FSB :: Takmičenja

MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “A“

Aktuelno kolo: 20

TerminTimoviRez.Status
20.04MILUTINAC2Odigrano
10:00ZMAJ - NOVI GRAD1
20.04ŽELEZNIK 19300Odigrano
16:30SFU BLOKOVI 110702
21.04BSK 1925Zakazano
16:30SINĐELIĆ 2012
21.04ŠUMADINACZakazano
16:30SREM
21.04NOVI BEOGRADZakazano
16:30BORAC 1923
21.04VELIKA MOŠTANICAZakazano
16:3013. MAJ
21.04KELTIZakazano
17:00REKREATIVO 011
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
02.09SINĐELIĆ 20120Odigrano
16:30SREM3
03.09REKREATIVO 0110Odigrano
10:00ZMAJ - NOVI GRAD3
03.0913. MAJ1Odigrano
11:00SFU BLOKOVI 110702
03.09KELTI1Odigrano
16:00ŠUMADINAC1
03.09VELIKA MOŠTANICA1Odigrano
16:30MILUTINAC0
03.09BSK 19250Odigrano
16:30NOVI BEOGRAD2
03.09BORAC 19232Odigrano
16:30ŽELEZNIK 19301

TerminTimoviRez.Status
09.09MILUTINAC1Odigrano
10:00BORAC 19231
09.09SFU BLOKOVI 110705Odigrano
12:00REKREATIVO 0110
09.09ŽELEZNIK 19306Odigrano
16:0013. MAJ0
09.09ZMAJ - NOVI GRAD1Odigrano
16:00SINĐELIĆ 20125
10.09NOVI BEOGRAD2Odigrano
16:00SREM2
10.09ŠUMADINAC3Odigrano
16:00VELIKA MOŠTANICA3
10.09BSK 19251Odigrano
16:00KELTI3

TerminTimoviRez.Status
13.09VELIKA MOŠTANICA7Odigrano
16:00BSK 19250
13.09SINĐELIĆ 20123Odigrano
16:00SFU BLOKOVI 110703
13.09BORAC 19231Odigrano
16:00ŠUMADINAC0
13.09SREM5Odigrano
16:00ZMAJ - NOVI GRAD1
13.0913. MAJ1Odigrano
16:00MILUTINAC1
13.09REKREATIVO 0111Odigrano
17:00ŽELEZNIK 19303
13.09KELTI3Odigrano
17:30NOVI BEOGRAD5

TerminTimoviRez.Status
16.09MILUTINAC6Odigrano
10:00REKREATIVO 0111
16.09ŽELEZNIK 19300Odigrano
16:00SINĐELIĆ 20122
17.09SFU BLOKOVI 110700Odigrano
11:00SREM1
17.09ŠUMADINAC3Odigrano
16:0013. MAJ2
17.09BSK 19254Odigrano
16:00BORAC 19231
17.09KELTI2Odigrano
16:00VELIKA MOŠTANICA3
17.09NOVI BEOGRAD5Odigrano
16:00ZMAJ - NOVI GRAD3

TerminTimoviRez.Status
23.09VELIKA MOŠTANICA2Odigrano
15:30NOVI BEOGRAD0
23.09ZMAJ - NOVI GRAD1Odigrano
15:30SFU BLOKOVI 110701
23.09SINĐELIĆ 20122Odigrano
16:00MILUTINAC1
24.0913. MAJ1Odigrano
11:00BSK 19255
24.09SREM4Odigrano
15:30ŽELEZNIK 19301
24.09BORAC 19231Odigrano
15:30KELTI2
24.09REKREATIVO 0111Odigrano
18:00ŠUMADINAC2

TerminTimoviRez.Status
30.09MILUTINAC1Odigrano
10:00SREM3
30.09ŽELEZNIK 19302Odigrano
15:30ZMAJ - NOVI GRAD1
01.10NOVI BEOGRAD3Odigrano
15:30SFU BLOKOVI 110701
01.10ŠUMADINAC1Odigrano
15:30SINĐELIĆ 20122
01.10BSK 19253Odigrano
15:30REKREATIVO 0110
01.10VELIKA MOŠTANICA5Odigrano
15:30BORAC 19230
01.10KELTI2Odigrano
16:0013. MAJ0

TerminTimoviRez.Status
07.10SINĐELIĆ 20122Odigrano
15:00BSK 19252
07.10ZMAJ - NOVI GRAD1Odigrano
15:00MILUTINAC0
08.1013. MAJ0Odigrano
11:00VELIKA MOŠTANICA1
08.10SFU BLOKOVI 110704Odigrano
12:00ŽELEZNIK 19305
08.10BORAC 19230Odigrano
15:00NOVI BEOGRAD4
08.10SREM1Odigrano
15:00ŠUMADINAC1
08.10REKREATIVO 0113Odigrano
16:30KELTI4

TerminTimoviRez.Status
14.10MILUTINAC1Odigrano
10:00SFU BLOKOVI 110701
14.10KELTI3Odigrano
16:00SINĐELIĆ 20124
15.10VELIKA MOŠTANICA4Odigrano
15:00REKREATIVO 0110
15.10BORAC 19232Odigrano
15:0013. MAJ0
15.10BSK 19251Odigrano
15:00SREM1
15.10ŠUMADINAC1Odigrano
15:00ZMAJ - NOVI GRAD1
15.10NOVI BEOGRAD5Odigrano
15:00ŽELEZNIK 19300

TerminTimoviRez.Status
21.10ŽELEZNIK 19300Odigrano
15:00MILUTINAC0
21.10ZMAJ - NOVI GRAD2Odigrano
15:00BSK 19251
21.10SINĐELIĆ 20123Odigrano
15:00VELIKA MOŠTANICA1
21.10REKREATIVO 0110Odigrano
16:00BORAC 19231
22.1013. MAJ0Odigrano
11:00NOVI BEOGRAD1
22.10SFU BLOKOVI 110702Odigrano
12:00ŠUMADINAC0
22.10SREM2Odigrano
15:00KELTI1

TerminTimoviRez.Status
29.1013. MAJ1Odigrano
11:00REKREATIVO 0111
29.10VELIKA MOŠTANICA0Odigrano
14:00SREM0
29.10NOVI BEOGRAD3Odigrano
14:00MILUTINAC3
29.10BORAC 19230Odigrano
14:00SINĐELIĆ 20122
29.10ŠUMADINAC1Odigrano
14:00ŽELEZNIK 19303
29.10BSK 19254Odigrano
14:00SFU BLOKOVI 110704
29.10KELTI1Odigrano
16:00ZMAJ - NOVI GRAD2

TerminTimoviRez.Status
04.11MILUTINAC4Odigrano
10:00ŠUMADINAC0
04.11ZMAJ - NOVI GRAD0Odigrano
13:30VELIKA MOŠTANICA2
04.11SINĐELIĆ 20128Odigrano
13:3013. MAJ0
04.11ŽELEZNIK 19307Odigrano
13:30BSK 19253
04.11SFU BLOKOVI 110703Odigrano
14:00KELTI0
05.11REKREATIVO 0112Odigrano
10:00NOVI BEOGRAD6
05.11SREM2Odigrano
13:30BORAC 19231

TerminTimoviRez.Status
11.11VELIKA MOŠTANICA3Odigrano
13:30SFU BLOKOVI 110700
12.1113. MAJ0Odigrano
11:00SREM1
12.11NOVI BEOGRAD4Odigrano
13:30ŠUMADINAC1
12.11BORAC 19232Odigrano
13:30ZMAJ - NOVI GRAD1
12.11BSK 19250Odigrano
13:30MILUTINAC1
12.11REKREATIVO 0112Odigrano
14:00SINĐELIĆ 20126
12.11KELTI4Odigrano
14:30ŽELEZNIK 19302

TerminTimoviRez.Status
18.11MILUTINAC1Odigrano
10:00KELTI0
18.11SFU BLOKOVI 110700 Odigrano
12:30BORAC 19233
18.11SINĐELIĆ 20122Odigrano
13:00NOVI BEOGRAD1
18.11ZMAJ - NOVI GRAD3Odigrano
13:0013. MAJ0
18.11ŽELEZNIK 19300Odigrano
13:00VELIKA MOŠTANICA1
19.11ŠUMADINAC1Odigrano
13:00BSK 19251
19.11SREM6Odigrano
13:00REKREATIVO 0112

TerminTimoviRez.Status
09.03MILUTINAC0Odigrano
10:00VELIKA MOŠTANICA2
09.03ZMAJ - NOVI GRAD1Odigrano
14:30REKREATIVO 0111
09.03ŽELEZNIK 19303Odigrano
14:30BORAC 19231
10.03SFU BLOKOVI 110703Odigrano
13:0013. MAJ2
10.03SREM2Odigrano
14:30SINĐELIĆ 20125
10.03NOVI BEOGRAD1Odigrano
14:30BSK 19250
10.03ŠUMADINAC2Odigrano
14:30KELTI1

TerminTimoviRez.Status
16.03SINĐELIĆ 20125Odigrano
15:00ZMAJ - NOVI GRAD1
17.0313. MAJ1Odigrano
11:00ŽELEZNIK 19301
17.03REKREATIVO 0112Odigrano
15:00SFU BLOKOVI 110702
17.03VELIKA MOŠTANICA3Odigrano
15:00ŠUMADINAC0
17.03BORAC 19231Odigrano
15:00MILUTINAC1
17.03SREM2Odigrano
15:00NOVI BEOGRAD2
17.03KELTI0Odigrano
15:30BSK 19253

TerminTimoviRez.Status
23.03MILUTINAC2Odigrano
10:0013. MAJ2
23.03ZMAJ - NOVI GRAD1Odigrano
15:30SREM1
24.03SFU BLOKOVI 110700Odigrano
10:00SINĐELIĆ 20125
24.03ŽELEZNIK 19304Odigrano
10:00REKREATIVO 0112
24.03NOVI BEOGRAD3Odigrano
15:00KELTI2
24.03BSK 19252Odigrano
15:30VELIKA MOŠTANICA0
24.03ŠUMADINAC4Odigrano
15:30BORAC 19233

TerminTimoviRez.Status
30.03SINĐELIĆ 20124Odigrano
16:00ŽELEZNIK 19302
30.03ZMAJ - NOVI GRAD0Odigrano
16:00NOVI BEOGRAD2
31.0313. MAJ3Odigrano
11:00ŠUMADINAC0
31.03VELIKA MOŠTANICA5Odigrano
16:00KELTI1
31.03REKREATIVO 0110Odigrano
16:00MILUTINAC4
31.03BORAC 19232Odigrano
16:00BSK 19251
31.03SREM4Odigrano
16:00SFU BLOKOVI 110701

TerminTimoviRez.Status
06.04MILUTINAC0Odigrano
10:00SINĐELIĆ 20122
06.04SFU BLOKOVI 110701Odigrano
15:00ZMAJ - NOVI GRAD0
06.04ŽELEZNIK 19303Odigrano
16:00SREM4
06.04NOVI BEOGRAD1Odigrano
16:00VELIKA MOŠTANICA4
07.04KELTI2Odigrano
15:30BORAC 19232
07.04ŠUMADINAC4Odigrano
16:00REKREATIVO 0113
07.04BSK 19250Odigrano
16:0013. MAJ2

TerminTimoviRez.Status
24.04BORAC 1923Zakazano
16:30VELIKA MOŠTANICA
24.0413. MAJZakazano
16:30KELTI
24.04SINĐELIĆ 2012Zakazano
16:30ŠUMADINAC
24.04SFU BLOKOVI 11070Zakazano
16:30NOVI BEOGRAD
24.04SREMZakazano
16:30MILUTINAC
24.04ZMAJ - NOVI GRADZakazano
16:30ŽELEZNIK 1930
24.04REKREATIVO 011Zakazano
17:00BSK 1925

TerminTimoviRez.Status
20.04MILUTINAC2Odigrano
10:00ZMAJ - NOVI GRAD1
20.04ŽELEZNIK 19300Odigrano
16:30SFU BLOKOVI 110702
21.04BSK 1925Zakazano
16:30SINĐELIĆ 2012
21.04ŠUMADINACZakazano
16:30SREM
21.04NOVI BEOGRADZakazano
16:30BORAC 1923
21.04VELIKA MOŠTANICAZakazano
16:3013. MAJ
21.04KELTIZakazano
17:00REKREATIVO 011

TerminTimoviRez.Status
...SFU BLOKOVI 11070Planirano
-:-MILUTINAC
...REKREATIVO 011Planirano
-:-VELIKA MOŠTANICA
27.04SINĐELIĆ 2012Planirano
16:30KELTI
27.04ŽELEZNIK 1930Planirano
16:30NOVI BEOGRAD
27.04ZMAJ - NOVI GRADPlanirano
16:30ŠUMADINAC
28.0413. MAJPlanirano
11:00BORAC 1923
28.04SREMPlanirano
16:30BSK 1925

TerminTimoviRez.Status
...KELTIPlanirano
-:-SREM
11.05MILUTINACPlanirano
10:00ŽELEZNIK 1930
12.05BORAC 1923Planirano
16:30REKREATIVO 011
12.05ŠUMADINACPlanirano
16:30SFU BLOKOVI 11070
12.05VELIKA MOŠTANICAPlanirano
16:30SINĐELIĆ 2012
12.05BSK 1925Planirano
16:30ZMAJ - NOVI GRAD
12.05NOVI BEOGRADPlanirano
16:3013. MAJ

TerminTimoviRez.Status
...REKREATIVO 011Planirano
-:-13. MAJ
...SFU BLOKOVI 11070Planirano
-:-BSK 1925
18.05MILUTINACPlanirano
10:00NOVI BEOGRAD
18.05ZMAJ - NOVI GRADPlanirano
17:00KELTI
18.05SINĐELIĆ 2012Planirano
17:00BORAC 1923
18.05ŽELEZNIK 1930Planirano
17:00ŠUMADINAC
19.05SREMPlanirano
17:00VELIKA MOŠTANICA

TerminTimoviRez.Status
22.05NOVI BEOGRADPlanirano
17:00REKREATIVO 011
22.0513. MAJPlanirano
17:00SINĐELIĆ 2012
22.05VELIKA MOŠTANICAPlanirano
17:00ZMAJ - NOVI GRAD
22.05KELTIPlanirano
17:00SFU BLOKOVI 11070
22.05BORAC 1923Planirano
17:00SREM
22.05ŠUMADINACPlanirano
17:00MILUTINAC
22.05BSK 1925Planirano
17:00ŽELEZNIK 1930

TerminTimoviRez.Status
25.05ŠUMADINACPlanirano
17:00NOVI BEOGRAD
25.05SINĐELIĆ 2012Planirano
17:00REKREATIVO 011
25.05SFU BLOKOVI 11070Planirano
17:00VELIKA MOŠTANICA
25.05SREMPlanirano
17:0013. MAJ
25.05MILUTINACPlanirano
17:00BSK 1925
25.05ŽELEZNIK 1930Planirano
17:00KELTI
25.05ZMAJ - NOVI GRADPlanirano
17:00BORAC 1923

TerminTimoviRez.Status
01.06VELIKA MOŠTANICAPlanirano
17:00ŽELEZNIK 1930
01.06REKREATIVO 011Planirano
17:00SREM
01.06BSK 1925Planirano
17:00ŠUMADINAC
01.06BORAC 1923Planirano
17:00SFU BLOKOVI 11070
01.0613. MAJPlanirano
17:00ZMAJ - NOVI GRAD
01.06NOVI BEOGRADPlanirano
17:00SINĐELIĆ 2012
01.06KELTIPlanirano
17:00MILUTINAC
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1SINĐELIĆ 201218152162233947
2VELIKA MOŠTANICA18142247123544
3NOVI BEOGRAD18123350272339
4SREM18116144232139
5ŽELEZNIK 1930198294342126
6SFU BLOKOVI 11070197573538-326
7MILUTINAC196762922725
8BORAC 1923187382433-924
9ŠUMADINAC185582539-1420
10BSK 1925185493137-619
11ZMAJ - NOVI GRAD1954102437-1319
12KELTI1852113243-1117
1313. MAJ1824121642-2610
14REKREATIVO 0111803152165-443
PKlubOPNPGRB
1SINĐELIĆ 20121815213947
2VELIKA MOŠTANICA1814223544
3NOVI BEOGRAD1812332339
4SREM1811612139
5ŽELEZNIK 193019829126
6SFU BLOKOVI 1107019757-326
7MILUTINAC19676725
8BORAC 192318738-924
9ŠUMADINAC18558-1420
10BSK 192518549-619
11ZMAJ - NOVI GRAD195410-1319
12KELTI185211-1117
1313. MAJ182412-2610
14REKREATIVO 011180315-443
Br. pogodakaIgračKlub
23Petrović BojanSINĐELIĆ 2012
15Paučinac JasminNOVI BEOGRAD
13Krsteski OgnjenVELIKA MOŠTANICA
13Arambašić StefanBSK 1925
13Gligorijević AleksandarSINĐELIĆ 2012
12Jovanović JovanŽELEZNIK 1930
9Svilar MićaBORAC 1923
8Mašić VukašinNOVI BEOGRAD
8Rupar AndrejŽELEZNIK 1930
8Stanković AleksaKELTI
8Živanović MarkoVELIKA MOŠTANICA
7Stevanović NemanjaNOVI BEOGRAD
7Rajić MarkoSINĐELIĆ 2012
7Marianov VukSREM
7Aćimović MiodragBSK 1925
7Smiljković NemanjaSREM
6Božović MarkoVELIKA MOŠTANICA
6Barbir UrošSFU BLOKOVI 11070
6Žunić StefanSFU BLOKOVI 11070
6Krneta LukaREKREATIVO 011
6Maksimović SašaVELIKA MOŠTANICA
5Živković MarkoŠUMADINAC
5Samardžić JovanKELTI
5Kumrić ĐorđeKELTI
5Krejić MarkoSREM
5Džanić BogdanSFU BLOKOVI 11070
5Maksimović DušanVELIKA MOŠTANICA
4Njamculović MatejaSREM
4Blažu PetarŽELEZNIK 1930
4Jovanović AleksaZMAJ - NOVI GRAD
4Đurić MilošŽELEZNIK 1930
4Nedeljković NikolaKELTI
4Marjanović NemanjaZMAJ - NOVI GRAD
4Jelisić SrđanŠUMADINAC
3Paštar Miloš13. MAJ
3Ilić VladimirNOVI BEOGRAD
3Jelenković ŽivkoSREM
3Đurković NikolaSFU BLOKOVI 11070
3Ašanin NikšaREKREATIVO 011
3Filipović NikolaMILUTINAC
3Stepanović UrošSREM
3Krivokuća DarioSINĐELIĆ 2012
3Azarić MarkoMILUTINAC
3Čigoja NikolaZMAJ - NOVI GRAD
3Ulemek OgnjenMILUTINAC
3Pavlović SavaSREM
3Mladenović ĐorđeBORAC 1923
3Gaić NemanjaSFU BLOKOVI 11070
3Velisavljević NenadBORAC 1923
3Stojaković MilošKELTI
3Živanović LukaVELIKA MOŠTANICA
3Bogdanović BranislavSINĐELIĆ 2012
3Milošević AleksandarREKREATIVO 011
3Jošić Nemanja13. MAJ
3Lazić SvetozarŠUMADINAC
3Kostić Živorad13. MAJ
3Eremija LazarZMAJ - NOVI GRAD
3Lilić BožidarSREM
3Jovičić MatijaBSK 1925
3Vukomanović MilošREKREATIVO 011
3Krnjajić JovanŠUMADINAC
2Jevtić MilošSFU BLOKOVI 11070
2Žarković IgorNOVI BEOGRAD
2Nedeljković VladanŽELEZNIK 1930
2Stojanović LazarMILUTINAC
2Lončar DejanSINĐELIĆ 2012
2Crnadak AndrijaNOVI BEOGRAD
2Bjelanović ĐorđeKELTI
2Balović MilanBSK 1925
2Mićić DušanSFU BLOKOVI 11070
2Maletić AleksandarBORAC 1923
2Gatarić SrđanSREM
2Marinković JovanMILUTINAC
2Karan MilanSINĐELIĆ 2012
2Todorović MarkoBSK 1925
2Đorović MatejaMILUTINAC
2Živković MilošŠUMADINAC
2Popović NikolaSINĐELIĆ 2012
2Dimitrijević Filip13. MAJ
2Babović PetarNOVI BEOGRAD
2Šarić MihajloMILUTINAC
2Šumar NikolaNOVI BEOGRAD
2Lazić NikolaNOVI BEOGRAD
2Stevanović DarkoSINĐELIĆ 2012
2Nedeljković MatejaMILUTINAC
2Eskić MatejaŽELEZNIK 1930
2Jovanović VladimirŠUMADINAC
2Ilisić FilipBSK 1925
2Mitrović MilošŽELEZNIK 1930
2Drulović PredragSFU BLOKOVI 11070
2Bašović MarkoKELTI
2Vidović OgnjenMILUTINAC
2Petrović VelJkoSINĐELIĆ 2012
2Ajra SenadZMAJ - NOVI GRAD
2Petrović MarkoVELIKA MOŠTANICA
2Vasilić AleksandarKELTI
1Lončar LukaNOVI BEOGRAD
1Mirković NemanjaNOVI BEOGRAD
1Dmitrović VojinSREM
1Savić TeodorŽELEZNIK 1930
1Dakić AleksaNOVI BEOGRAD
1Šćekić VladanNOVI BEOGRAD
1Stančić AleksandarŠUMADINAC
1Latković Nikola13. MAJ
1Glišić PetarVELIKA MOŠTANICA
1Marković MarkoREKREATIVO 011
1Jovičić AndrejSFU BLOKOVI 11070
1Musović DespotKELTI
1Petaković LazarŠUMADINAC
1Nedeljković VasilijeMILUTINAC
1Muminović IsakZMAJ - NOVI GRAD
1Knežević NikolaZMAJ - NOVI GRAD
1Srećković AleksaMILUTINAC
1Antić MarkoMILUTINAC
1Marić AntonioŠUMADINAC
1Aksić Filip13. MAJ
1Sekulić StrahinJaŠUMADINAC
1Gočanin VeljkoMILUTINAC
1Majstorović NemanjaREKREATIVO 011
1Petrović AleksandarSINĐELIĆ 2012
1Lazarević LukaŽELEZNIK 1930
1Smiljković RadosavBSK 1925
1Jeftić JovanSREM
1Marić SlavkoSINĐELIĆ 2012
1Novaković MarkoSREM
1Radojević NemanjaNOVI BEOGRAD
1Vukašinović MladenBSK 1925
1Mijailović MladenREKREATIVO 011
1Lazić LukaZMAJ - NOVI GRAD
1Jovanović Uroš13. MAJ
1Krća FilipNOVI BEOGRAD
1Jovanović JovanSREM
1Milinković ĐorđeBORAC 1923
1Mitrović MarkoZMAJ - NOVI GRAD
1Raičević FilipMILUTINAC
1Kokot MarkoŽELEZNIK 1930
1Rašić MihajloKELTI
1Kostovski Nenad13. MAJ
1Popović MarkoŽELEZNIK 1930
1Puletić AleksaVELIKA MOŠTANICA
1Štrbac AleksaSFU BLOKOVI 11070
1Moguš MarkoVELIKA MOŠTANICA
1Petrović LukaMILUTINAC
1Veličković MilanŽELEZNIK 1930
1Rašković MladenVELIKA MOŠTANICA
1Santrač RadeREKREATIVO 011
1Milinković NikolaZMAJ - NOVI GRAD
1Vujić MilićREKREATIVO 011
1Bajić DaniloKELTI
1Ćirić FilipSREM
1Rakić MihajloKELTI
1Pajić MarkoSREM
1Jašarovski DušanŽELEZNIK 1930
1Belošević UrošZMAJ - NOVI GRAD
1VelJović MileSFU BLOKOVI 11070
1Jeličić LukaNOVI BEOGRAD
1Stekić NikolaŽELEZNIK 1930
1Bajrami OrhanŠUMADINAC
1Radovanović AleksandarSREM
1Erić DušanŽELEZNIK 1930
1Šuljagić UrošREKREATIVO 011
1Tadić NikolaBORAC 1923
REKREATIVO 011 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ŽELEZNIK 1930 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ 2012 (Ugrinovci)
  • Mesto: Ugrinovci
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
FSU BORAC 1923 (Progar)
  • Mesto: Progar
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
VELIKA MOŠTANICA (Velika Moštanica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Sportsko fudbalsko udruženje "Blokovi 11070"
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SREM (Jakovo)
  • Mesto: Jakovo
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SFU KELTI (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ŠUMADINAC (Bečmen)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
13. MAJ (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFSU ZMAJ - NOVI GRAD (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK 1925 (Batajnica)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
MILUTINAC (Zemun)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
NOVI BEOGRAD (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Dragan Savić
Dragan Savić
Komesar za takmičenje
Srđan Jović
Srđan Jović
Komesar za disciplinu
Bojan Sekulić
Bojan Sekulić
Komesar za suđenje
Milenko  Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “A“
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH