FSB :: Takmičenja

MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “C“

Aktuelno kolo: 8

TerminTimoviRez.Status
07.04PINOSAVAPlanirano
11:00OFK BOŽDAREVAC
07.04SFU ŠILJAKOVAC 1977Planirano
11:00VELIKI BORAK
07.04FU UMČARIPlanirano
16:00FU MINEL 1956
07.04AVALA 1939Planirano
16:00PODUNAVAC
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
24.09PODUNAVAC0Odigrano
15:30AVALA 19393
24.09FU MINEL 19568Odigrano
15:30FU UMČARI0
24.09VELIKI BORAK0Odigrano
15:30SFU ŠILJAKOVAC 19771
24.09OFK BOŽDAREVAC1Odigrano
15:30PINOSAVA0

TerminTimoviRez.Status
01.10SFU ŠILJAKOVAC 19775Odigrano
11:00PODUNAVAC1
01.10PINOSAVA7Odigrano
11:00FU UMČARI5
01.10AVALA 19391Odigrano
14:00FU MINEL 19561
01.10OFK BOŽDAREVAC1Odigrano
15:30VELIKI BORAK2

TerminTimoviRez.Status
08.10PODUNAVAC0Odigrano
15:00OFK BOŽDAREVAC4
08.10VELIKI BORAK1Odigrano
15:00PINOSAVA2
08.10FU MINEL 19562Odigrano
15:00SFU ŠILJAKOVAC 19770
08.10FU UMČARI1Odigrano
15:00AVALA 19395

TerminTimoviRez.Status
15.10OFK BOŽDAREVAC0Odigrano
11:00FU MINEL 19563
15.10SFU ŠILJAKOVAC 19778Odigrano
11:00FU UMČARI1
15.10PINOSAVA1Odigrano
11:00AVALA 19394
15.10VELIKI BORAK0Odigrano
15:00PODUNAVAC1

TerminTimoviRez.Status
22.10AVALA 19394Odigrano
15:00SFU ŠILJAKOVAC 19771
22.10FU UMČARI3Odigrano
15:00OFK BOŽDAREVAC4
22.10FU MINEL 19565Odigrano
15:00VELIKI BORAK0
22.10PODUNAVAC2Odigrano
15:00PINOSAVA3

TerminTimoviRez.Status
29.10PINOSAVA1Odigrano
11:00SFU ŠILJAKOVAC 19771
29.10VELIKI BORAK3 Odigrano
14:00FU UMČARI0
29.10OFK BOŽDAREVAC0Odigrano
14:00AVALA 19392
29.10PODUNAVAC0Odigrano
14:00FU MINEL 19566

TerminTimoviRez.Status
05.11SFU ŠILJAKOVAC 19774Odigrano
11:00OFK BOŽDAREVAC1
05.11FU MINEL 19566Odigrano
13:30PINOSAVA1
05.11AVALA 19396Odigrano
13:30VELIKI BORAK1
05.11FU UMČARI3Odigrano
13:30PODUNAVAC1

TerminTimoviRez.Status
07.04PINOSAVAPlanirano
11:00OFK BOŽDAREVAC
07.04SFU ŠILJAKOVAC 1977Planirano
11:00VELIKI BORAK
07.04FU UMČARIPlanirano
16:00FU MINEL 1956
07.04AVALA 1939Planirano
16:00PODUNAVAC

TerminTimoviRez.Status
14.04PODUNAVACPlanirano
16:00SFU ŠILJAKOVAC 1977
14.04VELIKI BORAKPlanirano
16:00OFK BOŽDAREVAC
14.04FU MINEL 1956Planirano
16:00AVALA 1939
14.04FU UMČARIPlanirano
16:00PINOSAVA

TerminTimoviRez.Status
21.04SFU ŠILJAKOVAC 1977Planirano
11:00FU MINEL 1956
21.04PINOSAVAPlanirano
11:00VELIKI BORAK
21.04OFK BOŽDAREVACPlanirano
16:30PODUNAVAC
21.04AVALA 1939Planirano
16:30FU UMČARI

TerminTimoviRez.Status
28.04FU MINEL 1956Planirano
16:30OFK BOŽDAREVAC
28.04PODUNAVACPlanirano
16:30VELIKI BORAK
28.04AVALA 1939Planirano
16:30PINOSAVA
28.04FU UMČARIPlanirano
16:30SFU ŠILJAKOVAC 1977

TerminTimoviRez.Status
12.05SFU ŠILJAKOVAC 1977Planirano
11:00AVALA 1939
12.05PINOSAVAPlanirano
11:00PODUNAVAC
12.05VELIKI BORAKPlanirano
16:30FU MINEL 1956
12.05OFK BOŽDAREVACPlanirano
16:30FU UMČARI

TerminTimoviRez.Status
19.05FU UMČARIPlanirano
17:00VELIKI BORAK
19.05AVALA 1939Planirano
17:00OFK BOŽDAREVAC
19.05FU MINEL 1956Planirano
17:00PODUNAVAC
19.05SFU ŠILJAKOVAC 1977Planirano
17:00PINOSAVA

TerminTimoviRez.Status
02.06VELIKI BORAKPlanirano
17:00AVALA 1939
02.06OFK BOŽDAREVACPlanirano
17:00SFU ŠILJAKOVAC 1977
02.06PINOSAVAPlanirano
17:00FU MINEL 1956
02.06PODUNAVACPlanirano
17:00FU UMČARI
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1FU MINEL 195676103122919
2AVALA 193976102552019
3SFU ŠILJAKOVAC 1977741220101013
4PINOSAVA73131520-510
5OFK BOŽDAREVAC73041114-39
6VELIKI BORAK7205716-96
7PODUNAVAC7106524-193
8FU UMČARI (-1)71061336-232
PKlubOPNPGRB
1FU MINEL 195676102919
2AVALA 193976102019
3SFU ŠILJAKOVAC 197774121013
4PINOSAVA7313-510
5OFK BOŽDAREVAC7304-39
6VELIKI BORAK7205-96
7PODUNAVAC7106-193
8FU UMČARI (-1)7106-232
Br. pogodakaIgračKlub
9Filipović UglješaAVALA 1939
6Stanković PetarAVALA 1939
6Petrović LazarSFU ŠILJAKOVAC 1977
5Blažić DarkoFU MINEL 1956
5Vasilić AleksandarFU UMČARI
4Stepanović ŽelJkoSFU ŠILJAKOVAC 1977
4Milošević NemanjaAVALA 1939
4Zafirović NikolaPINOSAVA
4Ćulibrk AleksandarFU MINEL 1956
4Cvetković DušanFU MINEL 1956
4Jajić NemanjaFU MINEL 1956
3Stanković AndrijaFU MINEL 1956
3Ilić StankoPODUNAVAC
3Jakovljević StefanPINOSAVA
3Janićijević StefanFU UMČARI
3Mihailović BorivojePINOSAVA
3Trbović LukaAVALA 1939
3Miljanić PetarOFK BOŽDAREVAC
2Milovanović VeljkoOFK BOŽDAREVAC
2Čarapić StefanFU MINEL 1956
2Josipović MilošFU MINEL 1956
2Đokić OgnjenSFU ŠILJAKOVAC 1977
2Isailović MarkoFU MINEL 1956
2Kojić MarkoVELIKI BORAK
2Goranović IgorPINOSAVA
2Gosić NemanjaOFK BOŽDAREVAC
2Lukić DušanFU UMČARI
2Vasić BojanOFK BOŽDAREVAC
1Petrović IvanSFU ŠILJAKOVAC 1977
1Ivanović MilošVELIKI BORAK
1Jovanović SlavišaFU UMČARI
1Dakić NikolaPODUNAVAC
1Grujić StefanSFU ŠILJAKOVAC 1977
1Mirković NemanjaSFU ŠILJAKOVAC 1977
1Stanković MatejaPINOSAVA
1Vasić IvanOFK BOŽDAREVAC
1Jezdimirović AndrejaVELIKI BORAK
1Vasić ŽivoradFU MINEL 1956
1Terzić IgorFU MINEL 1956
1Vidić PetarFU MINEL 1956
1Đušić ĐorđeFU MINEL 1956
1Petrović NebojšaFU UMČARI
1Jovanović DušanOFK BOŽDAREVAC
1Jakovljević VladanSFU ŠILJAKOVAC 1977
1Nedeljković RistoSFU ŠILJAKOVAC 1977
1Bjelica RistoFU UMČARI
1Kačarević UrošFU MINEL 1956
1Radosavljević MilošAVALA 1939
1Simić AleksandarSFU ŠILJAKOVAC 1977
1Mijailović NemanjaPINOSAVA
1Dragović IgorSFU ŠILJAKOVAC 1977
1Đorđević StefanPODUNAVAC
1Ilić DraganPINOSAVA
1Krajnović MarkoAVALA 1939
1Milošević PetarAVALA 1939
PINOSAVA (Pinosava)
  • Mesto: Pinosava
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BOŽDAREVAC
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
AVALA 1939 (Beli Botok)
  • Mesto: Beli Potok
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalsko udruženje "Minel 1956"
  • Mesto: Ripanj
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Sportsko fudbalsko udruženje "Šiljakovac 1977"
  • Mesto: Barajevo
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
VELIKI BORAK (Veliki Borak)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
FU UMČARI (Umčari)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
PODUNAVAC (Ritopek)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
Zvaničnici lige
Dragan Savić
Dragan Savić
Komesar za takmičenje
Srđan Jović
Srđan Jović
Komesar za disciplinu
Bojan Sekulić
Bojan Sekulić
Komesar za suđenje
Milenko Kovać
Milenko Kovać
Komesar za bezbednost
Vesti - MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRUPA “C“
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH