FSB :: Takmičenja

PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “B“

Aktuelno kolo: 20

TerminTimoviRez.Status
21.04TURBINAZakazano
10:00BELJINA
21.04RADNIČKIZakazano
10:00SFU ROJKOVAC
21.04CRVENA ZVEZDA KONATICEOtkazano
16:30ŠUMADIJA
21.04OFK BORAC (Arnajevo)Zakazano
16:30OFK ZABREŽJE
21.04RUŠANJZakazano
16:30STRELAC
21.04KRTINSKAZakazano
16:30TORPEDO DRAŽEVAC
21.04LISOVIĆ 1977Zakazano
16:30VRANIĆ
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
26.08ŠUMADIJA1Odigrano
17:00TORPEDO DRAŽEVAC1
27.08CRVENA ZVEZDA KONATICE0Otkazano
17:00OFK BORAC (Arnajevo)7
27.08VRANIĆ1Odigrano
17:00BELJINA0
27.08RUŠANJ3Odigrano
17:00KRTINSKA2
27.08OFK ZABREŽJE0Odigrano
17:00TURBINA3
27.08LISOVIĆ 19770Odigrano
17:00RADNIČKI2
27.08STRELAC1Odigrano
17:00SFU ROJKOVAC1

TerminTimoviRez.Status
03.09RADNIČKI2Odigrano
10:00OFK ZABREŽJE0
03.09TURBINA2Odigrano
16:30VRANIĆ0
03.09BELJINA1Odigrano
16:30STRELAC3
03.09KRTINSKA2Odigrano
16:30LISOVIĆ 19772
03.09OFK BORAC (Arnajevo)2Odigrano
16:30TORPEDO DRAŽEVAC3
03.09CRVENA ZVEZDA KONATICE0Otkazano
16:30RUŠANJ5
03.09SFU ROJKOVAC0Odigrano
16:30ŠUMADIJA3

TerminTimoviRez.Status
09.09ŠUMADIJA3Odigrano
16:00BELJINA5
09.09TORPEDO DRAŽEVAC0Odigrano
16:00SFU ROJKOVAC2
10.09RUŠANJ4Odigrano
16:00OFK BORAC (Arnajevo)3
10.09OFK ZABREŽJE3Odigrano
16:00KRTINSKA0
10.09STRELAC8Odigrano
16:00TURBINA2
10.09LISOVIĆ 19778Otkazano
16:00CRVENA ZVEZDA KONATICE0
10.09VRANIĆ0Odigrano
16:00RADNIČKI0

TerminTimoviRez.Status
17.09RADNIČKI0Odigrano
10:00STRELAC3
17.09TURBINA0Odigrano
16:00ŠUMADIJA2
17.09KRTINSKA0Odigrano
16:00VRANIĆ4
17.09BELJINA2Odigrano
16:00TORPEDO DRAŽEVAC1
17.09CRVENA ZVEZDA KONATICE1Otkazano
16:00OFK ZABREŽJE2
17.09OFK BORAC (Arnajevo)4Odigrano
16:00SFU ROJKOVAC0
17.09RUŠANJ2Odigrano
16:00LISOVIĆ 19771

TerminTimoviRez.Status
23.09TORPEDO DRAŽEVAC1Odigrano
15:30TURBINA3
23.09ŠUMADIJA0Odigrano
15:30RADNIČKI5
24.09OFK ZABREŽJE1Odigrano
15:30RUŠANJ4
24.09STRELAC4Odigrano
15:30KRTINSKA0
24.09VRANIĆ7Otkazano
15:30CRVENA ZVEZDA KONATICE0
24.09LISOVIĆ 19770Odigrano
15:30OFK BORAC (Arnajevo)2
24.09SFU ROJKOVAC2Odigrano
15:30BELJINA1

TerminTimoviRez.Status
01.10RADNIČKI2Odigrano
10:00TORPEDO DRAŽEVAC3
01.10LISOVIĆ 19770Odigrano
15:30OFK ZABREŽJE1
01.10RUŠANJ1Odigrano
15:30VRANIĆ0
01.10CRVENA ZVEZDA KONATICE1Otkazano
15:30STRELAC4
01.10KRTINSKA1Odigrano
15:30ŠUMADIJA1
01.10OFK BORAC (Arnajevo)0Odigrano
15:30BELJINA2
01.10TURBINA4Odigrano
15:30SFU ROJKOVAC0

TerminTimoviRez.Status
07.10TORPEDO DRAŽEVAC1Odigrano
15:00KRTINSKA1
07.10ŠUMADIJA0Otkazano
15:00CRVENA ZVEZDA KONATICE0
08.10SFU ROJKOVAC0Odigrano
15:00RADNIČKI4
08.10VRANIĆ3Odigrano
15:00LISOVIĆ 19771
08.10BELJINA1Odigrano
15:00TURBINA0
08.10OFK ZABREŽJE3Odigrano
15:00OFK BORAC (Arnajevo)0
08.10STRELAC4Odigrano
15:00RUŠANJ2

TerminTimoviRez.Status
15.10RADNIČKI0Odigrano
10:00BELJINA0
15.10KRTINSKA0Odigrano
15:00SFU ROJKOVAC1
15.10RUŠANJ3Odigrano
15:00ŠUMADIJA2
15.10CRVENA ZVEZDA KONATICE1Otkazano
15:00TORPEDO DRAŽEVAC3
15.10OFK ZABREŽJE0Odigrano
15:00VRANIĆ4
15.10OFK BORAC (Arnajevo)3Odigrano
15:00TURBINA3
15.10LISOVIĆ 19770Odigrano
15:00STRELAC2

TerminTimoviRez.Status
21.10TORPEDO DRAŽEVAC0Odigrano
15:00RUŠANJ4
21.10ŠUMADIJA0Odigrano
15:00LISOVIĆ 19772
22.10STRELAC5Odigrano
13:00OFK ZABREŽJE1
22.10SFU ROJKOVAC2Otkazano
15:00CRVENA ZVEZDA KONATICE1
22.10VRANIĆ0Odigrano
15:00OFK BORAC (Arnajevo)0
22.10BELJINA4Odigrano
15:00KRTINSKA0
22.10TURBINA0Odigrano
15:00RADNIČKI0

TerminTimoviRez.Status
29.10VRANIĆ1Odigrano
14:00STRELAC2
29.10CRVENA ZVEZDA KONATICE1Otkazano
14:00BELJINA5
29.10OFK BORAC (Arnajevo)1Odigrano
14:00RADNIČKI2
29.10RUŠANJ4Odigrano
14:00SFU ROJKOVAC0
29.10LISOVIĆ 19771Odigrano
14:00TORPEDO DRAŽEVAC4
29.10KRTINSKA2Odigrano
14:00TURBINA2
29.10OFK ZABREŽJE0Odigrano
14:00ŠUMADIJA5

TerminTimoviRez.Status
04.11ŠUMADIJA1Odigrano
13:30VRANIĆ0
04.11TORPEDO DRAŽEVAC0Odigrano
13:30OFK ZABREŽJE1
05.11RADNIČKI1Odigrano
10:00KRTINSKA0
05.11SFU ROJKOVAC1Odigrano
13:30LISOVIĆ 19772
05.11BELJINA3Odigrano
13:30RUŠANJ4
05.11TURBINA2Otkazano
13:30CRVENA ZVEZDA KONATICE0
05.11STRELAC0Odigrano
13:30OFK BORAC (Arnajevo)2

TerminTimoviRez.Status
12.11VRANIĆ2Odigrano
13:30TORPEDO DRAŽEVAC0
12.11OFK BORAC (Arnajevo)4Odigrano
13:30KRTINSKA0
12.11CRVENA ZVEZDA KONATICE0Otkazano
13:30RADNIČKI7
12.11LISOVIĆ 19771Odigrano
13:30BELJINA6
12.11STRELAC0Odigrano
13:30ŠUMADIJA1
12.11OFK ZABREŽJE1Odigrano
13:30SFU ROJKOVAC4
12.11RUŠANJ4Odigrano
13:30TURBINA0

TerminTimoviRez.Status
18.11ŠUMADIJA1Odigrano
13:00OFK BORAC (Arnajevo)0
19.11RADNIČKI0Odigrano
10:00RUŠANJ1
19.11SFU ROJKOVAC4Odigrano
13:00VRANIĆ4
19.11KRTINSKA3Otkazano
13:00CRVENA ZVEZDA KONATICE4
19.11TURBINA3Odigrano
13:00LISOVIĆ 19770
19.11TORPEDO DRAŽEVAC3Odigrano
13:00STRELAC5
19.11BELJINA3Odigrano
13:00OFK ZABREŽJE0

TerminTimoviRez.Status
10.03RADNIČKI0Odigrano
10:00LISOVIĆ 19772
10.03BELJINA2Odigrano
14:30VRANIĆ1
10.03OFK BORAC (Arnajevo)1Otkazano
14:30CRVENA ZVEZDA KONATICE1
10.03SFU ROJKOVAC4Odigrano
14:30STRELAC1
10.03TORPEDO DRAŽEVAC2Odigrano
14:30ŠUMADIJA0
10.03TURBINA2Odigrano
14:30OFK ZABREŽJE0
10.03KRTINSKA0Odigrano
14:30RUŠANJ2

TerminTimoviRez.Status
16.03ŠUMADIJA0Odigrano
15:00SFU ROJKOVAC0
17.03RUŠANJ3Otkazano
15:00CRVENA ZVEZDA KONATICE0
17.03LISOVIĆ 19771Odigrano
15:00KRTINSKA0
17.03VRANIĆ2Odigrano
15:00TURBINA0
17.03OFK ZABREŽJE2Odigrano
15:00RADNIČKI1
17.03TORPEDO DRAŽEVAC0Odigrano
15:00OFK BORAC (Arnajevo)0
17.03STRELAC5Odigrano
15:00BELJINA0

TerminTimoviRez.Status
24.03RADNIČKI2Odigrano
10:00VRANIĆ2
24.03OFK BORAC (Arnajevo)0Odigrano
14:53RUŠANJ3
24.03CRVENA ZVEZDA KONATICE0Otkazano
14:53LISOVIĆ 19770
24.03TURBINA0Odigrano
15:30STRELAC0
24.03KRTINSKA1Odigrano
15:30OFK ZABREŽJE0
24.03BELJINA1Odigrano
15:30ŠUMADIJA0
24.03SFU ROJKOVAC1Odigrano
15:30TORPEDO DRAŽEVAC3

TerminTimoviRez.Status
30.03ŠUMADIJA3Odigrano
16:00TURBINA0
31.03STRELAC3Odigrano
16:00RADNIČKI1
31.03LISOVIĆ 19770Odigrano
16:00RUŠANJ3
31.03VRANIĆ2Odigrano
16:00KRTINSKA1
31.03TORPEDO DRAŽEVAC4Odigrano
16:00BELJINA0
31.03OFK ZABREŽJEOtkazano
16:00CRVENA ZVEZDA KONATICE
31.03SFU ROJKOVAC2Odigrano
16:00OFK BORAC (Arnajevo)1

TerminTimoviRez.Status
07.04RADNIČKI4Odigrano
10:00ŠUMADIJA1
07.04OFK BORAC (Arnajevo)0Odigrano
16:00LISOVIĆ 19771
07.04CRVENA ZVEZDA KONATICEOtkazano
16:00VRANIĆ
07.04TURBINA0Odigrano
16:00TORPEDO DRAŽEVAC3
07.04RUŠANJ4Odigrano
16:00OFK ZABREŽJE0
07.04KRTINSKA1Odigrano
16:00STRELAC0
07.04BELJINA2Odigrano
16:00SFU ROJKOVAC2

TerminTimoviRez.Status
13.04ŠUMADIJA1Odigrano
16:00KRTINSKA0
14.04STRELACOtkazano
16:00CRVENA ZVEZDA KONATICE
14.04VRANIĆ0Odigrano
16:00RUŠANJ5
14.04SFU ROJKOVAC3Odigrano
16:00TURBINA0
14.04BELJINA1Odigrano
16:00OFK BORAC (Arnajevo)3
14.04OFK ZABREŽJE1Odigrano
16:00LISOVIĆ 19771
14.04TORPEDO DRAŽEVAC0Odigrano
16:00RADNIČKI1

TerminTimoviRez.Status
21.04TURBINAZakazano
10:00BELJINA
21.04RADNIČKIZakazano
10:00SFU ROJKOVAC
21.04CRVENA ZVEZDA KONATICEOtkazano
16:30ŠUMADIJA
21.04OFK BORAC (Arnajevo)Zakazano
16:30OFK ZABREŽJE
21.04RUŠANJZakazano
16:30STRELAC
21.04KRTINSKAZakazano
16:30TORPEDO DRAŽEVAC
21.04LISOVIĆ 1977Zakazano
16:30VRANIĆ

TerminTimoviRez.Status
27.04ŠUMADIJAPlanirano
16:30RUŠANJ
28.04TORPEDO DRAŽEVACOtkazano
16:30CRVENA ZVEZDA KONATICE
28.04BELJINAPlanirano
16:30RADNIČKI
28.04VRANIĆPlanirano
16:30OFK ZABREŽJE
28.04TURBINAPlanirano
16:30OFK BORAC (Arnajevo)
28.04STRELACPlanirano
16:30LISOVIĆ 1977
28.04SFU ROJKOVACPlanirano
16:30KRTINSKA

TerminTimoviRez.Status
11.05RUŠANJPlanirano
16:30TORPEDO DRAŽEVAC
12.05RADNIČKIPlanirano
10:00TURBINA
12.05LISOVIĆ 1977Planirano
16:30ŠUMADIJA
12.05OFK ZABREŽJEPlanirano
16:30STRELAC
12.05KRTINSKAPlanirano
16:30BELJINA
12.05OFK BORAC (Arnajevo)Planirano
16:30VRANIĆ
12.05CRVENA ZVEZDA KONATICEOtkazano
16:30SFU ROJKOVAC

TerminTimoviRez.Status
18.05ŠUMADIJAPlanirano
17:00OFK ZABREŽJE
19.05RADNIČKIPlanirano
10:00OFK BORAC (Arnajevo)
19.05TURBINAPlanirano
17:00KRTINSKA
19.05SFU ROJKOVACPlanirano
17:00RUŠANJ
19.05BELJINAOtkazano
17:00CRVENA ZVEZDA KONATICE
19.05TORPEDO DRAŽEVACPlanirano
17:00LISOVIĆ 1977
19.05STRELACPlanirano
17:00VRANIĆ

TerminTimoviRez.Status
22.05RUŠANJPlanirano
17:00BELJINA
22.05OFK BORAC (Arnajevo)Planirano
17:00STRELAC
22.05VRANIĆPlanirano
17:00ŠUMADIJA
22.05KRTINSKAPlanirano
17:00RADNIČKI
22.05LISOVIĆ 1977Planirano
17:00SFU ROJKOVAC
22.05OFK ZABREŽJEPlanirano
17:00TORPEDO DRAŽEVAC
22.05CRVENA ZVEZDA KONATICEOtkazano
17:00TURBINA

TerminTimoviRez.Status
25.05SFU ROJKOVACPlanirano
17:00OFK ZABREŽJE
25.05BELJINAPlanirano
17:00LISOVIĆ 1977
25.05KRTINSKAPlanirano
17:00OFK BORAC (Arnajevo)
25.05ŠUMADIJAPlanirano
17:00STRELAC
25.05RADNIČKIOtkazano
17:00CRVENA ZVEZDA KONATICE
25.05TURBINAPlanirano
17:00RUŠANJ
25.05TORPEDO DRAŽEVACPlanirano
17:00VRANIĆ

TerminTimoviRez.Status
01.06VRANIĆPlanirano
17:00SFU ROJKOVAC
01.06CRVENA ZVEZDA KONATICEOtkazano
17:00KRTINSKA
01.06OFK ZABREŽJEPlanirano
17:00BELJINA
01.06RUŠANJPlanirano
17:00RADNIČKI
01.06OFK BORAC (Arnajevo)Planirano
17:00ŠUMADIJA
01.06LISOVIĆ 1977Planirano
17:00TURBINA
01.06STRELACPlanirano
17:00TORPEDO DRAŽEVAC
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1RUŠANJ17160153163748
2STRELAC17112446202635
3BELJINA189273430429
4RADNIČKI188462718928
5ŠUMADIJA188372524127
6VRANIĆ177462621525
7SFU ROJKOVAC187472735-825
8TORPEDO DRAŽEVAC187382928124
9TURBINA186482432-822
10OFK BORAC (Arnajevo)175392525018
11LISOVIĆ 19771752101532-1717
12OFK ZABREŽJE1751111439-2516
13KRTINSKA1824121136-2510
14CRVENA ZVEZDA KONATICE00000000
PKlubOPNPGRB
1RUŠANJ1716013748
2STRELAC1711242635
3BELJINA18927429
4RADNIČKI18846928
5ŠUMADIJA18837127
6VRANIĆ17746525
7SFU ROJKOVAC18747-825
8TORPEDO DRAŽEVAC18738124
9TURBINA18648-822
10OFK BORAC (Arnajevo)17539018
11LISOVIĆ 1977175210-1717
12OFK ZABREŽJE175111-2516
13KRTINSKA182412-2510
14CRVENA ZVEZDA KONATICE000000
Br. pogodakaIgračKlub
19Nikolić NemanjaRUŠANJ
16Petković NikolaOFK BORAC (Arnajevo)
15Grujičić ŽelJkoSTRELAC
13Popović TihomirRUŠANJ
11Petrović ĐorđeBELJINA
11Goronja BojanVRANIĆ
11Isailović NikolaSFU ROJKOVAC
9Ilić MarkoSTRELAC
8Milovanović LukaTORPEDO DRAŽEVAC
8Ugrica PetarRUŠANJ
8Srećković NemanjaSTRELAC
7Belaćević UglJešaRADNIČKI
7Torbica StefanOFK BORAC (Arnajevo)
7Bojić NemanjaBELJINA
6Jeremić SrećkoVRANIĆ
6Jerinić MilošOFK ZABREŽJE
6Vranjković DušanBELJINA
6Terzić DraganTURBINA
6Spasić MilanŠUMADIJA
5JakovlJević VojinTURBINA
5Petrović PetarSTRELAC
5Petrović StefanTORPEDO DRAŽEVAC
5Tadić PredragVRANIĆ
5Tadić MilošSFU ROJKOVAC
4Fogl NikolaTURBINA
4Milić VladimirRUŠANJ
4Petković DuškoRUŠANJ
4Nikolić MatejaRADNIČKI
4Marinković MilanTORPEDO DRAŽEVAC
4Stojković SlobodanSTRELAC
4Kojić MilošSTRELAC
4Stefanov BožidarSFU ROJKOVAC
4Radenković NikolaRUŠANJ
4Nedić NikolaŠUMADIJA
4Stajić UrošLISOVIĆ 1977
4Mitrić MarkoLISOVIĆ 1977
4Aleksić FilipVRANIĆ
4Milenković FilipBELJINA
4Pavlović MatijaKRTINSKA
3Spasojević VladanRADNIČKI
3Đurđević KristijanOFK ZABREŽJE
3Stojanović IgorRADNIČKI
3Savić StefanRADNIČKI
3Antonić LazarTORPEDO DRAŽEVAC
3Stojanović DušanRADNIČKI
3Banjac MarkoBELJINA
3Karamarković NikolaRADNIČKI
3Denić LazarTORPEDO DRAŽEVAC
2Rabrenović NikolaSFU ROJKOVAC
2Karadinović GoranTURBINA
2Sebić StefanKRTINSKA
2Drakulić MilanOFK ZABREŽJE
2Gligorić IvicaOFK BORAC (Arnajevo)
2Radovanović ĐorđeSTRELAC
2Pavličević AntonijeOFK ZABREŽJE
2Radovanović StrahinjaŠUMADIJA
2Fogl IvanŠUMADIJA
2Bogdanović NikolaRADNIČKI
2Lučić JovanLISOVIĆ 1977
2Ljuna StefanKRTINSKA
2Golubović UrošLISOVIĆ 1977
2Milošević IvanCRVENA ZVEZDA KONATICE
2Mićalović FilipOFK ZABREŽJE
2Janković VladimirSFU ROJKOVAC
2Relić MihailoRUŠANJ
2Mačužić MilošRUŠANJ
2Baković AleksandarSTRELAC
2Jevremović AleksandarTURBINA
2BelJić GoranŠUMADIJA
2Jevremović JovanRUŠANJ
2Nikolić MarkoVRANIĆ
2Todić VladimirSTRELAC
2Bojović BojanTORPEDO DRAŽEVAC
2Spasojević BranimirTURBINA
2Ostojić FilipBELJINA
2Štulić MilošVRANIĆ
2Krstić MilošVRANIĆ
2Grujić AndrejLISOVIĆ 1977
2Milošević AleksandarLISOVIĆ 1977
2Čapljić NikolaBELJINA
2Anđelić MatijaCRVENA ZVEZDA KONATICE
1Damnjanović MarkoRADNIČKI
1Radovanović FilipŠUMADIJA
1Jeremić ĐorđeLISOVIĆ 1977
1Milanović StefanLISOVIĆ 1977
1Marinković AleksaLISOVIĆ 1977
1Vurdelja RadeCRVENA ZVEZDA KONATICE
1Adamović UrošOFK BORAC (Arnajevo)
1Krsmanović AleksandarSTRELAC
1Milić BrankoTORPEDO DRAŽEVAC
1Mladenović DamnJanŠUMADIJA
1Nikolić PavleKRTINSKA
1Došen NikolaKRTINSKA
1Nedeljković PetarRADNIČKI
1Crnčević DejanTORPEDO DRAŽEVAC
1Gospavić IvanTURBINA
1Jovanović SašaTURBINA
1Nikolić LazarSFU ROJKOVAC
1Lukić DamjanLISOVIĆ 1977
1Miličević MiroslavSTRELAC
1Rodić IlijaVRANIĆ
1Popović NikolaSFU ROJKOVAC
1Jovanović MilanLISOVIĆ 1977
1Sofrenić RastkoŠUMADIJA
1Birčević IlijaTURBINA
1Kastratović LukaCRVENA ZVEZDA KONATICE
1Pejić ĐorđeTORPEDO DRAŽEVAC
1Pavlović MilenkoOFK ZABREŽJE
1Janaćković SašaTORPEDO DRAŽEVAC
1Ostojić OgnJenŠUMADIJA
1Maričić LazarBELJINA
1Srećković DamjanTORPEDO DRAŽEVAC
1Maričić VladimirLISOVIĆ 1977
1Stančić MihajloTORPEDO DRAŽEVAC
1Vasilov StefanTORPEDO DRAŽEVAC
1Srećković VeljkoOFK ZABREŽJE
1Rakić AleksandarOFK BORAC (Arnajevo)
1Stojanović NemanjaLISOVIĆ 1977
1Vasiljević BoškoKRTINSKA
1Damjanović SrđanSFU ROJKOVAC
1Pantelić AleksandarOFK BORAC (Arnajevo)
1Petković AleksandarOFK BORAC (Arnajevo)
1Savković StefanBELJINA
1Ivanović SergejRADNIČKI
1Stokić JovanBELJINA
1Perišić NikolaRADNIČKI
1Dačović LukaKRTINSKA
1Todović AleksandarCRVENA ZVEZDA KONATICE
1Todorović ViktorRUŠANJ
1Lukić NemanjaSFU ROJKOVAC
1Radovanović AleksandarOFK BORAC (Arnajevo)
1Pejović DejanKRTINSKA
1Vudrag JovanCRVENA ZVEZDA KONATICE
1Lazarević NikolaŠUMADIJA
1Radovanović OgnjenBELJINA
1Živanović MilošOFK BORAC (Arnajevo)
1Ilić StefanTURBINA
1Živković StefanCRVENA ZVEZDA KONATICE
1Nikolić GordanOFK BORAC (Arnajevo)
1Marić NikolaOFK BORAC (Arnajevo)
1Glišić UrošRADNIČKI
1Gajić DušanRADNIČKI
1Đušić MiodragRUŠANJ
RADNIČKI (Rudovci)
  • Mesto: Rudovci
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Šumadija (Šopić)
  • Mesto: Šopić
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
TURBINA (Vreoci)
  • Mesto: Vreoci
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
SU CRVENA ZVEZDA KONATICE (Konatice)
  • Mesto: Konatice
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
OFK ZABREŽJE (Zabrežje)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
KRTINSKA (Krtinska)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
STRELAC (Mislođin)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
TORPEDO DRAŽEVAC (Draževac)
  • Mesto: Draževac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
SFU ROJKOVAC (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
BELJINA (Beljina)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BORAC (Arnajevo)
  • Mesto: Arnajevo
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RUŠANJ (Rušanj)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
VRANIĆ (Vranić)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
LISOVIĆ (Lisović)
  • Mesto: Barajevo
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Željko Petković
Željko Petković
Komesar za takmičenje
Zoran Milovanović
Zoran Milovanović
Komesar za disciplinu
Mirjana  Radovanović
Mirjana Radovanović
Komesar za suđenje
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “B“
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH