FSB :: Takmičenja

MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “B“

Aktuelno kolo: 13

TerminTimoviRez.Status
20.04OMLADINAC 1961Zakazano
11:00DEDINJE BGD
20.04RAKOVICAZakazano
11:00OFK CRVENKA
20.04PALILULACZakazano
16:30FK RESNIK 1937
21.04LUG 2020Zakazano
11:00MILJAKOVAC
21.04BRATSTVOZakazano
16:30T6 NIKA Lepušnica
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
23.09MILJAKOVAC0Odigrano
12:30FK RESNIK 19371
24.09LUG 20203Odigrano
11:00DEDINJE BGD0
24.09T6 NIKA Lepušnica2Odigrano
15:30OFK CRVENKA3
24.09PALILULAC4Odigrano
15:30OMLADINAC 19610
24.09BRATSTVO2Odigrano
15:30RAKOVICA0

TerminTimoviRez.Status
30.09RAKOVICA3Odigrano
11:00PALILULAC0
01.10DEDINJE BGD1Odigrano
10:00BRATSTVO4
01.10OFK CRVENKA4Odigrano
15:30OMLADINAC 19611
01.10T6 NIKA Lepušnica4Odigrano
15:30MILJAKOVAC1
01.10FK RESNIK 19370Odigrano
15:30LUG 20200

TerminTimoviRez.Status
07.10MILJAKOVAC4Odigrano
12:00OFK CRVENKA1
08.10LUG 20200Odigrano
11:00T6 NIKA Lepušnica4
08.10OMLADINAC 19610Odigrano
11:00RAKOVICA2
08.10BRATSTVO0Odigrano
15:00FK RESNIK 19370
08.10PALILULAC2Odigrano
15:00DEDINJE BGD0

TerminTimoviRez.Status
14.10MILJAKOVAC3Odigrano
13:00LUG 20200
15.10DEDINJE BGD4Odigrano
10:00OMLADINAC 19610
15.10T6 NIKA Lepušnica4Odigrano
15:00BRATSTVO0
15.10FK RESNIK 19371Odigrano
15:00PALILULAC3
15.10OFK CRVENKA1Odigrano
15:00RAKOVICA7

TerminTimoviRez.Status
21.10RAKOVICA3Odigrano
11:00DEDINJE BGD0
22.10OMLADINAC 19613Odigrano
11:00FK RESNIK 19373
22.10LUG 20200Odigrano
11:00OFK CRVENKA1
22.10PALILULAC3Odigrano
15:00T6 NIKA Lepušnica1
22.10BRATSTVO3Odigrano
15:00MILJAKOVAC0

TerminTimoviRez.Status
28.10MILJAKOVAC2Odigrano
12:00PALILULAC1
29.10LUG 20201Odigrano
11:00BRATSTVO1
29.10OFK CRVENKA5Odigrano
14:00DEDINJE BGD2
29.10T6 NIKA Lepušnica4Odigrano
14:00OMLADINAC 19612
29.10FK RESNIK 19370Odigrano
14:00RAKOVICA1

TerminTimoviRez.Status
04.11RAKOVICA2Odigrano
10:30T6 NIKA Lepušnica5
05.11DEDINJE BGD0Odigrano
10:00FK RESNIK 19370
05.11OMLADINAC 19610Odigrano
11:00MILJAKOVAC3
05.11PALILULAC3Odigrano
13:30LUG 20202
05.11BRATSTVO4Odigrano
13:30OFK CRVENKA1

TerminTimoviRez.Status
12.11MILJAKOVAC2Odigrano
10:30RAKOVICA2
12.11LUG 20201Odigrano
11:00OMLADINAC 19611
12.11T6 NIKA Lepušnica2Odigrano
13:30DEDINJE BGD0
12.11BRATSTVO1Odigrano
13:30PALILULAC2
12.11OFK CRVENKA1Odigrano
13:30FK RESNIK 19373

TerminTimoviRez.Status
18.11DEDINJE BGD1Odigrano
10:00MILJAKOVAC3
18.11RAKOVICA2Odigrano
11:00LUG 20201
19.11OMLADINAC 19611Odigrano
11:00BRATSTVO5
19.11PALILULAC4Odigrano
13:00OFK CRVENKA1
19.11FK RESNIK 19371Odigrano
13:00T6 NIKA Lepušnica1

TerminTimoviRez.Status
30.03RAKOVICA4Odigrano
10:00BRATSTVO2
31.03DEDINJE BGD1Odigrano
11:00LUG 20201
31.03OMLADINAC 19610Odigrano
11:00PALILULAC3
31.03OFK CRVENKA1Odigrano
16:00T6 NIKA Lepušnica10
31.03FK RESNIK 19372Odigrano
16:00MILJAKOVAC5

TerminTimoviRez.Status
06.04MILJAKOVAC0Odigrano
11:00T6 NIKA Lepušnica7
07.04LUG 20202Odigrano
11:00FK RESNIK 19372
07.04OMLADINAC 19614Odigrano
11:00OFK CRVENKA0
07.04BRATSTVO2Odigrano
16:00DEDINJE BGD2
07.04PALILULAC0Odigrano
16:00RAKOVICA2

TerminTimoviRez.Status
24.04T6 NIKA LepušnicaZakazano
16:30LUG 2020
24.04FK RESNIK 1937Zakazano
16:30BRATSTVO
24.04OFK CRVENKAZakazano
16:30MILJAKOVAC
24.04RAKOVICAZakazano
17:00OMLADINAC 1961
24.04DEDINJE BGDZakazano
18:00PALILULAC

TerminTimoviRez.Status
20.04OMLADINAC 1961Zakazano
11:00DEDINJE BGD
20.04RAKOVICAZakazano
11:00OFK CRVENKA
20.04PALILULACZakazano
16:30FK RESNIK 1937
21.04LUG 2020Zakazano
11:00MILJAKOVAC
21.04BRATSTVOZakazano
16:30T6 NIKA Lepušnica

TerminTimoviRez.Status
27.04MILJAKOVACPlanirano
10:30BRATSTVO
28.04DEDINJE BGDPlanirano
11:00RAKOVICA
28.04FK RESNIK 1937Planirano
16:30OMLADINAC 1961
28.04T6 NIKA LepušnicaPlanirano
16:30PALILULAC
28.04OFK CRVENKAPlanirano
16:30LUG 2020

TerminTimoviRez.Status
11.05RAKOVICAPlanirano
10:30FK RESNIK 1937
12.05OMLADINAC 1961Planirano
11:00T6 NIKA Lepušnica
12.05DEDINJE BGDPlanirano
11:00OFK CRVENKA
12.05BRATSTVOPlanirano
16:30LUG 2020
12.05PALILULACPlanirano
16:30MILJAKOVAC

TerminTimoviRez.Status
18.05MILJAKOVACPlanirano
10:30OMLADINAC 1961
19.05LUG 2020Planirano
11:00PALILULAC
19.05FK RESNIK 1937Planirano
17:00DEDINJE BGD
19.05T6 NIKA LepušnicaPlanirano
17:00RAKOVICA
19.05OFK CRVENKAPlanirano
17:00BRATSTVO

TerminTimoviRez.Status
26.05OMLADINAC 1961Planirano
17:00LUG 2020
26.05DEDINJE BGDPlanirano
17:00T6 NIKA Lepušnica
26.05PALILULACPlanirano
17:00BRATSTVO
26.05FK RESNIK 1937Planirano
17:00OFK CRVENKA
26.05RAKOVICAPlanirano
17:00MILJAKOVAC

TerminTimoviRez.Status
02.06MILJAKOVACPlanirano
17:00DEDINJE BGD
02.06BRATSTVOPlanirano
17:00OMLADINAC 1961
02.06LUG 2020Planirano
17:00RAKOVICA
02.06T6 NIKA LepušnicaPlanirano
17:00FK RESNIK 1937
02.06OFK CRVENKAPlanirano
17:00PALILULAC
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1T6 NIKA Lepušnica1181244133125
2RAKOVICA1181228131525
3PALILULAC1180325131224
4MILJAKOVAC116142322119
5BRATSTVO115332416818
6FK RESNIK 1937112631316-312
7OFK CRVENKA114071941-2212
8LUG 2020111551118-78
9DEDINJE BGD111371125-146
10OMLADINAC 1961111281233-215
PKlubOPNPGRB
1T6 NIKA Lepušnica118123125
2RAKOVICA118121525
3PALILULAC118031224
4MILJAKOVAC11614119
5BRATSTVO11533818
6FK RESNIK 193711263-312
7OFK CRVENKA11407-2212
8LUG 202011155-78
9DEDINJE BGD11137-146
10OMLADINAC 196111128-215
Br. pogodakaIgračKlub
12Todorović StefanBRATSTVO
9Šehapi IgorT6 NIKA Lepušnica
7Milinković UrošT6 NIKA Lepušnica
7Petrić RadePALILULAC
6Keča MarkoT6 NIKA Lepušnica
6Stojadinović MihajloRAKOVICA
5Marković FilipT6 NIKA Lepušnica
5Prlja ĐorđeT6 NIKA Lepušnica
5Stamenković AleksandarOMLADINAC 1961
5Krcunović AndrijaDEDINJE BGD
4Mladenović BrankoPALILULAC
4Stojanović NenadT6 NIKA Lepušnica
4Bukvić AleksandarOFK CRVENKA
3Anđelković MiodragBRATSTVO
3Stošić LukaRAKOVICA
3Stevanović NemanjaOFK CRVENKA
3Dimitrov StefanMILJAKOVAC
3Hasanagic ViktorBRATSTVO
3Vilaret IvanOFK CRVENKA
3Ranković FilipMILJAKOVAC
3Skenderi SeldinPALILULAC
2Stanojević StefanPALILULAC
2Marković NenadLUG 2020
2Bugarski StefanRAKOVICA
2Milojević AndrijaMILJAKOVAC
2Marinković LazarOMLADINAC 1961
2Rašević NemanjaLUG 2020
2Stekić MiroslavPALILULAC
2Petrović StefanPALILULAC
2Brkić MarkoDEDINJE BGD
2Georgiev DamjanMILJAKOVAC
2Belencan BogdanRAKOVICA
2Mitrović LukaRAKOVICA
2Zdravković StefanMILJAKOVAC
2Janjić BoškoRAKOVICA
2Đajić BorisLUG 2020
2Bojović PetarFK RESNIK 1937
2Tašić NikolaMILJAKOVAC
2Šćepanović LukaFK RESNIK 1937
2Škara MarkoMILJAKOVAC
2Timotijević NenadT6 NIKA Lepušnica
2Pumpalović DušanRAKOVICA
2Nikolić DarkoRAKOVICA
2Aksentijević ĐorđeRAKOVICA
2Terzić VukašinDEDINJE BGD
2Milojković StefanDEDINJE BGD
1Šuljagić LukaPALILULAC
1Mihajlović AleksandarLUG 2020
1Mitić LazarLUG 2020
1Lazarević IgorLUG 2020
1Božović ReljaOFK CRVENKA
1Osmanoski AleksandarOFK CRVENKA
1Baćanović StefanOMLADINAC 1961
1Pavličević NikolaOMLADINAC 1961
1Manić LukaMILJAKOVAC
1Kosojević MilanFK RESNIK 1937
1Smukov IgorFK RESNIK 1937
1Musić EnisBRATSTVO
1Popović VasilijeT6 NIKA Lepušnica
1Ćurčić DaniloPALILULAC
1Lazić MirkoBRATSTVO
1Beriša FilipBRATSTVO
1Tepić UrošFK RESNIK 1937
1Ćirković LukaMILJAKOVAC
1Milenković StefanLUG 2020
1Sanković MarkoBRATSTVO
1Jović IvanOFK CRVENKA
1Slavković NenadOFK CRVENKA
1Slavković VelJkoT6 NIKA Lepušnica
1Jakovljević StefanFK RESNIK 1937
1Lukić ŽarkoPALILULAC
1Simonović NikolaT6 NIKA Lepušnica
1Đorđević MarkoOFK CRVENKA
1Đukanović AleksandarOFK CRVENKA
1Milojević ČedomirMILJAKOVAC
1Radojević PredragOMLADINAC 1961
1Ilić MirkoOFK CRVENKA
1Micković MilošFK RESNIK 1937
1Aranđelović LazarOFK CRVENKA
1Jovanović VukašinMILJAKOVAC
1Stanojlović NikolaRAKOVICA
1Jovanović MilanFK RESNIK 1937
1Dimitrov AleksaMILJAKOVAC
1Nikolić GoranOMLADINAC 1961
1Mijajlović JovanRAKOVICA
1Vučetić NemanjaFK RESNIK 1937
1Kečan VojislavT6 NIKA Lepušnica
1Filipović FilipMILJAKOVAC
1Ćirković NikolaMILJAKOVAC
1Stanković DušanOFK CRVENKA
1Mandić MarkoFK RESNIK 1937
1Rašević NenadLUG 2020
1Runić LjubišaT6 NIKA Lepušnica
1Kostić AleksandarPALILULAC
1Todorović IvanOMLADINAC 1961
1Arsić NemanjaRAKOVICA
Sportsko fudbalsko udruženje "FK Resnik 1937
  • Mesto: Rakovica kod Beograda
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
DEDINJE BGD (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PALILULAC (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SFU LUG 2020 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub T6 NIKA Lepušnica (Lepušnica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "Omladinac 1961"
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENKA (Borča)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAKOVICA (Rakovica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRATSTVO (Krnjača)
  • Mesto: Beograd (Palilula)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SU MILJAKOVAC (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Dragan Savić
Dragan Savić
Komesar za takmičenje
Srđan Jović
Srđan Jović
Komesar za disciplinu
Bojan  Sekulić
Bojan Sekulić
Komesar za suđenje
Milenko Kovać
Milenko Kovać
Komesar za bezbednost
Vesti - MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “B“
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH