnici lige
Ana Jović
Ana Jović
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za takmičenje
Vesti - Liga petlića Beograda grupa B
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH