FSB :: Takmičenja

Liga petlića Beograda grupa V

Aktuelno kolo: 17

TerminTimoviRez.Status
...DFK DORĆOLOtkazano
-:-PARTIZAN
20.04BEOGRAD-KARABURMAZakazano
11:00KOMGRAP
20.04GSP POLET DORĆOLZakazano
11:00SUF DIV
21.04PFK ŽARKOVO 2000Zakazano
08:45OMLADINAC
21.04DUŠANOVACZakazano
13:00BUDUĆNOST
21.04KOLUBARAZakazano
13:30DIF
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
02.09BEOGRAD-KARABURMAOtkazano
00:00DFK DORĆOL
02.09PFK ŽARKOVO 2000Zakazano
00:00GSP POLET DORĆOL
02.09DIF0 Odigrano
09:30SUF DIV3
02.09OMLADINAC0Odigrano
10:00PARTIZAN9
03.09KOLUBARA0Odigrano
09:30DUŠANOVAC3
18.11KOMGRAP4Odigrano
11:00BUDUĆNOST0

TerminTimoviRez.Status
...GSP POLET DORĆOLZakazano
-:-BEOGRAD-KARABURMA
09.09DFK DORĆOLOtkazano
00:00KOLUBARA
09.09BUDUĆNOST3 Odigrano
10:00OMLADINAC0
09.09PARTIZAN5Odigrano
11:30PFK ŽARKOVO 20000
10.09SUF DIV1Odigrano
11:00DUŠANOVAC4
09.11DIF1Odigrano
13:00KOMGRAP2

TerminTimoviRez.Status
...DUŠANOVACOtkazano
-:-DFK DORĆOL
16.09KOMGRAP11Odigrano
10:00SUF DIV2
17.09OMLADINAC1Odigrano
10:00DIF2
17.09KOLUBARA3Odigrano
17:30GSP POLET DORĆOL0
20.09PFK ŽARKOVO 20004Odigrano
20:30BUDUĆNOST1
19.11BEOGRAD-KARABURMA1Odigrano
10:00PARTIZAN4

TerminTimoviRez.Status
23.09SUF DIVOtkazano
00:00DFK DORĆOL
23.09GSP POLET DORĆOL0Odigrano
09:00DUŠANOVAC13
23.09DIF3Odigrano
10:00PFK ŽARKOVO 20005
23.09KOMGRAP9Odigrano
10:00OMLADINAC0
23.09BUDUĆNOST4Odigrano
10:00BEOGRAD-KARABURMA5
23.09PARTIZAN6Odigrano
11:30KOLUBARA0

TerminTimoviRez.Status
30.09DFK DORĆOLOtkazano
00:00GSP POLET DORĆOL
01.10PFK ŽARKOVO 20002Odigrano
08:30KOMGRAP1
01.10OMLADINAC2Odigrano
10:00SUF DIV4
01.10BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
11:00DIF3
01.10KOLUBARA4Odigrano
11:30BUDUĆNOST0
01.10DUŠANOVAC0Odigrano
12:30PARTIZAN3

TerminTimoviRez.Status
07.10PARTIZANOtkazano
00:00DFK DORĆOL
07.10KOMGRAP2Odigrano
13:00BEOGRAD-KARABURMA0
08.10BUDUĆNOST0Odigrano
10:00DUŠANOVAC11
08.10SUF DIV3 Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL0
08.10OMLADINAC0Odigrano
11:30PFK ŽARKOVO 20004
08.10DIF1Odigrano
13:00KOLUBARA5

TerminTimoviRez.Status
13.10KOLUBARA2Odigrano
16:30KOMGRAP1
14.10DFK DORĆOLOtkazano
00:00BUDUĆNOST
14.10BEOGRAD-KARABURMA5Odigrano
11:00OMLADINAC0
14.10GSP POLET DORĆOL0Odigrano
11:00PARTIZAN9
15.10DUŠANOVAC5Odigrano
11:00DIF1
18.11PFK ŽARKOVO 2000Zakazano
11:00SUF DIV

TerminTimoviRez.Status
21.10DIFOtkazano
00:00DFK DORĆOL
21.10OMLADINAC0Odigrano
13:00KOLUBARA6
21.10KOMGRAP3Odigrano
14:00DUŠANOVAC1
22.10PFK ŽARKOVO 20004Odigrano
08:30BEOGRAD-KARABURMA1
22.10BUDUĆNOST3Odigrano
09:00GSP POLET DORĆOL0
22.10SUF DIV2Odigrano
11:00PARTIZAN7

TerminTimoviRez.Status
28.10DFK DORĆOLOtkazano
00:00KOMGRAP
28.10GSP POLET DORĆOL0Odigrano
10:00DIF2
29.10PARTIZAN6Odigrano
09:30BUDUĆNOST0
29.10BEOGRAD-KARABURMA5Odigrano
10:00SUF DIV2
29.10DUŠANOVAC16Odigrano
12:00OMLADINAC1
29.10KOLUBARA1Odigrano
13:30PFK ŽARKOVO 20004

TerminTimoviRez.Status
04.11OMLADINACOtkazano
00:00DFK DORĆOL
04.11BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
10:00KOLUBARA2
04.11DIF0Odigrano
13:00PARTIZAN3
04.11PFK ŽARKOVO 20000Odigrano
14:30DUŠANOVAC2
05.11SUF DIV3Odigrano
11:00BUDUĆNOST0
05.11KOMGRAPZakazano
11:00GSP POLET DORĆOL

TerminTimoviRez.Status
11.11DFK DORĆOLOtkazano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
11.11PARTIZAN4Odigrano
09:30KOMGRAP0
11.11KOLUBARA4Odigrano
15:30SUF DIV2
12.11BUDUĆNOST1Odigrano
10:00DIF1
12.11DUŠANOVAC3Odigrano
10:00BEOGRAD-KARABURMA0
11.04GSP POLET DORĆOL6Odigrano
17:00OMLADINAC0

TerminTimoviRez.Status
...DFK DORĆOLOtkazano
-:-BEOGRAD-KARABURMA
16.03GSP POLET DORĆOL0Odigrano
09:00PFK ŽARKOVO 20004
16.03PARTIZAN12Odigrano
12:00OMLADINAC0
16.03BUDUĆNOST0Odigrano
12:30KOMGRAP7
17.03DUŠANOVAC1Odigrano
09:00KOLUBARA0
17.03SUF DIV3Odigrano
11:00DIF2

TerminTimoviRez.Status
...KOLUBARAOtkazano
-:-DFK DORĆOL
23.03OMLADINAC1Odigrano
10:00BUDUĆNOST1
23.03KOMGRAP2Odigrano
11:00DIF2
23.03BEOGRAD-KARABURMA4Odigrano
12:00GSP POLET DORĆOL1
23.03DUŠANOVAC3Odigrano
15:30SUF DIV1
24.03PFK ŽARKOVO 20001Odigrano
15:00PARTIZAN5

TerminTimoviRez.Status
...DFK DORĆOLOtkazano
-:-DUŠANOVAC
30.03GSP POLET DORĆOL1Odigrano
10:00KOLUBARA3
30.03PARTIZAN8Odigrano
11:00BEOGRAD-KARABURMA0
30.03DIF6Odigrano
13:00OMLADINAC0
31.03SUF DIV2Odigrano
11:00KOMGRAP7
31.03BUDUĆNOST0Odigrano
11:30PFK ŽARKOVO 20005

TerminTimoviRez.Status
...DFK DORĆOLOtkazano
-:-SUF DIV
06.04PFK ŽARKOVO 20001Odigrano
20:30DIF2
07.04DUŠANOVAC8Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL0
07.04KOLUBARA4Odigrano
11:30PARTIZAN4
07.04BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
13:00BUDUĆNOST2
07.04OMLADINAC1Odigrano
16:00KOMGRAP3

TerminTimoviRez.Status
...GSP POLET DORĆOLOtkazano
-:-DFK DORĆOL
13.04BUDUĆNOST2Odigrano
09:00KOLUBARA2
13.04KOMGRAP1Odigrano
09:30PFK ŽARKOVO 20000
13.04PARTIZAN1Odigrano
12:00DUŠANOVAC0
14.04SUF DIVZakazano
10:00OMLADINAC
14.04DIF1Odigrano
13:00BEOGRAD-KARABURMA2

TerminTimoviRez.Status
...DFK DORĆOLOtkazano
-:-PARTIZAN
20.04BEOGRAD-KARABURMAZakazano
11:00KOMGRAP
20.04GSP POLET DORĆOLZakazano
11:00SUF DIV
21.04PFK ŽARKOVO 2000Zakazano
08:45OMLADINAC
21.04DUŠANOVACZakazano
13:00BUDUĆNOST
21.04KOLUBARAZakazano
13:30DIF

TerminTimoviRez.Status
...BUDUĆNOSTOtkazano
-:-DFK DORĆOL
27.04PARTIZANPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
27.04DIFPlanirano
00:00DUŠANOVAC
27.04OMLADINACPlanirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
27.04SUF DIVPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
27.04KOMGRAPPlanirano
00:00KOLUBARA

TerminTimoviRez.Status
...DFK DORĆOLOtkazano
-:-DIF
11.05GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00BUDUĆNOST
11.05PARTIZANPlanirano
00:00SUF DIV
11.05BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
11.05KOLUBARAPlanirano
00:00OMLADINAC
11.05DUŠANOVACPlanirano
00:00KOMGRAP

TerminTimoviRez.Status
...KOMGRAPOtkazano
-:-DFK DORĆOL
18.05DIFPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
18.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00KOLUBARA
18.05OMLADINACPlanirano
00:00DUŠANOVAC
18.05SUF DIVPlanirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
18.05BUDUĆNOSTPlanirano
00:00PARTIZAN

TerminTimoviRez.Status
...DFK DORĆOLOtkazano
-:-OMLADINAC
25.05GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00KOMGRAP
25.05BUDUĆNOSTPlanirano
00:00SUF DIV
25.05DUŠANOVACPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
25.05KOLUBARAPlanirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
25.05PARTIZANPlanirano
00:00DIF

TerminTimoviRez.Status
...PFK ŽARKOVO 2000Otkazano
-:-DFK DORĆOL
01.06DIFPlanirano
00:00BUDUĆNOST
01.06BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00DUŠANOVAC
01.06OMLADINACPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
01.06KOMGRAPPlanirano
00:00PARTIZAN
01.06SUF DIVPlanirano
00:00KOLUBARA
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1PARTIZAN1514108687843
2DUŠANOVAC14100370115933
3KOMGRAP14101353173631
4KOLUBARA1482436251126
5PFK ŽARKOVO 20001380534221224
6DIF155282733-617
7BEOGRAD-KARABURMA135082336-1315
8SUF DIV125072845-1715
9BUDUĆNOST153381753-3612
10GSP POLET DORĆOL111010852-443
11OMLADINAC140113686-801
12DFK DORĆOL00000000
PKlubOPNPGRB
1PARTIZAN1514107843
2DUŠANOVAC1410035933
3KOMGRAP1410133631
4KOLUBARA148241126
5PFK ŽARKOVO 2000138051224
6DIF15528-617
7BEOGRAD-KARABURMA13508-1315
8SUF DIV12507-1715
9BUDUĆNOST15338-3612
10GSP POLET DORĆOL111010-443
11OMLADINAC140113-801
12DFK DORĆOL000000
Br. pogodakaIgračKlub
12Dimić UrošDUŠANOVAC
12Ljepoja MatijaDUŠANOVAC
11Jovanović JovanKOMGRAP
10Petrović AndrejPARTIZAN
10Nikolić MatejaPARTIZAN
10Radovančević OgnjenKOLUBARA
9Cvetanović NikoaKOMGRAP
9Knežević VanjaPARTIZAN
8Pavković NikolaKOLUBARA
8Jovanović NemanjaBEOGRAD-KARABURMA
8Lazović RomanPARTIZAN
7Jelić TeodorPARTIZAN
7Nikolić AndrejPARTIZAN
6Merkl PavleDIF
6Dimitrijević DimitrijeDUŠANOVAC
6Jovičić DušanPARTIZAN
6Tanasić LavDUŠANOVAC
6Dražić ZoranDUŠANOVAC
6Đurić StrahinjaBEOGRAD-KARABURMA
5Bogunović MatijaPARTIZAN
5Dragojlović VasilijePFK ŽARKOVO 2000
5Mićić MatejDIF
5Ignjatov OgnjenPFK ŽARKOVO 2000
5Spasić MatejaSUF DIV
4Ivković StefanPARTIZAN
4Jovanović OgnjenDUŠANOVAC
4Božović LazarDUŠANOVAC
4Stojanović PavleKOMGRAP
4Radić LukaPFK ŽARKOVO 2000
4Čortan MarkoPARTIZAN
4Stanković FilipPARTIZAN
3Kostić AleksaPFK ŽARKOVO 2000
3Uskoković FilipDUŠANOVAC
3Čančarević UrošKOLUBARA
3Marić NikolaGSP POLET DORĆOL
3Paunović VukPFK ŽARKOVO 2000
3Mladenović MarkoBUDUĆNOST
3Pantić UrošBEOGRAD-KARABURMA
3Lukač AleksaSUF DIV
3Rajić JakovPARTIZAN
3Tomić UrošOMLADINAC
3Krsmanović BalšaSUF DIV
3Vujić AndrejKOMGRAP
3Krstić PetarBUDUĆNOST
3Luković NikolaKOMGRAP
3Vasiljević ViktorDUŠANOVAC
3Jeremić JankoKOLUBARA
3Stojanović ReljaKOLUBARA
3Bunić VasilijePFK ŽARKOVO 2000
3Popović NikolaBEOGRAD-KARABURMA
3Milinković VukanPFK ŽARKOVO 2000
3Marković DjordjeKOMGRAP
3Skendžić NikolaDUŠANOVAC
2Đorđević DimitrijeDIF
2Milenković LazarKOMGRAP
2Živković KostaPARTIZAN
2Gospavić VukašinKOLUBARA
2Milošević VukmanSUF DIV
2Morina LeonKOMGRAP
2Vojinović PetarDUŠANOVAC
2Đurđević AdamDUŠANOVAC
2Vasović SrahinjaDUŠANOVAC
2Milić AleksejGSP POLET DORĆOL
2Gvozdenović LazarDUŠANOVAC
2Zlatanović MihailoPFK ŽARKOVO 2000
2Marjanović ZoranPFK ŽARKOVO 2000
2Stanojević ReljaPARTIZAN
2Rašković UrošPARTIZAN
2Krivokuća VukGSP POLET DORĆOL
2Čubrilo VidakDIF
2Gajić PavlePFK ŽARKOVO 2000
2Spasić VukanSUF DIV
2Ikonić AndrijaDIF
2Krsmanović VeljkoDIF
2Badnjarević MatijaDIF
1Obradović VojinSUF DIV
1Marunić JovanBUDUĆNOST
1Savić LukaBUDUĆNOST
1Milanović StrahinjaBUDUĆNOST
1Čanji AleksaBUDUĆNOST
1Pavlović LazarBUDUĆNOST
1Jovanović TadijaPARTIZAN
1Gajić ReljaKOLUBARA
1Spasojević FilipKOLUBARA
1Petrović BogdanGSP POLET DORĆOL
1Kostić FilipPFK ŽARKOVO 2000
1Bajić VukDUŠANOVAC
1Štrbac LazarDUŠANOVAC
1Trpkoski VasilijeDIF
1DOBROTA ALEKSABUDUĆNOST
1Stanojević ŽivoslavSUF DIV
1Cvetković VeljkoBEOGRAD-KARABURMA
1Jovanović BrankoBEOGRAD-KARABURMA
1Bulatović SergejDIF
1Vukašin JovanovičBEOGRAD-KARABURMA
1Radovanović PetarSUF DIV
1Božović FilipKOMGRAP
1Barović LukaOMLADINAC
1Janković MihailoSUF DIV
1Petković LukaDIF
1Milenković LukaKOMGRAP
1Prvulović UrošKOMGRAP
1Kajčić DaniloPFK ŽARKOVO 2000
1Rašković StrahinjaDIF
1Milojević TeodorDUŠANOVAC
1Perišić LukaSUF DIV
1Milivojević AleksandarKOLUBARA
1Ljubojević VeljkoOMLADINAC
1Tomić AleksandarOMLADINAC
1Raonić SimeonPARTIZAN
1Eraković LukaDIF
1Spasojević StefanKOMGRAP
KOLUBARA (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
OMLADINAC (Veliko polje)
  • Mesto: Veliko polje
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
SUF DIV (Mladenovac)
  • Mesto: Mladenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
FK PARTIZAN (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GSP POLET DORĆOL (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
DUŠANOVAC 2004 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PFK ŽARKOVO 2000 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
DFK DORĆOL (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BEOGRAD-KARABURMA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
DIF (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BUDUĆNOST (Dobanovci)
  • Mesto: Dobanovci
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
KOMGRAP (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Ana Jović
Ana Jović
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Liga petlića Beograda grupa V
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH