FSB :: Takmičenja

OPŠTINSKA LIGA OBRENOVAC

Aktuelno kolo: 16

TerminTimoviRez.Status
...SLOGAOtkazano
-:-SKELA
09.03REKREATIVO - OBRENOVACZakazano
15:00POSAVINA
09.03POBEDNIK-PIROMANZakazano
15:00BUDUĆNOST
10.03OMLADINACZakazano
10:00BELO POLJE
10.03JEDINSTVOZakazano
15:00BORAC
10.03BARIČ-MUNJAZakazano
15:00POLET-GRABOVAC
10.03DUBOKOZakazano
15:00RVATI
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
19.08SKELA3Otkazano
17:00SLOGA0
19.08POSAVINA1Odigrano
17:00REKREATIVO - OBRENOVAC1
19.08BELO POLJE3Odigrano
17:00OMLADINAC1
20.08POLET-GRABOVAC3Odigrano
10:00BARIČ-MUNJA1
20.08RVATI1Odigrano
17:00DUBOKO3
20.08BORAC1Odigrano
17:00JEDINSTVO1
20.08BUDUĆNOST5Odigrano
17:00POBEDNIK-PIROMAN2

TerminTimoviRez.Status
26.08POBEDNIK-PIROMAN5Otkazano
17:00SKELA0
26.08POSAVINA0Odigrano
17:00UROVCI2
27.08JEDINSTVO2Odigrano
10:00POLET-GRABOVAC2
27.08OMLADINAC1Odigrano
17:00BORAC2
27.08BARIČ-MUNJA0Odigrano
17:00BUDUĆNOST0
27.08REKREATIVO - OBRENOVAC1Odigrano
17:00DUBOKO2
27.08SLOGA4Odigrano
17:00RVATI7

TerminTimoviRez.Status
29.08SKELA0Otkazano
16:30BARIČ-MUNJA1
29.08DUBOKO4Odigrano
16:30SLOGA2
29.08POLET-GRABOVAC1Odigrano
16:30OMLADINAC3
30.08UROVCI3Odigrano
16:30REKREATIVO - OBRENOVAC1
30.08RVATI0Odigrano
16:30POBEDNIK-PIROMAN4
30.08BUDUĆNOST4Odigrano
16:30JEDINSTVO0
31.08BELO POLJE3Odigrano
16:30POSAVINA0

TerminTimoviRez.Status
02.09POBEDNIK-PIROMAN4Odigrano
16:30DUBOKO0
02.09POSAVINA1Odigrano
16:30BORAC1
03.09JEDINSTVO3Otkazano
10:00SKELA0
03.09BARIČ-MUNJA3Odigrano
16:30RVATI1
03.09OMLADINAC1Odigrano
16:30BUDUĆNOST2
03.09UROVCI1Odigrano
16:30BELO POLJE1
03.09REKREATIVO - OBRENOVAC5Odigrano
16:30SLOGA1

TerminTimoviRez.Status
09.09BELO POLJE4Odigrano
16:30REKREATIVO - OBRENOVAC1
09.09DUBOKO1Odigrano
16:30BARIČ-MUNJA3
09.09SKELA2Otkazano
16:30OMLADINAC4
10.09POLET-GRABOVAC4Odigrano
10:00POSAVINA2
10.09BORAC2Odigrano
16:30UROVCI0
10.09RVATI4Odigrano
16:30JEDINSTVO1
10.09SLOGA0Odigrano
16:30POBEDNIK-PIROMAN7

TerminTimoviRez.Status
16.09BELO POLJE1Odigrano
16:00BORAC2
16.09POSAVINA0Odigrano
16:00BUDUĆNOST0
17.09JEDINSTVO2Odigrano
10:00DUBOKO0
17.09UROVCI3Odigrano
16:00POLET-GRABOVAC0
17.09OMLADINAC4Odigrano
16:00RVATI0
17.09REKREATIVO - OBRENOVAC2Odigrano
16:00POBEDNIK-PIROMAN2
17.09BARIČ-MUNJA3Odigrano
16:00SLOGA0

TerminTimoviRez.Status
23.09SKELA1Otkazano
16:00POSAVINA4
23.09POBEDNIK-PIROMAN1Odigrano
16:00BARIČ-MUNJA1
24.09POLET-GRABOVAC1Odigrano
10:00BELO POLJE0
24.09DUBOKO2Odigrano
10:00OMLADINAC0
24.09BUDUĆNOST3Odigrano
16:00UROVCI1
24.09SLOGA1Odigrano
16:00JEDINSTVO4
24.09BORAC2Odigrano
16:00REKREATIVO - OBRENOVAC0

TerminTimoviRez.Status
30.09POSAVINA1Odigrano
16:00RVATI3
30.09BELO POLJE1Odigrano
16:00BUDUĆNOST0
01.10JEDINSTVO0Odigrano
10:00POBEDNIK-PIROMAN5
01.10UROVCI6Otkazano
16:00SKELA1
01.10BORAC2Odigrano
16:00POLET-GRABOVAC0
01.10OMLADINAC16Odigrano
16:00SLOGA0
01.10REKREATIVO - OBRENOVAC2Odigrano
16:00BARIČ-MUNJA5

TerminTimoviRez.Status
07.10SKELA2Otkazano
15:00BELO POLJE2
07.10POBEDNIK-PIROMAN1Odigrano
15:00OMLADINAC2
07.10RVATI4Odigrano
15:00UROVCI0
08.10DUBOKO3Odigrano
10:00POSAVINA1
08.10POLET-GRABOVAC2Odigrano
10:00REKREATIVO - OBRENOVAC2
08.10BARIČ-MUNJA4Odigrano
15:00JEDINSTVO0
08.10BUDUĆNOST1Odigrano
15:00BORAC2

TerminTimoviRez.Status
14.10BELO POLJE3Odigrano
15:00RVATI0
14.10REKREATIVO - OBRENOVAC1Odigrano
15:00JEDINSTVO5
14.10POSAVINA8Odigrano
15:00SLOGA0
14.10POLET-GRABOVAC0Odigrano
15:00BUDUĆNOST0
15.10OMLADINAC1Odigrano
15:00BARIČ-MUNJA1
15.10UROVCI0Odigrano
15:00DUBOKO5
15.10BORAC5Otkazano
15:00SKELA0

TerminTimoviRez.Status
21.10POBEDNIK-PIROMAN3Odigrano
15:00POSAVINA0
21.10SKELA2Otkazano
15:00POLET-GRABOVAC1
22.10DUBOKO1Odigrano
10:00BELO POLJE3
22.10JEDINSTVO2Odigrano
10:00OMLADINAC0
22.10BUDUĆNOST7Odigrano
15:00REKREATIVO - OBRENOVAC0
22.10RVATI0Odigrano
15:00BORAC3
22.10SLOGA1Odigrano
15:00UROVCI6

TerminTimoviRez.Status
28.10POSAVINA0Odigrano
14:00BARIČ-MUNJA1
28.10BELO POLJE9Odigrano
14:00SLOGA1
28.10POLET-GRABOVAC2Odigrano
14:00RVATI2
29.10REKREATIVO - OBRENOVAC2Odigrano
14:00OMLADINAC5
29.10UROVCI2Odigrano
14:00POBEDNIK-PIROMAN3
29.10BORAC1Odigrano
14:00DUBOKO0
29.10BUDUĆNOST2Otkazano
14:00SKELA1

TerminTimoviRez.Status
04.11SKELA2Otkazano
14:00REKREATIVO - OBRENOVAC2
04.11POBEDNIK-PIROMAN1Odigrano
14:00BELO POLJE1
05.11DUBOKO6Odigrano
10:00POLET-GRABOVAC2
05.11JEDINSTVO2Odigrano
10:00POSAVINA0
05.11RVATI1Odigrano
14:00BUDUĆNOST3
05.11BARIČ-MUNJA4Odigrano
14:00UROVCI0
05.11SLOGA1Odigrano
14:00BORAC4

TerminTimoviRez.Status
11.11BELO POLJE0Odigrano
13:30BARIČ-MUNJA3
11.11POSAVINA0Odigrano
13:30OMLADINAC0
11.11POLET-GRABOVAC4Odigrano
13:30SLOGA2
11.11SKELA1Otkazano
13:30RVATI2
12.11BORAC3Odigrano
13:30POBEDNIK-PIROMAN0
12.11BUDUĆNOST2Odigrano
13:30DUBOKO1
12.11UROVCI5Odigrano
13:30JEDINSTVO0

TerminTimoviRez.Status
18.11POBEDNIK-PIROMAN0Odigrano
13:30POLET-GRABOVAC0
19.11JEDINSTVO1Odigrano
10:00BELO POLJE4
19.11DUBOKO3Otkazano
10:00SKELA0
19.11SLOGA0Odigrano
13:30BUDUĆNOST9
19.11RVATI3Odigrano
13:30REKREATIVO - OBRENOVAC1
19.11BARIČ-MUNJA0Odigrano
13:30BORAC0
19.11OMLADINAC3Odigrano
13:30UROVCI1

TerminTimoviRez.Status
...SLOGAOtkazano
-:-SKELA
...REKREATIVO - OBRENOVACPlanirano
-:-POSAVINA
...OMLADINACPlanirano
-:-BELO POLJE
09.03POBEDNIK-PIROMANZakazano
15:00BUDUĆNOST
10.03JEDINSTVOZakazano
15:00BORAC
10.03BARIČ-MUNJAZakazano
15:00POLET-GRABOVAC
10.03DUBOKOZakazano
15:00RVATI

TerminTimoviRez.Status
...SKELAOtkazano
-:-POBEDNIK-PIROMAN
...BORACPlanirano
-:-OMLADINAC
...BUDUĆNOSTPlanirano
-:-BARIČ-MUNJA
...UROVCIPlanirano
-:-POSAVINA
...POLET-GRABOVACPlanirano
-:-JEDINSTVO
...DUBOKOPlanirano
-:-REKREATIVO - OBRENOVAC
...RVATIPlanirano
-:-SLOGA

TerminTimoviRez.Status
...BARIČ-MUNJAOtkazano
-:-SKELA
...REKREATIVO - OBRENOVACPlanirano
-:-UROVCI
...OMLADINACPlanirano
-:-POLET-GRABOVAC
...JEDINSTVOPlanirano
-:-BUDUĆNOST
...SLOGAPlanirano
-:-DUBOKO
...POBEDNIK-PIROMANPlanirano
-:-RVATI
...POSAVINAPlanirano
-:-BELO POLJE

TerminTimoviRez.Status
...SKELAOtkazano
-:-JEDINSTVO
...BELO POLJEPlanirano
-:-UROVCI
...BORACPlanirano
-:-POSAVINA
...SLOGAPlanirano
-:-REKREATIVO - OBRENOVAC
...DUBOKOPlanirano
-:-POBEDNIK-PIROMAN
...BUDUĆNOSTPlanirano
-:-OMLADINAC
...RVATIPlanirano
-:-BARIČ-MUNJA

TerminTimoviRez.Status
...OMLADINACOtkazano
-:-SKELA
...UROVCIPlanirano
-:-BORAC
...REKREATIVO - OBRENOVACPlanirano
-:-BELO POLJE
...POBEDNIK-PIROMANPlanirano
-:-SLOGA
...BARIČ-MUNJAPlanirano
-:-DUBOKO
...JEDINSTVOPlanirano
-:-RVATI
...POSAVINAPlanirano
-:-POLET-GRABOVAC

TerminTimoviRez.Status
...SLOGAPlanirano
-:-BARIČ-MUNJA
...POLET-GRABOVACPlanirano
-:-UROVCI
...RVATIPlanirano
-:-OMLADINAC
...BUDUĆNOSTPlanirano
-:-POSAVINA
...POBEDNIK-PIROMANPlanirano
-:-REKREATIVO - OBRENOVAC
...DUBOKOPlanirano
-:-JEDINSTVO
...BORACPlanirano
-:-BELO POLJE

TerminTimoviRez.Status
...POSAVINAOtkazano
-:-SKELA
...BARIČ-MUNJAPlanirano
-:-POBEDNIK-PIROMAN
...BELO POLJEPlanirano
-:-POLET-GRABOVAC
...UROVCIPlanirano
-:-BUDUĆNOST
...REKREATIVO - OBRENOVACPlanirano
-:-BORAC
...JEDINSTVOPlanirano
-:-SLOGA
...OMLADINACPlanirano
-:-DUBOKO

TerminTimoviRez.Status
...SKELAOtkazano
-:-UROVCI
...RVATIPlanirano
-:-POSAVINA
...SLOGAPlanirano
-:-OMLADINAC
...BUDUĆNOSTPlanirano
-:-BELO POLJE
...POBEDNIK-PIROMANPlanirano
-:-JEDINSTVO
...BARIČ-MUNJAPlanirano
-:-REKREATIVO - OBRENOVAC
...POLET-GRABOVACPlanirano
-:-BORAC

TerminTimoviRez.Status
...BELO POLJEOtkazano
-:-SKELA
...BORACPlanirano
-:-BUDUĆNOST
...POSAVINAPlanirano
-:-DUBOKO
...REKREATIVO - OBRENOVACPlanirano
-:-POLET-GRABOVAC
...OMLADINACPlanirano
-:-POBEDNIK-PIROMAN
...JEDINSTVOPlanirano
-:-BARIČ-MUNJA
...UROVCIPlanirano
-:-RVATI

TerminTimoviRez.Status
...SKELAOtkazano
-:-BORAC
...BUDUĆNOSTPlanirano
-:-POLET-GRABOVAC
...SLOGAPlanirano
-:-POSAVINA
...JEDINSTVOPlanirano
-:-REKREATIVO - OBRENOVAC
...DUBOKOPlanirano
-:-UROVCI
...BARIČ-MUNJAPlanirano
-:-OMLADINAC
...RVATIPlanirano
-:-BELO POLJE

TerminTimoviRez.Status
...POLET-GRABOVACOtkazano
-:-SKELA
...BELO POLJEPlanirano
-:-DUBOKO
...POSAVINAPlanirano
-:-POBEDNIK-PIROMAN
...OMLADINACPlanirano
-:-JEDINSTVO
...REKREATIVO - OBRENOVACPlanirano
-:-BUDUĆNOST
...BORACPlanirano
-:-RVATI
...UROVCIPlanirano
-:-SLOGA

TerminTimoviRez.Status
...SKELAOtkazano
-:-BUDUĆNOST
...RVATIPlanirano
-:-POLET-GRABOVAC
...BARIČ-MUNJAPlanirano
-:-POSAVINA
...DUBOKOPlanirano
-:-BORAC
...POBEDNIK-PIROMANPlanirano
-:-UROVCI
...OMLADINACPlanirano
-:-REKREATIVO - OBRENOVAC
...SLOGAPlanirano
-:-BELO POLJE

TerminTimoviRez.Status
...REKREATIVO - OBRENOVACOtkazano
-:-SKELA
...POSAVINAPlanirano
-:-JEDINSTVO
...UROVCIPlanirano
-:-BARIČ-MUNJA
...BUDUĆNOSTPlanirano
-:-RVATI
...BELO POLJEPlanirano
-:-POBEDNIK-PIROMAN
...POLET-GRABOVACPlanirano
-:-DUBOKO
...BORACPlanirano
-:-SLOGA

TerminTimoviRez.Status
...RVATIOtkazano
-:-SKELA
...SLOGAPlanirano
-:-POLET-GRABOVAC
...DUBOKOPlanirano
-:-BUDUĆNOST
...POBEDNIK-PIROMANPlanirano
-:-BORAC
...OMLADINACPlanirano
-:-POSAVINA
...JEDINSTVOPlanirano
-:-UROVCI
...BARIČ-MUNJAPlanirano
-:-BELO POLJE

TerminTimoviRez.Status
...SKELAOtkazano
-:-DUBOKO
...POLET-GRABOVACPlanirano
-:-POBEDNIK-PIROMAN
...BELO POLJEPlanirano
-:-JEDINSTVO
...REKREATIVO - OBRENOVACPlanirano
-:-RVATI
...BORACPlanirano
-:-BARIČ-MUNJA
...UROVCIPlanirano
-:-OMLADINAC
...BUDUĆNOSTPlanirano
-:-SLOGA
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1BORAC1311202662035
2BUDUĆNOST139224393429
3BARIČ-MUNJA1383229101927
4BELO POLJE1382333132026
5POBEDNIK-PIROMAN1373336171924
6DUBOKO137062822621
7OMLADINAC1362537172020
8JEDINSTVO135262031-1117
9RVATI135172632-616
10UROVCI135172427-316
11POLET-GRABOVAC134362235-1315
12POSAVINA131481423-97
13REKREATIVO - OBRENOVAC131391942-236
14SKELA00000000
15SLOGA1300131386-730
PKlubOPNPGRB
1BORAC1311202035
2BUDUĆNOST139223429
3BARIČ-MUNJA138321927
4BELO POLJE138232026
5POBEDNIK-PIROMAN137331924
6DUBOKO13706621
7OMLADINAC136252020
8JEDINSTVO13526-1117
9RVATI13517-616
10UROVCI13517-316
11POLET-GRABOVAC13436-1315
12POSAVINA13148-97
13REKREATIVO - OBRENOVAC13139-236
14SKELA000000
15SLOGA130013-730
Br. pogodakaIgračKlub
13Stamenić NenadOMLADINAC
12Gajić MarkoPOBEDNIK-PIROMAN
12Jadranin JovanPOBEDNIK-PIROMAN
10Nedeljković SrđanUROVCI
10Arsić MilanBUDUĆNOST
9Milović FilipDUBOKO
9Dobrosavljević NikolaPOBEDNIK-PIROMAN
9Ranković IvanBORAC
8Ilić StefanBORAC
8Kojić BrankoJEDINSTVO
8Biševac MilošBORAC
7Lalović NikolaBUDUĆNOST
7Perenčević NemanjaOMLADINAC
7Roksić DarkoBELO POLJE
7Filić NikolaUROVCI
6Marić MilošOMLADINAC
6Jevđenović NikolaBARIČ-MUNJA
6Didanović VeljkoBELO POLJE
6Dimitrijević NikolaPOLET-GRABOVAC
6Cerović MilošBARIČ-MUNJA
5Janošević MilošJEDINSTVO
5Lalović LjubivojBUDUĆNOST
5Dževadžić MilanSKELA
5Stevanović DušanUROVCI
5Veličković OgnjenOMLADINAC
5Simić IgorSLOGA
5Stevanović MilanRVATI
5Arsenić SrđanREKREATIVO - OBRENOVAC
5Dimitrijević UrošPOLET-GRABOVAC
4Živanović MirkoPOSAVINA
4Jakovljević StrahinjaRVATI
4Ristić FilipBUDUĆNOST
4Saliti SuhranDUBOKO
4Đurić MarkoPOLET-GRABOVAC
4Ćirić DragoljubREKREATIVO - OBRENOVAC
4Mitrović AleksandarJEDINSTVO
4Hasanović DemirRVATI
4Ranković MilanPOSAVINA
4Jakovljević NikolaBELO POLJE
3Milojević MilošBUDUĆNOST
3Simjanoski StefanPOSAVINA
3Mišković NemanjaSLOGA
3Jevtić PredragBUDUĆNOST
3Živanović DarkoJEDINSTVO
3Gajić VukašinPOLET-GRABOVAC
3Jovanović VeljkoPOBEDNIK-PIROMAN
3Prelić DraganRVATI
3Popović VojislavBELO POLJE
3Jovanić PavleBUDUĆNOST
3Goljić NikolaRVATI
3Savić NemanjaDUBOKO
3Novaković BlagojeOMLADINAC
3Stanković FilipRVATI
2Docić NenadBELO POLJE
2Stanojević VojislavREKREATIVO - OBRENOVAC
2Sofranić MihailoSKELA
2Ilić LukaBARIČ-MUNJA
2Radivojević MarkoPOSAVINA
2Šaša DarkoBARIČ-MUNJA
2Lelić AleksandarREKREATIVO - OBRENOVAC
2Đurić DraganBARIČ-MUNJA
2Zlatković StefanDUBOKO
2Jovičić MarkoRVATI
2Babić DavidBELO POLJE
2Jošić NovakBORAC
2Stanković TomislavREKREATIVO - OBRENOVAC
2Marković SlobodanBORAC
2Milošević MilošREKREATIVO - OBRENOVAC
2Trajković StefanDUBOKO
2Birčanin VladimirPOBEDNIK-PIROMAN
2Antić SrđanBUDUĆNOST
2Vreljanski DejanUROVCI
2Jovanović DejanRVATI
2Marković MilisavPOSAVINA
2Stanković NikolaUROVCI
2Antić NemanjaBELO POLJE
2Janić LazarBUDUĆNOST
2Jadranin StefanOMLADINAC
2Milovanović VladanDUBOKO
2Đokić BogdanOMLADINAC
2Kamber MilošBARIČ-MUNJA
2Dragačevac LukaBELO POLJE
2Arsić MiljanBELO POLJE
1Đorđević NikolaUROVCI
1Đokić PredragBUDUĆNOST
1Jovanović MišaSLOGA
1Maksimović AranđelREKREATIVO - OBRENOVAC
1Galić NikolaBARIČ-MUNJA
1Kovačević MarkoSLOGA
1Petrović LazarBARIČ-MUNJA
1Grčić NikolaPOSAVINA
1Božić SlobodanBARIČ-MUNJA
1Janić LazarUROVCI
1Lazović NemanjaDUBOKO
1Mirosavljević NikolaREKREATIVO - OBRENOVAC
1Ašković MarkoBUDUĆNOST
1Đurić IgorPOLET-GRABOVAC
1Beljinac FilipSLOGA
1Jočić NikolaBARIČ-MUNJA
1Beljinac MihajloSKELA
1Blažić MiroslavPOBEDNIK-PIROMAN
1Maksimović DragoljubPOLET-GRABOVAC
1Jović PredragBARIČ-MUNJA
1Lutovac BorisBORAC
1Klisarić NikolaSKELA
1Dragojlović MarkoSKELA
1Pavlović AleksandarDUBOKO
1Trajković MilošDUBOKO
1Đorđević ProdanBELO POLJE
1Perić AleksandarRVATI
1Filipović NikolaBARIČ-MUNJA
1Planinčić MarkoUROVCI
1Gligić BogdanSKELA
1Milosavljević MilošREKREATIVO - OBRENOVAC
1Petrović StefanDUBOKO
1Simić DejanJEDINSTVO
1Radić AndrijaOMLADINAC
1Purić OgnjenSKELA
1Milanović NikolaPOBEDNIK-PIROMAN
1Kojić MilošREKREATIVO - OBRENOVAC
1Panić NemanjaPOBEDNIK-PIROMAN
1Lukić UrošUROVCI
1Pavlović NikolaBUDUĆNOST
1Marković IvanBORAC
1Jevđenović MilošPOSAVINA
1Tošić VladimirPOSAVINA
1Blagojević NikolaBUDUĆNOST
1Ristić UrošBELO POLJE
1Raičević NikolaBARIČ-MUNJA
1Stančić MihajloBUDUĆNOST
1Puzić UrošDUBOKO
1Grujić NenadJEDINSTVO
1Petrović StevanBELO POLJE
1Stevanović BojanSLOGA
1Krstin UrošBELO POLJE
1Mijailović IvanJEDINSTVO
1Vukčević GoranOMLADINAC
1Rašić DejanPOLET-GRABOVAC
1Jovanović ŽivoradOMLADINAC
1Vasić NikolaSLOGA
1Mladenović MilošOMLADINAC
1Vojvodić DavidRVATI
1Garić MilanBUDUĆNOST
1Pavlović DušanDUBOKO
1Čanić NemanjaPOLET-GRABOVAC
REKREATIVO - OBRENOVAC (Zabrežje)
  • Mesto: Zabrežje
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
UROVCI (Urovci)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Sloga (Ratari)
  • Mesto: Ratari
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
OMLADINAC (Veliko polje)
  • Mesto: Veliko polje
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Jedinstvo (Dren)
  • Mesto: Dren
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Duboko (Mala Moštanica)
  • Mesto: Mala Moštanica
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Rvati (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
BARIČ-MUNJA (Barič)
  • Mesto: Barič
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
POBEDNIK-PIROMAN (PIROMAN)
  • Mesto: PIROMAN
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Sava (Skela)
  • Mesto: Skela
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
BUDUĆNOST (Zvečka)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
POSAVINA (Stubline)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
POLET-GRABOVAC (Grabovac)
  • Mesto: Grabovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Borac (Ušće)
  • Mesto: Ušće
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
BELO POLJE (Belo Polje)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Zvaničnici lige
Vesti - OPŠTINSKA LIGA OBRENOVAC
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH